Dream Horse w Black Desert Online, czyli jak zrobić konia T9?

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 26. 08. 2024

Komentáře • 25

  • @Zaritz1
    @Zaritz1 Před 2 lety

    kurde, mega dużo roboty, ale jak już się w końcu uda to satysfakcja zapewne nie do opisania, bo każdy z dream horsów wygląda mega :D fajny i konkretny poradnik, pozdrawiam cieplutko w tym chłodnym okresie :>

    • @CzarrnyKot
      @CzarrnyKot  Před 2 lety

      Dzięki i także pozdrawiam cieplutko! :3

  • @Lans3n
    @Lans3n Před 2 lety +1

    Dziękuje za poradnik 👍

  • @micke7261
    @micke7261 Před 2 lety

    Super wszystko pokazane na żywca. Dzięki śliczne :)

  • @KilgoreTrout977
    @KilgoreTrout977 Před 2 lety +1

    Czarny Kocie - jestem nowym graczem w BDO i wystartowałem w sezonie 2 tyg. temu. Ogrom itemków (duperelków) i mechanik mnie przytłacza. Jednak gra jest wyśmienita ze względu na grafikę i animacje . Prosiłbym o odcinek o Enchantowaniu, rafinowaniu, itemkach, które warto zostawiać

    • @CzarrnyKot
      @CzarrnyKot  Před 2 lety

      Hej! Dużo z rzeczy które wymieniłeś były omawiane w serii "Season Server od zera" :) Większość z nich wymagała dokładniejszego wyjaśnienia, więc odsyłam Cię tam. Są 4 odcinki i wchodzą w skład tej playlisty:
      czcams.com/video/MEIfY6xKVVk/video.html
      Pozdrawiam!

    • @KilgoreTrout977
      @KilgoreTrout977 Před 2 lety

      @@CzarrnyKot Tak, oglądałem ten odcinek, jednak są to z reguły ogólniki i odcinek jest głównie o klasach. Mam cały ekwipunek wypchany różnym badziewiem. 50% gry to wciąż dla mnie enigma. Nigdy wcześniej nie grałem w koreańskie mmo - to dla mnie inny stan umysłu.

    • @mahacz469
      @mahacz469 Před 2 lety

      @@KilgoreTrout977 Nie chodzi konkretnie o ten odcinek co się otwiera, a o kolejne, są tam 4 odcinki z poprzedniego sezonu i z tego co pamiętam było tam wyjaśniane co warto zatrzymywać, a czego się pozbyć :D

    • @biaywilk8571
      @biaywilk8571 Před 2 lety

      Cześć jak masz ochotę to można się zgadać i dodać do znajomych w BDO. Mogę zapewnić prawie każdą pomoc w grze.

  • @biaywilk8571
    @biaywilk8571 Před 2 lety

    Dziękuję za poradnik świetna robota. Niestety przy pierwszych dwóch próbach nie udało mi się ale będę próbował dalej. A czy jest możliwość odszukania cię w grze? Chciał bym dodać cię do znajomych jeśli to nie problem😀

    • @CzarrnyKot
      @CzarrnyKot  Před 2 lety

      Życzę powodzenia przy dalszych próbach! Średnia to koło 20, więc trochę czasu może zająć, ale warto :D. Na razie mam przerwę od BDO gdzieś do kwietnia (nowego rozszerzenia), więc na ten moment raczej marny pożytek byś miał ze mnie w znajomych :D

  • @matheodust4390
    @matheodust4390 Před 2 lety

    Brakuje informacji przede wszystkim na temat miejsca gdzie to się robi ...

  • @fukinmad1353
    @fukinmad1353 Před 2 lety

    słodziak głos :D

    • @CzarrnyKot
      @CzarrnyKot  Před 2 lety

      Dzięki :3

    • @kadanam1
      @kadanam1 Před 2 lety

      tylko szkoda, że mówi jakby zaraz miała zasnąć

    • @CzarrnyKot
      @CzarrnyKot  Před 2 lety

      @@kadanam1 różnie filmy nagrywam w różnym tempie, a poradniki i recenzje ze spokojnym głosem, bo tak mówię dużo wyraźniej. Jeśli dynamika filmu Ci nie pasuje, zawsze można zmienić jego prędkość. Mam nadzieję, że mimo to filmik okaże się dla Ciebie przydatny i pozdrawiam :)

  • @papug123
    @papug123 Před 2 lety

    Mam Dine , udało się za 6 razem 😊

    • @CzarrnyKot
      @CzarrnyKot  Před 2 lety +1

      Gratulacje, super Ci to wyszło :D

    • @papug123
      @papug123 Před 2 lety

      @@CzarrnyKot dzieki , niespodziewanie i za darmoszke bo części z eventow 😁

  • @arondight1
    @arondight1 Před 2 lety

    Bądź mną: 3 dni zbieraj się, żeby napisać do Czarnego Kitałke, jak zmontować dream źrebaka.
    OK. NAPISZE W PIĄTEK NA WEEKEDNU POCZĄTEK.
    Czarny Kitałke w czwarek - in Yo face!
    🖤🖤🖤

    • @CzarrnyKot
      @CzarrnyKot  Před 2 lety

      Nie ma za co czy coś :D

    • @criterson
      @criterson Před 2 lety

      Czarny Kitałke... you made my day padłem xD