OHLASY | Mojmír Chytil po remíze s Olomoucí

• čas přidán 20. 04. 2024
  • Mojmír Chytil se proti svému bývalému klubu střelecky prosadil v 84. minutě, ani třináctá ligová branka slávistického útočníka v sezoně však víc než bod za remízu 2:2 nezajistila. Po utkání s Olomoucí hovořil o ztrátě na čelo, myšlenkách na obrat, (ne)produktivitě a závěrem nezapomněl poděkovat skvělým fanouškům.

@donpapasgon580 Před 18 dny +5

Ale tak zase jste hodní, že jste dali titul Spartě ☺ nejste lakomý kluci 😊😤🤬 ne a teď vážně 👏👏🤦‍♂️

• @milansverepa1119
    @milansverepa1119 Před 18 dny +1

Doufám,😊 že se všichni povinně koukali na RM s B Elclasico.

• @ba_oli2396
    @ba_oli2396 Před 17 dny

Mojmy mi je strašně lito, skoro brečí😢

• @lukasmelounek2560
    @lukasmelounek2560 Před 18 dny +6

Hoši to je málo.Na Slavii moc málo.Vypadá to,že vám stačí být na druhém,třetím místě.Ach jo,ach jo

• @karelhanzlik1554
      @karelhanzlik1554 Před 17 dny

A to je právě ta chyba. Myslíte si, že jste hegemoni a zapomínáte, že jsou tu další, v současnosti v lepší formě hrající týmy. Pár let jste si užili na výsluní, ale to nikdo nedokáže udržet věčně. Za mne není ostudou skončit v naší lize na druhém, nebo třetím místě.

• @kumar_king_jamar
    @kumar_king_jamar Před 18 dny +2

Ale dobrý bodík🤍❤️

Mám dotaz. Neznáte se někdo s panem Zimou? Zajímalo by mě, zda toho zajíce chytil🤣🤣🤣

• @AdamAbdallanot
    @AdamAbdallanot Před 18 dny

mame te radi, mojmo

• @jenusp
    @jenusp Před 18 dny

Mojmi si fajn kluk, ale nevím proč trenér tam nedá na posledních 10 minut Tijaniho, (klidně vedle Tebe na hrot) aby mu to někdo neposadil na hlavu? (holt si vytřískal 5 střídání dřív - škoda)

• @cze1
    @cze1 Před 18 dny +3

No jo no, na pohárech, to se vám to hraje a góly umíte i o deseti, ale poctivě v lize, to ne, vy šmejdi sešívaní!