PROFETIA lui Mitica Dragomir! Ce face Romania cu Olanda in OPTIMILE EURO 2024!

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 26. 06. 2024
  • Profetia lui Dumitru Dragomir pentru meciul Romania - Olanda din optimile de finala ale Euro 2024. Ce pronostic a dat Dumitru Dragomir la MAX PROFETIILE LUI MITICA pentru partida Romania - Olanda.

Komentáře • 128

• @tudorgogo6233
    @tudorgogo6233 Před 5 dny +13

I-am cam curentat da! O dată în viață😂😂 să sperăm că marți a doua🙏🙏💪

• @DanVizitiu
    @DanVizitiu Před 5 dny +6

Hai România,haideți băieți,eu unul sunt mândru de voi cum ar trebui să fim toți românii.

• @fcsbinseamnasteaua6780
    @fcsbinseamnasteaua6780 Před 5 dny +2

se poate intampla orice deci e posibil sa facem o supriza Hai Romania ❤💛💙

• @disciplinatu
    @disciplinatu Před 5 dny +10

...lesini de ras cu Nea Miticå!😀..."despre Puscas"?..".asa ca manechin e båiat frumusel"😂

@mariusstefan7214 Před 5 dny +1

Are dreptate Mitica, alergand. Am vazut meciul cu Austria, de cate ori olandezii aveau mingea le faceau austriecii pressing si o pierdeau imediat.

• @bogdansavoiu7316
    @bogdansavoiu7316 Před 5 dny +6

Singura sansa zero zero si la penalty sa i batem

@qqel-qama8594 Před 5 dny +1

dragusin e frumos ca un samurai.. ianis daca ii pui un costum pe el mai bine ar sta pe banca

@ionutteni942 Před 5 dny +2

Doar de vânzări vorbim 😢....de bani mulți!!! Cu ce ne ajută că vorbim de Rațiu cât valorează, i-ar de fotbalul românesc nu aduceți în discuție nici o strategie.Fa presiune m-ai Ivanovici pe cine conduce fotbalul românesc, handbal...etc.,să investească în școli, în copii și juniori dacă tot faci emisiuni și te urmărim.Lasa ochelari lui nea Mitică

• @tiberius04
    @tiberius04 Před 5 dny +1

Tot respectul pentru baietii nostri 🫡 Ne-au facut sa scoatem din nou capul in Europa cu echipa nationala. Olanda este o echipa extrem de buna, uitati-va cate ocazii si-au creat cu Polonia si Austria. Scorurile sunt foarte mincinoase. Vom avea cel mai greu adversar cu care puteam pica

@bogdansavoiu7316 Před 5 dny +2

Da poate ca va fi greu cu olanda dar eu ii simt slabi jur...abia s a lu calificat..le a dat polonia gol in sec 50..apoi austria lea. Dat 3.totusi ii simt slabi..poate ne ducem la penalty si ne scoate Nita

@AlexandruTilea Před 5 dny +1

E cam greu cu Olanda băieți, sa nu ne îmbătat cu apa rece.!!

• @liviuvasilica1
    @liviuvasilica1 Před 5 dny

Nea Mitica RESPECT✌️💪👍

• @gabinedelcu7501
    @gabinedelcu7501 Před 5 dny +1

E de ajuns sa îi batem pe olandezi ca in sferturi e usor si dupa mergem in semi finala

• @catalinnegrescu1653
    @catalinnegrescu1653 Před 2 dny

Aveam deja locul 1...hai Romania indiferent de directie

• @thebeatoftravel249
    @thebeatoftravel249 Před 5 dny +5

Da, i-am curentat de nu am mai știut... din 13 meciuri am câștigat 1 singur, 3 egaluri și 9 victorii Olanda :))

@tiberius04 Před 5 dny

Olanda sunt extrem de buni. Au alt pedigree. Uitati-va la rezumatele lor din grupe. Felicitari România pentru tot ce ai facut pana acum❤

1 victorie
    Mult peste noi ,o singura sansa aveam la loteria penaltiurilor doar .
    Oricum am facut mult peste așteptări la turneul asta , din cea mai slaba echipa la turneul asta am reușit sa ne câștigăm grupa.

• @George-in4zf
      @George-in4zf Před 4 dny

Peste așteptările.tale poate...in general ăștia fara așteptări sunt nimeni în viata

Austria ne da 5

A fost un rezultat foarte mincinos. Uita-te la rezumat. Olanda este extrem de buna, mare ghinion am avut. Slovenia era infinit mai usoara

• @costelserban6447
    @costelserban6447 Před 5 dny +1

I-am ars pe Olanda in istorie de ne doare curul 😂😂
    O singură dată i-am bătut în istorie cu un gol din offside pe ternen arat 😂😂😂

• @davidionescu2103
    @davidionescu2103 Před 5 dny

Cred că a vrut să zică că ei ne-au cam curentat, România are o victorie iar Olanda are 10 în întâlnirile directe.

0:21 esti fenomanal

• @dariussalepetru6770
    @dariussalepetru6770 Před 5 dny +4

Olanda va pierde! Ronald Koeman trebuie să fie demis

• @petreavadan3584
    @petreavadan3584 Před 5 dny

Solutia contra Olanda: Trebuie sa jucam cu 3 fundasi, stanciu pe banca si sa alergem si sa presam mult de tot. Singuria solutie care ne poate duce mai departe. Antrenorul Koeman este slab, olandezi nu i vad prea bine, au aratat Austrieci ca sa poate. Haide Romania.

@vioreliulian3412 Před 5 dny +6

Bai da mai sunteți mulți invidioși pe echipa asta care ne aduce în optimi ?

• @Gabriellucian
      @Gabriellucian Před 5 dny +4

Într-adevăr olanda e favorită e și normal dar mingea e rotundă și i se știe niciodată ce se întâmplă

@chriscruciat2469 Před 5 dny

Auzi bă cică Olanda 3 clase peste Belgia. Cred ca vorbește despre generațiile precedente

• @vasileion4911
    @vasileion4911 Před 5 dny +1

Profețiile groparului fotbalului românesc , Mitică Dragomir , împreună cu celălalt , Mircea Sandu 😭🤭

• @tedipetrescu7960
    @tedipetrescu7960 Před 5 dny

Presing si dintr o bucata morisca rapid ve,i meciul cu Austria

• @jeanvaljean1475
    @jeanvaljean1475 Před 5 dny +1

Ne pupa Mitica in barzoi pe toti daca bate Olanda?

@davidlouis7171 Před 5 dny

ce ziceti de ratiu =) cel mai bun hahah pai nu cuva din cauza lui al luat golurile cu belgia??? dece vb aiurea?? lasatio mai mole ne da olandezi cu terenul in cap veti vede voi 2-3 ne da olandezi

@valyshutzu1426 Před 5 dny +1

la ultimul meci am luat 4 intr-o repriza dar am jucat de la egal la egal cu ei:))))))

@danielpopa3344 Před 5 dny

Le stinge filmul

• @garita6063
    @garita6063 Před 5 dny

daca i lauda nea mitica pariez invers, mi a bagat bani in buzunar cu profetiile lui

@andrukthegreat Před 3 dny

Aburelile si senzationalul debitat d Mitica e inegalabil. Si Ivanovic ii tine isonul pentru show si views

• @russergiu5477
    @russergiu5477 Před 5 dny

Eu nu inteleg toti sunteti orbi nu vedetei ca la acest euro sa intamplat o anomalie exceptionala?
    1.Portugalia trebuia sa piarda ca sa evite Olanda
    2. Olanda si Austria vor putea juca din nou in sferturi desi au fost in aceeasi grupa din cate stiu eu nu se poate intampa asta in cupe sau turnee finale decat in semifinale se pot reintalni ocupantele aceleasi grupe.
    3. Portugalia, Spania, Olanda au primit teoretic adversari mai accesibili datorita infrangeri Portugaliei
    4. Tot din cauza Portugaliei , Ungaria a plecat acasa.
    Cum e posibil asa ceva la competitia fotbalistica nr 1 in europa ca o echipa sa piarda ca sa-si maximizeze sansele de a merge in sferturi? Si voi toti specialisti nu vedeti acest aspect? Faceti domnilor scandal pe tema asta ca nu e normal

• @cosmin_silviu
      @cosmin_silviu Před 5 dny +1

Lumea zice de x ul României, Portugalia a pierdut ca să joace cu Slovenia.

Romania Olanda 1-4
    atat de greu e sa te informezi inainte sa zici ceva...

• @septimicu3766
    @septimicu3766 Před 5 dny +2

Ia-m prea curentat? Din 2000 încoace numai scor cu noi au făcut în afară de 1-0 ăla mincinos cu un gol din ofside și un alt egal 0-0 ne au distrus domne 4-0 3-0 4-1 despre ce vorbim e timpul să ne luăm revanșa.

• @user-xo6hj6vy8f
    @user-xo6hj6vy8f Před 5 dny

NEA MILITIANU NU MAI BAGA AICI LIMBI PTR.BECALI SI FCSB. SA PUS BENER FCSB NU ESTE ROMANIA NORMAL OAMENII AU INCEPUT SA INTELEAGA FCSB ESTE O JUCARIE . REFERITOR LA MECIUL CU OLANDA NE DA 4 BUCATI URA SI LA GARA . CAND VAD TARANUL PARVENIT VOI IL FACETI PE LA EMISIUNI MARE SI TARE DAR OARE TRECUTUL LUI COMBINATILE DE ASTA SA VORBITI.

Stanciu n.a facut nimic

Edi ori joci cu o fromatie si un 11 imprevizibil ori o luam rau ca stiu cum jucam obosiți de belgien jucand la 50% nio dat 2 Olanda ne da 2 la pauza....risca totul aparii vu ceva sa surprinzii ca oti si cum e nasuala treaba..decii daca nu. Face ceva o surpziza sa nu stie aia cum sa ne ia e greu

Voii credetii ca Olanda sunt obosiți de Belgien😅😅😅😅 baiiii trezițiva ca aia juaca si au jucatori...o sa juaca la viata si muarte nu că obosiți de belgien o sa vedeți 2-0 la pauza olanda