ČESKO VS SLOVINSKO NEUVĚŘITELNÝ OBRAT MISTROVSTVÍ SVĚTA V HOKEJI 2023

@Peter_Force Před rokem +48

Na prvu tretinu nemám slov jednoducho hrôza ale ako ste to otočili to je neuveriteľné veľa šťastia Češi🇨🇿

• @pancakewithjam
      @pancakewithjam Před rokem +8

Jakože sice to zní debilně ale mě prostě přijde jako kdyby to dělali vyloženě naschvál. Že prostě na to nejdřív srali a pak se začali snažit naschvál. Reálně když se na ně podíváš tak vypadají jako kdyby jim to bylo úplně jedno 😂. Ale jasne že to je málo pravděpodobný ale prostě Slovinsko je nejlehčí soupeř tak si třeba chtěli pohrát aby to byla větší zábava pro diváky

• @marekv2197
    @marekv2197 Před rokem +113

Vejmelka podržel. Sice inkasoval hned 2 góly ze začátku, ale z toho jeden byl vlastní a druhý byl o štěstí + 1. třetinu obrana naprosto pohořela. Líbilo se mi, jak Vejmelka nevyhazoval puky, ale hezky je chytal, aby uklidnil hru. To se o Hrubcovi například říct nedalo. : )

• @komornikos6760
    @komornikos6760 Před rokem +32

To nebyl NEUVĚŘITELNÝ.... to byl POVINNÝ obrat proti SLOVINSKU.... protože takhle hrozně hrát, že ani SLOVINSKO (7 let v divizi B) nemělo problém s naší hrou je TRAGICKÉ

• @duroduso2130
      @duroduso2130 Před rokem +1

Presne tak práve som sa smial že neuveriteľný obrat proti Slovinsku no wow neskutočne 😄😄😄😄😄😄

• @lubos8319
      @lubos8319 Před rokem +3

takhle bych to nebral, i kanada, finsko, USA švédsko občas prohrají proti takovému soupeři. Kanaďani jsou na to vyloženě specialisti. Tohle už je normální přes 10 let, pamatuju si, jak jsme někdy 2011 nebo 2012 smetli francii 8:1 a pak Francie porazila Rusko 2:1 :D prostě se to stává.

•  Před rokem +25

Mám radost z Fleka. Tomu sprinterovi jsem ten gól dlouho přál.

• @jakubdvorak476
    @jakubdvorak476 Před rokem +148

Co řekl Jalonen hráčům před třetí třetinou: Tak hoši vzpomeneme si na loňské utkání o bronz jo 🎉

• @PROVOCATEURSK
      @PROVOCATEURSK Před rokem +9

Štastie vtedy a štastie aj dnes, tak sa nedá vyhrávať.

• @frantisekkolba7789
      @frantisekkolba7789 Před rokem +16

@@PROVOCATEURSK a vy nemáte ani to štěstí 😉

• @jocobbrody1533
      @jocobbrody1533 Před rokem +3

@@frantisekkolba7789 No je to pravda. My vždycky musíme spoléhat na šťěstí, jinak hrajeme strašně.

@radekriedel2575 Před rokem +1

Ne nenazval bych to neuvěřitelný obrat,ale povinný obrat.

• @pleasure_pixel
    @pleasure_pixel Před rokem +12

To bol stres, gratulujem, bál som sa o tiket

• @sqbossh
      @sqbossh Před rokem

ja taky ale za 0:2 jsem si jeste na cechy vsadil separe, vedel jsem ze se proberou.... museli a jestli ne tak uz bych stejne na ne tohle MS asi nesazel, tak jsem to tam poslal

@lubos8319 Před rokem

Já jsem rád, že ten zápas měl takový průběh. Aspoň kluci vědí, že něco takového už prostě nemůžou připustit a musí hrát od začátku naplno a s čistou hlavou.

• @janjelinek3590
    @janjelinek3590 Před rokem +16

Sedlák a Chytil chybí. Snad aspoň Chytil promluví do zápasu v play off. Sedlák má po ráně pukem nejspíš zlomeninu v kotníku. Letos ten tým je průměrný. Nevím proč nemůžeme vyzkoušet hráče z AHL v zámoří. Zvlášť po stříbrném šampionátu U20 v lednu. 😮 neříkám že by ti hráči hned zářili. Ale aspoň bychom si je připravovali třeba směrem k příštímu roku na MS v Česku. Hodně českých hráčů má nyní MS jako odrazový můstek do zámoří. Viz loni Blumel třeba...proto mě zaráží, že žádného vyloženě mlaďase v týmu nemáme! Člověk by to po MS dvacítek tedy čekal...taky nepíšu že to musí být celá 4 pětka takových...ale aspoň 1-2 hráči. To by nikomu neuškodilo. Jedině pomohlo.

• @tobisek1320
      @tobisek1320 Před rokem

Troufám si říct, že to u konzervativního Jalonena neobstojí, s vyjímkou Jiříčka, který ale nejel kvůli zranění. Jsme přesný opak Slováků, kteří hrají drzý aktivní hokej, na který se dobře dívá, ale s velkou chybovostí v obraně, zatímco finský styl je přesný opak. Nudný ale vzadu pevný a to ve většině sportech vyhrává. Také si na to složil kádr a když se uzdraví aspoň Chytil, tak si myslím, že nějakou placku by dovézt mohli. Snad se ale vyhnout Švýcarům, ti jsou letos ještě i posílení o hráče z NHL, ti budou fakt oříšek.

@@tobisek1320 Mluvíte mi z duše, mě se také styl hry našich nelíbí, byť jsem velký fanda českého hokeje. Vadí mi to fakt hodně, protože český hokej má určité prvky, které se dědí po generace a oni najmou trenéra cizince, který do kluků rve prakticky přesný opak. Našim samozřejmě fandim, ale už to není český hokej a jak správně píšete, ještě k tomu je to nuda.

• @tomassuchomel7254
    @tomassuchomel7254 Před rokem

Tak měli hrát už od začátku první třetiny, obrat byl skvělý

• @miroslavmatys
    @miroslavmatys Před rokem +1

Slovinsko jsme totálně rozdrtili, fakt top zápas .Jsem zvědavej na Norsko, tam to vidím velký špatný.

• @ppppp50
      @ppppp50 Před 25 dny

To jakoze trollis, nebo tomu fakt nerozumis?

• @nanuk95
    @nanuk95 Před rokem +10

ta 1 třetina hráli špatně v 2 třetině přišel gol a pak 3 třetina jenom radost :)

• @Mykhaiel
    @Mykhaiel Před rokem

Neuvěřitelný obrat .. proti Slovinsku

• @michalinyRS
    @michalinyRS Před rokem

Nic ve zlém. Hokejky sem hrál. A kdyby jsme hrály jako ve třetí třetině, tak letos vyhrajeme❤️❗

• @janpelech2985
    @janpelech2985 Před rokem +6

Gratuluji k postupu hoši ❤❤🇨🇿🏒👍😎

@milanzdrahal5691 Před rokem

Jugosi se naučili Československy hokej, proč, se asi neucili, ten emericky ? Kluci usati, šikovní !!!

• @postapo-tvczechrepublic9204

Stejná scenérie. Češi zaberou jen v poslední třetině a kolikrát už bylo pozdě. Nechápu trenéra obsazováním Hrubce protože kolikrát se stalo že ten vždy důležitý zápas provařil

• @petrmikulik9915
    @petrmikulik9915 Před rokem

třetí třetina Česká Chuťovka 🇨🇿👍🏒 výborně hoši

• @ll_21dz
    @ll_21dz Před rokem +7

V první půlce jsem se bál, že to dopadne hůř než s Lotyšskem. Pak se rozjeli🇨🇿🏒🏆

• @iPE_ZA
    @iPE_ZA Před rokem

Nakonec to dobře dopadlo ,ale ten moment, kdy byl Slovinec vyloučen a my srovnali na 2:2 ten to hodně rozhodl a taky že to Kubalík vzal na sebe.

Nemyslím si, že by to "Kubalík vzal na sebe". Ta hra se zvedla celkově. Když máte hráče, co má pokyn zakončovat, tak je jasný, že je větší pravděpodobnost, že ty goly dá takový hráč.

• @annakucerova1743
    @annakucerova1743 Před rokem +2

Kubalik dneska 4 body frajer

• @asanlulamma2715
    @asanlulamma2715 Před rokem

Grandiózní!!!! Z 0-2 na 6-2. Tenhle tým má minimálně na stanley Cup. Bravo škoda boys!!

• @struza2676
    @struza2676 Před rokem

Za stavu 0:2 to chtělo dát na čechy,tutovka

• @SpringesS_CZ
    @SpringesS_CZ Před rokem +16

Nedělám si prdel, ale jak skončila 1. Třetina, tak jsem řekl: seru na to a potom 17:45 hod. jsem se kouknul a já: TYVOLE dobře vy kurva! Jsem fakt happy 😁

• @rik0_
      @rik0_ Před rokem +7

to je to kouzlo hokeje, i klidně 3:0 v 1. třetině nemusí znamenat výhru, tak příště to nevypínej a fandi až do konce 😁

• @sudi5132
    @sudi5132 Před rokem

Po první třetině jsem měl v hlavě jen jednu věc, co řekl pan Hlinka: Hlavně se z toho neposr*t.....

• @TounInTheHole
    @TounInTheHole Před rokem

Tvl ještě že jsem kvuli práci stihl až třetí třetinu :D

• @honzaziger
    @honzaziger Před rokem

Vážně by byl takový problém nedat ten výsledek hned na thumbnail???

@annakucerova1743 Před rokem +1

Když sme prohravali 2:0 myslel sem nato že se vysrali hrači z nhl na repre ale!! Slava českim hračum přal bych Jim zlato zato jaki maji komplikace a smulu na mistrostvi .ale kubalik a spol. Top hrači

@marty.m2933 Před rokem

Já upřímně doufám, že tenhle horor je tu jen proto, že tam nastoupí s představou snadného zápasu a pak se diví a, že až půjdou na Švýcarsko nebo Kanadu, tak budou hrát tu třetí třetinu už od začátku.

• @tounyscz3041
    @tounyscz3041 Před rokem

No nebyl to dobrý hokej, silnější soupeři nás zničí

• @killeryt566
    @killeryt566 Před rokem +1

Já nechápu toho slovinskýho brankáře. 1. i 2. třetinu dobrý a 3. třetinu to brutálně ze*ere.😮😂😂😂😂

Ani ne...to jen, že v první a druhé třetině neměl skoro, co chytat. Ve třetí třetině jsme měli po třech minutách víc střel na bránu, než za zbytek zápasu.

• @hanak46
    @hanak46 Před rokem

To byla střelnice

• @Konecny908
    @Konecny908 Před rokem +2

Spousta lidí si myslelo, že češi hráli na hovno. Ale to byla největší finta. Jalonen chtěl aplikovat Csaplárovu past.😂😂

• @pravdazvitezi8080
    @pravdazvitezi8080 Před rokem +1

úžasný výkon , já hokej nějak zvlášť aktivně nesleduji ale tohle bylo jakože dost dobrý :) držím palce pokud teda už nevypadly jak říkám nějak to nesleduji :)

@karellinhart1609 Před rokem

Nastoupili jako profesoři a že budou vyučovat a dostávali na prdel. Strašný. Takto kdyby hráli pořád, tak příští rok prohrají s Itálií. Ale věřil jsem, že do třetí třetiny nastoupí jinak a to se splnilo. Ale i tak to vyjít nemuselo a mohli změnit dějiny a poprvé prohrát se Slovinskem, tak jako poprvé repre prohrála s Kazachstánem. A když jsem viděl, jak Kanada smazala Kazachstán, tak si to mužstvo musí uvědomit, kde je a co hraje. A musí do příštího zápasu nastoupit s úplně jiným nasazením a od začátku. Proč doprdele pokaždé nastupujeme pomalu a pak se divíme, že nestíháme? Vlítněte na to od začátku!! Jinak Vejmelka ten druhej gól chytit mohl, ale jinak super a doufám, že v bráně zůstane. Uvidíme, koho Fin bude nominovat. Jeho zodpovědnost a doufám, že bude odměněna. V dobrém, i v špatném. Každopádně pojďte hrát příští zápas naplno a ukažte se! Vždy když jsme na MS v základní skupině s nějakým outsiderem pohořeli, byla z toho placka v závěru, tak pojďme kluci pro placku zlatou!!

• @oliverbokoc3765
    @oliverbokoc3765 Před rokem +1

Vejmelka propustil 2 góly hend ze začátku, ale zbytek zápasu do toho kluci dali všechno! Domča kubalík super práce!😊

A ☀ má zuby hhhj?

Hoši upřímě byla to katastrofa , po dvou třetinách bych vás vykopal ze stadionu a domů pěšky , kdyby jste se chtěli jen zůčastnit tak proč ne ale vy myslíte na placku , velice rychle se musíme zmontovat PÀN BŮH ZAPLAŤ za třetí třetinu , to jste zase byly zlatí hoši ale nehlaď tygra po čenichu , CHàron nàs měl na lopatě , za mě DĚKUJI ZA KLIDNÝ SPÁNEK ☺👍

• @tumiisek4435
    @tumiisek4435 Před rokem

Neuvěřitelný?? Neuvěřitelný byl proti USA v boji o bronz tohle byla samozřejmost. Kdo to sledoval a nevsadil si na Česko v prubehu s kurzem 3.2 je dement :D

• @lamialiborvitovi3797
    @lamialiborvitovi3797 Před rokem

Už ten hokej bez Ruska je už o ničem člověk se podívá, ale hlavní favorit tam není ten hlavní adrelanyn hokeje je pryč.

• @Martin-wd4px
      @Martin-wd4px Před rokem +1

A proč nemá hlavní favorit od roku 2015 titul. Kanada má 3 Švédsko 2 a Finsko 2.