• Hry

Komentáře • 97

• @kubaprazak
    @kubaprazak Před 2 měsíci +47

Ahoj, na zápase Slavia Jablonec jsem byl. Jabka zdržovala už od první minuty, bylo to úplně trapné. Rozhodčí dal Hanušovi žlutou na začátku druhého poločasu, což se u nás moc nenosí a jen to dokresluje, jak moc zdržovali. To nastavení na konci bylo tedy zcela adekvátní. Ke konci už se tam hosté váleli po každém útoku Slavie, kulhali za lajnu. Zázračně se pak za lajnou uzdravovali a zase se hlásili o návrat na hřiště. Dokážu ocenit i soupeře, ale v tomhle utkání prostě Jablonec dohnala karma. Body si za tohle nezasloužili. Pokud by byli aktivní celý zápas, chtěli hrát, tak po ztrátě bodů neřeknu ani popel. Ale za tohle je dobře, že byli potrestáni.

• @THETOPcz
      @THETOPcz  Před 2 měsíci +12

díky za osvětlení situace 😊

• @matejpfleger9209
      @matejpfleger9209 Před 2 měsíci +5

Přesně já se koukal jenom zdržování a zdržování. Valej se furt a pak hned jak utoci Slavie tak chtěj na hřiště

• @davidnovak6422
      @davidnovak6422 Před 2 měsíci

​@@matejpfleger9209 To řikají ti praví

• @user-oi6ps7tz6o
      @user-oi6ps7tz6o Před 2 měsíci +1

Kravina Kolář v derby vždy pravidelně zdržoval a běžně vykopával 20 min. Zápasu a nastavovalo se max 3 min.

@matejpfleger9209 Před 2 měsíci

@@davidnovak6422 a co dělá sparta po celou hru

• @pedrys
    @pedrys Před 2 měsíci +7

Tak u té Pobřeží Slonoviny, byla hlasně haluz, že po té Rovníkové Guinei odvolali trenéra s tím, že se jim ten turnaj nepovedl. Takže v podstatě je to historicky první tým co by vyhrál nějaký velký turnaj bez trenéra :D

• @vojtechkrejcarek30
    @vojtechkrejcarek30 Před 2 měsíci +27

Jablonec zdržoval, ikdyž prohrával, takže ano nastavení bylo adekvátní a gol jsme dali ještě před vypršením toho času :D A já jsem rád, že se nastavuje hodně dle MS, ono to odnaučí týmy zdržovat

• @martinec007
      @martinec007 Před 2 měsíci +1

Měl tam být faul od vanburena

• @michalkvak8632
      @michalkvak8632 Před 2 měsíci

A co ty nepísklý slávistický fauly na hráče Jablonce? Když řekneš A, řekni i B... Jablonec si ten bod 100% zasloužil a Jurečka s Tijanim by měli jít kopat divizi, dřeváci...

@@martinec007 to určitě

@matejpfleger9209 Před 2 měsíci +1

@@martinec007 Krejčí fauluje víc

• @patrikvachun7948
    @patrikvachun7948 Před 2 měsíci +4

S překvapením i blbcem týdne souhlasím. West Ham absolutně neměl nárok a Arsenal jim ty porážky vrátil i s úroky, protože West Ham 2x nad Arsenalem vyhrál se štěstím a Declan Rice 1+2 a hlavně ten jeho gól byla ukázka vysoké kvality a psychického rozpoložení v týmu Arsenalu. Stále tvrdím že Arsenal má na to aby vyhrál Premier League, i když je tam Man City a jejich úžasná forma po Novém roce a odcházející Klopp s Liverpoolem, ale pokud bude hrát Arsenal tak jak proti West Hamu tak rozhodně mohou uvažovat o titulu, myslím že nikdo další se do title runu nepřidá.
    Co se týká Chelsea též mě to tak připadá, Palmer asi nejlepší posila která do Chelsea za poslední 2 roky přišla. Je mi tě trochu líto Vojto, ale ti kluci jsou mladí a mají velký potenciál, co já jsem někde četl tak prý těm hráčům co mají dlouhodobé smlouvy tak jim přesně tohle vadí.

• @d-v1d_shorts378
    @d-v1d_shorts378 Před 2 měsíci +4

Modrá karta absolutně nedává smysl, co když tu kartu dostane brankář. To jako bodou hrát bez brankáře 10 minut?!?🤨

• @Footballer_XX
    @Footballer_XX Před 2 měsíci +1

S tvým vysvětlením u tý modrý karty jednoznačně souhlasím. Jak si říkal, budou si to někde ťukat na své půlce a potom by to bylo hlavně pro fanoušky míň zábavný

• @MatyasSojka-fq4mr
    @MatyasSojka-fq4mr Před 2 měsíci +2

miluju tvoje videa rozhodně toč dál!!!

• @kranstylerubicschannel4481
    @kranstylerubicschannel4481 Před 2 měsíci

Lepší by bylo asi něco jako oranžová karta v rugby union. V rugby se za žlutou kartu dostává trest 10 minut a za červenou trest do konce utkání. Pokud nastane nějaký sporný moment, rozhodčí vytáhne žlutou kartu a udělá gesto, které znamená oranžovou kartu. Když ji hráč dostane, speciální videorozhodčí během těch 10ti minut zkoumá, zda byl faul na červenou kartu nebo jen na žlutou. Pokud videorozhodčí nic nenajde nebo to nestihne, hráč se po uplynutí 10ti minut od udělení karty vrátí do hry.

• @radekpribyl31
    @radekpribyl31 Před 2 měsíci

10:10 S Kowim jsem dělal v práci. To je strašnej borec pořád ještě 👍

• @rodinapatockova2
    @rodinapatockova2 Před 2 měsíci +7

5:04 to jako Coufal pozval do Belmonda celý tým?

@mecik_49 Před 2 měsíci

Mě by zajímalo jak by se řešila situace kdyby brankář fauloval v jeho pokutovém území a dostal by modrou kartu :D

• @user-jx2jt3db3b
    @user-jx2jt3db3b Před 2 měsíci

Skvělé video ( ještě jsem ho neviděl :) )

• @Tobk0SK
    @Tobk0SK Před 2 měsíci +1

+ešte pobrežie slonoviny vyhodilo po skupinovej fáze trénera lebo si mysleli že nepostúpia🤠🤠

@filipvodicka8714 Před 2 měsíci

Když Pobřeží slonoviny prohrálo 4:0 ve skupině, tak jsem vsadil na jejich celkovou výhru s kurzem 15, krásné to rozhodnutí :D

• @jind3rmecir476
    @jind3rmecir476 Před 2 měsíci

Do juniorské LM se berou týmy , které hrají LM v seniorech ty hrají skupinu jako normální LM a týmy, které vyhráli svoji domácí soutěž hrají play off mezi sebou a nakonec se střetnou týmy , které postoupí ze skupin s týmy, které postoupili z play off. Jinak Žilina vyřadila v poslední fázi play off spartu po zápasech 2:2 a 4:4 vyhráli na penalty a to sparta dostala gol na 4:4 v 93 minute.😮 😅

• @GandalfWhite11
    @GandalfWhite11 Před 2 měsíci

Prst do zadku: asi z domu zná žůžo labůžo - objevil se mu trenažér, tak do toho šel :D

• @sircrewadaming4623
    @sircrewadaming4623 Před 2 měsíci

3:30 Ehm co dělá Heidenheim na 8. místě?😅

• @bezejmena9706
    @bezejmena9706 Před 2 měsíci

Já jsem se koukal na Arsenal a Westham a Arsenal je můj oblíbený klub a Rice dal strašně dobrej gól a po 35. Minutě už fanoušci Westhamu odcházeli

• @Adrian-iy6gq
    @Adrian-iy6gq Před 2 měsíci +1

tieto videa ma vel
    mi bavia

• @tomkistann
    @tomkistann Před 2 měsíci +1

Když hráč dostane 1. kartu, jde si sednout na 10 minut, ale když dostane 2., tak hráč jde na 10 minut ale nemůže se vrátit, trenér potom může vystřídat. Je to taková žlutá karta lite verze

• @mirda8123
      @mirda8123 Před 2 měsíci +1

Mam pocit ze pri druhe to je redka

@@mirda8123 je, ale může pokud má trenér volné střídání vystřídat toho hráče, který dostal druhou modrou kartu. Alespoň tohle jsem slyšel

@Jony-rr7bj Před 2 měsíci

@@jakubmostek805 5:0 na podzim nestačilo?

@@Jony-rr7bjno nato ze vy rudy z letny nam rikate burani tak jsme s vama pred koncem sezony remizovali a kdybyste nemeli podplaceneho rozhodciho ktery vam piskl penaltu tak bychom vas porazili a vy byste nemeli titul xD

@@jakubmostek805kámo rly vy jste vesnickej klub co nikdy nevyhrál ligu, nemá legendy. Vyhrál snad nějakej váš hráč zlatej míč? Ne. Vy tam máte jenom dědky jako je Petržela 💀

@@jakubmostek805 ta remíza byla mimochodem 0:0 takže penalty tam asi úplně nebyly😶

• @eldicbeldic4588
    @eldicbeldic4588 Před 2 měsíci

Jupiii už jsem se těšil

• @eLhighkz
    @eLhighkz Před 2 měsíci

Dnes a denně neumí rozhodčí správně udělit žlutou a červenou.. a teď do toho modrou. :D To bude komedie. Podle mě během testování přijdou na to, že to drtivá většina rozhodčích nezvládá a budou z toho akorát průsery.

@simonbiro8036 Před 2 měsíci

Tá modrá karta je podľa mňa v pohode lebo ak hráč spravý len malí faul dva krát a bude mať z toho redku tak to je hovadina pokiaľ je to len malí alebo nechcený faul na to by bola modrá karta dobrá