Highlights: Říčany vs. Praga Pohár ragby 7.kolo 2017

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 10. 10. 2017
  • Pragovka si připsala páté vítězství v rámci základní části Poháru ČSRU a tím si zajistila výhodu domácího prostředí pro semifinále. V něm se utká, stejně jako včera, s týmem Říčan.
    Včerejší utkání bylo soubojem mužstev, které do té doby našly pouze jednoho přemožitele, a to Spartu. Hrálo se od dvou hodin na říčanském hřišti, které po několika deštivých dnech, a právě skončeném mládežnickém zápase, už nebylo ve své nejlepší kondici. Lépe do zápasu vstoupila Praga. Hned v 5. minutě pokládal Dan Hošek. Pragovce se v úvodu utkání dařilo držet soupeře na jeho půlce, bohužel časté technické chyby nedovolovaly vybudování výraznějšího bodového náskoku. Vedení utužil až v minutě 21. kapitán Čížek (0:8). Další trestný kop v podání Čížka ve 38. minutě završil poločasové skóre na 0:11 pro Pragu.