01.Śilny zwinny super jakość przetestowany najlepszy do T25

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 25. 08. 2024

Komentáře • 41

  • @ari3211
    @ari3211 Před 3 lety +7

    Super tur. Mamy zwykłego, ale bardzo do przodu wystaje... Ten ile cm wystaje przy opuszczonym do samej ziemi od przednich kół? Bo planuję swojego skrócić i nie jestem pewien ile

  • @PrzemeX360
    @PrzemeX360 Před rokem +1

    Mam nadzieję że odpowiesz... Chce znać twoją opinię na temat tura przy tym ciągniku najbardziej mnie interesuje jak on się sprawdza przy workach z nawozem?

  • @stachos23
    @stachos23 Před 3 lety +10

    Łyżka już się wygiela czy jeszcze nie? U mnie już przyjechała lekko ugieta poszła w robotę No i banan... Na środku w łyżce brakuje zastrzalu... A nie plaskownik poheftowali...

    • @stachos23
      @stachos23 Před 3 lety +1

      Jak Wasze łyżki wyglądają

  • @pawel_mechanik
    @pawel_mechanik Před 3 lety +1

    Bardzo fajny tur tylko ta konsola troche licha

  • @arni3380
    @arni3380 Před 2 lety +1

    Hej co masz za pompę olejowa że tak ładnie Ci trzyma

  • @kamilnowakowski3776
    @kamilnowakowski3776 Před 3 lety +4

    Jaka pompa hydrauliczna jest w nim zamontowana ?

  • @megapaprok4093
    @megapaprok4093 Před 3 lety +6

    Super filmik , akuratnie w tym roku myślę o turze do t25 . Jak cenowo wychodzi i czy da radę nim kopać w ziemi , chodziło mi głównie o korytkowanie pod drogę dojazdową coś przynajmniej 50 cm czy da radę . Pozdrawiam

    • @kacpermekanik1853
      @kacpermekanik1853 Před 3 lety +1

      Szkoda jakiegokolwiek tura do takiego rycia . To ładowacz nie koparka

    • @agromirek3955
      @agromirek3955 Před 3 lety

      Na 10 cm może być problem a na 50 to nie ma co marzyć

    • @Agro_Koryś
      @Agro_Koryś Před 2 lety +1

      Co wy gadacie. Dobry balast z 500 kg na tył. Ciśnienie w tylnych kołach 1 bar, opony od trzydziestki załóż najlepiej radialne. I delikatnie po 10cm zbierać i pójdzie.

    • @pikas4
      @pikas4 Před 2 lety

      To jest bardzo lekki ciągnik , zebrać dorne jeszcze się da, ale już wgryzać w glebę ciężko, zwłaszcza jak napotka kamień, jednak płaska szeroka łyżka bez zębów to nie najlepszy pomysł do kopania w ziemii . To już taniej wyjdzie wynająć na potrzebny czas Ostrówka.

  • @tomaszkwoka4084
    @tomaszkwoka4084 Před 2 lety

    Witam. Jak podłączona hydraulika do tura? Jaka pompa hydrauluczna i jakiego producenta

  • @Garfildek
    @Garfildek Před 3 lety +1

    Można namiar firmy tego tura

  • @sawomirplata2467
    @sawomirplata2467 Před 2 lety

    super filmik nieźle se radzi chyba lepszy niż mój od wiosny użytkujemy podobnego ale z innej firmy i trochę już porobił zauważyłem u mnie ciągle spadniętą gumę przy filtrze powietrza co oznacza że się na przodzie przegina mocowanie mam takie same jak u ciebie wygląda ta sprawa

    • @pikas4
      @pikas4 Před 2 lety

      To normalne , rama, a szczególnie końcowa płyta sprężynuje, a że do niej zamocowany jest filtr powietrza to o kilka centymetrów może się przesunąć. Najprościej to skrócić rurę łącząca filtr powietrza z kolektorem i dać silikonowy przewód elastyczny, przerwa powstała po wycięciu fragmentu rury pozwala by przewód elastyczny swobodnie pracował. Inna sprawa to niektórzy montują łańcuchowe odciągi ramion tura do tyłu (np. sworzni zaczepu dolnego) to doskonałe usztywnia konstrukcje ale przy szerszej kabinie nie ma zastosowania

  • @user-sc2cm9ox6l
    @user-sc2cm9ox6l Před 2 lety

    Какой размер колёс которые стоят с зади и марка!??

  • @michadudek4049
    @michadudek4049 Před 3 lety

    MASZ POMPY SZEREGOWO BO TAK PIĘKNIE PODNOŚI

  • @miloszmocydlarz4328
    @miloszmocydlarz4328 Před 3 lety +2

    Masz wspomaganie

  • @danpab14
    @danpab14 Před 3 lety +4

    tur oryginalny czy robiony? fajny taki krótki z przodu nie wystaje daleko:)

    • @klubcitroent2536
      @klubcitroent2536  Před 3 lety +3

      Cześć oryginalny sprawdzony jak chcesz dam Ci namiary ale trochę trzeba poczekac

    • @maciejgrabowski4709
      @maciejgrabowski4709 Před 3 lety

      @@klubcitroent2536 Witam można namiary na tego tura.

    • @danpab14
      @danpab14 Před 3 lety

      @@klubcitroent2536 poprosiłbym namiary na takiego tura

    • @micb4870
      @micb4870 Před 3 lety

      @@klubcitroent2536 również poproszę o namiary na producenta

    • @janhanel9923
      @janhanel9923 Před 3 lety

      @@klubcitroent2536 poproszę namiary na tura

  • @tomaszsupianek3432
    @tomaszsupianek3432 Před 3 lety +2

    Tur firmy art-tur

  • @karolfioka7767
    @karolfioka7767 Před 10 měsíci

    Witam jaka masz szerokość łyzki i czy też z art tura? Acha i czy z arkusza blachy 50 czy 60cm?

  • @krystiancieslak5811
    @krystiancieslak5811 Před 3 lety +1

    Czy ten tur posiada jakąś ramę i ile ma udźwigu?

    • @klubcitroent2536
      @klubcitroent2536  Před 3 lety +1

      Cześć udźwig prawdziwy 900 kg

    • @karolkarol6444
      @karolkarol6444 Před 3 lety

      @@klubcitroent2536 tur fajny tylko przewody to nie są potrzebne na ramię i tak dużo na wiązane wystarczy dwa i elektrozawór i wszystkie sekcje chodzą na yoistik oczywiście

    • @marekroguszny3972
      @marekroguszny3972 Před 3 lety +2

      Może i uniesie te 900kg ale bez wspomagania kierownicy dobrze trzeba sie zapierać żeby skręcić. Sam użytkowałem na małym rusku podobny tur przez 7 lat firmy wolmet z euroramką . Po pierwszym roku poszła przekladnia kierownicza, to załozylem wspomaganie na orbitrol. Po 3 latach zaczęły pękać przednie felgi koło śrub.plus raz przednia zwrotnica pękła. Po 7 latach został przełożony do ursusa 385 . Atutem jest że na rusku wszędzie nim wjedziesz bo jest mały

    • @pikas4
      @pikas4 Před 2 lety

      @@marekroguszny3972 uniesie tyle na ile ciśnienie w rozdzielaczu jest skręcone 🤔. Ja np. unosiłem pełnego mauzera wody jak i ściągałem po dwa bigbagi z platformy sadowniczej, ale zawsze po równiutkim terenie... W sumie jak tak się pomyśli to cały ciężar powiekszony przez długość ramienia, i bujanie się zestawu na nierównościach opiera się na dosyć cienkich ośkach przednich kół... Człowiek tylko myśli kiedy coś strzeli 😅... Jednak to zalecenie do 500 kilo (i 700 na grubszych silownikach) nie jest takim głupim pomysłem.

  • @leszekbarylak8363
    @leszekbarylak8363 Před 3 lety

    👍 super sprzęt i ile taki tur ,, albo daj namiary pozdrawiam

  • @Aleksej1616
    @Aleksej1616 Před 3 lety +1

    😅

  • @bazejach3949
    @bazejach3949 Před rokem

    Ą

  • @marekwawrzyniak8819
    @marekwawrzyniak8819 Před 2 lety

    Ladnie odjebany