Naštvaný Frťala: Zápas jsme prohráli v prvním poločase, když jsme neproměnili čtyři góly

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 16. 12. 2023
  • Teplice senzačně sahaly v zápase se Spartou po bodech, náskok ale neudržely a odjíždí s prohrou 1:2. „Zápas jsme prohráli v prvním poločase, když jsme neproměnili čtyři šance. Všichni vědí, že jsme udělali velký kus práce, co se týče defenzivy. Trápí nás ale proměňování gólových příležitostí, což jsme i dnes ukázali,“ řekl naštvaný Frťala. #fortunaliga #fotbal #teplice

@ottonovotny7031 Před 5 měsíci +9

Jako spartan musim rict, teplice predvedli perfektni vykon. Stesti bylo na nasi strane a jako vzdy jsem ho slavil na stadionu. 💙💛❤️

• @robertbrendl5226
    @robertbrendl5226 Před 5 měsíci +5

Úplně mě těší jak je dědek naštvanej 💙💛❤️

• @ondrakolarik888
      @ondrakolarik888 Před 5 měsíci +1

Jako Sparťan si dovolím vyjádřit nevoli, protože on za to nemůže, že ten tým je takhle impotentní. Já s ním naprosto soucítím a byl bych nasranej taky, kdyby to bylo naopak. Po prvním poločase to mohlo opravdu být i 4:1... kdyby to bylo 3:0, Sparta už by to asi nedotáhla... na druhou stranu, Spartu neproměňování šancí už stálo takových bodů (například i nedávno v Evropě), takže buďme rádi, že se to jednou přiklonilo také k nám...

• @emilb6252
      @emilb6252 Před 5 měsíci

Ty trubko rudá zavři držku 😅

• @janspirit7876
    @janspirit7876 Před 5 měsíci +5

Dobře vam tak moc mě baví jak Frtala nasranej karma zdarma to je to válení křeče a neustále zdržování
    Od 2:1 nikoho nic nebolelo

Nebit chyb Grigara ty buzno sparťanská tak jste prohraly kreténi 😅

buďme upřímní, to dělá každej tým, na evropské scéně nevyjímaje.

• @jirin.3450
    @jirin.3450 Před 5 měsíci +4

Frťaly mi je líto,s takovýmhle materiálem neudělá víc nikdo!!! Kádr tak na FNL což se brzy ukáže v celé nahotě!

• @spejb3564
      @spejb3564 Před 5 měsíci +1

Tak proc nejsou posledni 🤔 proc doma obraly o body vsechny z top 3 🤔

@jirin.3450 Před 5 měsíci +1

@@spejb3564 ....a k čemu jim ty body jako jsou,když pak nakrmí všechny týmy okolo v tabulce! Jsou 5 bodů od baráže a stačí se podívat na rozpis jara,čtyři zápasy max pět ve kterých můžou reálně bodovat! S tímhle fotbalem a hlavně střeleckou impotencí budou poslední raz,dva !!!