Порівняння аплікаторів для внесення рідких добрив VelesAgro Vulkan | MaxiMarin | Богуслав ПЖУ-5000

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 15. 06. 2023
  • Сьогодні відео порівняння аплікаторів для внесення рідких добрив. Аплікатори демонстровано під час виставки-демонстрації сільськогосподарської техніки Битва Агротитанів в 2021 році.
    Велес Агро Вулкан.
    Деталі робочого органу агрегата інжекторного внесення рідких добрив VULKAN виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, що дозволяє вільно працювати в умовах контакту з агресивним середовищем. Оснащується 12 аплікаторами (голками) з твердого сплаву, які роблять ін’єкційні внесення добрив кожні 13 см. Завдяки гумовим амортизаторам ін’єкційні колеса повторюють рельєф поля, тому добрива проникають рівномірно на кожній ділянці поля. Три підшипники в ступиці робочого органу гарантують тривалу роботу вузла. На відміну від аналогів, ін’єкційний робочий орган, виробництва VELES AGRO, має захисний пластиковий кожух для запобігання пошкодження напірних магістралей, при роботі по таким попередникам як соняшник, кукурудза, ріпак, та інше.
    Переваги Vulkan 6:
    - ін’єкції добрив, зроблені методом і пристроєм VULKAN вимагають менше 5% від обсягу вологи у верхньому шарі ґрунту. Порівняно невелике коріння рослини поглинає амоній, незалежно від вмісту води в ґрунті. Як наслідок - покращена посухостійкість і більш розвинена коренева система;
    -спеціальні ін’єкційні колеса виготовлені з нержавіючої сталі. Вони оснащуються 12 спицями (голками) з твердого сплаву, які роблять ін’єкції азоту кожні 13 см. Відстань між колесами - 25 см, тобто на 1 м² здійснюється 31 впорскування рівномірних порцій;
    -рідким добривам не потрібна додаткова волога для розчинення, тому після внесення вони відразу доступні для рослини;
    -висока пристосованість до технологій mini-till, no-till, strip-till, verti-till.
    Основні технічні характеристики:
    -ширина захвату - 6 м;
    -кількість робочих органів - 16;
    -глибина внесення добрив - 5-7 см;
    -об’єм бункера - 500 л;
    -норма внесення - 50-610 л/га;
    -робоча швидкість - до 10 км/год;
    -міжряддя - 700 мм;
    -транспортна ширина - 3 м;
    -транспортна висота - 3,3 м;
    -маса агрегату - 1 200 кг
    МаксіМарін
    «Технологія CULTAN ( КУЛЬТАН ) - полягає в тому, щоб вносити дозовано та точково КАС, ЖКУ та інші рідкі добрива в ґрунт, на фіксовану глибину 6-7 см. Завдяки цьому, рослина одразу має необхідний запас добрив. Також ця технологія дозволяє витримувати рівномірність дозування по всій площі, на відміну від розкидачів та обприскувачів, на які впливає швидкість вітру», - за словами офіційного сайту АГРОРЕММАШ.
    Основні технічні характеристики аплікатора для внесення рідких добрив MaxiMarin:
    - об’єм баку для добрив 500/2000 л (опційно можливо 1000 л);
    - робоча ширина від 3 до 9 м;
    - кількість робочих органів 12/18/24/32/36;
    - відстань між робочими органами 25 см;
    - необхідна потужність трактора 50-100 к.с.;
    - маса від 600 до 2000 кг.
    Богуславський ПЖУ-5000
    Модель оснащена міцним поліетиленовим баком c перегородками. Товщина стінок бака становить 10 мм.
    Розподіл аміачної води на кожен робочий орган аплікатора виконується за допомогою системи ротаметрів (колб) з вбудованими форсунками. Це забезпечує рівномірне внесення добрив по всій ширині захвату. Колба забезпечує візуалізацію процедури внесення добрива через робочий орган. Кулька всередині колби під впливом рідини піднімається на певний рівень (в залежності від норми внесення). Якщо з якоїсь причини рідина не надходить до робочого органу, кулька всередині колби переміщається вниз, інформуючи оператора про що з'явилася проблемної ситуації.
    Якщо агрегат зупиняється або зменшується тиск у магістралях нижче 0,5 атмосфери, на форсунках спрацьовують відсікачі. Подача аміачної води до робочих органів припиняється, і завдяки цьому у разі припинення або розвороту агрегату добриво не вноситься, і запах від водного розчину аміаку не поширюється.
    Внесення аміачної води виконується з допомогою дискових робочих органів, у складі яких - диск плюс фігурний ніж, який розміщений безпосередньо за диском. До ножів прикріплені металеві трубки, що забезпечують проникнення добрив і аміачної води в грунт.
    Основні технічні характеристики аплікатора ПЖУ-5000
    Продуктивність мембранно-поршневого насоса (привід від колеса) продуктивність, л/хв - 160
    Робоча ширина захвату, м - 10
    Діаметр диска, мм - 530
    Число дискових робочих органів, шт - 19
    Глибина внесення (max),мм - 215
    Обсяг бака, л - 5000
    Робоча швидкість, км/год - 8-14
    У наступних відео на Вас чекає багато цікавого і нового зі світу АгроТехніки! Тому підписуйтесь, ставте «дзвіночок», слідкуйте за оновленнями на нашому каналі, підтримуйте «лайками» та залишайте свої коментарі. Далі буде!
    Бажаємо Вам приємного перегляду!
    Переходьте на наш сайт #ZEEP: www.zeep.in.ua/
    Фейсбук сторінка ZEEP: / zeepinua
    Інстаграм сторінка ZEEP: / zeep_ukraine
    #ZEEPUkraine #ZEEPMachinery
  • Věda a technologie

Komentáře • 9

  • @Dj.shinigami
    @Dj.shinigami Před rokem +2

    подібні аплікатори чудово підходять для нульової обробки ґрунту, тому що мінімально пошкоджують ґрунт і нормально тримає глибину проте з поживними рештками глибина внесення зменшується що є не дуже добре , ну і продуктивність замала в порівнянні з обприскувачем зате краща якість. тому обирайте самі швидкість чи якість . ще можна переобладнати подібний аплікатор та використовувати для підживлення широкорядних культур. що дасть змогу максимально ефективно використати ресурси. обприскувач також можна подібно використовувати для внесення добрив а саме за системою Y drop чи EZ drop проте це трохи гірше так як добрива потрапляють не в ґрунт а на його поверхню . ну і для наших умов Y drop не підходе тому що мало опадів, наприклад в в північній Америці результат буде значно кращим. ще є варіант аплікатора з диском що простіше проте це не підійде для no till тому навіть не розглядаю данний варіант. зате для класичної технології це нормальний варіант

    • @ZeepInUA
      @ZeepInUA  Před rokem +1

      Дякуємо за розгорнутий коментар!
      Ви вже працювали таким агрегатом, чи тільки плануєте? Ми чули відгуки від аграріїв, котрі вже експлуатують таку техніку, що мехінізм дозування і впорскування цієї машини є її слабким місцем. На Вашу думку, від чого залежить надійність і ресурс даних робочих органів?

    • @Dj.shinigami
      @Dj.shinigami Před rokem +1

      @@ZeepInUA вічного нічого нема .проте міняти постійно також не хочеться .на даний момент кращого я не знаю

    • @ZeepInUA
      @ZeepInUA  Před rokem +1

      @@Dj.shinigami Доречі, з приводу підживленя. Ви вносите КАС? І чим вносите?

  • @vik-agro
    @vik-agro Před rokem +1

    Хороші пристрої, задумувався про купівлю колись, але з теперішніми цінами на зерно…😢

    • @ZeepInUA
      @ZeepInUA  Před rokem

      Прикро що не виходить реалізувати намічені плани через всім нам відомі події...
      Якого виробника розглядали аплікатор, якої ширини захвату?

    • @vik-agro
      @vik-agro Před rokem +1

      @@ZeepInUA конкретно про виробника і захват не думав поки

    • @ZeepInUA
      @ZeepInUA  Před rokem +1

      @@vik-agro Як і чим зараз підживлюєте культури?

    • @vik-agro
      @vik-agro Před rokem +1

      @@ZeepInUA поки пшениця мала то сівалкою, кукурудза, соняшник КРНом, аде така погода що не лізе в землю, і ну звичайне обприскування