Η παρακάμερα του αγώνα ΑΕΚ - Ατρόμητος | AEK F.C.

• čas přidán 26. 08. 2024
  • Subscribe: bit.ly/AEK_FC
    Η πρώτη νίκη της σεζόν για την ΑΕΚ στην OPAP ARENA, με αντίπαλο τον Ατρόμητο, θύμισε λίγο την αντίστοιχη περσινή με τον ίδιο αντίπαλο: στις καθυστερήσεις, με πέναλτι που κέρδισε ο Πέτρος Μάνταλος και που αυτή τη φορά εκτέλεσε με κτύπημα «α λα Πανένκα» ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς, διαμορφώνοντας το τελικό 2-1.
    Στο περσινό 1-0, εκτελεστής ήταν ο Νόρντιν Αμραμπατ, ο άνθρωπος που χθες άνοιξε το σκορ, επίσης με πέναλτι που κέρδισε ο MVP Πέτρος Μάνταλος. Από τα 11 μέτρα ισοφάρισε και ο Ατρόμητος στο 89’ και υποχρέωσε την ΑΕΚ να παίξει όλο το χρόνο των 13λεπτων καθυστερήσεων με παίκτη λιγότερο, αφού στη φάση του πέναλτι του Ατρομήτου αποβλήθηκε ο Τζιμπρίλ Σιντιμπέ.
    Και πάλι, όμως, οι Νταμπλούχοι του Ματίας Αλμέιδα τα κατάφεραν. Βγήκαν νικητές από μία ποδοσφαιρική μάχη για γερά νεύρα και πλησιάζουν την κορυφή. Η κάμερα του ΑΕΚ ΤV κατέγραψε όλα τα παρασκήνια της συγκλονιστικής βραδιάς και σας τα παρουσιάζει.

@JOKER-vs1cg Před 11 měsíci +46

Μην δίνετε δικαιώματα σε αλλόθρησκους να μιλούν. Που άμα υπήρχε το var παλιά θα χαν τα μισά πρωταθλήματα μόνο ΑΕΚ 💛🖤

• @vagtsal
      @vagtsal Před 11 měsíci +1

Και σε ένα 3-0 με τον Άρη πέρυσι πάλι για την διαιτησία λέγαν, ας μην δίνουμε σημασία!

• @PanagiotisAraujo11
    @PanagiotisAraujo11 Před 11 měsíci +54

Το ότι κερδίζουμε ακόμα και στις κακές βραδιές μας,δείχνει πράγματα.Στο μέλλον βέβαια,πρέπει να τα καθαρίζουμε τέτοιου είδους παιχνίδια γιατί έχουμε την ποιότητα,αλλά και για λόγους ξεκούρασης.Με την νίκη την Δευτέρα και μετά πάμε γερά για το παιχνίδι με τον Άγιαξ.

• @Nachpnk323
      @Nachpnk323 Před 11 měsíci +6

Κακο ημίχρονο είχαμε, ας παιζουμε όπως στο πρώτο και μην φοβάσαι τίποτα

@PanagiotisAraujo11 Před 11 měsíci +2

@@Nachpnk323 Συμφωνώ μαζί σου αδερφέ και να προσθέσω σε αυτό που είπες,να είμαστε και πιο εύστοχοι στην τελική προσπάθεια.

@Stefanos21 Před 11 měsíci +20

Μπράβο στην ομάδα για τους 3 βαθμούς , η εμφάνιση ήταν κακή και δώσαμε αρκετά δικαιώματα .Συνεχίζουμε !
    ΔΙΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΕΚΑΡΑ ΟΛΕΕΕΕ!!!!

• @lostre25_74
      @lostre25_74 Před 11 měsíci +1

Κακη εμφανιση στο δευτερο ημιχρονο.. οχι η συνολικη εικονα της.. Για 4 γκολ ηταν ο ατρομητος..

• @whakjob
    @whakjob Před 10 měsíci

Brighton Fan here, I keep comming back for the music.

@diegocruz7919 Před 10 měsíci

Hello, I am visiting Athens from the US and I would love to go to the game vs Ajax on Thursday to support AEK but when I try to get tickets on the AEK website, it asks for AMKA # which I obviously don't have, is there any way for me to get tickets to the game as a tourist?

@gaming_mary_addict4380 Před 11 měsíci +1

Η ομάδα χρειάζεται να πιάσει συγκεκριμένα στάνταρ ρυθμού! Την περυσινή φρεσκάδα δύσκολα θα μπορεί να την ξαναέχει σε τέτοια διάρκεια λόγω των τόσων συνεχόμενων ματς... Όπως και να χει υπάρχει το υλικό, το μέταλλο και η δίψα για ακόμα περισσότερα! Μόνο ΑΕΚ! 💛🖤

@matthewbl64 Před 11 měsíci +4

Πολύ κακοί .έχουμε θέμα όταν παίζουν κλειστές άμυνες,πρέπει να δουλευτεί αυτό.δεν είμαστε καλοί σε μικρέ τριγωνάκια κοντά στο αντίπαλο τέρμα .(box) ο αγώνας έπρεπε 3-0 ημίχρονο .με ατρόμητο παίζαμε είμαστε και πολύ πίσω βαθμολογικά με -1 αγώνα βέβαια αλλά είμαστε πίσω άρκετα .θα δείξει η συνέχεια …φέρτε έστω ένα Χ με Ajax 👌🏻

• @user-og4bh4pq5n
      @user-og4bh4pq5n Před 11 měsíci

Στο κάθε παιχνίδι θα θυμάστε τον ύμνο ΕΜΠΡΟΣ ΤΗΣΑΕΚ ΠΑΛλΗΚΑΡΙΑ ΣΠΑΣΤΕ ΤΑ ΔΟΚΑΡΙΑ ΝΙΚΗΣΤΕ ΝΙΚΗΣΤΕ ΝΙΚΗΣΤΕ

Μπορούμε και να τους κερδίσουμε.Θυμησου την τριαρα στο Μπράιτον

@lostre25_74 Před 11 měsíci

τι πισω αρκετα ρε φιλε; στο -5 με ενα ματς λιγοτερο εισαι.. Μια γκελα να κανει ο γαυρος εισαι πρωτος... Ξεκολλατε λιγο τι πολυ κακοι; Και ποια κλειστη αμυνα; Ο βαζελος δεν επαιζε ταμπουρι πισω; περασε καθολου το κεντρο; Σοβαρευτειτε