• Az adidas óriási megtiszteltetésben részesített minket, hogy beengedtek egyedi időkapszulájukba, az Arhívba, ami egy titkos gyűjtemény, amelyet őriznek az utókor számára. Ebben a gyűjteményben találtuk meg az 1954-es világbajnokság cipőjét, amely miatt kikaptunk, és még sok minden mást!
    ⚽Freestyle FC termékek: freestyle-fc.com
    📲Fellépések/Rendezvények miatt érdeklődj: info@freestylefoci.hu címen!
    #FreestyleFC #Foci #Történelem #Puskás #Aranycsapat

Komentáře • 46

• @Gy.v.d
    @Gy.v.d Před měsícem +38

Szerintem lehet abba gondolni, hogy tényleg volt benne valami mert az 1. meccset 8:3-ra nyertük.

• @FreestyleFC
      @FreestyleFC  Před měsícem +14

Videoban benne lesz a miert

• @Gy.v.d
      @Gy.v.d Před měsícem +5

@@FreestyleFC jó, érdekel és biztos jó videó lesz.

• @sandordomonkos8351
      @sandordomonkos8351 Před měsícem +3

Minden meccs más

• @gaborferencz6785
      @gaborferencz6785 Před 21 dnem +1

Illetve németek nem beszélnek arról hogy minden játékos kapott a döntő félidejében egy kis pervitint es meccs után pár játékos emiatt máj gyulladással kórházban kötött ki

• @Gy.v.d
      @Gy.v.d Před 20 dny

@@gaborferencz6785 erről én is hallottam.

@Miki._.957 Před měsícem +3

Sziasztok meik cipőt tudnátod ajánlani freestyle rá?

@sza.bencee Před měsícem +1

1:29 “az itt dolgozók legyenek is bármilyen részegek”, azt hittem ez lesz a mondat folytatása. Talán kicsit sokat forognak valami körül a gondolataim…

• @m4gus164
    @m4gus164 Před měsícem

Fogjuk már fel hogy ellett adva.. és félek hogy most az EB-n is ez lesz.. végig menetelünk gond nélkül és a döntőt ELADJÁK.. fogadó helyek és országok nyerészkedjenek..

• @enikotanko1890
    @enikotanko1890 Před měsícem

Haa freestyle fc válaszol akkor holnap ki megyek és a barátaimal 3 orát focizok🎉 🙏

@FreestyleFC  Před měsícem

Mikor ott voltunk ezt mondtak (meg a szerzodesbontas elott voltunk). Az uj kontraktus 2027-tol el, szoval meg barmi lehet

Ja. Értem

• @rokuspapp6028
    @rokuspapp6028 Před měsícem +1

Amúgy a doppingos dolog attól függetlenül nincs kizárva, nem?

@FreestyleFC  Před měsícem +2

Ezt soha nem tudjuk meg, de ha megnezed az egesz meccset, nem erzodik rajta hogy jol jatszananak a nemetek

• @stadler9146
      @stadler9146 Před měsícem +2

Hát állítólag pervitint, viszont az csak a 60-as években tiltották be, szóval emiatt 54-ben még legális volt használni. Amúgy meg ez rajtunk múlott, megnézel egy bővebb összefoglalót, simán lehetett volna ugyanúgy 8-3 nekünk, mint a csoportkörben, de a világ helyzeteit kihagytuk, illetve a németek kapusa bár hibázott az egyik gólunknál, de utána olyan sarokra tartó labdákat védett, hogy egy mai kapus is megirigyelné. Rúgtunk 2-3 kapufát is. Dekoncentráltabbak voltunk a befejezéseknél, aztán ez megbosszulta magát. Nyilván ilyenkor még rájön pluszba az a szerencsétlenség is, hogy az egyenlítő gólunkat a 87. percben, tévesen les miatt elvették, viszont két perccel utána volt még egy nagy helyzetünk még, de a kapus óriásit védett.