Jak najbardziej .Ciekawe bo Zieliński i Zalewski rundy wiosennej nie mogą zaliczyć do udanej

@@DL.10. zalewskiemu za duzo taktyki szkodzi, a ziela odstawili z inicjatywy prezesika, no i kontuzje miał

@adamdarski-hy5yr Před 2 měsíci +5

Dobry mecz Zielka

• @mateuszzych3564
    @mateuszzych3564 Před 2 měsíci +3

Chyba po dzisiejszym meczu jak na dłoni widać jaką różnicę robi Zielu. Wystarczy porównać jak nasza gra wyglądała z nim i bez niego.

• @DL.10.
      @DL.10.  Před 2 měsíci +4

On dobrze gra jak nie ma Lewandowskiego na boisku .

@Thomas-xp4tg Před 2 měsíci +1

Wiadomo cos o kontuzjach? Ktos poza milikim wypadnie?

• @DL.10.

Ciężko tak na szybko coś powiedzieć . Taras i Zalewski

• @bestwaypropertysolutions
    @bestwaypropertysolutions Před 2 měsíci

Calego meczu nie widzialem, ale Ukrainie nie chcialo sie grac. Wiecej stali niz biegali. Co mieli sprawdzic z Niemcami to sprawdzili. A z nami zrobili sparing dla podtrzymania motoryki na wyzszym poziomie niz jednosta treningowa. Winik dla nich sie nie liczyl.

• @DL.10.

Dużo w tym racji nie ma się co podniecać wygranym meczem towarzyskim

@bestwaypropertysolutions Před 2 měsíci +1

@@DL.10. ten jeden gol dla Ukrainy pokazał wszystko. Nie wiem jak można nie szarpać się z gościem o piłkę który został królem strzelców ligi hiszpańskiej tylko biec za nim lub koło niego czekając co zrobi. No jak co zrobi? Gola strzelił. Brakowało tylko kamery i byłby materiał do reklamy. A Holandia tylko się utwierdziła, że 3 razy puszczą prostopadłą piłkę i będzie po meczu.
      Jestem niemalże pewien, że pozwolą nam się nalatać za.pilla przez pierwsze 35 minut a potem strzelą do szatni na 1:0. Potem na 2:0 w pierwszych 5 min drugiej połowy. I skrzydełka podcięte, bo przy każdym wywiadzie słuchać że jak im wiatr w żagle nie dmucha, to z dupy spada pielucha. Ale trener jest właściwy i trzyma ich w ryzach najlepiej jak się da. Tyle ile zrobią tyle są warci i nie ma co szukać innych powodów dlaczego nie więcej.