Англія - Швейцарія. Футбол. UEFA EURO 2024. Плей-офф. 1/4 фіналу. 06.07.2024. Пряма трансляція аудіо

• čas přidán 5. 07. 2024
  • 🏆 Чемпіонат Європи УЄФА ЄВРО 2024 на Перший спортивний!
    ⚽ Третій чвертьфінальний поєдинок EURO 2024. На Дюссельдорф Арені зустрічаються збірні Англії та Швейцарії.
    Страждання збірної Англії на цьому чемпіонаті Європі були близькими до свого завершення в матчі 1/8 проти Словаччини. Але гол Джуда Белінгема на 90+5 хвилині продовжив життя трьох левів на цьому турнірі і Гарета Саутгейта у керма команди. Хоча заради справедливості варто зазначити, що саме в цьому матчі англійці продемонструвала найкращу свою гру на даному турнірі. Проте заслуга в цьому навряд належить британцям. Просто словаки після того як відкрили рахунок у першому таймі занадто сильно притислися до власних воріт і рано чи пізно це мало привести до пропущеного м'яча... Але в чвертьфіналі сподіватись на таку поблажливість від суперника сподіватись Англії не варто. Для виходу в 1/2 фіналу доведеться вперше зіграти на цьому Євро в футбол який фанати англійців поки так і не побачили.
    У збірної Швейцарії фактично було лише одна хиба на Євро. Це нічия в другому турі проти відвертого аутсайдера квартету Шотландії. Причому рахунок 1-1 повністю відображав хід того поєдинку. В решті матчів Наті показали себе з найкращого боку. Впевнена перемога над угорцями, перевага в рахунку аж до останніх хвилин матчу проти Німеччини. Ну і вишенькою на торті став матч 1/8 фіналу проти Скуадри Адзурри. Вже екс-чемпіони Європи нічого не змогли протидіяти грамотній грі підопічних Мурата Якіна. Швейцарці в переважній більшості поєдинку не давали італійцям вийти навіть за межі власної половини поля. І якщо швейцарці не знітяться перед іменем наступного суперника і зіграють проти Англії так само як і проти Італії, то є хороша нагода вперше в історії вийти в півфінал великого турніру.
    Не зважаючи на те, що букмекери однозначним фаворитом протистояння називають збірну Англії, гра команди трьох левів далека від ідеалу і швейцарці мають прекрасну нагоду порадувати себе і своїх вболівальників. Чи вийде у них це?
    🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 England vs Switzerland 🇨🇭
    👂 Слухайте пряму трансляцію плей-оф #euro2024 на каналі Перший Спортивний! Справжній футбол live живе тут:) Початок о 19-00!
    💰 Ставайте спонсорами каналу для подальшого його розвитку!
    #уефа #евро2024 #англия #швейцария #чемпионатевропы2024 #трансляция #ukraine #україна #украина #swiss