Мегаогляд мультиметра Zotek/ZOYI ZT-225 на 25000 відліків

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 24. 08. 2024

Komentáře • 35

  • @TheDIMONART
    @TheDIMONART Před 4 dny

    Маю Zoyi ZT-Y, досить міцно зроблений корпус конструктивно та корпусний АЦП всередині. Ці всі Зотеки/Аненги/Річметерс побудовані на АЦП DM0660, але у деяких моделях не корпусні мікросхеми, а кристал на підложці, залитий епоксидом. Звичайно, Юніт UT61E точніше, небо і земля з Зотеком. Але, для дому/для побуту не треба такої точності. До речі, в мультиметрах на АЦП DM0660 немає жодного підстроєчника всередині, калібрування в EEPROM зашито, яка поряд з основною мікросхемою знаходиться.

  • @Rulesky777
    @Rulesky777 Před 2 měsíci

    Дякую за класний огляд. Було б класно якби Ви сказали як його калібрувати електронним методом. Бо як Ви могли помітити в різних режимах ві одне і теж вимірює по-різному.

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 2 měsíci

      В нього термокомпенсація занадто слабка, це не про прилад. Ви заманаєтеся з нього вичавлювати щось людське. Це звичайна робоча конячка, треба точніше - беріть про

  • @alegshostak
    @alegshostak Před 3 měsíci

    Дякую за відео. Терпіння у вас звичайно) 3 години відос круто. Маю на господарстві 206D сподобалось, що не відстає. Хоча його осн.призначення ампери, але ті ж заміри вольтажу й т.д. достатньо норм. на його вартість й призначення. 225й звичайно круть, цікаво б з якимось флюком, за пару добрих сотень уйо, порівняти на точність. Гадаю також відставати не повинен.

  • @EngineeringAllAround
    @EngineeringAllAround Před 3 měsíci +1

    1:23:14 AD584KH НЕ ДАЄ ТОЧНИХ НАПРУГ. В цієї мікросхеми своя похибка: декілька мілівольт - спокійно!
    Гугліть її характеристики! Джерелу тестових напруг на AD584KH потрібна своя окрема калібровка, щоб знати яку точно напругу вона видає, і тоді ці напруги будуть дійсно стабільні у часі та при зміні температури.

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci +1

      А я про це і казав і відповідно у мене немає жодних ілюзій щодо цього тесту. Це просто ще один тест от і все

    • @EngineeringAllAround
      @EngineeringAllAround Před 3 měsíci

      Дякую за огляд, колись занесіть ту платку десь до каліброваного точного вольтметра, при нагоді, або закажіть на алі модулі з вимірюваннями. Вони там з виміряними точними резисторами йдуть. Тільки беріть ті, де від руки на папірці написано.
      Звісно, якщо хочете огляди мультиметрів робити.

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci +1

      @@EngineeringAllAround та колись занесу, хоча треба для тестів LH мати, бо КН до 10 мВ, тобто ті самі 0.1%, чого не вистачить для тестів. Проте я ж не спеціалізуюся на тестерах і на перевірках, це так, для самоконтролю

    • @EngineeringAllAround
      @EngineeringAllAround Před 3 měsíci

      У Вас найповніший огляд цього тестера на ютубі взагалі. Кажете, що не спеціалізуєтесь, але по факту робите дуже корисні відео.
      Правда на eevblog цей тестер гріли та охолоджували, і виявилося, що він дуже пливе від зміни температури... :(

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci +1

      @@EngineeringAllAround тому що він не професійний і я про це казав, то виключно для побутового вживання. Мікросхема для якісного калібрування по температурі обійдеться дорожче цього тестера

  • @SanekProger
    @SanekProger Před 3 měsíci

    Крутилка 🤣

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci

      Але "селектор режимів" навіть в офіційних документах рідко вживається, тому крутилка, бо knob перевести якось інакше, щоб зрозуміло було - то складно

  • @sergeevychchao8039
    @sergeevychchao8039 Před 3 měsíci

    👍👍👍👍👍ОК

  • @STALKER5
    @STALKER5 Před 3 měsíci

    1:01:27 - поясніть будь ласка що значить те "має 25000 відліків" що вони дають ті відліки і чим буде відрізнятись прилад у якого 5000 відліків і 25000?

    • @user-pm5mg4jb2w
      @user-pm5mg4jb2w Před 3 měsíci

      Измерение 25000 раз в секунду,и выдает среднее измерение. 5000 раз в секунду делает измерение.оно вообще никому столько непотребно. Чем больше, тем большее количество знаков после запятой

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci +2

      Для визначення рівня сигналу використовується АЦП, чим більше рівнів сигналу цей перетворювач може розпізнати, тим точніше будуть виміри. Тобто один відлік - це один мінімальний рівень розпізнавання сигналу саме на АЦП. АЦП не може працювати в усьому діапазоні вимірювань, тому для приведення до одного рівня вхідного сигналу використовують подільники, які зменшують вхідний рівень і так ми маємо один і той самий діапазон значень, а от за інтерпретацію значень з цього діапазону використовується вже програмна обробка. Наприклад, ви вимірюєте напругу, спочатку тестер має визначити, який подільник треба застосувти, щоб "вирівняти" сигнал для АЦП, далі сигнал потрапляє на АЦП і перетворюється в якесь число від 0 до N, де N - максимальна кількість відліків, нехай у нас буде 12683. Програма на процесорі бере це значення відліків і вираховує реальне значення напруги, наприклад, 12.683 В. Тестер з АЦП в 5000 відліків може розпізнати в 5 разів менше рівнів сигналу, ніж тестер з АЦП в 25000. Тому тестер на 5000 в рівних умовах і з однаковим рівнем похибки буде менш точний в визначенні саме дрібних значень, ніж тестер на 25000. Так, в наведеному прикладі, тестер на 5000 отримає значення в 345, яке інтерпретує як 12.6 В. Але кількість відліків не показник точності вимірів, це лише можливість отримати те або інше значення з діапазону відліків, за точність вимірів відповідає калібрування, воно буває заводське (в тестер прописується таблиця похибок вимірів АЦП), а є ще самокалібрування, коли ацп намагається вийти само в якихось умовах на більш стабільні показники, наприклад, врахувати залежність від температури і так далі. Тому сучасний тестер насправді то дуже складний прилад, який багато розрахунків робе за лаштунками самостійно

    • @STALKER5
      @STALKER5 Před 3 měsíci

      @@moya-sprava-admin Дякую вам за таку розгорнуту відповідь, дякую за роз*яснення.

    • @DomoCun
      @DomoCun Před 3 měsíci

      Так одно, или другое? 😂😂​@@user-pm5mg4jb2w

  • @Pro100Gadman
    @Pro100Gadman Před měsícem

    Откуда инфа, что БСТ 50 кто-то там считает топовыми щупами ? Это рофл ?
    Щупы с комплекта сабжа - это обычные щупы, которые кладут к бюджетным девайсам... Ничего в них нет плохого, как и хорошего. В щитке одинаково быстро сгорят БСТ 50 и сабжевые.
    Взять инертный термощуп и пытаться поулчить цифру 36 гр. это сверх разум. Но он бы и на нормальной термопаре не показал бы 36 гр.
    А если говорить за девайс - то он очень противоречивый. Я сотрудничал с ЗУИ, сотрудничал с GVDA ( Хаботетс ). Я ставил, что этот zt-225 будет конкурентом Овон 41t и ut61e. Но конечно китайцы не доложили.
    И так. Калибровка сабжа от партии к партии. Везде разная и это ужасно. Точность с такими отсчетами тает на глазах... Ядаже больше скажу. Мой отобранный из нескольких штук GVDA 169A ( хотя там раcбежность небольшая ) показывает точнее чем этот сабж на 25к отсчетов. Позор конечно.. Болтанка на последней цифре сильнее чем у других.
    Переключатель хлипкий и сделан дешево.
    Подставка ужасная, как на моем старом LOM 616. Жесть конечно. Лучше бы они за эти деньги магнит давали сзади.
    Кнопка РЕЛ и ХОЛД вообще живут своей жизнью.
    При включении мах мин фиксируется текущий диапазон
    например на дисплее 2.4999 в (ион) нажимаем мах мин и переключаем на 5 в имеем мин 2.4999 мах 0L. Ну такое себе....
    Функция Rel фиксируется текущий диапазон те например если нажать при Rel 2.4999 в можно относительно померять от 0 до 2.5 так же если замкнуть щупы и нажать Rel то дальше только до 250 ом и все. Ну такое себе....
    Если зажать min max и включить то дополнительный дисплей переходит на фаренгейты (если температуру показывает)
    причем что бы вернуть цельсий то нужно почему то включить с зажатой Rang.
    Подсветка 2 минуты. Очень странно. У дорогих решений от RM подсветку можно включать на 30 мин.
    Большие конденсаторы очень сильно врет. Юнит меряет 5000 на 5000м, ЗУИ меряет 7000.
    Внутрянку автор не показал. Не ясно почему. Защиты кое какие есть. Но не дали варисторов ( хотя место под них есть ). Не дали вменяемых предохранителей в такой корпус. Стоят 5х20мм. Силовая дорожка как в моем LOM 616 и RM 102. Её просто нет. А тут напомню 20А измерения у АЦП. Силовая дорожка еще рядом с соседним контактом проходит на таком опасном расстоянии, что "прострел" гарантирован. Короче жиденько внутри.
    АЦП древний. Из-за этого Барограф медленный вместе с прозвонкой.
    AC DC меряет нормально, тут вопросов нет. Диоды любого цвета подсвечивает. Вольтажа хватает.
    В общем, как то так. ЗА 40$ это оверпрайс. Если взять за 22-25$ это потолок. Можно отдать за него такие деньги. 40$ лучше оставить и купить интереснее мультиметры.
    В видео присутствует автомат Хабо HT 129. Был у меня такой. Отдал по дальше, подарил другу. В целом ничего плохого сказать не могу, в целом точность нормальная, потому что он бюджетный. Но можно поймать глюк при неправильном измерении и защита в нем может не сработать.
    Клещи 206d уважаю. ГВДА 112с аналог ( как и много других. Но больше уважаю старшую версию. Она просто безотказная. Единственный минус - экран не монохромный, на солнце не видно. А так старшая версия ( моя ГВДА 169А заткнет по точности любой аппарат до 40$ ). Уточняю. До 6v ( 6000 отсчетов) погрешности нет. После 6v может иногда недопоказать 00.01v, то есть показывает меньше. Всё. Инраш работает отлично на постоянном токе.
    В видео лабораторник конечно не самый точный. Тут бы хватило базового Райдена ( RK 6006 ) У него погрешность до 10v - 5mV. После 10v погрешности нет. Но то такое.

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před měsícem

      @@Pro100Gadman в цілому все вірно, але декілька зауважень - щупи бст-50 НЕ для шаф і взагалі не для звичайної роботи, бо вони гострі і відносно м'які, це еталон продзвонщика. Далі - всі китайські тестери хворіють однією хворобою - погана калібровка, зотек не виключення. В мене 703 зотек в деяких діапазонах вимірює краще 225, а в деяких гірше, саме з за цього. По райдену - це непоганий лабораторник для тих, хто полюбляє гратися, потім шукай для нього тихий блок живлення, потім корпус, а потім воно не влазить в стол. мені ж мій лабораторник треба виключно для простих дій - щось перевірити, або заживити/зарядити, його показники не ідеальні, це правда, але в межах 10 В він дуже гарно калібрований.

    • @Pro100Gadman
      @Pro100Gadman Před měsícem

      @@moya-sprava-admin Не все болеют. Есть целый ряд откалиброванных, с доп функцией калибровки в прошивке через шлейф. И даже некоторые не имея данной функции ( тупо нет разъема на плате ) с завода калибруются ответственно, а не так как данный сабж.
      Зачем тогда "эталон" прозвонщика приводить в пример щупам в разрезе их сопротивления и падения на них вольтажа ( и уже тем более привязываться к надписи CAT, в китайском понимании это просто цифры). В этом смысле они около одинаковые. А с кем надо сравнивать, это Промастер, это топовые Юнитовские ( забыл контору кто для них делает щупы, как раз сабжевые это и есть закос под них ) это хотя бы универсалы 20А с сменными наконечниками.
      Даже базовый райден точнее данного блока. Я уже молчу про версию R. Где погрешности практически нет. И я не говорю менять ЛБП, я просто говорю за райден.
      А если и сравнивать, то я людям советую всегда смотреть на райден, хоть базовый RK, хоть стандарт серию, хоть с повышенной точностью R. По отношению к подобным вашему ( такие есть Фнирси, гвда, Юнит который не юнит и другие) райден имеет больше функций лучше точность, больше мошность. Конечно нужно делать самому сборку ( что занимает пару часов времени ). Но можно купить фирменный корпус райдена, можно купить корпус за 2.5$. Модно отдельно вынести БП ( например силовой ) , можно спрятать в корпус. + К корпусу можно навешать дополнительных входов - выходов независимых, можно оставить все как есть. И бюджет от сюда не увеличится. В сравнении с подобными ЛБП на 30в 5А и другими ( цена растет в прогрессии от мощности ).
      Еще раз. Я не говорю что ваш плохой. Я говорю что райден в этом смысле очень крутой и более функционален. Вот и все.
      Но видео про мультиметр. И я повторю. Такое покупать за 40$ - переплатить почти 2 цены и не получить функционала нужного, который вкладывали ЗУИ и не донесли немного.

  • @s.f.stierlitz3519
    @s.f.stierlitz3519 Před 3 měsíci

    Вітаю! Автор, як вам написати в особисті повідомлення? Є цікаве питання по роутеру.

  • @volodymyrpuziy3426
    @volodymyrpuziy3426 Před 3 měsíci +1

    Коли граматична помилка вже у заголовку, то дивитися далі ..... .

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci

      От тут повністю з вами згоден, не дивіться, воно вам точно не треба

    • @volodymyrpuziy3426
      @volodymyrpuziy3426 Před 3 měsíci

      ​@@moya-sprava-admin А який ступінь довіри може бути до подальшої інформації?

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci

      @@volodymyrpuziy3426 та взагалі я вам раджу в ютубі не шукати інформацію, бо ступінь довіри там від'ємний

  • @akaVirtuoz
    @akaVirtuoz Před 3 měsíci

    Сам оминаю китайські бренди і вам раджу.

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci

      Для моєї роботи більше і не треба. Бачили б ви, скільки тестерів банально випалюються або розбиваються і там пофігу китайський він чи ні

    • @akaVirtuoz
      @akaVirtuoz Před 3 měsíci

      Оминаю китайське перш за все, що вони підтримують росію

    • @moya-sprava-admin
      @moya-sprava-admin  Před 3 měsíci +1

      @@akaVirtuoz в цьому питанні я тільки за - була б альтернатива. А що ви пропонуєте натомість?

    • @akaVirtuoz
      @akaVirtuoz Před 3 měsíci

      @@moya-sprava-admin непопулярне, доплатити та взяти американця або тайванця)

  • @user-pm5mg4jb2w
    @user-pm5mg4jb2w Před 3 měsíci

    Не занимается ремонтом электронники...значит в микроскоп электронный разгядувает пыски тараканьи🧐

    • @EngineeringAllAround
      @EngineeringAllAround Před 3 měsíci

      Навала ботів, за задумом кримлівських недомірків, напевне, повинна була б створювати відчуття масовості "руськгаварящих таварисчей" в Україні, але лише поглиблює рвотний рефлекс в Українців від усієї цієї рузькой "культури". Тож працюйте й далі... на Україну :)

  • @user-pm5mg4jb2w
    @user-pm5mg4jb2w Před 3 měsíci

    Витаю витаю 😂
    Зотак - это по украински безвозмездно

    • @EngineeringAllAround
      @EngineeringAllAround Před 3 měsíci

      Навала ботів, за задумом кримлівських недомірків, напевне, повинна була б створювати відчуття масовості "руськгаварящих таварисчей" в Україні, але лише поглиблює рвотний рефлекс в Українців від усієї цієї рузькой "культури". Тож працюйте й далі... на Україну :)