SMOTRA PUHAČA I UDARALJKAŠA GU Elly Bašić 2021.
Vložit
- čas přidán 29. 07. 2024
- Smotra puhača i udaraljkaša GU Elly Bašić, 25.05.2021 u 19.30h, Velika Dvorana Elly Bašić
PROGRAM:
1. A. Waignein: Danse Villagoeise 0:00
Franko Marinković, saksofon, 3. o.
nastavnik: Marko Lucijan Hraščanec, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
2. američka narodna: Old MacDonald 2:05
Jana Kranjec, flauta, 1. o.
nastavnica: Ivana Kovačević, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
3. J. Naulais: Coconotes 2:50
Andro Udiljak, saksofon, 1. o.
nastavnik: Krešimir Kottek, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
4. J. N. Hummel: Kleine suite 4:16
Robert Mandarić, rog, 3. o.
nastavnica: Ivana Matacun, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
5. E. P. Chedeville: Le Fanfaronn 6:49
Hana Mihaliček, oboa, 3. o.
nastavnica: Silvija Fagarazzi, prof. savjetnik
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
6. M. Igrec: Potočić 8:00
Šimun Ivančić, saksofon, 1. o.
nastavnik: Marko Lucijan Hraščanec, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
7. W. A. Mozart: Air iz opere Figarov pir 9:52
Marta Štefanović , flauta, 1. o.
nastavnica: Ivana Kovačević, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
8. H. A. Vandercook: Cygnus 10:39
Adam Novak, truba, 2. o.
nastavnik: Tomislav Špoljar, prof. savjetnik
klavirska suradnica: Linda Mravunac, prof.
1. J. Porret: Concertino br. 20 13:38
Noa Šekoranja, truba, 6. o.
nastavnik: Rudolf Homen, prof. savjetnik
klavirska suradnica: Linda Mravunac, prof.
9. R. L. Cain: Preludij i ples 18:56
Mila Kranjčević, flauta, 3. o.
nastavnica: Danijela Klarić Mimica, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
10. J. B. Boismortier: March 21:49
Maša Ilijić, oboa, 3. o.
nastavnica: Silvija Fagarazzi, prof. savjetnik
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
11. V. Dražinić: Kišna ulica 23:16
Ena Smiljanić, saksofon, 2. o.
nastavnik: Marko Lucijan Hraščanec, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
12. G. Ph.Telemann: Sonata u F-duru -Allegro -Largo 23:34
Viktorija Klarić, flauta, 4. o.
nastavnica: Danijela Klarić Mimica, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
13. J. Ed. Barat: Chant Slave 28:26
Jakov Barišić, klarinet, 4. o.
nastavnica: Marija Župić Bošnjak, prof. mentor
klavirski suradnik: Ivan Batoš, prof.
14. J. Porret: Concertino No. 20 32:23
Marin Šarić, truba, 6. o.
nastavnik: Tomislav Špoljar, prof. savjetnik
klavirska suradnica: Linda Mravunac, prof.
15. B. Bjelinski: Koncert za klarinet i gudače -Allegro vivace 37:26
Lovro Pavić, klarinet, 6. o.
nastavnica: Marija Župić Bošnjak, prof. mentor
klavirski suradnik: Ivan Batoš, prof.
16. P. M. Dubois: Cortege 41:35
Miha Crnić, trombon, 2. s.
nastavnik: Mario Puzović, prof.
klavirska suradnica: Petra Bugarin, prof.
17. G. P. da Palestrina: Madrigal 45:22
Noa Čanji, rog, 2. s.
Luka Gojmerac, rog, 6. o.
Vjeko Pezer, rog, 2. s.
nastavnica: Ivana Matacun, prof.
18. L. Kogan: Koncert br. 1 46:45
Jerko Miličić, truba, 2. s.
nastavnik: Rudolf Homen, prof. savjetnik
klavirska suradnica: Linda Mravunac, prof.
19. W. A. Mozart: Koncert u C-duru za flautu i harfu -Allegro 51:11
Luka Stare, flauta, 1. s.
nastavnik: Žarko Hajdarhodžić, prof.
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
20. N. R. Korsakov: Koncert za trombon i orkestar -Allegro Vivace 58:36
Filip Petraš, trombon, 3. s.
nastavnik: Mario Puzović, prof.
klavirska suradnica: Petra Bugarin, prof.
21. P. Maurice: Slike iz Provanse - Stršljen 01:01:20
Jan Tuđina, saksofon, 3. s.
nastavnik: Bernard Homan, prof. mentor
klavirski suradnik: Dario Sabol, prof.
Smotra puhača i udaraljkaša GU Elly Bašić, 25.05.2021 u 19.30h, Velika Dvorana Elly Bašić - Hudba