Повна розборка коробки передач мототрактора Скаут Т18

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 11. 09. 2024

Komentáře • 55

  • @user-hp2hi5pk6x
    @user-hp2hi5pk6x Před 3 lety +3

    Моя думка, це біда блокіровки дифиринціала. В мене мототрактор Форте, 6 років з дифиринціалом, но без блокіровки. Тягаю прицеп із зирном по дві тони, і з коробкою проблем нима. Подививши такі страшні відео, вскривав коробку, все добре, трошки піджав шестирні дифиринціала, бо був виликий люфт. Лайк за відео.

    • @ОлександрЖолобко
      @ОлександрЖолобко Před 2 lety

      а какой двигатель по мочьности стоить р 195 или с1100?

    • @user-hp2hi5pk6x
      @user-hp2hi5pk6x Před 2 lety +2

      @@ОлександрЖолобко у мене стоїть 195 двигун.

    • @stas_from_haisyn
      @stas_from_haisyn Před rokem

      @@user-hp2hi5pk6x от тому і працює, бо 195 то мотоблочний двигун, це той максимум на який робили КПП. Був би 1100, то з його крутним моментом вже порвав би все в коробці.

  • @владимирволжанин-ъ6ы

    Спасибо парни за доброе видео очень помогли вы мне ! Там где я живу такой техники ни у кого нет спросить не у кого, подсказать никто не может это среднее поволжье россия а ближайщие сервисники это казань и тула от моего села в ульяновской области очень далеко если бы не вы тыкался как слепой котенок ! Спаси Христос добра Вам в хату!

  • @sherlokgav
    @sherlokgav Před rokem

    Спасибо за видео! Надеюсь у тебя всё хорошо

  • @user-lg1tc1lz8q
    @user-lg1tc1lz8q Před 3 lety

    дякую за відео.розібрав сам .а от збирати без вашого ролика прийшлось би довго і нудно.молодці

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 3 lety

      Дякую за коментар ) приємно що відео стало у пригоді)

  • @igor8052
    @igor8052 Před 4 lety +1

    Гарний ролик
    Цікаво - повчально
    Всего доброго Вам
    🤝🔔

  • @dimon_904
    @dimon_904 Před 2 lety +3

    Відео 🔥🔥
    Маю булата, вмикаю передачі не їде
    Розібрав кпп,побачив що потрібно замінити сателіти
    Зняти підшипники на диференціалі не можу ні лівого ні правого, у всіх вони знімаються легко а тут сйомником не можу, можливо підскажете щось? Дякую)

  • @ivanbiluk9645
    @ivanbiluk9645 Před 3 lety

    Супер ЛАЙК,Тру-дягам!!!

  • @beniaodessckiy3396
    @beniaodessckiy3396 Před rokem +1

    Ти спробуй після ремонту с маслом трансміссіі ще туда додатково шприцем зимнього солідола трохи,для підвищення вьязкості мастила,збільшує змазуючу пленку,перевірено на мостах і коробках автівок з часом?

  • @user-qp6yi4yt9z
    @user-qp6yi4yt9z Před 3 lety +1

    Хочешь сделать хорошо сделай сам)

  • @Ukrop991
    @Ukrop991 Před 11 měsíci

    Підскажи будьласка щоб зняти полуосі потрібно ж розбирати коробку повнісю, по іншому не вийде?

  • @user-of7ee7yp2r
    @user-of7ee7yp2r Před 2 měsíci

    Добрый день. Какова марка подшипника на первичный вале КПП, слева, со стороны сцепления. Подшипник рассыпался.

  • @user-eb2my5mk7m
    @user-eb2my5mk7m Před 3 lety

    Чотко

  • @user-ys3ik7ue9h
    @user-ys3ik7ue9h Před 4 lety

    Хлопці з Хмельниуька роблять шестерні перекалені, які кришуться на кусочки.Деруть за них дорого.Кажуть це того стоіть.Я заказав.Прислали дві шестерні і вал заплатив2450гривнів.Поставив проіхав було нормально.Вцепив борінки заіхав на город і зубчики на шестернях посипались.

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 4 lety

      Якщо знаєте когось іншого. в кого можна їх заказати то дайте будь ласка таку інформацію.

  • @user-fo7zv3vd8k
    @user-fo7zv3vd8k Před 5 měsíci

    как вы выняли второй вал с шестернями? у меня подшипники вынялись а вал не в ту ни в другую сторону нельзя вынять

  • @strutynski
    @strutynski Před 3 lety

    Де знайти відео по розборці коробки з блокировкою полуосей? Вона трошки відрізняється.

  • @user-ir4mt4du8v
    @user-ir4mt4du8v Před 2 lety

    Доброго дня.Може Ви під кажите як узнать чи зігнутий первинний вал?

  • @moto2865
    @moto2865 Před 4 lety +1

    Я точно так давав в ремонт і те саме. Деякі шестерні поміняли а причини не виявлені. Заплатив 2200 за роботу, а ви?

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 4 lety

      було платив по різному , точну ціну не пам'ятаю приблизно так як ви платив але я 4 рази відправляв ремонт ((( останній раз поламався одразу після ремонту і тоді мене трафило. сам взявся за ремонт...

  • @ІванІванов-у8ш

    В мене похоже чудо)))))

  • @user-of7ee7yp2r
    @user-of7ee7yp2r Před rokem

    +. В этой коробке есть или нет детали из цветных металлов: медь, бронза, алюминий?

  • @Butleger880
    @Butleger880 Před 11 měsíci

    Сколько прослужила коробка до поломки ?

  • @devaliero-3d597
    @devaliero-3d597 Před 4 lety

    8:25 можно цей момент детальніше, як виягнули вал із запресованими підшипниками? шестерні ж не дадуть просунути то все через дірки. Що за сйомник яким знімали підшипнки??

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 4 lety

      це звичайний сйомник підшипників, але можна і обійтися без нього, просто впираєш шестерні в корпус і потроху вибиваєш кругляком вал. Шестерні залишаються, а вал виходить.

    • @devaliero-3d597
      @devaliero-3d597 Před 4 lety +1

      @@gorgutstraka5738 дякую за відповідь, я новачок в тому ділі. маю скаут 25, вже позичив того витягача, завтра буду витчгати, в мене брак заводський, центральна шестарня на тому валові де передаточні шестерні не закріплений з одного боку стопорним кільцем і болтається туда сюда, тому на другій передачі взагалі не чіпає а на 1 і реверсній тільик кінчиком. Одна 3-тя нормально роби. Один мотор вроді нормальний а решта все на сирматри Краще б беушного японця купляв

  • @user-ky2td3kf3b
    @user-ky2td3kf3b Před 4 lety

    привет то треба викидати блокіровку це вона сама при нагрузці включаеться а якщо не викинеш ще раз вала вкрути

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 4 lety

      Доброго дня!!! Перепрошую але я повністю з вами не згоден. Біда зовсім не в блокіровці. Навіть коли викинеш блокіровку, проблема не пропаде.

  • @СергейПрокопенко-о1г

    Доброго дня вмене трактор форте мт 161люкс шоможить буть коли здаю заднім ходом йде ривками таке ощущеніе недовключаеця передача

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 4 lety

      Доброго дня! Нажаль так просто сказати що там може бути важкувато. Треба глянути в середину КПП.

    • @user-yt5jj1sg1r
      @user-yt5jj1sg1r Před 4 lety

      В мене на цьому тракторів таж біда

    • @СергейПрокопенко-о1г
      @СергейПрокопенко-о1г Před 4 lety

      @@user-yt5jj1sg1r може блокировка не полностью одключаеця дето якась шестерня недовключаеця

  • @GRAY_W0LF
    @GRAY_W0LF Před 3 lety

    какого диаметра шпилька для выпресовки использовалась?

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 3 lety

      чесно не пам'ятаю. пізніше поміряю і відпишу

    • @GRAY_W0LF
      @GRAY_W0LF Před 3 lety +1

      14 мм

  • @user-yx7bk2ki2h
    @user-yx7bk2ki2h Před 3 lety

    Доброго дня могли ви дати свій номер телефону внас трактор скаут і підчас руху в мостовий чути якість стук хотіли проконсультуватись

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 3 lety

      доброго дня!!! напишіть свій номер телефону, я до вас передзвоню.

    • @user-xq6xs3vy1k
      @user-xq6xs3vy1k Před 3 lety +1

      @@gorgutstraka5738 передзвони до мене якщо можеш є одне питання

    • @user-xq6xs3vy1k
      @user-xq6xs3vy1k Před 3 lety

      0989299008

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 3 lety

      @@user-xq6xs3vy1k постараюся завтра набрати

  • @user-pe7vq4uz6w
    @user-pe7vq4uz6w Před 3 lety

    Дайте номер куди можна відправити у ремоеюнт. Коробку

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 3 lety

      Доброго дня! Добре полагодити коробку можете лише ви самі ,сервіси де я давав роблять не якісно і довго та дорого, плюс не виправляють самих причин поломки. Але якщо вам потрібні номера то пошукайте серед коментарів , я комусь вже відписував бо на жаль не всі номера зберіг на телефоні.

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 3 lety

      Знайшов хіба сервісу з Хмельницького. 0967007877 Роман або 0965420552 без імені.

  • @user-dimamudrovskiy1983

    Подписка, скажите пожалуйста постоянно откручиваются болты крепления крышки дифференциала левая, закрутил на шпильки и посадил на герметик Виктор Реинс +200 прозрачный но всё равно сопливится что делать, может прокладку и герметик АВТОСИЛ термостойкий черный.

    • @gorgutstraka5738
      @gorgutstraka5738  Před 4 lety +2

      Доброго дня!!! З мого досвіду будь який герметик і шпильки не поможуть, кришку і надалі буде відпирати. Проблему треба вирішувати в комплексі . Спочатку треба поставити втулку між шестернями полуосей, також подивитися чи не мають вони великого шату. Треба подивитися чи самі полуосі не мають шату при крені коробки під навантаженням. Також потрібно поставити гайку на вал деференціалу, щоб мала шестерня не налазила короною на велику шестерню полуосі. В мене є огляд такого валу. Є дуже важливим зазор між великою шестернею полуосі і короною малої шестерні на деференціалі. Переважно там і відбувається початок поломки... Ще є важливим відрегулювати сателіти на великій шестерні деференціалу. Насправді є дуже багато нюансів та допрацювань. На даний час вже модернізував свою коробку і зняв відео . Але ще не монтував , бо хочу випробувати трактор. Думаю після весняних робіт закину відео на ютуб.

    • @user-5472
      @user-5472 Před rokem

      Ви вирішили проблему з підтіканням кришок диференціала

    • @user-dimamudrovskiy1983
      @user-dimamudrovskiy1983 Před rokem

      @@user-5472 Привет, да решил, паранитовую прокладку толщиной 0,5мм промазываешь герметиком тонким слоем с 2х сторон и прикручиваешь крышку, но естественно обезжирить места соприкосновения.

  • @BVL-z2w
    @BVL-z2w Před 6 měsíci

    Мотоблочну ставте блокіровку.