каменяр агрус

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 6. 09. 2024
  • Агрус середнього терміну дозрівання. Стійкий до борошнистої роси і антракнозу. Высокозимостійкий. Ягоды крупні (від 6 до 10 г) приємного десертного смаку. Ягоди, що дозрілі, довго тримаються на гілках.
    Кущ сильнорослий, слабораскидистий, щільний. Добре разголужується, плодушки довговічні, основне плодоношення на 3-4-річних гілках. Пагони товсті, середньошиповаті. Шипи переважно одинарні, короткі, рідки. Верхня частина пагона слабо околючена. Лисття крупні, темно-зелені. Квіти стійки до пізньовесняних заморозків. Ягоди кулясто-овальні, темно-червоні (забарвлення нерівне), без опушення, із щильною шкіркою. Врожайність висока (180-200 ц/га). Призначення універсальне.
    Млиєвський червоний х Сливовий. Сорт виведен на Львовській дослідній станції садівництва.

Komentáře • 2

  • @andrii_1
    @andrii_1 Před 3 měsíci

    Дякую за огляд!
    На вашу думку як що порівняти з відомими лідерами по смаку- Неслухівский, Краснославянський ?
    А то цікава історія виходить, що в Україні він якось не виділився, в польському журналі про нього писали- як кращий по комплексу показників, але не памятаю щоб його за смак там виділяли, але в Чехії та дещо в Німечині на форумах його хвалять за смак, тим більше що чехи і Неслухівский і Краснославянський вирощують, але кажуть що цей краще, я в Естонії пробував його в магазині, смачний, але щоб запевнитися і отримати об'єктивне враження потрібно краще розпробувати😊 і попробувати на свому грунті

    • @user-nw2cg1gp2u
      @user-nw2cg1gp2u  Před 3 měsíci +1

      Доброго дня. В різних умовах, він може дещо відрізнятися по смаковим якостям. Але, в умовах Київської області, я б дав йому на пів бала меньше, ніж вказаним вами сортам. Тут дійсно, може оцінюватися сума переваг по комплексу показників - шипуватісь, опушення ягоди, стійкість до хвороб, тощо.