Tiskovka 1. kolo FINÁLE F:L 2023/2024

• čas přidán 3. 05. 2024
  • Klokani prohráli v Českých Budějovicích 1:2 gólem z poslední minuty nastavení.

Komentáře • 7

• @jiripokorny3310
    @jiripokorny3310 Před měsícem +2

Za mě ten výkon nebyl úplně špatnej, dopředu tam byly zajímavý věci. Byl to ale zápas, co se měl vyhrát, šance v druhý půli na to byly. Laciný chyby v obraně nás stály oba góly. Možná Budějovice přece jen chtěly o trochu víc.

• @Motorfam28
    @Motorfam28 Před měsícem

Budějovice!!!!!🖤🤍

• @pancipan-bo1905
    @pancipan-bo1905 Před měsícem

Pro mě je nejhorší to, jaká iluze se vytváří ohledně stadionu. Před dvěma lety se stavěla nová střecha ( slunce nesvítí a tráva se nezelena) , loni vznikla montovaná tribuna u tramvajové zastávky ( je tam narváno) no a za dva roky nový stadion ( již dnes problémy s místním sokolem ) .....takže, budoucnost fotbalu a především Bohemky není v tom že lidé budou chodit na polorozpadly stadion který má dvě tribuny .... buď se postaví stadion pro par tisic lidí nebo bytový komplex pro pár vyvolených.... za dva roky budou volby .... ať si každý zvolí to správné 😂. Ale nedělejte z lidí voly ....😅
    Bohemka je a bude 💚🤍💚🤍

• @alexandrvejsada94
    @alexandrvejsada94 Před měsícem

😢😡🤬

• @user-jd3fd8qz3m
    @user-jd3fd8qz3m Před měsícem

Ahoj Bohemaci, za mne ostuda. Neporazime už asi nikoho. Před zápasem měl pan Veselý spoustu řečí jak už má k dispozici spoustu hráčů z marodky,že už může poslat do hry silné kusy atd. Ho... Veselý ven. Asi spoustů bohemaku nebude souhlasit, ale to je můj názor. Ať žije Bohemka 🦘🦘🦘