Slevy jsou jen v chytrých telefonech, zlobí se senioři. Obchodníci se hájí akčními letáky

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 20. 01. 2023

Komentáře • 204

 • Exilia4N
  Exilia4N Před 11 dny +7

  čistá demence dnešní doby, kdy lidé poskytují osobní data a zvyšují zisk prodejce na základě těchto informací výměnou za slevu, která mnohdy slevou ani není :)
  mladí jsou dneska totálně mimo! těm nevadí absolutně nic :) denně sdílí polohu, fotky, reakce, pocity online...
  pro seniora je chytrý telefon peklo a ne jen pro něj! taky to nesnáším! a pokud jim jde o šetření papíru, tak nechápu proč automaticky v naší vesnici co týden cpou všemožné letáky :)
  ono to chce, aby lidé v této zemi přestali běhat po těchto obchodech a zamysleli se, zdali ta či ona sleva je opravdu slevou...
  bohužel ten kartel co tu je s vámi nevy... jen dvojí kvalitou, kdy většina zboží v akci je zcela náhodně dovezena někde z Balkánu :)
  kdežto mimo akci je výrobce třeba Rakousko, Německo, Francie atd....smutné co? zkuste číst informace na obalu a porovnat si, proč je zrovna tento týden toto zboží v akci :)

 • mirek nováček
  mirek nováček Před 11 dny +29

  Přece to můžou dát místo letáků na internet. Oni prostě chcou, aby si každý nainstaloval nějákou aplikaci, aby ho mohli šmírovat, a obtěžovat s nevyžádanýma nabídkama.

  • David Podeszwa
   David Podeszwa Před 10 dny +2

   @Petr Mareš při platbě kartou se o vás supermarket nedozví nic, ani to číslo karty nedostane. Jediný kdo něco ví je tedy banka. Když ale vnutí aplikaci tak se dozví vše a o to jim jde. Proto jako 22letý odmítám jakékoliv aplikace pro obchody používat.

  • Petr Mareš
   Petr Mareš Před 10 dny +2

   @Armored legends Ahoj, jsem také seniór, už mi bylo 70, ale vše jde, ok.
   Telefon "smart" s displejem přes celý povrch ovládám a umím i celý, doslova celý rozebrat a např. vyměnit displej, ne sklo, komplet displej.
   Souhlasím s úvahou, že je třeba hlídat nabíjení, aby se nepřebil.
   AKU Každému, doslova kdekoliv Každému svědčí NENABÍJET NA TVRDÝCH 100%, ale na max. 80% !!
   Tím se 4x i vícekrát navýší počet nabíjecích cyklů!
   Mladí toto neřeší.
   Pro lehkovážnost, pro "Nemám" čas to hlídat,
   pro Nezájem.
   Stačí z obchodu Google Play zadarmo stáhnout Hlídač % nabíjení AKU
   : AccuBattery a hotovo.
   Když se aktivuje, můžem si určit při kolika % Mobil bude vydávat zvuk značící - Vytáhni nabíječku.
   Jen pípnutí je málo, lehce přeslechnutelné!
   Doporučuju si jako Upozorňovací zvuk dát píseň, orchestrálku, cokoliv co hraje Aspoň 3 minuty!
   Jinak neznalý seniór v mém věku 70 let i více, má každý kolem sebe někoho v rodině komu věří,
   AccuBattery stáhne a rád vysvětlí ovládání telefonu s celoplošným displejem /smart/, který je současně PC, řeší mail zprávy, je i TV živou i z Archivu, má početní kalkulačku, aplikace Ventusky je dokonalá na Počasí, ani 100 ublafaných Zárybnických na ní nestačí, protože umí být i místní,
   ne jak doslova užvaněná Zárybnická celoplošně a zároveň O ničem, je v nęm Kuchařka, jakéhokoliv typu i Duchovní moudra, Přednášky ... prostě chytrý mobil vlastní volbou používání je dobrá věc.
   A pak jsou i market slevy, co o nás tím systém ví vše, ale to ví i bez smart mobily pouze tím, že zaplatíme kartou.
   Určitě každý senior má takového v rodině co rád vysvětlí. ahoj

  • Mejla_CZ
   Mejla_CZ Před 11 dny

   @Armored legends přesně 😂

  • Martin Reichl
   Martin Reichl Před 11 dny

   Bože další antiglobalista co se zaseknul v komunismu a nedokáže se posunout..

  • Eilatan
   Eilatan Před 11 dny

   tak od toho je adblock, ne? ,🙃

 • Jan Florián
  Jan Florián Před 11 dny +6

  Za pár let bude člověk muset dokazovat i že má elektromobil. Jinak bude mít smůlu?

 • petr krejčí
  petr krejčí Před 11 dny +5

  Je potřeba řešit skutečné problémy!!!V Praze se opět demonstrovalo proti Fialově vládě!! Lidé chtějí mír,svobodu a demisi pětidemolice!!!

  • 王猴子 3
   王猴子 3 Před 10 dny +3

   A hned se jak za bolševika taky zatýkalo!!!

 • Pavel
  Pavel Před 11 dny +1

  A co elektronické čtečky přímo v obchodech? Ale to by se nemohlo tvrdit, že se snažíme slevové akce nabídnout široké veřejnosti, jen je problém, že zrovna skupina obyvatelstva s největší poptávkou po slevách nedisponuje znalostmi a zařízením, aby ty slevy uplatnili.

 • mirek nováček
  mirek nováček Před 11 dny +13

  Mnohem horší je, že některé služby myslím ani bez aplikace nejdou. Jednou jsem chtěl něco poslat myslím přes zásilkovnu, a na webu měli psáno, že se musí nainstalovat aplikace, která ovšem jde jen na telefon, a ne na PC. To je mnohem horší a to by se mělo zakázat.

  • M a
   M a Před 10 dny

   @Radim Sebesta ty moc chytrý nebudeš, škoda, že ti někdo nechcípl na covid ve velkých bolestech....ach jo

  • Filip Schmied
   Filip Schmied Před 11 dny

   @Vojtěch Vondráček stejně jako s Twitterem?😂

  • Vojtěch Vondráček
   Vojtěch Vondráček Před 11 dny +2

   Zásilkovna je soukromá společnost a je jejich věc jak dělají business.. Jestli máš s nima problém tak využij služby konkurence to je ta krása kapitalismu :)

  • Radim Sebesta
   Radim Sebesta Před 11 dny +2

   @k Ono už byl problém s tím očkováním které bylo naprosto zbytečné a k hovnu a ještě z toho dělat propustku do zaměstnání "nejsi očkováný, nemůžeš pracovat" tak jím příště nasrát do huby. Ještě že to po mě v tenkrát nechtěli...

  • k
   k Před 11 dny

   Přesně prostě chtějí vědět přesně o každém člověku kde je . A stále říkají demokracie . Proto. Je to těžká totalita ale troubo r si neuvědomují že si brzo nekopi když nebudou mít čip . Jo svět se v prdel obrací .

 • zendo
  zendo Před 11 dny +1

  z mojho "dotykaca" som si spravil pevnu linku....a som spoko ,ze to nemusim vsade nosit

 • Joel Miller
  Joel Miller Před 11 dny +6

  Senioři by si nemuseli stěžovat, ty se alespoň dočkali důchodu. Mladší generace se důchodu nedožije, protože vlastizrádná vláda řídí ČR stylem po nás potopa a Češi na posledním místě.

  • 王猴子 3
   王猴子 3 Před 10 dny

   Mladší generace nicméně volila tuto vládu. Holt to chce u urny poyžívat mozek...

 • Vtipy Pana Revmatika
  Vtipy Pana Revmatika Před 11 dny +5

  A neni možnost mít proste jen zákaznickou kartu?

  • Lukas Cerny
   Lukas Cerny Před 10 dny +1

   Ta sloužila jako start pro tohle šmírování a ovládání trhu

 • Ego eris felix explicare
  Ego eris felix explicare Před 10 dny +2

  Moji rodiče a rodiče ženy slevy nepotřebují. Celý život se snažili aby se jejich rodiny měli dobře. Takže i já se mám dobře a tak se staráme,aby našim rodičům vůbec nic nechybělo a ten zbytek života co mají si užijí.

 • P S
  P S Před 2 dny

  Svým způsobem to diskriminační být může, protože to znevýhodňuje určitou skupinu lidí. A ten pán v 00:56 lže, slevy které jsou nabízeny přes apku, můžou být prezentovány i jiným způsobem. A co když se vypne internet, ha? Co pak, jak ten člověk dostane svou slevu? Já jsem pro pokrok, používám telefon, troufnu si říct, že mám jeden z nejlepších na světě. Největší určitě, ale apky zásadně nestahuju, protože chtějí přístup k mým datům, a to nedovolím. Zrovna tak je to v tomto případě. Máte apku supermarketu a už o Vás všechno ví. A nejen oni. Předávají informace i jiným stranám. S nějakým GDRP si hlavu nelámou

 • Stepan Stranik
  Stepan Stranik Před 6 dny

  😀😀😀😀

 • Antonín Sebera
  Antonín Sebera Před 10 dny +1

  Jak neumite zpristupnit? Tak sleva ma byt sleva a ne ze to date jen do apky. Ja smartphone mam a nechodim podle toho nakupovat. Mam svoje obchody a nejake alevy v apce mne neprinuti jit jinam.
  Je to od vas hmusne. Prave ti starsi lide ty slevy pottebuji nejvic. Ja si zajedu do polska a mam vse levnejsi o 40% automaticky. Mne pracujicimu ve strednim veku jsou ty vase apky ukradene.

 • Xaver Abraham Tiberius Zork

  Problém je, že obchodní řetězce tu aplikaci v první řadě zneužívají k šmírování nákupních zvyků jednotlivců. A celá tahle prohnilost je zabalena do lákavého pozlátka. Nejsem senior, ale jejich software na můj telefon z bezpečnostích důvodů nesmí i kdyby slibovali zlaté prase. Když už dělají slevu, tak všem, nebo nikomu. A když jen někomu, tak ČOIka, stížnosti u pokladen... Ono by se taky jednou moho stát, že bez telefonu ani nenakoupíme a že místo slevy budou posuzovat uhlíkovou stopu, nebo třeba nadměrnou spotřebu tuků... (zcela pomíjím takové malichernosti, že mnozí nenakupujeme jen pro sebe).

 • Silent boy
  Silent boy Před 11 dny +3

  Překvapuje mě, kolik nenávisti se ve zdejší diskuzi najde vůči seniorům. Ti nejhloupější jsou dokonce schopni do toho tahat i Babiše... 🤦‍♂️
  Přitom je jasné, že vedle aplikací by měla být i varianta "fyzických kartiček, letáků atd.".

  • Xaver Abraham Tiberius Zork
   Xaver Abraham Tiberius Zork Před 9 dny

   Neměla. Slevové karty jsou taky zlo sloužící ke sledování nákupních zvyků jednotlivců. Pochopil bych slevu od nákupu určitého počtu výš, chtějí-li zboží rychle otočit, nebo prostě na položku všem třeba s omezením na max. počet, chtějí li nalákat. Ale sleva jen za osobní údaje je nepřijatelná z principu.

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny +1

   No jó oni kdyby měli boty na tkaničky tak to nedají , ještě ,že je suchej Zips 🤣

 • Dana Vratná
  Dana Vratná Před 11 dny +10

  Mě to taky leze na nervy vše jen přes internet různé aplikace mě je 43let a pořád mám tlačítkový telefón a jsem na to hrdá je to i dva roky co jsem si pořídila teprve internet a tablet kvůli covidu protože to jinak nešlo.Ale kdybych nemusela tak ho nemám zlatý 90léta teď jsou lidi akorát z moderní technikou úplně posedlý

  • pumelo1
   pumelo1 Před 10 dny

   @Honza Dittmar Právě, že se chovat neumíte a nikdy neuměli, jste většina nevychovaní sprat... za nás platilo každá rána která padne vedle! Vojna chybí jako praseti drbání,tam bys totiž salutoval a byl malinkej před všemi a nikoho by nějakej tvůj respekt nezajímal,protože vůbec nevíš co je respekt a už vůbec ne co je slušné chování podle starších generací,protože tě to nikdo nenaučil a vychovávanej si byl v tomto zapráskaným režimu,který se vyvynul a ještě vyvyne ve větší obludnost než socializmus! U tebe je respetovanej nějakej influencer co kecá nesmysly,vše pouze povrchní,jo a nezapomeň to okřídlené vaší generace nadávat starším VŠŽ a hejtovat důchodce. Zdravá společnost se pozná podle toho, jak se k rodičum a prarodičům chová,jenže tato společnost je již 20 let totálně nemocná, právě kvůli těm generacím narozených od 80-tek!

  • Honza Dittmar
   Honza Dittmar Před 10 dny

   @pumelo1 no sorry, ale na mindrák vypadáte :D jméno na internetu je věc vkusu, já se za nic nemusím stydět a netrpím stihomamem ani nejsem paranoidní. Ale shodneme se, vaše generace je příšerná, k dokonalosti chybí jen, jak máte rádi Babiše :D Co přesně je horší? Že se umíme chovat? Že se umíme adaptovat? :D

  • pumelo1
   pumelo1 Před 10 dny

   @Honza Dittmar Já nemám mindrák žádnej a kolik ti je poznám velmi rychle ,stačí zkouknout profil, tudíž hry a hudbu,kouknout na net, zda nejsi na faceb.. instáči a ponejvíce jen tahle deb.. generace si dává cele jmeno do Profilu,protože před 20 lety nebyl moc chytrej nápad!A u mne jsou všichni narození od 80-tek to co sem psal nahoře a je to čím dál tím horší a horší!

  • Honza Dittmar
   Honza Dittmar Před 10 dny

   @pumelo1 respekt, který očividně chcete :D ale opravdu z mé strany to nebude. Možná by vás můj věk překvapil. Máte asi moc mindráků, co? Doporučuji terapii :D
   Konkrétně co nerozchodili? "Má generace je vycepovaná chovat se slušně" škoda, že to neumíte, psát > zkurvený, cucák, idiot a nula... to má do slušnosti hoooodně daleko.
   Pokrytecká ubohost. Hrdina za klávesnicí?
   Zřejmě :D

  • pumelo1
   pumelo1 Před 10 dny

   @Honza Dittmar Jakej respekt ty generační nulo, za tím, že ta generace je zku... si stojím až na totální vyjimky! Mít tě v práci,tak bys, to co tady zkoušíš na ostatní udělal jen jednou, takoví ti asertivní manažeři a ředitelé, které jsem měl z tvé generace nad sebou a všichni nestáli za nic a moc dobře věděli, že by to nerozchodili, tak jak se ze své pozice chovali k ostatním,
   a většina si to z různých důvodů nechala líbit! Ani pozdravit neuměli s rypá.. nahoře a zbytky mlíka u pysku. Pamatuji dobře dobu před 15 lety,kdy na netu vyprávěli,že do pracovního procesu jde generace co je "jiná" .Má generace je vycepovaná chovat se slušně, ikdyby ten daleko starší byl kdovíjaký id.... Protože slušností je pozdravit i nepřítele!

 • Šárka Celecká
  Šárka Celecká Před 11 dny +32

  Je mi 70 a jsem na tabletu. Nemám problém s ničím a nakupují na netu. To je jejich problém.Ať si koupí třeba v bazaru.Kdysi byly louče a už jsou ledky nebo žárovky.Jsem ročník 52 tak pamatuji dost.Bšem vrstevníkům doporučuji ať se nebojí a jdou do toho.❤️🍀

  • Tomáš Jasný
   Tomáš Jasný Před 10 dny +1

   @Honza Dittmar ... děkuji Vám za krásné poděkování a za pozitivní energii a posílám Vám totéž. Přeji Vám hodně štěstí ...

  • Honza Dittmar
   Honza Dittmar Před 10 dny +1

   děkuji Vám za krásný příklad, že to jde, posílám Vám moc pozitivní energie a srdíčko

  • Petr Mareš
   Petr Mareš Před 10 dny +2

   @Tomáš Jasný Pane Tomáši, také Vám velice děkuji, jste o rok starší, ale ono to až nejvíc myslím NENÍ O VĚKU, ale JAK JE ČLOVĚKU DÁNO, JAK JE PŘIROZENĚ DISPONOVÁN!
   To si myslím.
   Důkazem je, že např. mnozí 40letí si drží tlačítkové telefony, nechtějí víc i se toho nového v podstatě bojí, až děsí.
   Můj názor je - Moderní technika ať slouží, ale nepinkat si v ní nesmysly, kostičky, granáty apod. ale
   AŤ ÚČELOVĚ POSLOUŽÍ ZÍSKAT NĚJAKOU INFORMACI A ODLOŽIT.
   Mám druhý trochu větší mobil, /ideální by byl tablet jen pro toto jediné, jako televizi, jinak tablet má samé nevýhody, včetně mizerné kamery fotoaparátu/,
   tak na druhém větším mobilu SLEDUJI TELEVIZI
   Jednak si mobil můžu vzít kamkoliv, třeba do koupelny při čištění zubů, do postele
   a dnes i pro důvod Úspory elektřiny.
   40" TV a víc nejde pod příkon 100 W, spíš více.
   Tak větší mobil či tablet je výrazná úspora elektřiny i když se přičte běh modemu cca 18W.
   Vidím pane Tomáši, že to s námi není špatné, jsou případy, že když mi dovolí, tak se věc vyřeší, zádrhel či zbytečně pomalý tápavý postup u člověka 35 - 40 let, když já jsem 70ník.
   Ku cti těchto vlastně mladých je, že to ode mě přijímají, nejsou povýšení.
   příjemnou každou minutu
   v životě, Životě

  • Tomáš Jasný
   Tomáš Jasný Před 10 dny +4

   @Petr Mareš ... Velice Vám děkuji, řekl jste to přesně a skvěle jste to přirovnal k vaření ...
   ... pro někoho je tablet, mobil, počítač, sociální sítě hobby a jiní mají na výše uvedené "alergii." Jsem vystudovaný strojař a výše uvedené jsou moje oblíbené "hračky." Mobil ovládám a používám výrazně lépe než mladá generace. Jsem ročník 1951. 10 let pomáhám s doučováním vnučce mé spolužačky ze ZDŠ a ta mne na oplátku de facto učí trendy mladé generace v celé šíři spektra. Tedy nejen nové technologické trendy, ale i kupříkladu hudbu a trendy v sociálních sítích ...
   ... stát by měl cíleně organizovat propojení mladých a starších generací. Nejstarší generace může například učit dějepis na základní škole tak, že bude hovořit o svém vlastním životě před rokem 1989 ...
   ... je velká škoda, že moudrost politiků není dostatečně velká, aby byli schopni přemýšlet o systému propojení a spolupráci všech generací. Ale věřím, že se časem politici naučí přemýšlet ...
   Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám hodně štěstí ...

  • Petr Mareš
   Petr Mareš Před 10 dny +2

   Souhlas, já jsem taky ročník, ale jako někdo umí vařit, jiné ne, tak to je i s ovládáním mobilu.
   Není to skoro nikdy o pořizovací ceně.

 • Mejla_CZ
  Mejla_CZ Před 11 dny +1

  Už vidím další Babišův billboard Vrátím letáky zpět do Česka !!

 • David Maderyc
  David Maderyc Před 11 dny +8

  jaktože s tim ČOI nic nedělá?

  • Honza Dittmar
   Honza Dittmar Před 10 dny

   @k neurážejte, taky to nedělám. Diskriminace (lat. discriminare = rozlišovat) je termín označující nějaké rozlišování. Nejčastěji se používá v negativním významu rozlišování lidí na základě příslušnosti k nějaké obecné skupině bez ohledu na schopnosti konkrétního jedince. Tzn. pokud by tam důchodce nepustili, je to diskriminace, ale to, že neumí používat aplikace, to je jejich problém :))) Můj obchod, moje pravidla.

  • k
   k Před 11 dny

   @Honza Dittmar diskriminace ti asi troubo nic neříká že ?

  • Honza Dittmar
   Honza Dittmar Před 11 dny +7

   protože nic neporušují? :D

 • Lukas Cerny
  Lukas Cerny Před 10 dny +1

  Ano je to diskriminace a peníze měli by být v ústavě lepší by bylo udělat český řetězce domluvit se s HRUŠKOU A KOPEM a rozjet vlastní prodejny zakázat vyvážení marží a tyhle řetězce udusit českým zboží i masem pak bude klit

  • Jiří Procházka
   Jiří Procházka Před 10 dny

   A tam by byli normální ceny žádna konkurence to by bylo😂😂

 • Donecek_UWU
  Donecek_UWU Před 11 dny +5

  Tak ať si ho prostě koupí LULW

 • Peter Tot
  Peter Tot Před 11 dny +2

  Prohnile Česko ví jak na lidech videlavat🤩🤣👍

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   @Balkanac Coouz Kašli na pravopis ,vše pochopeno !

  • Balkanac Coouz
   Balkanac Coouz Před 11 dny +2

   Nemluv o Česku když ani neumíš gramatiku 😂😂

 • Autistic GANG
  Autistic GANG Před 11 dny +5

  Boomers ☠☠☠

 • (Zadejte uživatelské jméno)

  Já bych všechny ty internety zakázal.

  • k
   k Před 11 dny +1

   Ta doba přijde a není daleko . To potom bude sebevrahů ,že nemají net

 • Do řiti s putinem
  Do řiti s putinem Před 11 dny +1

  A za to může bureš, ho volí to hloupí a pak to tak vypadá

  • 王猴子 3
   王猴子 3 Před 10 dny +3

   Zatímco po volbě kontráše Pavla bude na světě ráj!

  • Michal Mochman
   Michal Mochman Před 11 dny

   Ovce 🐑s řití 💩
   Béééé 🤣🤣🤣🤣

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   Bude to vypadat jak si to uděláš ,val k volbám !!

 • Josef Hlavatý
  Josef Hlavatý Před 11 dny +4

  To chce za každý den podobných podvodných akcí pokutu cca 100 milionů. Vyřízeno.

  • 王猴子 3
   王猴子 3 Před 10 dny +1

   @Josef Hlavatý 😁😁😁

  • Josef Hlavatý
   Josef Hlavatý Před 10 dny +2

   @王猴子 3 Ano, a již ze Strakovky půjde v hlubokém předklonu a možná i se staženými kalhotami, dle vkusu německého soudruha.

  • 王猴子 3
   王猴子 3 Před 10 dny +2

   Jsou to německý řetězce. Padne taková pokuta, zazvoní telefon z Berlína a Fialenko se osobně půjde příslušnému řetězci omluvit.

  • k
   k Před 11 dny +1

   Přesně

 • Filip
  Filip Před 11 dny

  Bohužel i důchodci musí jít s dobou.

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 10 dny

   @BaronMartin Média záměrně rozdělují ,dřív nebyl žádnej problém,byla nějaká úcta ke starším ! A dnes málem by je stříleli !

  • BaronMartin
   BaronMartin Před 11 dny

   @Anna Preis Tak jako, nemusí. Ale ať si pak nestěžují.

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny +1

   Kde je to psáno ??

 • Juch3L
  Juch3L Před 11 dny +8

  Hrozně rád bych slyšel tu generaci za které se začali poprvé prodávat auta a důvody lidí proč auto nechtěli/ mysleli že to je zbytečné.

  • hofficek
   hofficek Před 10 dny

   Stejně tak když přišly platební karty.. :D

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   @Dobrý den. Jó aby ještě Ty koně nepomáhali lidem !

  • Dobrý den.
   Dobrý den. Před 11 dny

   @Pavel Ne byli to konzervativci a vyznavači tradic. Uvědomte si, že na koni se tehdy jezdilo na delší cesty, jinak lidé chodili pěšky.

  • Pavel
   Pavel Před 11 dny +2

   @Dobrý den. Vlastně to byli průkopníci záchrany globálního klimatu, že? Ale prachy zvítězili, stejně jako dnes. Jó ta paráda, kdyby měl každý svého Šemíka zaparkovaného u domu. Ta hromada hnojiva,to by se pěstovala pšenice a další plodiny. Krásný utopický svět.

  • Dobrý den.
   Dobrý den. Před 11 dny

   Báli se jich, chtěli koně, čistě teoreticky auto je zvláštní a nepotřebné.

 • patricisko99
  patricisko99 Před 11 dny +2

  Nastala doba kedy se dospělí chovaj jak malé deti. 2023

 • Petr Šulc
  Petr Šulc Před 11 dny +2

  Diskriminace nebo Lenost se učit novému?

 • Xaxaxa Axax
  Xaxaxa Axax Před 11 dny +2

  Nepotřebují slevy mají vysoké důchody !

  • Petr Mareš
   Petr Mareš Před 10 dny +1

   Párkrát se vyspíš a hup - Je z Tebe seniór.
   A pak Ti takový jako Ty napíše Tvé napsané.

  • Máša Pavlová
   Máša Pavlová Před 11 dny

   No.😄😄😄😂👍

 • Jan Florián
  Jan Florián Před 11 dny +5

  Billa Tesco karty. Tak to má být. Každej chytrej jak poledne. Už jen to vytahovat ve stresu před pokladnou zbytečně telefon je na palici. Dceři takhle vypad a rozflákal se.

  • Máša Pavlová
   Máša Pavlová Před 10 dny

   @OHanixO _ Já se stresuji, jedna prodavačka na celý Albert pár samoobslužných pokladen kde je vždy nějaký problém a ona jede jako fretka když vidí tu frontu že nestiham ani cpát do tašky, vše mi padá, vždy říkám pokladní jsem na nákupu a ne na útěku, tak vždy zvolní a to jsem rychlá, důchodci jsou úplně za klauny u té pokladny.😁😄👍

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   @OHanixO _ I to je , když nakupují Ukrajinci !

  • OHanixO _
   OHanixO _ Před 11 dny

   On se někdo stresuje před pokladnou?🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Armored legends
  Armored legends Před 11 dny +6

  Jak můžeš diskriminovat někoho aplikací? nemáš kup nebo drž hubu a krok

  • Armored legends
   Armored legends Před 11 dny

   @M M naser si dědku

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   @Máša Pavlová Vždyť již v televizi rozdělují na staré a mladé ! Tak ať se na to vyserou a je klid !!

  • Máša Pavlová
   Máša Pavlová Před 11 dny

   Nechtějí se důchodci učit nové věci ale jak je někde sleva na kterou díky blbosti nedosáhnou tak je zle viz nick MM 😂👍😘👍

  • M M
   M M Před 11 dny

   @Armored legends Ty ♦️

  • Armored legends
   Armored legends Před 11 dny +3

   @Jan Florián Jak tě někdo nutí? tak tam nenakupuj, choď do večerky a máš klid, co je tohle za názory tyvole, hledáš důvody kde nejsou.

 • Jo No
  Jo No Před 11 dny +6

  Budu se smat az zestarnou pritomni chytrolini a nebudou stihat drzet krok...Takovy mne cisti boty uz dnes...

  • Jana Nová
   Jana Nová Před 10 dny

   Hlavně když udrží moč.🥳🏵️

 • Perun_MoR15
  Perun_MoR15 Před 11 dny +1

  Jo tak to je ten důvod proč čas od času něco je v obchodě i odpoledne když jde člověk z práce:)

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   Tak jestli chodíš jenom do krámu ,tak se nediv !!!

 • Farwin923
  Farwin923 Před 11 dny +34

  Tak jakože to je jejich problém, že nemají mobily, co chtějí? Měli jít s dobou...

  • Mirek Vana band.
   Mirek Vana band. Před 10 dny +1

   @BaronMartin Milej barone, .....no nic,sam uvidite casem.

  • BaronMartin
   BaronMartin Před 10 dny

   @Mirek Vana band. A co si konkrétně necháváme líbit? Pořád mi sakra neodpovídáte na otázky. Hlavně, že používáte tyhle debilní výrazy o tom, jak jsme ovce a vláda nás ovládá, které většinou říkají 50 letý zapšklí týpci sedící v hospodě s pivem v ruce.

  • Mirek Vana band.
   Mirek Vana band. Před 11 dny

   @BaronMartin Protoze jsme ovecky a nechame si vsecno libit na ceste k lepsim zitrkum.

  • 🦄 👑 Lydie.imperium
   🦄 👑 Lydie.imperium Před 11 dny +3

   @Anna Preis Proč nemaji rovnou rozumne ceny pro lidi!👍

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny +1

   Co tak se zeptat v obchodních řetězcích proč mají slevy ??

 • Ondra Ondra
  Ondra Ondra Před 11 dny +13

  Jinými slovy, duchny mají problém s tím, že někdo něco kupuje levněji než oni. Tedy nechtějí se něco přiučit a mít ty slevy taky. Jen chtějí, aby ostatním ty slevy sebrali taky :D Klasika

  • Ondra Ondra
   Ondra Ondra Před 10 dny

   @Antonín Sebera hrozné problémy, neumět používat aplikaci ... hotovej středověk

  • Antonín Sebera
   Antonín Sebera Před 10 dny +2

   A dalsi volic Fialy a Pavla kteremu jsou problemy lidi okolo ukradene. Skoncis v pekle.

  • Ondra Ondra
   Ondra Ondra Před 10 dny

   @Petr Mareš jistě, celej svět iluminátů chce vidět, jestli českej důchodce kupuje rohlíky nebo toasty ... :D jde jim pouze o data, sbírání preferencí lidí a lepší zacílení reklamy, případně i individualizaci slev (aby ten důchodce dostával slevy na to, co chodí kupovat - a aby nechodil ke konkurenci). Hrozivé, co? :)

  • Petr Mareš
   Petr Mareš Před 10 dny +2

   @Ondra Ondra Víš Ondro, že tím přihlášením jsi v systému odhalen i s cvičkama?
   A v budoucnu kam jdeme budeš dostávat povolení a zákazy. Víš to?
   Po pravdě jsem senior a přihlašuju se taky, občas záměrně se nepřihlásím.

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   @BaronMartin Takže dáváš to sežrat rodičům ??

 • patricisko99
  patricisko99 Před 11 dny +2

  Psát sračky na Fb, YT a poučovat vědí ale stáhnout aplikaci ne ? Divný

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   @Armored legends Souhlasím ,ale problém bude v těch 50 stínů šedi 😂😂

  • Armored legends
   Armored legends Před 11 dny

   @Anna Preis Přesně, jak pro ženy tak pro může

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   @Armored legends Ty bláho ,nebudeš vědět co bude za rok ! Možná to chce pořádny výcvik na vojně!

  • michal vrbík
   michal vrbík Před 11 dny +1

   @Máša Pavlová budete, protože budete /me mít hovno ,vše bude rozkradené ještě víc

  • Máša Pavlová
   Máša Pavlová Před 11 dny

   @michal vrbík Nebudeme bo nejsme odchovanci socialismu, kdy všichni mají mít stejně bez ohledu na IQ.😄😂👍

 • Michal Mochman
  Michal Mochman Před 11 dny

  Tak si noste jen kartu s kódem, baby, telefon mít nemusíte.... 🐑Béééé
  , 🤣🤣🤣🤣

 • Jardys 8
  Jardys 8 Před 11 dny +4

  Volili jste pětianál? Pak si nestěžujte.🤑

 • Winston
  Winston Před 11 dny

  Achjoo zas důchodci🤣můžou si přestat pořád stěhovat? Stačí si koupit mobil ne!

  • Jana Nová
   Jana Nová Před 11 dny +1

   @Anna Preis To jo, nechávají si vyměnit zámek od bytu za 7 tisíc a pak brečí v telce že je zámečník okradl.🏵️🥳

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny

   Tak vidiš oni umí zase něco jinýho ! Nemusí čekat na některé manuální služby ! Vymalují výměna zámků ,výměna žárovky v autě atd 🤔 To určitě také dáš 🤣🤣

 • MrKott2002
  MrKott2002 Před 11 dny +2

  Volí Babiše a picuji že nemají "slevy" tak to je gól

  • MrKott2002
   MrKott2002 Před 8 dny

   Potom co andrejko určil hodnotu duchního života... Jedná jediná kobliha vím, že duchny jsou jen zbyteční zkuhralové

  • 王猴子 3
   王猴子 3 Před 10 dny +1

   Tak ty jsi taky dobrej!!! 😁😁😁 Já myslím, že všem stačí Fialovy "slevy" na elektriku a plyn! Ještě aby Fiala zaváděl "slevy" na potraviny.

  • MrKott2002
   MrKott2002 Před 11 dny

   @Anna Preis ty taky, pointa?

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny +1

   Tak Ty jsi opravdu na ránu mezi oči 🐃🐃

 • Captain Price
  Captain Price Před 11 dny +2

  Geronti ovládají pouze Facebook, k šíření zaručených pravd a utajovaných tajemství.

  • old woodeman
   old woodeman Před 11 dny

   @slehy Máte samozřejmě pravdu, ta poznámka o mlíčňácích je trochu provokativní nadsázka s odkazem na to, že spousta mladých lidí má naopak zkreslenou představu a podobnou rétoriku používá v příspěvcích o tom, co senioři se sítěmi umí nebo neumí.
   Generalizovat se ale v obou případech určitě nemá.

  • slehy
   slehy Před 11 dny +1

   @old woodeman I CZcams je sociální síť. Mimochodem tvrdit, že sociální sítě vymývají mozky jen "mlíčňákům" je dost mimo. Stáří vám rozhodně nedává patent na moudrost.

  • old woodeman
   old woodeman Před 11 dny +1

   Myslíte?
   Já jsem to, čemu říkáte geront.
   Nemám sebemenší problém s moderními technologiemi, ale sociálním sítím se naprosto cíleně vyhýbám.
   Nebaví mne číst denně stovky nesmyslných příspěvků a sledovat slaboduché fotografie toho, co kdo měl k obědu a podobná "inteligentní" sdělení.
   Jednak to je ztráta času a pak na těch mlíčňácích vidím, jak jim to vymývá mozky.

 • Antonek
  Antonek Před 11 dny +4

  Spíš by se mělo zamyslet nad tím, proč je kvůli slevám takové halo, protože lidi mají málo peněz, kdyby měli senioři důstojný důchod, asi by to bylo o něčem jiném a mohli nakupovat to co chtějí, ne to co je ve slevě.

  • 王猴子 3
   王猴子 3 Před 10 dny +1

   @martin sedláček Tak to určitě kolaborante. ČR má vyšší HDP na hlavu než (ze "starých" členů EU) Řecko, Kypr, Španělsko, Portugalsko a Itálie. Ale nějakým zajímavým řízením osudu poloviční penze než výše jmenované země, které jsme ekonomicky již nechali za sebou. Jak bys Sedláčku tupě čumící z prdele Fialy vysvětlil tento zajímavý úkaz?! 😁😁😁

  • martin sedláček
   martin sedláček Před 11 dny +2

   Důchodci mají dostatečné důchody o tom to není samozřejmě pár výjimek se najde

  • BaronMartin
   BaronMartin Před 11 dny

   @Anna Preis Málo

  • 🦄 👑 Lydie.imperium
   🦄 👑 Lydie.imperium Před 11 dny

   @Anna Preis 👍😂

  • Anna Preis
   Anna Preis Před 11 dny +2

   Co remcáte ,kolik je důchodců co kupují ne pro sebe ,ale pro své dospělé děti,,ktreří jsou v práci nebo na sociálních sítích 🤣🤣🤣🤣