Sparta vs. Liverpool? Vyrovnané šance, říká Řepka. V Krejčím vidí svou kopii

• čas přidán 24. 02. 2024
  • Sparta proti Liverpoolu, repete po třinácti letech. V roce 2011 u toho byl Tomáš Řepka a chyběly čtyři minuty k tomu, aby Letenští dovedli odvetu na Anfieldu do prodloužení. Jaké šance dává fotbalový tvrďák teď svým následovníkům?
    #sparta #liverpool #europeanleague

Komentáře • 23

• @RobertMikulka
    @RobertMikulka Před 2 měsíci +10

Bude záležet na tom, jakou sestavu přiveze Liverpool do Prahy. Tři dny po zápase na Spartě hraje Liverpool doma v podstatě rozhodující zápas o titul s Manchesterem City. Dá se předpokládat, že Klopp postaví na Spartě náhradníky, dokážu si představit i remízu a Liverpool bude spokojený. Doma v odvetě nastoupí v plné sestavě, Spartě dá čtyřku a bude vše tak, jak má být. Takhle hrají velkokluby jako je Liverpool v pohárech. U soupeře postaví náhradníky, kteří i tak mají větší kvalitu než domácí soupeř. Uhrají si přijatelný výsledek, doma v odvetě nasadí plnou palbu a nedají soupeři šanci vůbec pomýšlet na úspěch. Sparťani by si to měli především užít, často se s podobným soupeřem nepotkají.

• @ondrej1893
      @ondrej1893 Před 2 měsíci +1

Teď ale Liverpool vypadá, že kvůli zraněním hraje s řadou náhradníků z donucení. Nasadí náhradníky náhradníků nebo unavené náhradníky? Uvidíme.

@RobertMikulka Před 2 měsíci

@@ondrej1893 Hraje se za 10 dnů, to se mnohé změní. Hlavně, aby měla koho nasadit Sparta.

• @vlastimilkoznar7436
      @vlastimilkoznar7436 Před 2 měsíci +1

Je úplně jedno jakou sestavu bude Liverpool mít, sparta se posere už po cestě do Anglie

• @AdamAbdallanot
    @AdamAbdallanot Před 2 měsíci +11

hochu, vcera tam klopp měl 3 hráče ze základu a zbytek by nebyli ani na lávce kdyby nebylo tolik hráčů zraněnejch a stejně porazili chelsea v plný síle a to ve wembley. vyrovnany sance? to jsi se fakt asi zblaznil, tomasi.

• @vojta5202
      @vojta5202 Před 2 měsíci +4

co ma rict? :d budou radi kdyz nedostanou 2x bura?

• @michalvyslouzil6340
      @michalvyslouzil6340 Před 2 měsíci +6

A ty chceš říct že Chelsea která hraje střed tabulky je měřítko ?

• @danwinnfield7707
      @danwinnfield7707 Před 2 měsíci +4

S momentální Chelsea by si to i Sparta rozdala na férovku.

• @smelkok6509
      @smelkok6509 Před 2 měsíci

@@danwinnfield7707jojo…

• @miroslavcenek653
      @miroslavcenek653 Před 2 měsíci

A chlapče zranění hráči či větší únava z angl.ligy není problém Sparty že ?

• @xxx357-jt5ej
    @xxx357-jt5ej Před 2 měsíci

Přečetl jsem si titulek, nabyl jsem dojmu, že Řepka se zase úplně zbláznil. Pak jsem si ho poslechl a říká něco jiného, než titulek tvrdí. Jděte k šípku...

No ,Já se díval včera na pohár s Chelsea a a ta mohla klidně vyhrát 5:2 žel jejich útočník neproměnil tři tutovky a jednu tyč doprovodil neuznaný gól a ta místy brutální hra Konatého by zde neprošla a Klop už dohrávce s 18 letými kluky a i když dali gól ve 118 minutě prodl. ,tak sice nevím jak to dopadlo ,ale obranu mají ďěravou a zralou ba penaltu pane Šmicer co Vy na to a díval jste se ???

• @Mike911510
    @Mike911510 Před 2 měsíci

5:0, 5:0

• @miroslavvalka3013
    @miroslavvalka3013 Před 2 měsíci

Ta šance je malá…on chce tomu věřit.Mám obavu aby Acs tam opravdu nedostala bůra

• @hafbaf9406
      @hafbaf9406 Před 2 měsíci

Fotbal se hrozně vyrovnal... proč by měla dostat bura... kolik týmu z PL dostane bura? Sparta je podle mě kvalitou třeba 13-16 flek PL...