Tauron Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy 1:2

Stan rywalizacji 4:3 dla GKS-u Tychy

Komentáře • 10

• @muniek1798
    @muniek1798 Před rokem +15

Dlaczego pozostałe transmisje z całego sezonu nie maja sześciu kamer ? W końcu wyglada to profesjonalnie. Reszta meczy dramat..

• @rafas6421
    @rafas6421 Před rokem +9

Finał jest nasz !!!!💚🖤❤️

• @michalgonera
    @michalgonera Před rokem +4

Może lepiej nie podawać wyniku w tytule? Jak ktoś nie sprawdzał wyniku to psuje zabawę. Np. NHL nie podaje wyników ani w opisie ani w tytule skrótów, tylko datę.

• @tomaszkalina4570
    @tomaszkalina4570 Před rokem

Najlepszy jest tekst typa, że Unia była blisko mistrzostwa w tamtym roku :D.

• @KrakowKaufland
    @KrakowKaufland Před rokem +10

oj Unio, od 2005 roku Tychy ściana nie do przejścia. 18 pieprzonych lat Święta Wojna to dla Was kres w playoffach. Mniej szczekania, więcej pokory.

@Ozapek Před rokem +1

No nie do końca na tym skrócie nie widać wszystkiego, ja byłem na meczu to widziałem że Unia dominowała i krążek już prawie nie raz wchodził do bramki, ale tak jest zawsze w meczach z wami my dominujemy, my gramy, my naciskamy a wy strzelacie, dużo szczęścia mieliście w tym meczu

@simonlinkowski135 Před rokem

@@Ozapek nie wykorzystane sytuację się mściły faktycznie, ale 2 tercja pod dyktando Tyszan

• @bartek3112
      @bartek3112 Před rokem

@@Ozapek do końca. zdecydowana przewaga przeciwników. przez dwie tercje gnietli nas niesamowicie. dopiero w III cofneli się i dzieki karom mielismy troche szans to jedyny mecz w serii gdzie byli lepsi. inna sprawa, ze powinnismy wygrac ten polfinal 4-1 a o frajerskim oddaniu meczy w poniedziałek nie wspomne