𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | Sparta - Slavia 0:0 | Nezařvat si gól...

• čas přidán 13. 05. 2024
  • V 311. derby branka nepadla, slávisti na čelo tabulky i tři kola před koncem nadstavby ztrácí čtyři body. Kamery MATCHDAY byly na střetu nejlepších týmů soutěže v sobotu přítomné.
    I třetí letošní derby skončilo dělbou bodů (0:0), sešívaní dál čekají na ligové vítězství z Letné, zatím poslední přišlo v prosinci 2022.
    Hrdinou první půle byl Jindřich Staněk, lapil sólo Kuchty, konečky rukavic vytáhl hlavičky Krejčího s Wiesnerem. Pozorný byl i proti dalekonosnému pokusu Ryneše a Olatunjiho v úplném závěru. Reprezentační gólman neinkasoval v dresu s hvězdou na prsou ani ve svém druhém derby.
    V 54. minutě měl po sólu Oscara na své pravé noze vedoucí branku Matěj Jurásek, Vindahl mu zmenšil střelecký úhel. O devět minut později už hráli domácí v deseti, za zákrok na Davida Douděru obdržel druhou žlutou Haraslín. Početní převaha ke kýžené trefě nevedla. Zafeiris, Chytil ani v nastavení Tijani dostat míč do sítě nedokázali.
    Kapitán Jan Bořil v 83. minutě utrpěl zlomeninu lícní kosti, zápas přesto dokázal dohrát.
    V novém dílu MATCHDAY uvidíte pochod slávistických fanoušků, kteří se sešli už na Staroměstském náměstí. O zápasu i vyhlídkách na zbývající tři kola promluví obránce Tomáš Vlček.
    Slávisti, děkujeme za přízeň. Těšíme se na vás ve středu v Edenu, kde přivítáme Plzeň.