STEAUA - DINAMO 2-4 (2007) (SUPER REZUMAT)

• DINAMO UMILESTE STEAUA IN GHENCEA

Komentáře • 172

• @adevarap2007
    @adevarap2007 Před 10 lety +31

sunt stelist , inafara de injuraturile pe care le aruncati unu impotriva celuilalt , tipic pt noi romanii , a fost unul dintre cele mai bune meciuri pe care le-am vazut vreodata

• @alexandrucalin8933
    @alexandrucalin8933 Před 9 lety +37

LA 3-0 PENTRU DINAMO, IN MINUTUL 44, LUI DANCIULESCU I-A FOST ANULAT UN GOL PERFECT VALABIL!!!!! A FOST UN MECI SENZATIONAL, IN PRIMA REPRIZA AM BAUT 6 STICLE CU BERE!!!!

• @Basileus1986
    @Basileus1986 Před rokem +3

Ma doare sufletul cand vad ce a fost si ce a ajuns echipa mea de suflet, sper ca cei vinovati de dezastrul de la Dinamo sa plateasca intr-o zi cu varf si indesat.

• @nicolaedumitru2395
    @nicolaedumitru2395 Před 3 lety +1

Dinamo a batut

• @valy3se
    @valy3se Před 13 lety +7

cel mai frumos derby:ocazii multe,goluri superbe si victoria echipei favorite :D
    bv!

• @RaresDeacVEVO
    @RaresDeacVEVO Před 10 lety +11

Incredibil cate okazii a avut dinamo, putea bate cu mult mai mult.. chiar daca sunt rapidist m-am simtit extraordinar la meciul asta, aproape cum m-am simtit la Rapid - sTeoaia 5-1 :))