HNTV sažetak: HAJDUK vs CIBALIA 6:1 (10.kolo, MAXtv Prva liga 16/17)

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 24. 08. 2024
  • MAX TV Prva liga: Šest pogodaka Hajduka protiv Cibalije
    Nogometaši Hajduka lako su u 10. kolu MAX TV Prve lige došli do nova tri boda. Na Poljudu je Hajduk sa čak 6-1 pobijedio Cibaliju.
    No, treba napomenuti kako su Vinkovčani imali aktivnih 1-1 poslije prvog poluvremena, no u nastavku se dogodio potop gostiju, odnosno, čak pet pogodaka Hajduka. U posljednjih pet minuta je domaćin, pak, 3-1 pretvorio u ogromnih 6-1.
    Dva je pogotka postigao Franck Ohandza, dok su se po jednom u strijelce upisali Said, Kožulj, Jefferson i Futacs. Hajduk je time održao kontakt s vodećim trojcem (Rijeka, Osijek, Dinamo), dok je Cibalia na posljednjem mjestu ljestvice.
    MAX TV Prva liga, 10. kolo: Hajduk - Cibalia 6-1 (Said 7, Ohandza 54, 85, Kožulj 71, Jefferson 88, Futacs 89 / Dabro 33)