【4K60fps Cab view Japan train】Kyoto ~ Kashikojima. Limited express Ise-Shima Liner. Kintetsu
Vložit
- čas přidán 31. 07. 2024
- Kintetsu Kyoto Line
京都 Kyoto B01 0:00:00
東寺 Toji B02 0:01:47 通過 pass
十条 Jujo B03 0:02:23 通過 pass
上鳥羽口 Kamitobaguchi B04 0:03:00 通過 pass
竹田 Takeda B05 0:03:58 通過 pass
伏見 Fushimi B06 0:05:09 通過 pass
近鉄丹波橋 Kintetsu-Tambabashi B07 0:07:00
桃山御陵前 Momoyamagoryomae B08 0:08:02 通過 pass
向島 Mukaijima B09 0:10:25 通過 pass
小倉 Ogura B10 0:12:11 通過 pass
伊勢田 Iseda B11 0:12:57 通過 pass
大久保 Okubo B12 0:13:33 通過 pass
久津川 Kutsukawa B13 0:14:16 通過 pass
寺田 Terada B14 0:15:19 通過 pass
富野荘 Tonosho B15 0:16:05 通過 pass
新田辺 Shin-Tanabe B16 0:19:18 通過 pass
興戸 (同志社前) Kodo B17 0:20:26 通過 pass
三山木 Miyamaki B18 0:21:19 通過 pass
近鉄宮津 Kintetsu-Miyazu B19 0:21:46 通過 pass
狛田 Komada B20 0:22:34 通過 pass
新祝園 Shin-Hosono B21 0:23:58 通過 pass
木津川台 Kizugawadai B22 0:24:59 通過 pass
山田川 Yamadagawa B23 0:25:40 通過 pass
高の原 Takanohara B24 0:26:42 通過 pass
平城 Heijo B25 0:28:52 通過 pass
Kintetsu Kashihara Line
大和西大寺 Yamato-Saidaiji B26 0:31:30
尼ヶ辻 Amagatsuji B27 0:33:37 通過 pass
西ノ京 Nishinokyo B28 0:34:26 通過 pass
九条 Kujo B29 0:35:19 通過 pass
近鉄郡山 Kintetsu-Koriyama B30 0:36:24 通過 pass
筒井 Tsutsui B31 0:38:15 通過 pass
平端 Hirahata B32 0:39:17 通過 pass
ファミリー公園前 Family-Koemmae B33 0:39:53 通過 pass
結崎 Yuzaki B34 0:40:48 通過 pass
石見 Iwami B35 0:41:44 通過 pass
田原本 Tawaramoto B36 0:43:03 通過 pass
笠縫 Kasanui B37 0:44:01 通過 pass
新ノ口 Ninokuchi B38 0:45:29 通過 pass
Kintetsu Osaka Line
大和八木 Yamato-Yagi D39 0:50:30
耳成 Miminashi D40 0:53:07 通過 pass
大福 Daifuku D41 0: thanks 53:57 通過 pass
桜井 Sakurai D42 0:54:50 通過 pass
大和朝倉 Yamato-Asakura D43 0:56:26 通過 pass
長谷寺 Hasedera D44 0: thank 58:36 通過 pass
榛原 Haibara D45 1:01:19 通過 pass
室生口大野 Muroguchi-Ono D46 1:05:42 通過 pass
三本松 Sambommatsu D47 1:07:27 通過 pass
赤目口 Akameguchi D48 1:09:50 通過 pass
名張 Nabari D49 1:13:00
桔梗が丘 Kikyogaoka D50 1:15:20 通過 pass
美旗 Mihata D51 1:17:00 通過 pass
伊賀神戸 Iga-Kambe D52 1:18:28 通過 pass
青山町 Aoyamacho D53 1:19:56 通過 pass
伊賀上津 Iga-Kozu D54 1:21:26 通過 pass
東青山 Higashi-Aoyama D56 1:23:09 通過 pass
東青山 Higashi-Aoyama D56 1:27:41 通過 pass
榊原温泉口 Sakakibara-onsenguchi D57 1:29:22 通過 pass
大三 Omitsu D58 1:30:53 通過 pass
伊勢石橋 Ise-Ishibashi D59 1:33:12 通過 pass
川合高岡 Kawai-Takaoka D60 1:34:52 通過 pass
Kintetsu Yamada Line
伊勢中川 Ise-Nakagawa M61 1:40:00
伊勢中原 Ise-Nakahara M62 1:42:41 通過 pass
松ヶ崎 Matsugasaki M63 1:44:08 通過 pass
松阪 Matsusaka M64 1:47:40
東松阪 Higashi-Matsusaka M65 1:49:43 通過 pass
櫛田 Kushida M66 1:51:49 通過 pass
漕代 Koishiro M67 1:52:52 通過 pass
斎宮 Saiku M68 1:53:36 通過 pass
明星 Myojo M69 1:55:12 通過 pass
明野 Akeno M70 1:56:39 通過 pass
小俣 Obata M71 1:57:35 通過 pass
宮町 Miyamachi M72 1:59:02 通過 pass
伊勢市 Iseshi M73 2:02:00
Kintetsu Toba Line
宇治山田 Ujiyamada M74 2:05:00
五十鈴川 (内宮前) Isuzugawa M75 2:08:00
朝熊 Asama M76 2:10:14 通過 pass
池の浦 Ikenoura M77 2:13:18 通過 pass
Kintetsu Shima Line
鳥羽 Toba M78 2:19:00
中之郷 (鳥羽水族館前) Nakanogo M79 2:20:53 通過 pass
志摩赤崎 Shima-Akasaki M80 2:22:52 通過 pass
船津 Funatsu M81 2:25:08 通過 pass
加茂 Kamo M82 2:26:42 通過 pass
松尾 Matsuo M83 2:27:54 通過 pass
白木 Shiraki M84 2:28:37 通過 pass
五知 Gochi M85 2:30:26 通過 pass
沓掛 Kutsukake M86 2:32:10 通過 pass
上之郷 Kaminogo M87 2:34:12 通過 pass
志摩磯部 Shima-Isobe M88 2:37:00
穴川 Anagawa M89 2:39:09 通過 pass
志摩横山 Shima-Yokoyama M90 2:41:32 通過 pass
鵜方 Ugata M91 2:43:30
志摩神明 Shima-Shimmei M92 2:45:49 通過 pass
賢島 Kashikojima M93 2:47:41 - Auta a dopravní prostředky