Sdílet
Vložit
  • čas přidán 13. 04. 2024
  • 💣💥 CELÁ EPIZODA KE ZHLÉDNUTÍ NA 👉 herohero.co/bombyktyci
    Richard s Kubou a se Smolim rozebírají 7. zápas mezi Spartou a Třincem. Mluví o výkonu rozhodčích, vyrovnávajícím gólu Třince, výkonu Kacetla, faulu Mozíka před koncem třetí třetiny, chybě Sparty před rozhodujícím gólem a nakonec se zamýšlí, co by se na Spartě teď mělo stát.

@SODOMA61 Před měsícem +1

Přesně,to fandění Spartě od O2 je fakt trapný😢Aspoň se ale můžou kluci ze Sparty podívat na souboj titánů v televizi😅Taky by mohli konečně pochopit,že Play Off rozhoduje gólman,Will,Kacetl vychytali a Kovář zkurvil finále😊Třeba jim to za dalších 17 let čekání dojde,Zék Kesyjen😂😂😂😂😂

• @Jonky123456789
    @Jonky123456789 Před 2 měsíci +2

Tu už jenom chybělo říct pánové že Smith měl dostat 5 + 10 za seknutí do vajec !! Opět skvělá práce... Zlehčování vysokých holí úplně mimo v 3 zápase borec v pruhovaným určuje intenzitu na videu ve slow motionu a pak při krvavém zranění se nejde podívat ani na video s argumentací, že nic neviděl ??? Wtf ? Potom nechápu proč zavedli nějaké video při vyšších trestech což za mě je úplně crazy věc a dokážu si představit, že jsme žili bez toho doteď žili by jsme dále. Prostě Rozhodčí byl vidět v každém zápase a to je špatně.

• @Juwe-MusicRemix
    @Juwe-MusicRemix Před 2 měsíci +1

Richarde před prvním gólem Třince šel na trestnou sice Irving, ale Helewku krosčekoval Krejčík.

• @areustupidbro
    @areustupidbro Před 2 měsíci +2

Vyslovuje se to Činčala :) konečně to někdo z o2 řekne dobře a hned dostane sodu od neználka z Plzně :D