SKRÓT | Legionovia Legionowo 2 - 1 Polonia Warszawa

• Legionovia Legionowo 2:1 Polonia Warszawa
    Bramki: Paczuk 49′
    Polonia: Krzysztofek - Pazio (65′ Fadecki), Arak (65′ Mikołajewski), Kiczuk, Wełna (85′ Wyszkowski), Pieńkowski, Marciniec (65′ Koton), Mosiejko (65′ Piątek), Parobczyk, Paczuk, Lewicki (65′ Pieczara)
    Trener: Rafał Smalec
    Zobacz Polonię Warszawa w walce o powrót do Ekstraklasy! Oglądaj skróty meczów, wywiady, materiały zza kulis i bądź bliżej Czarnych Koszul. Obserwuj na bieżąco filmy na temat Polonii! Zasubskrybuj nasz kanał już teraz!
    Śledź oficjalną stronę internetową Polonii Warszawa: kspolonia.pl
    Śledź nas na Facebooku: / poloniawarszawaofficial
    Śledź nas na Twitterze: / polonia1911
    Śledź nas na Instagramie: / poloniawarszawa_official
    Polonia Warszawa powstała w 1911 roku i jest dwukrotnym Mistrzem Polski (1946, 2000) zdobywcą Pucharu Polski (1952, 2000), Superpucharu Polski (2000) i Pucharu Ligi (2000).
    W przeszłości barwy Czarnych Koszul reprezentowali tacy zawodnicy jak Władysław Szczepaniak, Jerzy Bułanow, Henryk Borucz, Jan Loth, Emanuel Olisadebe, Maciej Szczęsny, Arkadiusz Bąk, Igor Gołaszewski, Piotr Dziewicki, Ebi Smolarek, Adrian Mierzejewski, Łukasz Teodorczyk, Łukasz Piątek, Tomasz Jodłowiec, Tomasz Ciesielski, Piotr Stokowiec, Dariusz Dźwigała, Paweł Wszołek czy Przemysław Płacheta.
    Od marca 2020 roku Prezesem i właścicielem Klubu jest Gregoire Nitot.
    Bądźmy razem w procesie odrodzenia Polonii Warszawa!
    #PoloniaWarszawa​ #ToJestPolonia #RazemPoAwans

Komentáře • 16

• @fantastyczniemajestatyczny89

Z jednej strony nie szkoda tego pucharu, bo Polonia dalej walczy o awans do 2. ligi i tylko ten cel się liczy. Z drugiej strony strasznie frajersko jest stracić gola na 1:1 w 98 minucie, a potem przegrać w dogrywce.

• @ksiazechorwacji4445
      @ksiazechorwacji4445 Před 2 lety +2

I to jeszcze dla Legionovii strzelali wychowankowie Polonii, a asystowali im nasz wieloletni kapitan Wojdyga i rezerwowy bramkarz grający w polu

• @EHFX7000
      @EHFX7000 Před 2 lety +1

93 min i 30 sek ,sędzia przedłużył o 4 min

• @przemeksiwiec3763
      @przemeksiwiec3763 Před 2 lety

ano,ja z trzeciej dodałbym jednak,że warto było ten puchar zdobyć;tak wiem,nie ma porównania cel do celu,potem I runda głównego PP,ale.....Mecz bez zachwytów,nie powalał,ale naprawdęnie był zły,do wygrania jak najbardziej,zresztą,było tak blisko...i gdyby to się tak skończy ło,to byłaby w sumie zasłużona wygrana...NO wiem,były momenty rywali,no i te 20 minut ostatnie,ale jednak..nO ale jest,jak jest.Oby tylko lepiej.

• @rafawisniewski7030
    @rafawisniewski7030 Před 2 lety

Świetny komentarz Kuby Sadowskiego z Pablo Pavo & Ludziki

• @Kibic_
    @Kibic_ Před 2 lety +2

Ten mecz to i tak historia, najważniejsza jest liga i walka o awans. Do boju Polonio

• @ciaptak4323
      @ciaptak4323 Před 2 lety

no możesz pomarzyć o awansie w tym sezonie

• @aleksanderm.4250
    @aleksanderm.4250 Před 2 lety

Kiedy wydaje się, że Polonia wreszcie się ogarnęła, to klasyczna klątwa wraca. Bramka stracona w ostatniej minucie, a Polonię dobijają jej wychowankowie... klasyk.

• @EHFX7000
    @EHFX7000 Před 2 lety

4:40 Piątek obserwuje podanie

• @zielonygoblin9667
    @zielonygoblin9667 Před 2 lety

Mecz do zapomnienia. 30 sekund, które zniszczyły marzenia. Puchar jak puchar, martwmy się o awans. Ale tej porażki nie można odzobaczyć

• @EHFX7000

tak na zimno to powiem że mogliśmy spokojnie wygrywać 3-0 do przerwy .Oddaliśmy inicjatywe przeciwnikowi zwłaszcza w ostatnich minutach . Legionowia też gra tyle samo meczów i ma prawo być zmęczona jednak ta dogrywka wyglądała lepiej mieli więcej sił albo zmiwany były lepsze. Dlaczego tak nerwowo gramy??? Przegraliśmy to psychicznie ,fizycznie i taktycznie .

• @piotrstreja1690
    @piotrstreja1690 Před 2 lety

BRAWO LEGIONOVIA!!!! ❤️❤️❤️

Znów tzw.tydzień prawdy,jak jeden jesienią...i oby nie skończy ł się tak jak tamten,przez który,choć dziś mnóstwo punktów,sporo bramek,to w lidze jest,jak jest.Czytałem bardzo krytyczne opinie o 5 zmianach w Ii połowie,jednoczesnych zmianach;mnie one wcalenie dziwiły i ta forma,choć nie taka oczywista,wręcz przeciwnie;jak ważny dla kogo był ten mecz..jak zmotywowana drużyna,a jak rywale?sila rywali?Słyszę,czytam:dla Polonii był to mec zo jablka,o nic,nieważny;kompletnie się z tymnie zgadzam,ale ok.jak kto uważa;jak uważali zawodnicy?trener..no są wypowiedzi...jasne,że -nieporównywalnie ważniejsza jest liga,_jasne....ale...Kilka razy padło też stwierdzenie:nieprawdopodobny scenariusz...z jednej stronyt ak,z drugiej,to przecież Legionowia.cały,niemal cały sezon Legionowii,runda wiosenna na pewno,tak wygląda..Jakkolwiekt o zabrzmi,gra do 60 minuty PW naprawdę niezła,i już pomyślałem,że jeśłi tak to będzie wyglądać w lidze,to może wystarczyć;czy osgtatnia minuta meczu zmienia opinię o nim?przecież opis będzie ten sam..do 70 jeszcze jakoś,ale potem......w ogole,postawa w końcówce,w dogrywce...słabo,słabo w ofensywie,słabo w obronie...Ostatnią zmianę też rozumiałem,ale miałem obawy,które się potwierdziły;niby ko ńcówka,niech tam,tak bywa,ale wiadomo,jak się skończyło;i oczywiscie wtedy,gdy już raczej wydawało się,że isę taknie skończy.Może na temat tego meczu nie warto pisać słowa,co dopiero tyle linijek;ale bardzoniewesołe wnioski mam ponim;ale możenieslusznie i w ogóle niepttrzebne one,a może żadne,a może,oby,ja, najlepsze zostaną wyciągnięte;wiary,wiary trzeba piłkarzom,kibicom;jak najlepszych efektów pracy,meczów a przynajmniej...zwłaszcza?wyników...Wyniki są,poza tym akurat i...choć jak kto cenia,remisem ze świtem;to teżnie porażka,no ale..NIe muszę mówić jakw ażny jest najbliższy mecz,jak ważny będzie ten ligowy z Legionowią;może łatwiejszy dużo,może z lepszymw ynikiem..może.._oby;ale czy on będzie ważny,o co...a może w dużo lepszej sytuacji..a oze w gorszej,tej co teraz..Mamy już maj,więctak daleko do wyjaśnień nie jest.nawetnie pytam co tej drużynie daliby i czy znaleźliby w niej miejsce,Koziara,Wojdyga,ale choćby i BG..No,ale ich niema,są inni,którym jak najlepszego wyniku w najbliższym meczy w kolejnych!Pamiętam te wysokie wyniki,ten bilans wiosny i nie tylko..i dzięki za to jak najbardziej!niemałe.NO,ale wiemy jaka jest sytuacja,jeśłi walka o awans ma być,jeśłi ma ów awans być...
    Fajnie,ż emożna było mecz obejrzeć,z komentarzem,skrót też.Wielu kolejnych...Pozdr.majowo.Oby nie gorsze,oby lepsze dni.....a