Czech Republic - Canada (IIHF World Ice Hockey Championship 1999, semifinal 2)

Komentáře • 17

• @mrpropervole
    @mrpropervole Před 2 lety +14

1:40:48 Dvořákova minuta. Málo připomínaná minuta české hokejové historie. Kdyby to MS bylo na ČT a nezmizelo v nováckým archívu, tak bychom ty dva Dvořákovy góly měli na obrazovkách přestávkového programu častěji. Takže děkuji za nahrávku, že jsem si mohl připomenout skvělou otočku skóre. :-)

• @Milano3107
      @Milano3107 Před 2 lety +1

Moje řeč, bohužel to TV Hovna totálně zazdila :( Ale hlavní je, že jsme to MS vyhráli :)

• @tomasopletal22
    @tomasopletal22 Před 6 měsíci +6

Ten novacky komentar je skutecne tragicky....

• @vojtechhabr5542
    @vojtechhabr5542 Před 2 lety +10

2:13:56 Tittelbachova nejslavnější hláška 😁

• @danielkubin3878
      @danielkubin3878 Před 11 měsíci +1

já si představuji jak mu nápověda napovídá v přímém přenosu že je to Zakázané uvolnění podobně jako v Divadle.

• @user-ny6dy4kl7y
    @user-ny6dy4kl7y Před 5 měsíci +1

Emocje hokeja na lodzie trwają Polska !

• @vitmlejnek6081
    @vitmlejnek6081 Před 2 lety +3

Snad nejbláznivější zápas, i díky tehdejšímu systému. Dvakrát návrat z klinické smrti, nejdřív ve třetí třetině, pak i během nájezdů,. Škoda, že je tohle trochu ve stínu, z jedné strany samozřejmě Nagana, z druhé strany dovršení zlatého hatricku 2001. Mimochodem, kdo byl ten spolukomentátor?

• @jirihruby2679
      @jirihruby2679 Před 8 měsíci +1

Řekl bych, že Pavel Bárta. Dělal tenkrát hodně NHL na Nově.

• @radomirholub7332
    @radomirholub7332 Před 9 měsíci +1

proč si to musím pouštět bez zvuku??

Ryan Smajt :DDD Ať žije Venca xDDD

@danielkubin3878 Před 11 měsíci +2

Nejlepší byl běžící text "vzhledem k prodloužení semifinále uvidíte nový díl Esmeraldy zítra v 18:35" xD xD xD.

• @BlueFlashCZE
      @BlueFlashCZE Před 11 měsíci +1

Vážění hokejoví příznivci, pomalu se budeme loučit, v programu TV Nova je nyní na řadě Esmeralda, ale nezoufejte, zbytek prodloužení uvedeme ze záznamu v 23:30.
      Blesk 14.5.1999: Programový ředitel TV Nova byl nalezen brutálně ubitý krumpáčem.

@radomirholub7332 Před 9 měsíci +2

tolik přeřeků co Tittlbach dokázal napáchat za jeden zápas, se nepodařilo dohromady všem komentátorům v dějinách