KAŽDÝ Z NÁS JEDNOU ZEMŘE ☠️ | TOP 5 NEJDĚSIVĚJŠÍCH VĚCÍ

Sdílet
Vložit

Komentáře • 829

 • MarleyKKT
  MarleyKKT  Před 2 měsíci +182

  👕 Merch - www.kktshop.cz 👕

  • Ivan Vojtek
   Ivan Vojtek Před měsícem

   Ak toto video reflektuje Tvoj vnútorný stav, tak jediné riešenie na toto je iba a len Ježiš Kristus.

  • Marek Vysoudil
   Marek Vysoudil Před měsícem

   Marley přesně tě chápu ale věř že cely svět je tvořen protipóly od gravitace s temnou energii až po elektrony s protony vždy je tam vyvažovací systém a ty máš jenom misky nevyvážené ale věř že jednou najdeš někoho (něco) co tě reálně udělá doopravdy šťastným stačí se nevzdávat a dal hledat a dívat se poradně kolem sebe jednou nastane čas kdy uslyšíš v hlavě takové pomyslné cvaknuti a budeš si moci říct “jsem volný”

  • mb.Master
   mb.Master Před 2 měsíci

   Už mam

  • Miso Kurt
   Miso Kurt Před 2 měsíci

   Ale mám ťa rád si perfektný aj keď si budúci VRAH.

  • lefty
   lefty Před 2 měsíci

   Hh

 • Miloslav Brejcha
  Miloslav Brejcha Před 2 měsíci +649

  Nejděsivější je pro mě skutečnost, že hned první zmíněné téma vypadá, jako by jsi nahrával video o mně... Tohle, je pravděpodobně důvod, proč tě pravidelně sleduji a vysloveně hltám všechen tvůj nový obsah. Je pro mě strašně příjemný vidět, že existuje člověk, který to cítí a vidí podobně. Na úrovni existenciálního nihilismu, asi naštěstí, ještě nejsem, (Byť mě tak kamarád momentálně přezdívá, díky tvému videu o boomerech. :D) ale fakt vidím všechno až moc podobně. Vrstevníky, se kterými bych mohl společně trávit čas víceméně nemám. Teď si s dovolením půjčím některé myšlenky z tvých videí. Starší lidé rozhodně nežijí v souladu s přírodou, nejsou moudří a nechovají se jak by člověk očekával, vzhledem k tomu, že žijí podstatně déle a už by možná mohli mít nějakou představu o životě. Zmíním například mou babičku, má se nejhůř, s nikým z rodiny není spokojená, v 65 letech se ještě nenaučila hospodařit s penězi, momentálně za všechno může Fiala... Boomříci. Je pro mě strašně smutný připadat si, že mám v 19 letech inteligentnější názory než starší a zkušenější lidé. Ty vrstevníky pravděpodobně nemá smysl příliš zmiňovat, všichni kouří, kupují si denně kartony, všichni mají během měsíce 12 sexuálních partnerek/ů, všichni největší borci, týpeček má šestiválcový BMW, který dělá největší ropný skvrny na parkovišti, neudrží v sobě ani chladící kapalinu, ale nad tvoje obyčejný, ale spolehlivý auto ohrnuje nos. Všichni mají samozřejmě deprese, většinou z toho, že nemají na ty zmíněné kartony... Škoda mluvit, mentalita, není na nájem, ale nejdřív si koupím cigára. Tudíž chodím v práci kolem lidí a vidím ty zmíněné opice, upřímně, přirovnávat tyhle lidi k opicím mi připadá jako urážka pro ty opice. Po práci jedeš domů, z rádia ti začne hrát život je pohoda, život je fajn a tvoje jediný myšlenky jsou, že už nechceš žít na týhle planetě. Po cestě se stavíš koupit něco v krámu a opět si připadáš jako v pavilonu opic a po 10 minutách lituješ toho, že jsi do krámu vstoupil. Někdy si říkám, že je škoda, že je člověk tvor společenský, protože reálně, čím méně se vídám s lidmi, tím je mi někdy lépe. Bohužel být pořád sám taky není možný. Abych to shrnul, často si připadám absolutně nepochopený, připadám si, že v mém okolí není nikdo uvažující jako já, člověk nejdřív hledá chyby v sobě, ale pak si prostě říkám, že já přece nejsem ten kkt. A chtěl bych se chovat jako ty opice? Mám bezdůvodně začít kouřit, aby jsem zapadl mezi 20 ostatních lidí, pro které je divné, že mi to přijde zbytečné, opravdu? Ještě, že má člověk věci, přes které tyhle myšlenky a lidi ventiluje, v mém případě hry, auta, někteří členi rodiny. Jinak si někdy říkám, že bych se fakt nejraději na všechno úplně vysral. Jestli to dočteš, tak díky za to, aspoň budu mít výjimečně pocit, že mě někdo možná chápe.

  • jaffa skleisten
   jaffa skleisten Před měsícem +2

   Též když na to koukám tak si začínám uvědomovat že to na mě nepříjemně sedí. Už od svých 16 let jsem začal pozorovat že moji vrstevnici řeší a přemýšlí o samých nesmyslech. Teď jsem starší o 9 let a je to o mnohem horší. Naučil jsem se svým i žít, jenom jedna věc mi dělá problém a to jak se chovat ve vztahu. Moje emocialni stránka je dost malá takže láska či radost hodně těžká na vyjádření takže jsem se naučil to předstírat. Už 3 roky jsem ženatý a moje drahá polovička ví že se snažím být řečeno "normální,,. Tým chci říct že držím palce všem kteří to mají podobné a vím že je to těžké ale snažit se a jít prostě dál... Děkuji Marlykkt.

  • Ten pepa
   Ten pepa Před měsícem

   Co to je za slohovku😂

  • Sósed Od vedle
   Sósed Od vedle Před měsícem

   Cítím to stejně

  • Andrej Hanzel
   Andrej Hanzel Před měsícem

   Kamo ty si prepisal bibliu wtf

  • Dominik Docekal
   Dominik Docekal Před měsícem

   Můj den v komentáři

 • StudioMoonTV
  StudioMoonTV Před 2 měsíci +171

  Z tej ľudskej pojímivosti (číslo 5) ma na konci až zatriaslo. A to som extrémne optimistický človek. Možno si ani neuvedomuješ koľko ľuďom toto video pomôže. Rešpekt Mates.

  • Ta Afrodita
   Ta Afrodita Před měsícem +1

   Jen by me zajimalo, jak mi tohle video podle tebe pomuze ohledne overthinking a stavu uzkosti a depresi?

  • Nanuk133
   Nanuk133 Před 2 měsíci +2

   Jak jsi se schoval :D

 • Ondřej Karel
  Ondřej Karel Před 2 měsíci +285

  Super video. Člověče. Dej na sebe pozor. Sleduju Tě prakticky od svých 12 let, Teď je mi 19. Posun je vidět úplně neskutečně. Chápu že je to občas hardcore. Tvoji diváci jsou tu s ale s Tebou. Jsme ready reagovat na cokoliv co budeš chtít ventilovat. A podpořit Tě v tom, co tě baví. Díky za videjko, nemůžu se dočkat na další part

  • Jakub Hercog
   Jakub Hercog Před 2 měsíci +3

   Stim přetstavování je real

 • Peter
  Peter Před 2 měsíci +439

  Marleykkt, krásne vidieť zlepšenie, z obyčajného youtubera sa stal profesionál ktorý vládne celému internetu! Klobuk dolu, toto video bude asi viscej o smútku ale pri tebe je vždy dobre!

  • Pepler CZ
   Pepler CZ Před 2 měsíci +1

   nesouhlasím, starý marley byl 100x lepší, měl svoje kouzlo, teď je to jen další Normie mrdka

  • Zajko
   Zajko Před 2 měsíci

   @Kirri jj

  • Stejk
   Stejk Před 2 měsíci

   @Peter no urcite este to by si chcel

  • Martin Paulík
   Martin Paulík Před 2 měsíci +1

   @Peter takze si kid co napisal pekny com len preto aby mal likes

  • Kirri
   Kirri Před 2 měsíci +5

   Něco jako diradosveta, videa sice nevychází nějak často, ale každá minuta za to stojí ;)

 • 084. Eso
  084. Eso Před měsícem

  @marleyKKT Děkuji,že jsi o tom udělal video. Já si našel pomoc a mám se dobře. Děkuji, že poukazuješ, že je to promlém. Lidi vyhledejte pomoc. Není to ostuda. Udělejte ten krok

 • Minkiesha
  Minkiesha Před 2 měsíci +52

  Tohle video se mi zdálo být mnohem depresivnější, než by vůbec mohlo. Ta část s lidskou pomíjivostí mě asi nejvíc dostala.

 • Pixie
  Pixie Před 2 měsíci +39

  Geniální. Byla jsem nadšená, když jsem tě objevila před nějakou dobou, protože je internet z 99% zaplnenenej entuziastickýma influencerama a jejich happy lajfem a pozitivním myšlením... ne každej si uvědomuje, že prostě nestačí jen myslet pozitivně a bejt happy. Tvoje videa mě pobaví mnohem víc a zároveň podpoří v tom, že v těch srackach člověk není úplně sám.
  Pozor na závislosti, lidi jako my na ně trpime. Drž se sportu a opatruj se, máme tě rádi ❤️

 • Radek Volek
  Radek Volek Před 2 měsíci +35

  Přiznám se, že tohle video naprosto splnilo svůj účel, hlavně číslo 5. To bylo až děsivě real, byl to defakto můj život v kostce,na škole jsem byl třídní šašek abych si připadal relevantní, až po trosku co totálně ztratila chuť žít. Ale vždycky mě povzbudí takový demoralizující motto; neboj, bude hůř. Dobrý video, člověk se nad ním zamyslí, těším se na part 2.

 • Jakub Tomáš
  Jakub Tomáš Před 2 měsíci +52

  Tpč hned v tom prvním vidím i sám sebe. Mám to hodně v podvědomí, ale i tak si snažím život užívat nějakým způsobem. Vůbec se nemám špatně, směju se skoro pořád, ale pořád takto přemýšlím skoro a okolí to nedokáže vůbec pochopit a jsem rád, že někdo takový taky existuje a pochopí i mě. Skvělá práce Marley

  • Michal Kurinec
   Michal Kurinec Před 2 měsíci +1

   podľa mňa to ma asi každý keď dospeje prirodzene nikoho nebaví robiť to isté dokola byť tým istým dokola proste to čo ti vždy prišlo zaujímavé-zábavné si už poznal zvykol si si omrzelo ta to a zrazu sa z voľnočasových aktivít ktorých je obmedzený počet stáva spotrebný tovar a ked sa minú nápady aj nálada na nápady tak sú na rade tieto naše retardované myšlienky a aby to ľudia vypli z hlavy von sústredia sa na dlhodobejšie ciele ktoré ich síce nenaplnia spokojnosťou ale pomôžu im nemyslieť

  • Hlášení u Filipa
   Hlášení u Filipa Před 2 měsíci +2

   To samé

 • Iva
  Iva Před 2 měsíci +12

  Ahoj Marley. Zaujímavé video. Mám 46 rokov, (sledujeme ťa so synom) a poviem ti, že v mojom veku na pominuteľnosť života pozerám už inak než v mladosti, už ju viac cítim. Z jednej rozprávky som si ale osvojila názor: smysl života je sníst, nebo být snězen. Žiadny zmysel života v skutočnosti neexistuje a nemyslím to v zlom. Zmysel života človeka je rovnaký ako zmysel života napr.zvieraťa, stromu atď., lebo človek je len "múdrejšie zvieratko". Nemusíme hľadať žiadny zmysel v našom bytí, človeka to len zbytočne deprimuje, pretože spoločnosť nám podsúva akési názory, ktoré majú byť tým pravým zmyslom, ale my v tom zmysel nevidíme. Vo vnútri máme potom rozpor, sme nešťastní, že máme čosi cítiť, lebo to tak cítia ostatní, ale my nie... Teším sa na 2.diel, drž sa!

 • uif
  uif Před 2 měsíci +73

  racionálne zmýšľanie je definitívne najstrašidelnejšie... no napríklad toto video mi spravilo radosť na chvíľu c:

 • Touby_URBEX
  Touby_URBEX Před měsícem

  Řeknu ti jedno, děkuju moc za tyhle videa, jsi jediný člověk kterého znám a má stejné myšlenky, pomáhá mi to necítit se na všechno sám. Sleduju tě už dlouho a jsem rád za tvou tvorbu, nad tvými videi se dá zamyslet a taky pobavit, cením si toho :)

 • Falkon Nightsdale
  Falkon Nightsdale Před měsícem

  Nehezkou ukázkou bodu 5. je aktuálně situace Jamese z Hacksmith a jeho nucený dočasný odchod do ústraní…

 • Plague Survivor
  Plague Survivor Před 2 měsíci +10

  Z tebe se stává moderní filozof. Ne jako vážně ber to jako kompliment, málo lidí si takhle uvědomuje věci.

 • Ema Č
  Ema Č Před měsícem

  Ta lidská pomíjivost ke mě docela sedí... Bro, myšlenky ohledně toho, že nic nemá smysl a to, že žiju jenom kvůli ostatním mám od svých deseti let (je mi 13) Jinak zase super videjko, pobavila jsem se a zlešila si neděli

 • Bartoloměj Braun
  Bartoloměj Braun Před měsícem

  Tohle video mě hrozně uklidňuje protože je mi skoro 16 a uvažuju hodně podobně jako ty jsem rád že aspoň někdo má podobné myšlenky

 • GAME time
  GAME time Před 2 měsíci +37

  To je proste MARLEY pol roka nič nevidá a potom 3 videá za sebou ale tie videá stoja za to čakanie ❤️❤️❤️

 • Sophie Kupreeva
  Sophie Kupreeva Před měsícem +1

  Pomíjivost je vlastnost všeho, co jednou nezbytně zanikne. Pomíjivost věcí a stavů je tak úzce vázána na čas, jehož plynutí ji vyjevuje. Pomíjiví jsou například lidé, živí tvorové a hmotné věci, ale možná i celý vesmír. To, co nikdy nezanikne, například logické zákonitosti nebo Bůh podle západní náboženské tradice, se označuje jako nepomíjející, věčné. Pomíjivost se stala předmětem řady různých interpretací a hodnocení ve filosofii, náboženství a estetice.

 • 𝕜𝕚𝕔𝕦𝕝 𝕘𝕠
  𝕜𝕚𝕔𝕦𝕝 𝕘𝕠 Před 2 měsíci +16

  Dneska mám další motiv stále být na tomnto světě. Další úžasný video od nejlepšího youtubera všech dob.
  I když mi lidi stejně ten svět znicime

 • Deckart13
  Deckart13 Před měsícem

  Všichni jsou tak vyjímeční a jedineční až jsou všichni úplně stejní . Co jste zažili ?kolik jste toho ztratili ? Umřel vám křeček ?

 • FRAJE®
  FRAJE® Před 2 měsíci +8

  Nemám slov upřímně.. tohle je jedno z nejlepších videí, jaké jsem v poslední době viděl. Dobrá práce a mega cením nápad, nad kterým je dobré se zamyslet. LIKE!

 • karel15923
  karel15923 Před 2 měsíci +8

  Skvělé video, je super že o těchto problémech někdo mluví. Osobně si myslím že moje hlava je můj největší nepřítel, a alkohol za volantem je svinstvo, žiju barák od domu člověka který srazil studenta a potom se to pokusil zamaskovat (hodil ho 50m do lesa aby ho nikdo nenašel). A přeju ti hodně štěstí jak v tvorbě tak v životě a že najdeš odpověď na ty nejtěžší otázky.

 • Mikika87 Semancikova
  Mikika87 Semancikova Před měsícem

  Tu zelenou mikinu mám taky 😅

 • Honzaq
  Honzaq Před 2 měsíci +4

  Marley, další skvělý video 😁 Ta první věc úplně vystihuje mě cca půl rok zpátky kdy jsem takhle přemýšlel úplně nad vším taky, nicméně i když mě to sem tam skočí do hlavy už to není tak hrozné, ale člověka to fakt úplně odtrhne od takový ty běžný reality. Každopádně se moc teším na další videjko 😄

 • OvcisCZ
  OvcisCZ Před měsícem +1

  Kámo fr jsem třídní šašek a přemýšlim nad ěmahle věcma :D

 • b5c13 production
  b5c13 production Před 2 měsíci +2

  Ahoj, soucítím s tím nihilismem. Aspoň vím jak se tenhle stav jmenuje konečně co cítím hah.. Nedávno jsem zjistil co dokáže dlouho trvající stres, málo spánku a alkohol. Prázdná hlava a výpadek paměti lehkej popis.

 • Martin Olach
  Martin Olach Před měsícem

  Upřímně miluju části videa když tam dáš řezníka😅

 • mam rad kdyz mi lize nohy
  mam rad kdyz mi lize nohy Před 2 měsíci +2

  marley ty premyslis do podrobna uplne stejne jako ja, mas stejny humor. A vsechno co se mi libilo v posledni dobe tak vidim ve tvych videji takze mi prijde jakoby si svoje videa vytvarel jenom pro me a strasne se u nich smeju, je to strasne zvlastni. Samozrejme video 10/10 a zase na nej budu koukat nekolikrat protoze me nic jinyho tak nebavi, gl do budoucna

 • jozko
  jozko Před 2 měsíci +38

  Petícia nato, aby nam Marleykkt ukázal ako to dopadlo s tím autom! Podpisujme a hlasujte!

  • Spiritus CZSK
   Spiritus CZSK Před 2 měsíci +1

   Podepsán: Spirit (průměrný řidič, jehož auto skončilo v nedávné době v poli kvůli tomu, že má sjetý gumy a zatáčka klouzala)

 • Českej Doomer
  Českej Doomer Před 2 měsíci +58

  Byl jsem tvrdý doomer jako ty. Pak jsem se "transformoval" na bloomera a po zhlédnutí tohohle videa jsem zase doomer. Tak nějak jsem pozamněl fakt, že život nemá žádný smysl a že stejně všichni jednou zaklepeme bačkorama. Můžeme si sice užívat života, mít zážitky, ale k čemu? Pár let po naší smrti si na nás nikdo nevzpomene a za pár desítek let budeme jen matna skvrna ve vzpomínkách. Kromě toho, my doomeři, jsme si tenhle patetickej život nevybrali. Byli jsme sem vnuceni, protože otec měl zrovna chuť prc*t. Jako mladí jsme byli plní života, optimismu, ale naivní. Potom nastal zlom, okusili jsme skutečný život a jak na pí*u je a teď si přejeme, aby to skončilo. Marley, já tě neberu jako šaška. Ale jako inteligentního člověka, který dává mladším tvrdou dávku reality. Prokazuješ jim vlastně službu. Jsi mnohem větší influencer, než ti debílci jako je Adéla nebo ženská verze panačka Michelinu. Btw. proč máš v pokoji nákupní košík? 😀

  • 🇸🇰 Tyrxlibet_27
   🇸🇰 Tyrxlibet_27 Před 2 měsíci +2

   Českej Doomer - To znělo jako kdyby si chtěl, aby byli všichni DOOMEŘI. Nechci tě přesvědčovať, nemělo by to určitě význam, ale pochop, že i když člověk ví co ho čeká, tak může být šťastný. Naivní nemusí být, jednoduše se v tom neutápí. Stejnak být DOOMER je 1 z nejhorších věcí, co může člověk udělat. Těm lidem to ale bohužel dojde, až když se nimi stanou

  • G Design
   G Design Před 2 měsíci +3

   @Bubblina&Trixie Mně přijde nádherné, že jsem zrovna tady a teď naživu a můžu mít svoji speciální cestičku v čase a prostoru, byť mezi miliardami dalších. Asi je to o úhlu pohledu 😁

  • Bubblina&Trixie
   Bubblina&Trixie Před 2 měsíci +3

   @Extreme Tohle člověk má možnost ovlivnit. Ty ses rozhodl být k životu pasivní a tedy být nešťastný. Za to ale nemůže život ani nikdo jiný, ale jen ty sám. Jakmile tohle pochopíš, budeš mít reálnou šanci to změnit. Přeji ti, aby se ti to podařilo.

  • Extreme
   Extreme Před 2 měsíci

   Jedina čast života o něčem je dětstvi ještě na zakladce jsem si řikal že život snad bude v phodě ale na středni jsem si uvědomil že zbytek bude jen prace a spanek... vstavam v 5 rano a přijedu domu v pul šesty.. jestli existuje buh a biblicky přiběh na ktery nevěřim tak neni třeba se snažit být svaty aby lidi šli do nebe protože my už jsme v pekle

  • Bubblina&Trixie
   Bubblina&Trixie Před 2 měsíci

   Proto žiju život pro ten život samotný. Asi pro nic jiného se žít nedá. I kdybys něco zásadního změnil, stejně ti to bude jedno, protože budeš mrtvý. K čemu ti je, že si lidi budou pamatovat tvoje jméno? Takže žiju pro přítomný okamžik, protože to jediný má smysl.
   Spíše mi přijde děsivé, že stav momentálního lidstva, je vybudovaný na miliardách mrtvých lidí. Už jenom kolik jich muselo zemřít, abychom měli ty znalosti v lékařství, co teď máme... Stojíme na hromadě kostí, do kterých přidáme ty svoje, aby se lidstvo mohlo posouvat vpřed.

 • dark voices
  dark voices Před měsícem

  ufoun umí česky a při odletu po něm zbyla plechovka toulenu:DD

 • Duh
  Duh Před 2 měsíci +5

  tím racionálním stavem jsem si taky prošel, až do momentu kdy mi celá realita přestala dávat smysl, mohl jsem se koukat svojí babičce do obličeje a vidět jen lebku potaženou kůží s očima a pusou. Když to došlo do stavu kdy moje tělo začalo dostávat stavy kdy jsem měl pocit že se celé vlní, narazil jsem na proslovy od filozofa Allana Wattse Zamyslel jsem se co v životě chci a to bylo pochopitelně nebít v existencionální krizi po zbytek mého života. Došlo mi že pocity ohledně toho co se kolem děje ovlivňuji já, tak jsem přijal že můj život je naprosto bezvýznamný a že nic nemá cenu a konečně jsem mohl být zase volný.

  • Duh
   Duh Před 2 měsíci +1

   @Elll jes, přesně jak říkáš, a za žádný výlev se neomlouvej, je to přesně na místě. Jinak já se třeba pokoušel unikat realitě prospáním celého dne, protože jen co jsem se probudil jsem schýzoval z každého momentu toho dne, prostě když je tohle to jediné co kdy zažijeme (naše životy), řekl bych že taková naše věčnost, tak je fakt důležité to přijmout a užít si to. Lidi tahle přehnaná racionalita může zničit, ale když se přes to dostaneš, tak tě to posílí 🙏

  • Elll
   Elll Před 2 měsíci +2

   Ahoj, zažila jsem si něco podobného (taky s lebkou..nejenom..děsila jsem sama sebe). Věděla jsem, že je něco špatně...dívala jsem se kolem sebe a přišlo mi, že mi uniká něco podstatného, jak moji blízcí vnímají život o něco lehčeji (jako když vědí o tom jak racionálně život funguje, ale našli si své individuální pojmutí/vnímání života). Nedivila bych se teď, že si to v nějaké fázi života zažije každý. Pomohlo/pomáhá mi si uvědomovat, že nemusím hledat smysl života, že je smyslem života žít. A že tady vše zapadá jako puzzle a že každý má svou individualitu, která sem patří. Pardon za můj výlev, ale musím říct že mě velmi překvapilo, že si někdo zažil/zažívá něco podobného.

  • MarleyKKT
   MarleyKKT  Před 2 měsíci +2

   To s tou lebkou jsem mel taky, diky za koment!

 • Mav3r1ckCZE
  Mav3r1ckCZE Před 2 měsíci +2

  Tohle video je kurwa hluboký. díky Marley.pokračuj v super tvorbě a drž se :)

 • Svipe
  Svipe Před 2 měsíci +24

  Jsem rád že takové myšlení nemám jen já a je nás více.. Je to až extrémní až mě to děsí, ale chtěl bych zkusit se pořádně jakože pořádně zhulit a prostě chytnout vibe a kecat o tomto.. :D

  • Wolfka
   Wolfka Před 2 měsíci +2

   Kde se chceš sejít?

  • rionka
   rionka Před 2 měsíci +3

   ale dej pozor, aby to bylo opravdu bezpečné prostředí a nedošlo naopak k nárůstu paranoie, někdy to lidem nesedne.

 • Plattus
  Plattus Před 2 měsíci +3

  Teď jsem si uvědomil jak velkej dopad může mít duševní zdraví na člověka a že je potřeba o něj dbát a nepřehlížet ho. Ať už se ti děje v hlavě cokoli doufám že se to zlepší

 • Láďa Tomov
  Láďa Tomov Před 2 měsíci

  @MarleyKKT s pomíjivostí života a celým tím co jsi zmínil ve videu jde jen to ze se s tím proste člověk smíří….. měl jsem to jeden čas hodně podobně a proste to je jediné co mi pomohlo

 • ⛧ Toy chica CZ ⛧
  ⛧ Toy chica CZ ⛧ Před 2 měsíci +1

  moc díky za další video !!

 • Bushaa
  Bushaa Před 2 měsíci +6

  Taky jsem trochu nihilista, ale já to mám opačně, než ten nihilisnus popisovaný tady. Já se prostě snažím si život užívat naplno a dělat vše, co mě naplňuje a baví, co to jde. Ale chápu, že to takhle máš, je to špatný a doufám, že to bude lepší, či se s tím alespoň naučíš žít tak, aby sis ten život co nejvíc užil❤️. Děkuju, že tohle pro nás děláš, opět skvělé video, i když nemá humornou tématiku, jako většina jiných.

 • smajliiicka
  smajliiicka Před 2 měsíci +3

  Just WOW! Existenciální nihilismus je skvělá cesta k depresi :D nechápu, že jsem tvůj kanál objevila teprve před 2 měsíci 🤦🏼‍♀️😂 keep it up, kámo! Těším se na 2. díl

 • Lokogolias
  Lokogolias Před měsícem

  Kmo reálně tyto myšlenky mám a měl jsem i před tímhle videem...chápu tě...

 • Matěj Nečas
  Matěj Nečas Před 2 měsíci +2

  Čau marleyKKT mám taky podobný pocit že nic nemá smysl, ale zatím jsem ve fázi kdy my to tak moc neovlivňuje život. Přeju silné nervy a hezčí myšlenky

 • Petr Vrána
  Petr Vrána Před 2 měsíci

  Skvělé video, mám pocit, že mi někdo rozumí a nejsem v tom sám. Jsem velikým obdivovatelem toho, co tu děláš. :) Zlepšil si mi den.

 • Kenny The Destroyer
  Kenny The Destroyer Před 2 měsíci

  Wow, good job Marley ukazovat svoje problémy a emoce na internetu… sám se cítím stejně a jsem rád že nejsem na tomto světě sám

 • Marie Kučerová
  Marie Kučerová Před 2 měsíci +1

  Super videjko 😃 Marley. Tu koprovou omáčku jsem měla ve škole . Máš u mě velký respekt . A přeju pěkný vánoce. Přeju nádherný zbytek dne 🙂 všem

 • Brambour Gojgurt
  Brambour Gojgurt Před 2 měsíci +2

  Život člověka nemá smysl. Smysl má ale lidská civilizace a dvě, věci které jsou jejími nejdůležitějšímy aspekty. První je poznání, zkoumání světa kolem nás je vlastnost, co nás dělí od zvířat, chceme vědět víc, než potřebujeme k prostému přežití, nechceme žít uzavřeni ve svém malém světě, ale poznat svět celý a odpoutáváme se od nevědomosti a zaslepenosti a poznáváním neznámého potlačujeme instinktivní strach. Druhý aspekt je umění, lidé nejenže poznávají svůj svět, ale vytvářejí i světy nové a rozvíjejí svou představivost a lidé s velkou představivostí dokážou posouvat civilizaci dál jak v oblasti umění, tak v oblasti vědy, jelikož se nebojí nových věcí.
  Užiteční lidé, jsou ti, kteří pro jednu z těchto věcí něco dělají. Užitečný je ale každý, kdo vytváří vhodné prostředí pro tyto lidi, lidé zvyšující životní úroveň ve společnosti, jelikož nemocní a strádající lidé nebudou tvořit umění, ani nic zkoumat. Užiteční jsou také lidé kteří společnost baví, přinášejí jim nový pohled na věc a zlepšují jejich náladu a inspirují je.
  A Marley patří do tý poslední skupiny lidí, jelikož nás baví a mluví o věcech, který jiný lidi přehlížej a timhle videem určitě může pomoct spousta lidem, co maj stejný problémy a ukázat jim, že v tom nejsou sami. Takže chci poděkovat Marleymu, že dělá něco prospěšnýho pro lidi, taky chci nabídnout svojí teorii, která pomohla mě zapudit existenciální nihilismus.

 • Diana
  Diana Před 2 měsíci

  Líbí se mi, že tvoje videa jsou vtipná a zároveň mají dobrou myšlenku.😊 Tím overthinking trpím taky, ale hodně mi v tomhle pomohlo mateřství, podle mě pak už člověk nad podobnými filosofickými věcmi nepřemýšlí a víc žije běžným životem.

 • rionka
  rionka Před 2 měsíci +1

  oceňuji upřímnost a brutální přesah, také "moc přemýšlím" a je to až děsivě relatable. máš koule jít s tímhle ven, i když je to nářez. drž se!

 • David Polášek
  David Polášek Před 2 měsíci +4

  Perfektni!!!!! Sakra Marley , kez by jsi to mohl hazet co 3 dny. Tvuj content se mi moc libi ikdyz mi je uz 34 a jsem podelanej bloomer boomer s deckama :D Tesim se na dalsi tvorbu!

  • David Polášek
   David Polášek Před 2 měsíci

   Jo a jeste doplnim k existencionalnimu nihilismu: "Nevedomost je sladka, nechci vedet nic" - Matrix

 • cockatiel Riko
  cockatiel Riko Před 2 měsíci

  Tohle video je tak dokonale zpracovaný, smysluplný a má skvělej point. Snad se dostane k tisícům lidí 🙏😊

 • qdell
  qdell  Před měsícem

  přesně ta lidská pomíjivost je přesně o mě

 • Sn1perFN
  Sn1perFN Před 26 dny

  Super video cenim tvoji tvorbu

 • Raja Luthriela
  Raja Luthriela Před měsícem

  To já jsem nikdy nebyla existencionální nihilista. Spíš jsem vždycky byla takovou tou gotickou duší, kterou až k šílenství zraňuje všední život, a tak ráda uniká v myšlenkách buď do minulost, hlubokých myšlenek nebo do vymyšlených světů. Nebo si alespoň zpívám. I tím se dá rozptýlit napětí. A lidé se pak mylně domnívají, že si zpívám, protože mám dobrou náladu. Velice často to ale tak není. A když jsem jim řekla pravý důvod, bylo mi řečeno, že jsem mladá a proto nemám být z čeho napjatá. To je úplně zcestný argument.
  Nebo ještě horší situace. Já se třeba někdy zaberu do hlubokých myšlenek o tom, že dnešní doba se podobá biblické apokalypse. Že dva jezdci apokalypsy Mor a Válka už vyjeli. Že Hladomor už začíná sedlat koně a Smrt to pak všecho završí. A že to možná všechno nakonec zkončí shozením jaderných bomb a přeživší zlomek populace padne do doby kamenné, či něčeho takového. A pak mě někdo vyruší otázkou, co budeme vařit o víkendu. Co je to jako zajímá? Jsou horší, než bulvár..
  Pomíjivost bytí je vlastně pozitivní věc. Člověk má aspoň maději, že časem vymizí z jeho života lidé, kteří mu nejsou schopni porozumnět.

 • Matěj Dědič
  Matěj Dědič Před 2 měsíci

  Tohle je přesně důvod proč se mi líbí tvoje videa. S overthinkingem mám sám problémy a toto video je opravdu výstižné. Jen tak dal

 • Zuzu Le
  Zuzu Le Před 2 měsíci

  Mluvíš mi z duše. Jsme v tom spolu. 🖤 znk family 🖤

 • Michal Benet
  Michal Benet Před 2 měsíci +2

  Přesně vim o čem mluvíš 😔 dokonce jsem hledal rádoby odborníky, kterým jsem řekl, že necítím štěstí, ale v takovém případě z tebe akorát vysosají peníze a hovno z toho… a jak říkáš, začalo to tak, že jsem si myslel, že to dokážu ovládat a je to jen moje volba, ale bohužel, zamotáš se do toho tak, že už nevíš, jak vlastně štěstí vypadá 😞 je to jako bys to natočil o mně🫣taky jsem byl třídní šašek, ale postupem času jsem nějak “dospěl” a kdybych měl sestříhat svůj life, vypadal by dost podobně😕 mrzí mě to co se ti děje a věř, že opravdu chápu, co prožíváš😔 drž se chlape😕

 • FoxY_
  FoxY_ Před 2 měsíci

  Díky za zlepšení nálady, skvělý video a jdu dále overthinkovat o mém životě a mých vztazích mezi mým zasraným depresivním městem. Vím, že to nikoho tady nezajímá ale vyzpovídat se někde musím. Mějte pěkný večer a zítřek si užijte.

 • ⛧ Toy chica CZ ⛧
  ⛧ Toy chica CZ ⛧ Před 2 měsíci +2

  yay už aspon vím proč si to hlasování chtěl :D ps: já real věřím v duchy, démony,mimozemšatny,yetiho atd. !!

 • Nsete
  Nsete Před 2 měsíci

  Zdravím Marley, v posledních pár dnech jsem viděl téměř všechny rva novější videa a dobře se u nich bavím. Dokonce jsem některá z nich využil pro poučení svých studentů (učím na střední škole) ačkoliv nemalá část z nich tě už znala. Takže díky za super kontent. Btw jsem vystudovanej filozof a někdy bych tvůj přístup k existencialismu s tebou rád probral 😅 měj se fajn a jen tak dál!

 • koukabus
  koukabus Před 2 měsíci +1

  Ano velký strašák 5:11. Pocit prázdnoty, bušení srdce malý panický záchvat a studený pot. Existential crisis odborněji řečeno. Málo lidí tento pocit zažilo.

 • Britarn a Klub Mušketýrů
  Britarn a Klub Mušketýrů Před 2 měsíci +1

  Kdyby mi hrál Řezník v hlavě, tak si to rovnou hodím 😅 Ale bacha... koprovka je dost dobrá, jen ji musíš umět dobře uvařit

 • Krken
  Krken Před měsícem +1

  U části s lidskou pomíjivostí se cítím jako bych koukal sám na sebe, hlavně s tím overthinkingem. Jsem rád, že se to nebojíš prezentovat a dát najevo. Obzvláště když na to společnost reaguje tak jak jsi ukázal ve videu. Díky tomu vím, že v tom nejsem sám, díky za to co děláš a jakým způsobem vytváříš svá videa, drž se a hodně zdaru v osobním životě i v tvojí youtube tvorbě.❤

 • Marilyn Kurten
  Marilyn Kurten Před 2 měsíci

  Nejděsivější halloweenský díl, a co tak čtu komentáře, vidím, že se v tom č. 5 většina z nás poznala, tak se trochu děsím, ale samozřejmě i těším, na druhý díl. Jako vždy skvělá práce Marley, jsi nejlepší CZcamsr❤️

 • Kikyo B
  Kikyo B Před 2 měsíci

  Tvoje videa jsou jedny z mála, u kterých se dokážu od srdce zasmát. Fakt takových momentů už nemám v životě tolik, přeci jen je mi 30 plus a částečně se taky cítím jako doomer, ale tohle je prostě moje krevní skupina 😆Díky za ty záchvaty smíchu, kdy brečím a vydávám podivné zvuky 🤣

 • J.ČTORN memes
  J.ČTORN memes Před 2 měsíci +2

  Kámo hned to první se mi děje a je to hrozný dostat paranoiu, overthing, takže prosím vy co si čtěte tento komentář, buďte rádi za cokoliv pozitivního co ve světě je, pak nedopadnete jako já. Naštěstí má to u mě dobrej konec, dokázal jsem se s tím vypořádat, dostala mě z toho rodina, moje nové přesvědčení, otužování, přátelé a jiný pohled na svět. Možná to zní absurdně, ale opravdu to jde! Jen to musíte zkusit

 • Tomáš Solařík (Zapletal)
  Tomáš Solařík (Zapletal) Před 2 měsíci +1

  Marley podle videí a hlavně tohohle jsi na tom těžce dobře z hlediska myšlení a způsobu života !!!!
  Tím to myslím samozřejmě doslova a reálně ;-)

 • Wade
  Wade Před 2 měsíci +3

  Marley dokázal nejlíp vysvětlit to jak se cítím

 • PAN KILLER
  PAN KILLER Před 2 měsíci +2

  overthink je důvod proč jsem zase začal poslouchat řezníka protože mi už jeho texty dávají až moc velkej smysl

 • Jan Chyba
  Jan Chyba Před 2 měsíci +1

  na to přestat myslet jako Doomer mi pomohla meditace naučíš se tolik nemyslet a prostě žít a ještě začít číst knížky o myšlení např. Jak člověk smýšlí hlavně je důležité se všeho nevzdávat ale říct si že jestli stejnak chcípneme tak si ten život můžeme aspon užít když je všechno jedno

 • MrBoombastyc
  MrBoombastyc Před 2 měsíci

  Že žádnej "vyšší smysl" (čehokoliv) neexistuje, je prostě holej fakt, ne víra. A jediný co se s tim dá dělat, je to akceptovat.

 • Barbora Karásková
  Barbora Karásková Před 2 měsíci

  Super video. Vtipný a zároveň smyslný. Pecka, jen tak dál🙏

 • eiramram
  eiramram Před 2 měsíci

  Marley, díky za toto video actually se mi ulevilo vidět někoho prožívat mentalní izolaci též.

 • začni fachat
  začni fachat Před 2 měsíci +1

  Zrovna předevčírem mi maminka dala podobnou radu, když jsem jí vysvětlovala, jak život (dle mého názoru) nemá smysl, prý "bych měla svůj pohled na život přehodnotit". 😐
  Jinak cením toho Ghosta, miluju CoD

 • Jan Groda
  Jan Groda Před 2 měsíci

  taky jsem v té fázi byl, nějak jsem se z ní "dostal" tím že mi můj mozek blokl abilitu nad timhle uvažovat ale když vidim jak o tom někdo jinej uvažuje zas se to zapne, budu to asiu koukat na 3x jinak se kuchnu kdybych to měl dát na jeden zátah

 • Jakub kou
  Jakub kou Před 2 měsíci

  geniální, super tvorba a super video.

 • Michal Šmrha
  Michal Šmrha Před 2 měsíci +1

  Ahoj Marley. Celej lidskej život je 4000 nedělí. A hned první rok života už projdeš datem vlastní smrti. Akorát rok se musí doplnit. Právě proto že jsme tady takovou chviličku, tak já jsem rád že jsem tady, protože v porovnání s vesmírem jsem úplný nic. A ten nápad že ostatní jsou npcčka,ten má občas asi každej normální člověk. Proto hodně sním a věřím tomu, že když tomu budu hodně věřit, že po smrti budu žít v mý ideální zemi.

 • Radoslav Sahajda
  Radoslav Sahajda Před 2 měsíci

  Ohľadom toho Nihilizmu, tak je ešte jedno riešenie. Stať sa pozitívnym nihilistom. Optimistický Nihilizmus hovorí to, že i keď nie je žiadny zmysel života, človek si ho má nájsť a vytvoriť vlastný. Takýmto spôsobom nájde si človek aj šťastie, pretože si uvedomí pravdu, ale ju akceptuje, pretože sa rozhodne aký život si on vytvorí a čo pre neho život je

 • Adam Radič
  Adam Radič Před měsícem

  1:35 Janko Slota by bol na teba hrdý... 😂😂😂
  A to s tým alkoholom a Dědečkom - fakt ani nevieš, ako presne si to trafil tou scénou zo Simpsonovcov. Bez akejkoľvek nadsázky alebo irónie.

 • Mojmír Kubištel
  Mojmír Kubištel Před měsícem

  Mozno je cas vyhladat odbornika, ktory by vam poradil s tymi depresiami.

 • Eliz
  Eliz Před 2 měsíci +1

  Deprese je dost v háji. Netušila jsem, že ji zažiji bohužel se tak stalo, stále se z toho nemůžu dostat. Málokdo o tom ví, prosím, sledujte sebe a své okolí, není to sranda. Snažím se z toho dostat sama, kvůli mému vychování, není to jednoduché. Buďte tady pro své přátele a příbuzné, potřebují to.

 • Dejvsn
  Dejvsn Před 2 měsíci

  Tohle je hodně povedené video. Super práce!

 • NPC
  NPC Před 2 měsíci +1

  3:03 kdo zná to pradávné video, kde je jakože duch Michaela Jacksona a potom vyskočí jumpscare, tak ví jak se chudák holka cítí 😂😂

 • Tonyx__
  Tonyx__ Před 2 měsíci

  super video, tvoje tvorba se hodně posunula

 • Waren1x
  Waren1x  Před 2 měsíci +1

  To první téma mě hitlo strašně moc, strašně často se mi děje to stejný, což ventiluju ve formě workoholismu a pak mi z toho jebe.

 • Ostnatý Párek
  Ostnatý Párek Před 2 měsíci +2

  Čím dřív si člověk uvědomí svoji pomíjivost a dokáže se s ní smířit, tím víc v pohodě bude, protože rázem přestane řešit ty každodenní drobný 3,14čoviny a začne si víc užívat každého dne. Toto člověku nejvíc dojde, když někdo mladý nebo někdo z rodiny v jeho okolí zemře nebo ho postihne nějaká těžká nemoc.
  Jinak ti ale brutálně rozumím, je těžký být inteligentní člověk s velkým rozsahem znalostí, protože každou prkotinu řešíš moc do hloubky a přemýšlíš ve všech možných souvislostech. Když to tak řeknu, tak si někdy říkám, že bych si přál být raději hloupější a míň věci řešit 😁

 • Broky
  Broky Před 2 měsíci

  soucítím, těžce jsem se našel v části s lidskou pomíjivostí ...
  super video :)

 • Tomáš _15 ahoj 🙌
  Tomáš _15 ahoj 🙌 Před 2 měsíci

  Tím pádem ty jsi třeba mpc pro mě co se mě snaží přesvědčit že máš vědomí a já jsem to samé pro tebe

 • Pavol Koren
  Pavol Koren Před 5 dny

  Moja slovenská duša zabolela keď slovák povedal "Riadiť v tomto stave" :D viem že ste sa chceli priblížiť českým divákom ale "riadiť" fakt neznamená "šoférovať", ale upratovať (uklízet).

 • Timer 52
  Timer 52 Před 4 dny

  Další děsivá věc je, že nikdy člověk neví, kdy koho vidí naposledy, že vždycky si řekneme, že tak zase příště a ono už příště žádné potom není...

 • Gliamerdergame
  Gliamerdergame Před 2 měsíci +1

  Zrovna pětka..... to máme společný. Podobný myšlenky mám od puberty a nikdy to neskončilo.

 • BcNobody
  BcNobody Před 2 měsíci

  Ja osobne som na som podobne ako ty. Som nihilista ale snažím sa venovať skôr optimistickému nihilizmu. Teda viem, že raz zomriem a nič nemá zmysel. Ale aspoň sa snažím užiť si ten čas čo mám. Keď už nič iné aspoň bude sranda.

 • Marek Liska
  Marek Liska Před 2 měsíci +1

  Mnoho lidi říká že stačí myslet pozitivně, aby se člověk cítil dobře.
  Jenže si ti daní lidi neuvědomují, že život není vždy natřený na růžovou.
  Často se bohužel stává že tě prostě nepochopí a dál ti budou do hlavy sypat jen další a další přehnaně pozitivní sracky, kterým radši ani nevenujes pozornost.
  Bylo to úžasné video ve kterém jsem viděl odraz sám sebe.
  Díky moc Marley 🙂🖤

 • Veronika92
  Veronika92 Před měsícem

  Marley, tohle jsi vystihl - skvělá práce 👍 Ať už máš problém nebo ne, dle osobní zkušenosti psychiatr a chemie pomáhá 😉 Pro info, je mi 30, mám za sebou 2x vyhoření z práce (pokaždé v jiné firmě), myšlenky na sebevraždu a začátkem loňského roku 4 úmrtí přátel během dvou týdnů.

 • rekys TV
  rekys TV Před 2 měsíci +1

  já overthinkuju skoro furt, zatím jsem s tím v poho. Ale když vidím toto radši to omezím, díky za radu :). Jinak ve videích jde vidět zlepšení, fakt ses posunul :)

 • Peter🌟
  Peter🌟 Před měsícem

  Já nechci být doomer opravdu se bojím 🫠

 • evelinka262
  evelinka262 Před 2 měsíci

  Ještě že všechny tyhle myšlenky mám už zasebou... to mně nemůže překvapit, ale nihilista se ze mě nestal, byla to jen životní kapitola, nakonec je ti i jedno to že víš všechno tohle a žiješ dál

 • bilinas mini
  bilinas mini Před 2 měsíci

  cítiť, lebo to tak cítia ostatní, ale my nie... Teším sa na 2.diel, drž sa!

 • Pavel Vr
  Pavel Vr Před 2 měsíci

  Skvělý video, podobné přemýšlení mám třeba nad konflikty ve světě a v minulosti a moje okolí mi říká až tím tolik nežiju nebo ať se věnuju něčemu jinému ačkoliv mě zájem o historii atd. mě naplňuje

 • Jan Kofr
  Jan Kofr Před 2 měsíci

  3:23 právě jsi mi změnil život vždycky to dloubu nůžkama :D Jinak super video jako vždy.

 • Kryštof Pavlat
  Kryštof Pavlat Před 2 měsíci +1

  Občas mám podobné myšlenky, ale dokážu s tím pracovat