Jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie - 5 ważnych zasad

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 14. 06. 2021
  • 🆕 Poradnik "𝐉𝐚𝐤 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐠𝐨𝐭𝐨𝐰𝐚𝐜́ 𝐬𝐢𝐞̨ 𝐝𝐨 𝐛𝐚𝐝𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐰 𝐎𝐙𝐒𝐒 - 𝐭𝐞𝐨𝐫𝐢𝐚 𝐢 𝐩𝐫𝐚𝐤𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞 𝐜́𝐰𝐢𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚" już dostępny!
    📌 Znajdziesz go tutaj: https: sklep.magdalenabajsarowicz.pl...
    💡 Im szybciej zaczniesz przygotowania do badania OZSS, tym bardziej zwiększysz swoje szanse na dobrą opinię wydaną przez biegłych i specjalistów OZSS.
    📘 E-book jest efektem analizy kilkuset opinii wydanych w postępowaniach sądowych w sprawach rodzinnych i ponad 10 lat prowadzonych konsultacji psychologicznych.
    _________________________________
    📒 Zadaj odpowiednie pytania biegłym i specjalistom OZSS, zwróć uwagę na najważniejsze aspekty Twojej sprawy. Przedstaw im swoją realną sytuację zadając konkretne pytania dopasowane do Twojej sytuacji rodzinnej. Skorzystaj z ponad 190 gotowych pytań do biegłych:
    📌 sklep.magdalenabajsarowicz.pl...
    ________________________________
    🎦 Jeśli jesteś przed, w trakcie lub po rozwodzie i masz dzieci, bądź świadomym rodzicem i dołącz do opracowanego przeze mnie kursu „Rozwód a dzieci”: rozwodadzieci.pl
    Przygotowałam go z myślą o dobrostanie psychicznym dzieci rozstających się rodziców i ich przyszłości. Kurs "rozwód a dzieci" zawiera materiały wideo, poradniki i gotowe schematy postępowania, jak powiedzieć dziecku o rozwodzie i jak rozmawiać z dzieckiem o rozwodzie. To kompleksowe opracowanie, które umożliwi rodzicowi przeprowadzenie dziecka przez rozwód i rozstanie, krok po kroku.
    ________________________________
    🔹 𝗞𝗮𝗻𝗰𝗲𝗹𝗮𝗿𝗶𝗮 𝗽𝗿𝗮𝘄𝗻𝗼 - 𝗽𝘀𝘆𝗰𝗵𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝗮 𝗖𝗲𝗻𝘁𝗿𝘂𝗺 𝗦𝗽𝗿𝗮𝘄 𝗥𝗼𝘇𝘄𝗼𝗱𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵
    Razem z moim zespołem mecenasów łączymy w postępowaniach sądowych prawo z wiedzą i praktyką psychologiczną. Prowadzimy postępowania oraz konsultacje prawne, konsultacje psychologiczne i konsultacje prawno - psychologiczne.
    🔹Analizuję/konsultuję opinie psychologiczne wydane przez OZSS i biegłych psychologów w postępowaniach rodzinnych. Przygotowuję zastrzeżenia i zarzuty do opinii.
    𝗞𝗼𝗻𝘁𝗮𝗸𝘁:
    e-mail: biuro@centrumsprawrozwodowych.pl
    tel.: +48 724 271 288
    𝗔𝗱𝗿𝗲𝘀:
    ⓵ Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4, Arkady Wrocławskie, 4 piętro
    ⓶ Warszawa, al. Jana Pawła II 22, Biurowiec Q22, 4 piętro
    🔹 Dzielę się swoją praktyką prawnika i psychologa:
    ⓵ Blog: magdalenabajsarowicz.pl/blog
    ⓶ Facebook: / bajsarowiczmagdalena
    ⓷ Instagram: / psychologia_rozstania
    Serdecznie zapraszam do kontaktu!
    Magdalena Bajsarowicz
    Prawnik & Psycholog sądowy

Komentáře • 9

  • @agamizera9125
    @agamizera9125 Před rokem +1

    Dziękuję Pani Magdaleno, bardzo ważna sprawa, za mało wyświetleń, powinno się rozumieć tak cenne uwagi nawet przed wejściem w związek małżeński

  • @WielkaC
    @WielkaC Před 3 lety

    Dziękuję za ten odcinek!

  • @annazdunczyk5071

    Moi rodzice nie przestrzegali żadnych zasad w czasie rozwodu byłam świadkiem ich kipiącej nienawiści awantur i walki o mieszkanie. Pozory kultury zachowywali przed resztą otoczenia mnie nie oszczędzili najgorszych scen kiedyś mówienie że coś złego dzieje się w domu było traktowane jako wstyd dlatego rodzice ukrywali przed światem prawdziwą twarz a złości i nienawiści dawali upust tylko przy córce. Oczywiście ich awantury przypłaciłam stanami lękowymi i depresyjnymi ale nie był to sygnał dla rodziców aby zaprzestać walk.

  • @MoodSwingZX
    @MoodSwingZX Před 2 lety

    Ja jako ojciec poszedlem na terapie. Moja zona DDA wyslala corke na terapie... Sama nie poszla a powinna juz dawno.

  • @McCroo
    @McCroo Před 2 lety

    Pani Mecenas. Czy planuje Pani kolejne webinary?

  • @ajaxx.7992

    Bardzo to sztampowe. Dziecko to może mieć np. 6 albo 16 lat. Po drugie; brakuje mi w tym psychologizowaniu kontekstu rodziny katolickiej. No, może prawie katolickiej, bo np. gdy szanowna małżonka złamie przysięgę małżeńską małżeństwa sakramentalnego i metodą ucieczki do przodu, ucieczki od odpowiedzialności uruchomi sprawę "rozwodową" (nie ma czegoś takiego dla katolika!), to robi to wyłączając się ze wspólnoty wiernych. Więc niby jak należy wówczas przedstawiać sytuację np 16 letniej córce, jak nie w kontekście grzechu? Proszę to przemyśleć. A najpierw zrozumieć. Polecam świadectwa osób z SYCHAR.