Stare metody wytwarzania dachu płaskiego - tak się już nie robi! Poznaj nowe rozwiązania!

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 26. 07. 2023
  • W dzisiejszym odcinku konfrontujemy stare metody wytwarzania dachu płaskiego ze współczesną wiedzą i naszymi wnioskami, które uzyskaliśmy dzięki latom doświadczeniu.
    Porozmawiamy o tym, jakimi wadami są obciążone stare sposoby oraz jakie są na to rozwiązania.
    Układ z rynnami i spadki z betonu na dachu płaskim? Są dostępne lepsze rozwiązania! Już nie trzeba ich stosować! Stare metody wydają się wam tańsze? A czy podczas porównywania kosztów wzięliście pod uwagę koszty remontów, które będą niosły te stare, nieskuteczne rozwiązania? Teraz królują attyki, wpusty dachowe i spadki styropianowe!
    A jeśli potrzebujesz szybkiej i pewnej porady, skontaktuj się z naszymi ekspertami! Sprawdź nas! Działamy w całej Polsce i za granicą.
    www.suez.com.pl
    / suezizolacjebudowlane
    +48 573 580 858
    zapytania@suez.com.pl
    Zakupy 24 godziny na dobę, 365 dni w roku? Spersonalizowane ceny, darmowa dostawa, odroczony termin płatności, możliwość wymiany i zwrotu towaru?
    To wszystko jest możliwe z Platformą eCommerce B2B SUEZ! Dołącz już teraz i rozpocznij z nami nową erę efektywności w branży izolacji budowlanych! - bit.ly/435KuYr
    Jesteś wykonawcą, kierownikiem budowy, a może architektem? Nie zwlekaj, dołącz do Programu Poleceń SUEZ! Atrakcyjny system wynagrodzeń, indywidualny kod polecający, produkty od sprawdzonych producentów! Polecaj nasze produkty i zarabiaj! Dowiedz się więcej - bit.ly/3PzJ8Q8

Komentáře • 2

  • @Gojus96
    @Gojus96 Před 7 měsíci

    Jak na takim dachu "ze styropianu" wygląda później montaż paneli fotowoltaicznych?

    • @suezizolacjebudowlanesp.zo8625
      @suezizolacjebudowlanesp.zo8625  Před 7 měsíci +1

      W zasadzie montaż paneli fotowoltaicznych w większości przypadków nie będzie się różnił od dachu wykonanego w wersji ze spadkami betonowymi. Należy jednak indywidualnie patrzeć na każdy dach i w przypadku montażu balastowego porównać projektowany ciężar do wytrzymałości na ściskanie planowanej warstwy termoizolacyjnej. W niektórych przypadkach może być konieczność zastosowania docieplenia twardszego np. EPS 200. Coraz popularniejsze stają się systemy montażu bezinwazyjnego i bez balastu np. producenta CWL. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.