Tap to unmute

10 x Celé Epizody | ⭐ Celé epizody Bing ⭐ | Bing Český

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 27. 05. 2024
 • ➡️ PŘIHLASTE SE k odběru našeho kanálu: bit.ly/BingČeský ⬅️
  10 x Celé Epizody | ⭐ Celé epizody Bing ⭐ | Bing Český | Kreslené pro malé děti
  00:00 Dort
  Bing dnes pořádá dortový večírek! Vybírá pro své kamarády oblíbené ovoce na ozdobení dortu. Když Sula přijde dřív, Bing se nemůže dočkat, až jí ukáže maliny, které vybral speciálně pro ni! Ale je to trochu moc vysoko, aby na ně viděli! Co se stane, když Bing dort nakloní až moc?
  06:33 Uvíznutí
  Bing a Sula dnes lezou po stromech v lese s Ammou a Flopem! Lezení po stromech je hrozně těžké a Sula potřebuje Bingovu pomoc, aby vylezla nahoru a dostala se zase dolů. Co se ale stane, až bude chtít Bing vylézt ještě výš?
  13:06 Tma
  Je čas jít spát, koupání je hotové, Bing si vyčistil zuby a má na sobě pyžamo, ale kde je Hoppity? Bing si vzpomene, že si s ním hrál na zahradě a musel ho nechat venku! A teď je všude tma... Podaří se Bingovi s pomocí Flopa a jeho mrkvové baterky najít Hoppityho dřív, než půjde do postýlky?
  19:39 Vybírání
  Bing a Flop jsou dnes v Padgetčině obchodě a vybírají hračku, kterou si koupí. A je opravdu těžké vybrat si jen jednu! Bing se hodně rozmýšlí a nemůže se rozhodnout mezi hydroplánem a karavanem. A co se stane, když si Bing myslí, že si vybral špatně, a chce si to vyměnit?
  26:12 Průzkumník přírody
  Bing a jeho přátelé jsou dnes průzkumníky přírody! Točí duhovým kolem, a když kolo padne na určitou barvu, musí na zahradě najít něco, co této barvě odpovídá.
  32:45 Vrn
  Bing s Hoppitym dělá vrn na zahradě. Hoppity je v tom dobrý a udělá vrn až k prádlu na šňůře! Ale co se stane, když Hoppity vyletí tak vysoko, že zmizí?
  39:18 Pampeliška
  Bing a Flop si dnes hrají v parku a Bing objeví pampelišky! Rozfouká všechna semínka pampelišek a sleduje, jak odlétají.
  45:51 Kočka
  Před Padgetčiným obchodem se Bing a Flop zastaví, aby si pohráli s kocourem Arlem.
  52:24 Náplasti
  Bing a Coco jsou dnes ošetřovatelé poté, co se Coco řízne do prstu o papír a potřebuje náplast.
  0:58:57 Zmrzlina
  Dnes je horko a Bing s Flopem se snaží dohnat Gilly, aby si mohli dát zmrzlinu!
  *****
  Sledujte více pořadů od Bing:
  ▶️ Bing: Nejlepší Epizody: bit.ly/BingNejlepsiEpizody
  ▶️ Bing: Celé epizody: bit.ly/BingCeleEpizody
  ▶️ Bing: Kompilace celých epizod: bit.ly/BingKompilaceCelychEpizod
  ▶️ Bing: Nejlepší kousky: bit.ly/BingNejlepsiKousky
  ▶️ Bing: Dvojité Epizody: bit.ly/BingDvojiteEpizody
  #bingČeský
  #bingEpizoda
  *****
  🎮 "Bing: Let's Play" app (Google Play, Apple & Amazon stores) onelink.to/bingapps
  *****
  Vítejte na oficiálním českém CZcams kanálu Bing - domově Binga, Suly, Flopa, Panda a všech jejich přátel.
  Bing je autentický předškolák , který si rád hraje se svými kamarády. S nadšením zkouší nové věci a vášnivě objevuje svět! Bing je zvídavý, pozitivní a upřímný, a protože je malý, často zažívá věci úplně poprvé. Je pravda, že občas narazí na malou překážku, rozlitou vodu nebo nepředvídatelné zklamání, a v takových chvílích je většinou zcela jasné, co cítí! Po Bingově boku stojí Flop, který přináší trpělivost, vřelost a laskavost a který vždycky dokáže situaci zlepšit.
  Pohodlně se usaďte a vychutnejte si skvělé Bingovi epizody a spoustu zábavných, tematických kompilací - a také hudební videa, která jsou navržena tak, aby rozhýbala a potěšila Bingátka po celém světě. To je Bingův svět!
  ➡️ Webové stránky: www.bingbunny.com
  ➡️ Instagram: / bingbunny
  ➡️ Facebook: / bingbunny
  © ACAMAR FILMS LIMITED
 • Krátké a kreslené filmy

Komentáře •