День памяті та примирення

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 4. 05. 2024

Komentáře • 4

  • @user-fr5tf8mn4m
    @user-fr5tf8mn4m Před měsícem

    У НАС ЕСТЬ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ,9 ТРАВНЯ! МЫ НАРОД ПЕРЕМОЖЕЦЬ! МІЙ ДІД ВОЮВАВ А НЕ ПРИМІРЯВСЯ,А ДРУГИЙ ЗАГИГУВ І БАБУСЯ МОЛОДА,БІЛЬШЕ НЕ ВИЙШЛА ЗАМІЖ ДО САМОЇ СМЕРТІ,ОСЬ ТАКА ВІРНІСТЬ БУЛА У ЛЮДЕЙ.ЛЮДИ БУЛИ ,ЯК КРЕМІНЬ,А ЗАРАЗ РОЗМАЗНЯ,СЛАБКІ,БО НЕМА ДУХУ БОЖОГО, ПАТРІОТИЗМУ, ПІДМІНЮЮТЬ ІСТОРІЮ, ВЖИВЛЯЮТЬ ЧУЖИХ ГЕРОЇВ. БАНДЕРА ВОРОГ,ВОЮВАВ НА СТОРОНІ НІМЦІВ,ВБИВАВ ЛЮДЕЙ,НІКОЛИ НЕ БУВ УКРАЇНЦЕМ А ЕТНІЧНИМ ЄВРЕЄМ З ПОЛЬСКИМ ГРОМАДЯНСТВОМ.Х Е Р О Й😢

    • @NataliaBlohina
      @NataliaBlohina  Před měsícem

      День перемоги 9 травня в СРСР офіційно святкувати стали з 1965 року, до цього це був день скорботи. Як і зараз 8 травня - це День пам'яті. День скорботи за загиблими. А 9 травня - День перемоги над нацизмом, як страшним явищем, якого не має бути на планеті. В цей день не тільки радіють, а й вчаться дивитись правді в очі, дізнаючись про причини війни, учасників з обох боків, їх дії та наслідки дій для того, щоб не повторювались страшні події тих часів. Перемога над нацизмом була результатом спільних дій всій народів. Справжнім святом день, коли гітлерівська Німеччина підписала капітуляцію, став для учасників тієї страшної війни. Для нас, нащадків, цей день є уроком на майбутнє і додатковим стимулом вчити історію по різним джерелам. До речі, на Нюрберзькому процесі з Степана Бандери були зняті всі обвинувачення в пособництві нацистам і радянська сторона підтримала це рішення.
      Мені здається, що питання особистих відносин чоловіка та жінки це тема трохи іншого уроку. Хто кому має бути вірним та як будувати відносини в родині - в першу чергу вчаться вдома на прикладі рідних людей. Тихого дня Вам та Вашій родині!

  • @user-ym5fn1bu7c
    @user-ym5fn1bu7c Před měsícem

    😅 слава Україні героям слава 💛🩵