Törökország - Magyarország 0:6 (1984 április 4) - az eredeti id. Knézy kommentárral

@kevhynaleks2631 Před rokem

Hofi Géza milyen jól vezette ezt a meccset, nem is tudtam, hogy még focibíró is volt...😂

• @laszlokovacs4865
    @laszlokovacs4865 Před 4 lety +4

Mit nem adnák, ha ma ilyen játékosok alkotnák a válogatottat.

• @akoska
    @akoska Před 8 lety +10

Így elbaszni egy ország himnuszát!:-( ÉS MOST NEM A VIDEÓKAZETTA HIBÁJÁRA GONDOLTSAM!

• @kerekfold
    @kerekfold Před 3 lety +5

Most küldtem el a videó linkjét egy török barátomnak, csak hogy tudja, hogy hol a helye.... :D

• @drrightaway
      @drrightaway  Před 3 lety +3

néz majd nagyot a vidéki körkapcsolásos jeleneteknél :-)))))

@kerekfold Před 3 lety

@@drrightaway óóh tényleg,XD kössz, odáig még nem jutottam el :D

• @elshadjafar2437
    @elshadjafar2437 Před 10 měsíci +1

watched liked thank for video . country azerbaijan

@drrightaway  Před 7 měsíci +1

Magyarország-Törökország 6-0 (2-0) Isztambul, Inönü-stadion, 50 000 néző. Vezette: Volker Roth (NSZK-beli).
    Magyarország: Kovács Attila - Sallai, Kardos, Róth, Péter - Hannich, Nagy, Csongrádi - Mészáros, Dajka, Esterházy.
    Törökország: Zafer - Ismail, Sedat, Fatih, Erdogan - Hasit, Hasan, Tanju, Cüneyt - Tuncay, Erdai.
    Csere: Csongrádi és Dajka helyett Garaba és Bodonyi a szünetben, Tanju és Cüneyt helyett Dem és H. Ibrahim az 58. percben, Hannieh helyett Gyimesi a 66., Tuncay helyett Necdet a 70. percben.
    Gólszerző: Mészáros a 22., Kardos a 38., Esterházy a 49., Mészáros az 51., Bodonyi a 63. és Esterházy a 68. percben. Sárga lap: Csongrádi a 24. percben.
    Szögletarány: 5:2 (3:1) Magyarország javára.
    ... A 12. percben Hannich Esterházyt indította. A csatár 14 méterről küldött bombáját a kapus vetődve kiütötte. Szerencséjére nem volt a közelben magyar csatár, így Fatih szögletre menthetett.
    ... A 22. percben Esterházy futott el a bal oldalon. Laposan a kapu elé játszott, s a pattogós labdát Mészáros 10 méterről előrevetődve a jobb alsó sarokba fejelte (1-0).
    ... A 24. percben Csongrádi buktatta Rasitot, sárga lapot kapott érte.
    ... A 30. perc után a törökök szorongattak, több helyzetük volt, Sedat bombáját a felső léc hárította. A 33. percben mégis a magyar csapat növelte előnyét. Kardos tört előre a labdával, összejátszott Mészárossal, aztán egy remek testcsellel becsapta a kapust és 8 méterről a hálóba gurított (2-0).
    ... A második félidő is török rohamokkal kezdődött, de a 49. percben egy villámgyors ellentámadás végén Esterházy lefutotta őrzőit és a kifutó kapus mellett úgy gurította el a labdát, hogy az a jobb oldali kapufáról a hálóba pattant (3-0).
    ...Az 51. percben Esterházy beadását értékesítette Mészáros:10 méterről lőtt a bal sarokba (4-0).
    ... A 63. percben Mészáros átadásával Bodonyi faképnél hagyta a török hátvédeket és 13 méterről a jobb sarokba gurított (5-0).
    ... A mérkőzés hajrájában teljesen visszaesett a török válogatott és a 68. percben Esterházy éles szögből beállította a végeredményt (6-0).