ANALIZA LA SANGE dupa Sparta Praga - FCSB 1-1 | CEL MAI BUN MECI din ULTIMII 5 ANI?!

• čas přidán 8. 09. 2024
  • Invitatii lui Horia Ivanovici la FANATIK SUPERLIGA au analizat la sange meciul Sparta Praga - FCSB 1-1 din turul 3 preliminar al Champions League. Ce au spus Florin Gardos si Banel Nicolita despre prestatia FCSB la Praga.

Komentáře • 29

• @armanandreea2287
    @armanandreea2287 Před měsícem +13

Ieri ziceați co spulberă sparta pe steaua nu vo fost rușine

• @septimicu3766
      @septimicu3766 Před měsícem

Armanda nu ridica inca steagul ca mai e returul si sa vezi tu show daca intra Chiriches nu e nimic incheiat plus ca aseara Sparta a lasat minim 4 daca nu 5 jucatorii pe parcurs Olatunji si Qrasniqi la Bucuresti amandoi vor fi titulari si daca ma iau dupa finalul de meci va fi groasa .

• @ionpetrosanu6304
      @ionpetrosanu6304 Před měsícem

O să se califice în ciuda ta ofticatule 😂😂😂

@@ionpetrosanu6304 Ion eu tin cu fcsb mosule dar aia nu ma face sa zic domne gata calificare findca in repriza doua din minutul 75 noi nu am mai iesit din careu .

@@septimicu3766 Așa ai făcut pe deșteptu și cu Maccabi frustratule , apropo eu țin cu Steaua din liga unu și încă ceva , moș este taică-tu ofticatule , trebuie să fim un pic mai optimiști ....

• @Vali.C
      @Vali.C Před měsícem

​@@septimicu3766Qrasniqi e slabuț.S a văzut aseara.Sparta are câțiva jucători buni pe plan ofensiv dar defensiv,FCSB e clar peste ei.

• @AdrianBratu-tc1yn
    @AdrianBratu-tc1yn Před měsícem +4

Zicea Adrian Ilie că sparta este Barcelona ia dat lui galatasarai nu știu cate

• @Steaua47
    @Steaua47 Před měsícem +6

Ba horia ce plm vb,acum zici ca erau şansele 60 40 , si 2 zile inainte ziceai Steaua are maxim 20% sanese

• @ciprianzaharia1898
    @ciprianzaharia1898 Před měsícem +3

V ați luat toți după Șumudică când a zis ca e sparta = real Madrid 2 . Și azi a zis ca nu s a uitat la niciun meci de al lor. Practic toți știați absolut nimic despre echipa aia și toți ați repetat ca distruge FCSB ul . Dar erau atât de slabi

• @georgegeorgegheorghe2483
    @georgegeorgegheorghe2483 Před měsícem +2

Aseară sa vazut ca steaua a jucat cu sufletul si dacă joaca asa si in retur ne calificam

• @visancristian8450
    @visancristian8450 Před měsícem +1

Daca le dam la Bucuresti la fel de multe faze fixe din preajma careului, vor marca de doua ori. Uitati va la ce goluri dau. Numai faze fixe pe linie, cred ca 80%, cate doua trei pe meci, numai din faze fixe. Fara faze fixe sunt terminati. Iar Baluta sa invete sa traga la poarta, Miculescu sa lase emotiile si Suta sa alerge. Ieri atacurile lor au fost oprite de linia de fund, mijlocul slabut si lent, si Lixandru la fel

@Bogescianu Před měsícem

Cum va puteți numi experți când voi nu va uitați la adversar??? Vorbiți numa degeaba.

• @Alexandru-o8k
    @Alexandru-o8k Před měsícem

Fotbalul de acea e un joc frumos orce echipă se poate eliminat trebuie să vorbim real în fotbal totul e posibil și nu trebuie comentat înainte de meci pe teren e foarte greu iar cei care comentează de pe scaun sunt vorbe mai sunt 90de minute de joc sau poate 120de minute apoi vom vedea