Фортуна-S з датчиком 32см, глибина пошуку в сухому чорноземі в лісі.

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 11. 09. 2024
  • Тест в грунті з приладом Фортуна-S. Відео знімав швиденько, не було можливості знімати гарно з двох камер, як попередньє відео, комарі в лісі дуже швидко вигонять.
    Не зважаючи на це, вдалося протестувати металодетектор Фортуна-S виробництва Оzzi, з невеликим апгрейдом від мене, з датчиком 32х30см - 9.6 КГц. Коли блок та датчик працюють близько до ідеального результату, та ще й грунт дає реалізувати чутливість приладів, маємо гарну глибину пошуку.
    Сам не чекав таких результатів. Одна справа тест по повітрю в місті, де чутливість максимальну не дають реалізувати перешкоди, зовсім інша справа, коли нема перешкод і є можливість використати максимальні налаштування. Ток в датчику 110мА, підсилення 8. Поріг - 3.
    Наглолшую про те, що це в мене так вийшло. Якщо у вас нема таких результатів, це говорить тільки про те, що ще є над чим працювати, або інший грунт у вас.
    Як для мене, дуже комфортний прилад з достатньою чутливістю для всих випадків.

Komentáře • 29

  • @maybeanonymous6703
    @maybeanonymous6703 Před 6 měsíci +1

    Ооо, знову цей знайомий подвійний відгук від цілі. Таке саме я чув на фортуні про 2, яку я замовляв у хваленого оззі. До фортуни про 2 мав квазар арм, але не вистачало глибини пошуку, так я ходив на коп разом зі своїм другом, в якого була фортуна м3 від деловери, і мій квазар на одні й ті ж самі цілі взагалі не реагував. Вирішив замовити в оззі, так як його всі хвалили. Чекав десь місяць чи більше, вже не пам'ятаю і нарешті приїхав металошукач. Вирішив замовити нову модель, а не старішу м3, яка коштувала в два рази дешевше там де брав мій друг (в деловері). За той час коли чекав фортуну про2, передивився всі відео з налаштуванням фортуни, щоб знати всі тонкощі налаштування. І ось настав момент тесту в полі. І на тесті виявилось що мало того що від цілі йшов подвійний відгук, що заважало точно визначити ціль в землі, так ще й максимальна глибина пошуку була як у квазара арм від Яковлева. Потім проводили тести з товаришем і в повітрі, то вийшло що в його фортуни м3 від кантори яку багато хто хаїть, тест показав практично в два рази більшу відстань до цілі яку бачив його прилад. З мене, мій товариш так сміявся, що ладве на спину не падав і ногами дригав від сміху, що мій металошукач дорожче в два рази і в два рази при цьому гірший по тестам. Подзвонив я до оззі, розповів про подвійний відгук від цілі і про максимальну глибину захвату цілі, то він мені відповів що це нормально. Після чого я повернув йому той металошукач.

  • @user-fm5gx9vh1w
    @user-fm5gx9vh1w Před rokem +2

    Дякую за відео! Дуже гарний датчик! Вподобайка за працю!

  • @user-yn3rv3pn1g
    @user-yn3rv3pn1g Před rokem +3

    Гарно-гарно!!!

  • @DillerUA
    @DillerUA Před rokem +2

    Це все чудово, але реальне місце пошуку зазвичай засмічене різними залізяками і вони вносять свої корективи в прийнятий сигнал. Дякую за відео. Можливо спробую сам якийсь тест зняти.

    • @SDRSearch
      @SDRSearch  Před rokem

      Місця бувають різними, наприклад ліс, де одна тільки ціль на десятки метрів.

  • @alekstargus9834
    @alekstargus9834 Před 7 měsíci +2

    Щось не розумію тут денарій в грунті 40см бере, а другому власнику в його відео с його фортуной пишете КРУТО на тест по повітрю де дкнарій 31см, 5 коп совєти 38см. Як можк буть денарій 40 в землі, як що по повітрю 31

  • @user-ud5rg8hh2l
    @user-ud5rg8hh2l Před rokem +3

    Це добрий результат не кожний прилад ,дай взагалі мало їх на таке здатне , за працю ++

  • @viktorkozak4371
    @viktorkozak4371 Před rokem +1

    Суперський апарат!!!

  • @alexanderdyupre2203
    @alexanderdyupre2203 Před rokem +1

    Отличный видос.Гарний тест.Лайкос и 73!

  • @vladimirzasutskiy3780
    @vladimirzasutskiy3780 Před rokem +1

    Дякую!

  • @user-ho7vk6pw1n
    @user-ho7vk6pw1n Před rokem +1

    Доброго дня ави можети зняти настройки фортуни с по фіріту? дякую

  • @user-zd1tq3zw7k
    @user-zd1tq3zw7k Před rokem +1

    Доброго дня,ця фортуна краща за квазар ф3?

    • @SDRSearch
      @SDRSearch  Před 10 měsíci

      Гляньте інші відео тут на каналі, там є порівняння з Ф3, особливо зверніть увагу на відео тест з золотим ланцюжком.

  • @user-zp9ew2ej1v
    @user-zp9ew2ej1v Před rokem +1

    Где купить можно?

  • @Pavlo_Yesyp_LEAN
    @Pavlo_Yesyp_LEAN Před rokem +1

    Класно було б побачити значення vdi і малюнок на годографі

    • @SDRSearch
      @SDRSearch  Před rokem +2

      В плані було знімати якісно на дві камери, але лісові комарики були дуже голодні і злі, прийшлося дуже скоротити програму перебування в лісі. Якось іншим разом.

  • @Serhii_N
    @Serhii_N Před rokem +1

    Ціль в ґрунт повинна заходити мінімум на пів діаметру котушки

    • @SDRSearch
      @SDRSearch  Před rokem

      Приїздіть і скажіть це комарям. Вигнали нас вони, часу колупати глибше не було. Насправді плани були знімати в дві камери і якісно, але комарики були іншої думки, прийшлось програму зменшити до мінімуму.

    • @Serhii_N
      @Serhii_N Před rokem +1

      @@SDRSearch бур по дереву можна використовувати, буде дуже енергоефективно. Можна і ями такі здорові не копати і ґрунт буде майже не пошкоджений. Забурюємось вертикально в ґрунт і все. Тільки цілі потрібно такі, щоб можна було залишити.

    • @SDRSearch
      @SDRSearch  Před rokem +1

      @@Serhii_N Дякую за підказку.

  • @Searchingforthepast
    @Searchingforthepast Před rokem

    Підкажіть будь ласка під який тип грунтів підходить даний металошукач?

    • @SDRSearch
      @SDRSearch  Před rokem

      Не зрозуміло, що ви маєте на увазі? Якщо наприклад чорнозем, глина, пісок, це тип грунту. Але в кожного типу грунту є властивості залежні від температури, вологості і вмісту мінералів.
      Думаю слід розглядати грунти не по типу, а по стану мінералізації саме в час і на місці копу. Та під конкретні умови підбирати датчик (котушку) для пошуку, по частоті і розміру. Тому, що, наприклад чорнозем зараз літом і з початком весни, це кардинально різні чорноземи по своєму стану і властивостям, навіть якщо ми маємо на увазі одне і те ж місце копу.
      Фортуна-S універсальний металошукач, використовую на всих типах грунтів з відповідним вибором "котушки" під завдання пошуку.

  • @user-rr4sp5ku5q
    @user-rr4sp5ku5q Před rokem

    Доброго дня, як завжди гарне відео, можливо ви як майстер підскажете , маю такий прибор щоразу на пошуках радує знахідками, але є невелике но , 28кгц сильно підцвітняє метал можливо порекомендуєте щось змінити в настройках, брав датчика 28кгц на смітники, а він ще гірше чим 9-14кгц. Завчвсно дякую за вібповідь.

    • @SDRSearch
      @SDRSearch  Před rokem +3

      Доброго дня, думаю у вас не було раніше інших приладів, що працюють на високих частотах, зокрема 28 КГц. Насправді, будь-де, з будь-яким приладом, чим вища частота, тим більше "підцвітнення", така фізика роботи, так повинно бути. Це не особливість роботи приладу, а саме фізика роботи всих приладів.
      Якщо потрібне менше "підцвітення", для цього існують датчики на середні частоти, наприклад 10...13 КГц, або ще нижче 6...7КГц, де баланс "підцвітнення" буде в середніх значеннях.
      Датчики з високими частотами 28...30 КГц, досвідчені пошуківці використовують не будь де і постійно, а тільки в тих місцях, де можуть бути предмети з "низькопровідних" металів невеликого розміру, це прикраси в основному. Саме завдяки "оцвітненню" такі предмети краще видно в грунті і це є інструментом в пошуку низькопровідних цілей.
      Слід пам,ятати, що чим вища частота роботи датчика, тим менша глибина виявлееня цілі, і навпаки. Тому високі частоти слід використовувати тільки там, де це дійсно потрібно, а не постійно і скрізь.
      Якщо сигналів багато дуже, то жодний прилад не може на сьогодні давати у всих випадках тільки чітку картину звуку без "підцвітнення", або навпаки. Тому, що в полі випромінювання датчиком отримуємо комплексний сигнал, відразу від декількох цілей, і не важливо який прилад у вас в руках, так буде завжди. Для цього є датчики-котушки "снайперки", невеликого розміру з середніми частотами, вони дають змогу більш роздільно бачити кожен із сигналів, отримати зменшену кількість сигналів в полі роботи датчика, і відповідно більш точніші фіксування сигналів приладами.
      Такого, щоб все завжди звучало тільки точно і чисто не буває в реальному пошуку, без різниці, який прилад у вас є, чи буде в руках. Пласке тонке залізо, пробки, ковані предмети, все це, буде "підцвітнятися" майже на всих частотах роботи.
      Тому ми пристосовуємось до умов пошуку різними по розміру котушками і частотами їх роботи, та здебільшого на слух з досвідом чуємо, що і як.

    • @user-we2fu2bh5i
      @user-we2fu2bh5i Před rokem +1

      Доброго дня,а якщо аналоговий режим увімкнути на засміченій території катушкою 25 кгц, буде толк?) дякую

    • @user-we2fu2bh5i
      @user-we2fu2bh5i Před rokem

      Розмір 19×25

    • @SDRSearch
      @SDRSearch  Před rokem +1

      @@user-we2fu2bh5i Всі ми дещо по різному сприймаємо озвучування в різних режимах, гадаю, що спробувати потрібно, можливо для вас це і буде більш інформативно.

  • @DgF-ex4nm
    @DgF-ex4nm Před rokem

    Доброго дня ,Слава Україні.. підкажіть будь ласка де можна купити всі комплектуючі блока фортуни s..( хочу сам зібрати) дякую с повагою

  • @user-rb5hx2jz4o
    @user-rb5hx2jz4o Před rokem

    Ок.