FK SFS BORAC PARAĆIN - FK TIMOČANIN 2:2 /SRPSKA LIGA ISTOK/

• čas přidán 23. 08. 2024
  • Golom Davida Ilića u 94. minutu utakmice protiv ekipe Timočanina, paraćinski SFS Borac uspeo je da izbegne poraz pred svojim navijačima u 18. kolu Srpske lige Istok. Staklarci su dva puta u ovom meču bili u zaostatku, a podmlađena ekipa sa čak devet bonus igrača povela je golom Božića u 21. minutu. Rezultatom 0:1 otišlo se na pauzu, da bi do izjednačenja domaću ekipu doveo Conić u 55. minutu. Samo 5 minuta kasnije sudija zbog prekršaja Stojanovića dosuđuje kazneni udarac za goste, a siguran sa bele tačke bio je devetnaestogodišnji Petrović.
    U nadoknadi vremena, pri rezultatu 1:2 odličnom intervencijom golman Ostojić brani stopostotnu šansu čime ohrabruje saigrače koji u 94. minutu uspevaju do konačnog izjednačenja.