KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa | Kulisy meczu

• čas přidán 5. 05. 2024
  • Zapraszamy do obejrzenia zakulisowych scen meczu 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Rakowem Częstochowa. Po pełnym emocji spotkaniu i golach Kacpra Chodyny i Juana Munoza Miedziowi wygrali z mistrzem Polski 2:0.

Komentáře • 5

• @fredunio
    @fredunio Před 2 měsíci +5

Najlepsze co spotkało Zagłębie w tym sezonie to promocja Lubinpexu po 75 minucie ;) brawo za walkę i dowiezienie 3 pkt do końca. U mnie na kanale też film z tego meczu, elo😊

• @user-qb7ov1cv6z
    @user-qb7ov1cv6z Před 2 měsíci +7

więcej kibiców pokazywać, więcej dopingu

• @AntoniMacierewiczJr.
    @AntoniMacierewiczJr. Před 2 měsíci +2

Kacper Chodyna dzisiaj dla "Weszłopolskich". Cyt.: " (...) może zabrakło im trochę szczęścia bo mieli tam na początku meczu też swoje sytuacje. Można powiedzieć, że dwie takie same. Z prawej strony uderzał najpierw ich napastnik, później wahadłowy więc... no może troszkę nam się UPIEKŁY te sytuacje."
    Cieszy bardzo racjonalna ocena gry przez Kacpra naszego zespołu z pierwszych minut meczu. W zasadzie to jestem pod wrażeniem jego świadomości i obiektywizmu. Co mnie już mniej cieszy to to, że Kacper oficjalnie zadeklarował chęć odejścia po sezonie. Aczkolwiek on już swoje zrobił w Lubinie i mam nadzieję, że klub nie będzie mu robił problemów z odejściem (ma jeszcze rok ważnego kontraktu). Powodzenia "Chodynko" w nowym miejscu i pamiętaj o Nas. Lubin kocha i zapamìęta twoje oddanie.