Magyarország-Argentína | 1-4 | 1982. 06. 17 | MLSZ TV Archív

• čas přidán 23. 04. 2015
  • "Világbajnoki csoportmeccs. Hét védővel állt fel a magyar válogatott a címvédő Argentína ellen. Az akkori szövetségi kapitány, Mészöly Kálmán a mai napig bánja a defenzív taktikát, ami nem vált be Maradonáék ellen.
    Iratkozz fel az MLSZTV archív csatornájára: goo.gl/6zNVrS.
    Gólszerző: Pölöskei (76:00), ill. Bertoni (26:00), Maradona (28:00, 56:00), Ardiles (63:00)

@robert9741 Před rokem +1

Istenem, de imádom vissza nézni, ezekkel a szakértőkkel....visszarepitettek a gyerekkoromba!

@Solyom_Sam Před 5 lety +4

Ez egy világklasszis argentín csapat volt, teljesen mindegy, milyen taktikával állt volna ki a magyar csapat, nagy valószínűséggel vereség a vége. Ennyivel ők jobbak voltak, lehet látni a gyorsaságukon, a cselezőkészségükön.

• @lajahunhun
      @lajahunhun Před 4 lety +3

Azt se felejtsük, hogy a nyitómeccsen kikaptak a belgáktól, egy döntetlennel már kieshettek volna. Aztán Meg Maradona az Maradona! Csak Gentile szelídítette meg, de hogyan? Szétrúgta. manapság zuhanyozna a 30. percben.

• @ianosescuion9218
    @ianosescuion9218 Před 2 lety +2

Rossz taktika volt nagyon. A belgákat kellett volna másolni. Láttam a meccset. Megaláztuk Salvadort, megalázott Argentina. Döntetlennél mentek volna haza. Annyira feküdt nekik a játékunk, hogy az már sok volt. Pedig könnyedén lőttünk egy gólt a végén. Nyilasi 3 embert kicselezett egyszerre egyik támadásnál. Nem lett volna szabad félni tőlük.

• @tiborfarkas5180
    @tiborfarkas5180 Před 3 lety +1

Mekkora képek! Kálmán bá elszámolta magát. Maradona mekkora gólt rúgott a harmadiknál!

• @kinkytailmapogo176
    @kinkytailmapogo176 Před 6 lety +7

Mekkora hiba volt meszolytol hogy kiakarta vedekezni a meccset. Ennek ellenere a kedvenc VBm volt eza 82es.

• @Lorenshyne
      @Lorenshyne Před 2 lety

nekik kellett volna rontani?

• @mariankalikalazi1417
      @mariankalikalazi1417 Před rokem

@@Lorenshyne talán, azt már nem tudjuk meg.... lehet adok kapok lett volna, de így 4:1 lett...persze tudom a háború után mindenki tábornok, de mégis talán.

• @zoliviol
    @zoliviol Před 4 lety +2

Csak kérni kell, jön az a gól. A Diego nem viccelt.