10 x Celé Epizody | ⭐ Celé epizody Bing ⭐ | Bing Český

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 30. 09. 2023
  • ➡️ PŘIHLASTE SE k odběru našeho kanálu: bit.ly/BingČeský ⬅️
    10 x Celé Epizody | ⭐ Celé epizody Bing ⭐ | Bing Český | Kreslené pro malé děti
    00:00 Dort
    Bing dnes pořádá dortový večírek! Vybírá pro své kamarády oblíbené ovoce na ozdobení dortu. Když Sula přijde dřív, Bing se nemůže dočkat, až jí ukáže maliny, které vybral speciálně pro ni! Ale je to trochu moc vysoko, aby na ně viděli! Co se stane, když Bing dort nakloní až moc?
    06:33 Uvíznutí
    Bing a Sula dnes lezou po stromech v lese s Ammou a Flopem! Lezení po stromech je hrozně těžké a Sula potřebuje Bingovu pomoc, aby vylezla nahoru a dostala se zase dolů. Co se ale stane, až bude chtít Bing vylézt ještě výš?
    13:06 Tma
    Je čas jít spát, koupání je hotové, Bing si vyčistil zuby a má na sobě pyžamo, ale kde je Hoppity? Bing si vzpomene, že si s ním hrál na zahradě a musel ho nechat venku! A teď je všude tma... Podaří se Bingovi s pomocí Flopa a jeho mrkvové baterky najít Hoppityho dřív, než půjde do postýlky?
    19:39 Vybírání
    Bing a Flop jsou dnes v Padgetčině obchodě a vybírají hračku, kterou si koupí. A je opravdu těžké vybrat si jen jednu! Bing se hodně rozmýšlí a nemůže se rozhodnout mezi hydroplánem a karavanem. A co se stane, když si Bing myslí, že si vybral špatně, a chce si to vyměnit?
    26:12 Průzkumník přírody
    Bing a jeho přátelé jsou dnes průzkumníky přírody! Točí duhovým kolem, a když kolo padne na určitou barvu, musí na zahradě najít něco, co této barvě odpovídá.
    32:45 Vrn
    Bing s Hoppitym dělá vrn na zahradě. Hoppity je v tom dobrý a udělá vrn až k prádlu na šňůře! Ale co se stane, když Hoppity vyletí tak vysoko, že zmizí?
    39:18 Pampeliška
    Bing a Flop si dnes hrají v parku a Bing objeví pampelišky! Rozfouká všechna semínka pampelišek a sleduje, jak odlétají.
    45:51 Kočka
    Před Padgetčiným obchodem se Bing a Flop zastaví, aby si pohráli s kocourem Arlem.
    52:24 Náplasti
    Bing a Coco jsou dnes ošetřovatelé poté, co se Coco řízne do prstu o papír a potřebuje náplast.
    0:58:57 Zmrzlina
    Dnes je horko a Bing s Flopem se snaží dohnat Gilly, aby si mohli dát zmrzlinu!
    *****
    Sledujte více pořadů od Bing:
    ▶️ Bing: Nejlepší Epizody: bit.ly/BingNejlepšíEpizody
    ▶️ Bing: Celé epizody: bit.ly/BingCeléEpizody
    ▶️ Bing: Kompilace celých epizod: bit.ly/BingKompilaceCelýchEpizod
    ▶️ Bing: Nejlepší kousky: bit.ly/BingNejlepšíKousky
    ▶️ Bing: Dvojité Epizody: bit.ly/BingDvojitéEpizody
    #bingČeský
    #bingEpizoda
    *****
    🎮 "Bing: Let's Play" app (Google Play, Apple & Amazon stores) onelink.to/bingapps
    *****
    Vítejte na oficiálním českém CZcams kanálu Bing - domově Binga, Suly, Flopa, Panda a všech jejich přátel.
    Bing je autentický předškolák , který si rád hraje se svými kamarády. S nadšením zkouší nové věci a vášnivě objevuje svět! Bing je zvídavý, pozitivní a upřímný, a protože je malý, často zažívá věci úplně poprvé. Je pravda, že občas narazí na malou překážku, rozlitou vodu nebo nepředvídatelné zklamání, a v takových chvílích je většinou zcela jasné, co cítí! Po Bingově boku stojí Flop, který přináší trpělivost, vřelost a laskavost a který vždycky dokáže situaci zlepšit.
    Pohodlně se usaďte a vychutnejte si skvělé Bingovi epizody a spoustu zábavných, tematických kompilací - a také hudební videa, která jsou navržena tak, aby rozhýbala a potěšila Bingátka po celém světě. To je Bingův svět!
    ➡️ Webové stránky: www.bingbunny.com
    ➡️ Instagram: BingBunny
    ➡️ Facebook: BingBunny
    बिंग हिन्दी - / @binghindi
    بينج العربية - / @bingarabic
    ビング 日本語 - / @bingjapan
    Bing Español Latino - / @bingespanollatino
    Bing English - / @bingbunny
    Bing US English - / @bingbunny
    Bing Polski - / @bingpolski
    Bing Italiano - / @bingitaliano
    Bing Nederlands - / @bingnederlands
    Бинг Русском - / @bingrussian
    Bing Español - / @bingespanol
    Bing Português - / @bingportugues
    Μπινγκ ελληνικά - / @binggreek
    Bing Český - / @bingcesky
    Bing Magyar - / @bingmagyarul
    Bing Hrvatska - / @binghrvatska
    Bings Latviski - / @bingslatviski
    Bing Bahasa Indonesia - / @bingindonesia
    Bing Bahasa Melayu - / @bingmelayu
    Bing ภาษาไทย - / @bingthai
    Bing Deutsch - / @bingdeutsch
    Bing Français - / @bingfrancais
    Bing Svenska - / @bingsvenska
    Bing Dansk - / @bingdansk
    Bing Norsk - / @bingnorsk
    Bing Suomeksi - / @bingsuomeksi
    © ACAMAR FILMS LIMITED
  • Krátké a kreslené filmy

Komentáře • 0