HNTV sažetak: OSIJEK vs RIJEKA 2:3 (21.kolo, MAXtv Prva liga 16/17)

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 24. 08. 2024
  • MAXtv Prva liga: Andrijašević s dva gola slomio Osijek
    Rijeka je nastavila tamo gdje je stala u prvom dijelu sezonu. U utakmici 21. kola MAXtv Prve lige hrvatski lider je slavio kod Osijeka 3-2.
    Prošla je Rijeka i ovo teško gostovanje i tako opet pobjegla Dinamu na šest bodova prednosti. Inače, Osijek je vodio 2-1, imao je i 2-2 do pet minuta prije kraja...
    No, Osijek nije mogao zaustaviti Franka Andrijaševića koji je prvo u 55. minuti izjednačio, a u 85. je postigao pogodak za konačnih 3-2. Prije toga je Rijeka vodila 1-0 (Gavranović), dok je Osijek još u prvom dijelu okrenuo na 2-1 pogocima Lope i Ejupija.
    Andrijašević je tako došao već do deset pogodaka ove sezone u MAXtv Prvoj ligi i sa Soudanijem iz Dinama dijeli sam vrh ljestvice strijelaca.
    Rezultati, 21. kolo: Osijek - Rijeka 2-3 (Lopa 23, Ejupi 31 / Gavranović 18, Andrijašević 55, 85)

Komentáře • 44

• @bornahorvath6598
    @bornahorvath6598 Před 7 lety +3

Odličan derbi,što više da je takvih u HNL-u.
    Pohvale za izvještaj,super ste!!

• @juretalic333
    @juretalic333 Před 7 lety +9

Odlična utakmica...Franko je uvjerljivo najboljji igrač HNLa ove sezone...realno, zaslužuje poziv u repku...a nama Dinamovcima ostaje jadati se zašto smo ga prepustili Rijeci, a ostali pri Antoliću, Ćoriću i Pivariću...ali brijem kada bi i njih 3 poslali da bi se preporodili tamo :/

• @ivanoturina1664
    @ivanoturina1664 Před 7 lety +8

Kek legenda

• @brachypelmasmith
    @brachypelmasmith Před 7 lety +10

koja je ovo pjesma koju puste kod gola osijeka?

• @Oos031
    @Oos031 Před 7 lety +8

I kad Osijek gubiii, nas nije sramota, Osijekom se ponosi čitava Kohorta!!!

• @exodus6117
    @exodus6117 Před 7 lety +8

MI PRVACI!!! AR87

• @BlackWarriorsFA
    @BlackWarriorsFA Před 7 lety +3

Ajde molim vas prestanite prije zavrsetka svake situacije govoriti da li se radi o golu ili ne... to uzima svako potencijalno uzbudenje gledanja highlights-a. I malo skratite taj sazetak nismo u 50ima 20. stoljeca da ljudi imaju vremena desetak minuta gledat sazetak tekme najdulje vam smije trajat 3-4 minute ako su pala 5 gola. Za izjave trenera itd. objavite individualni video. ako trebate jos koji savjet javite se svakako sam nezaposlen trenutno. A da i malo vise uzbudenja u komentiranju bi bilo prizeljno bez obzira na moju kritiku svaka vam cast na poslu i sve najbolje.

• @elihrgovic5891
    @elihrgovic5891 Před 7 lety +1

Zna netko kako se zova pjesma dok Osijek zabi gol? Hvala!

• @Oos031
      @Oos031 Před 7 lety +3

Scooter - Maria (I Like It Loud)

• @petargavranovic9938
    @petargavranovic9938 Před 7 lety +5

JER DA JE RIJEKA IMALA SUDJENJE POSTENO , SADA BI IMALA SESNAEST BODOVA PREDNOSTI .

• @zdrawkorocenowic352
    @zdrawkorocenowic352 Před 7 lety +2

Ovo vam je ljudi cista namjestaljka iz aviona se vidi.Prelaz iz 1-2

• @ivanv23hr
    @ivanv23hr Před 7 lety +2

Iako sam za Osijek drago mi je da je Rijeka pobjedila. Neka budu prvaci jer su to stvarno zaslužili. Nakon onog jučer Dinamo ni pod razno nije zaslužio biti prvak. Go Rijeka, go!!

• @teozrilic1933
    @teozrilic1933 Před 7 lety

koja je ovo muzika koja se upali kad Osijek zabije gol

• @sg76hr
    @sg76hr Před 7 lety

Namještaljka!2:3(2:1).Poluvrijeme-kraj 1-2!

• @kvarner000
    @kvarner000 Před 7 lety +1

FF

• @jalekarizma1419
    @jalekarizma1419 Před 7 lety

kod gola za 3 2 za rijeku cista ruka covjek promasi loptu glavom i od ruku mu pogađa i salje andrijasevica 1 na 1 s golmanom

• @nenadnovkovski4214
      @nenadnovkovski4214 Před 7 lety +1

Koju si ti utakmicu gledao ?Gol čist kao suza. FORZA RIJEKA NEK ZAORI SE...

• @Hrvatska13244976
      @Hrvatska13244976 Před 7 lety

idi nazat i pogledaj na speed 0.25 . Kad to pogledas viditi ces da nisi upravu :)

Hrvatska13244976 sta bolan na 0.25

@Hrvatska13244976 Před 7 lety +1

Pa idi na 6:04 do 6:06 i idi na settings, pa na speed. stavi speed na 0.25 i viditi ces da sa galavom da a ne sa rukom :)

jale karizna Vidiš ono što. vidjet želiš. Pa tako offside Bobana kod drugog gola Osijeka nisi vidio.
      I da , bit ćemo prvaci. Za razliku od Plave Zvezde mi igramo. nogomet koji je užitak gledati. I nikakvi Vučemilovići, Burila, Pavličić-Bekići I slični smradovi neće nas zaustaviti na putu do naslova prvaka.