BUĎ V TÝMU

• čas přidán 9. 08. 2023
  • Druhý díl 𝐁𝐯𝐓 z Kodaně je tady! 🏟️🇩🇰 Vydejte se s hráči do Parkenu na rozcvičku, nahlédněte do hráčského tunelu a mrkněte na to nejzajímavější z úvodního zápasu 3. předkola Ligy mistrů. A taky se dozvíte, který sparťanský DJ se objevil ve sparťanském kotli! 🇷🇴 #acsparta #UCL #championsleague

Komentáře • 29

• @cuzzzzz1
    @cuzzzzz1 Před 9 měsíci +9

Paráda, koukal jsem na to teď třikrát 😅. Jen sakra pojďme chodit na stadion už na rozcvičku. Několikrát to zmiňovali i hráči, jak jim to pomůže. Sám s tím mám problém, ale budu se snažit. :)

• @cuzzzzz1
    @cuzzzzz1 Před 9 měsíci +5

Pěkně Brian mluvil o Letné. Doma musí být peklo na tribunách.🔥 ACS!!!

@arthasdeadsoul3928 Před 9 měsíci +5

Šulo a Kuchta to měli prostě dát! V takový fáze soutěže se to prostě musí už proměňovat!

• @carlpeant9666
      @carlpeant9666 Před 9 měsíci +1

kdyz to vidim, troufnu si rict, ze byt tam Kuchta, nebo Cvancara golem by to skoncilo, Haraslin si asi rad chodi pro penalty..

@arthasdeadsoul3928 Před 9 měsíci +2

@@carlpeant9666 U Kuchty si nejsem 100% jistý, ale Čváňa by to s velkou jistotou zavěsil! Toho je fakt škoda, že jsme ho pustili, když máme šanci hrát opět po letech o Ligu mistrů a potřebujeme každého šikovného hráče... Místo toho máme v rezervě Mincheva, který dá gól 1x za rok a Victora, který je nejspíš zraněný a kdo ví, kdy vůbec nastoupí a kdy se rozehraje.

• @vojtechkostovski951
    @vojtechkostovski951 Před 9 měsíci +12

Kodaň pro mě byla a stále je favorit. Vždyť loni hráli skupinu LM. S trochou štěstí si ale odvážíme remízu a doma bychom měli být prostě lepší. Je otázka, zda to bude stačit, protože Kodaň je skvělé mužstvo a nebojí se ani venku. Uvidíme zda postoupíme nebo zda nám k úrovni LM bude ještě něco chybět. S čím však spokojen jsem je soustředěnost, nasazení hráčů a plnění taktických pokynů. Když k tomu přidáme trochu štěstí, skvělý výkon brankáře a v odvetě snad i nějaký ten gól v jejich síti, pak máme šance přes ně projít. Klobouček všem, ale hlavně panu Priskemu. Za ten rok kdy je ve funkci udělal se Spartou velký pokrok. 2 roky zpátky bych si troufnul říct, že by nás v Parkenu vykostili 3:0 a bylo by hotovo. Sparta pod panem Priskem tak křehká není i proti očividně kvalitnímu soupeři.

@arthasdeadsoul3928 Před 9 měsíci +1

Ty bys nás 2 roky zpátky vykostili ne 3:0 ale 6:0! Jako stále máme velkou šanci je doma porazit a jít dál, ale stále se prostě obávám toho, že jak při nás teď v Kodani stálo hromady štěstí, tak podle mě doma už tolik štěstí mít nebudeme. Navíc máme stále slabou lavičku... Jak odejdou hráči, kteří makají a jsou vidět, tak naše hra jde rázem dolů a potom už je to opravdu jenom o tom štěstí, aby soupeř neudeřil! Podle mě Sparta neměla ještě pouštět Čvančaru, když se vědělo, že budeme hrát o Ligu mistrů a potřebujeme v útoku někoho, kdo nedá gól 1x za měsíc. Na naší ligu máme dobré mužstvo tam se toho nebojím, ale tyto venkovní soutěže prostě potřebují víc!

@vojtechkostovski951 Před 9 měsíci

@@arthasdeadsoul3928 souhlas se vším. Kodaň má taky pořád slušnou šanci na postup. Lavičku má o dost lepší a hlavně loni hráli skupinu v LM a mají tak víc zkušeností s takovými zápasy. Ohledně Čvančary. Sparta ho asi nechtěla prodat před LM, ale on i jeho agenti i Gladbach ho chtěli mít včas na přípravu a nabídli adekvátní sumu. V takové pozici Sparta musí prodat, protože jinak by brzdila vývoj hráče, který chce do Bundesligy.

• @frantisekmikota8447
    @frantisekmikota8447 Před 9 měsíci +3

Brian Priske 👏👏👏 Brian Priske 👏👏👏

• @janjelinek3590
    @janjelinek3590 Před 9 měsíci +2

No ja tu brečet nad tím že Haraslín nedal sólo a spadl aniž by vystřelil nehodlám. Myslím že spíš jsme měli štěstí celkově my. Kodaň mohla dát v druhém poločase 3 góly. Celkově to ale nebylo úplně marné, ale ani nějaké hvězdné. 0:0 je pro nás kvůli průběhu druhého poločasu vlastně výhrou. Spíš mě štve třeba ten Haraslín v tom pohledu, že nedokáže se vyburcovat v průběhu zápasu ke zlepšení. Třeba Mejdr v prvním poločase byl zralý na vystřídání, ale v druhém poločase se opravdu citelně zlepšil. Tu konzistenčnost musí zlepšit Haraslín. Birmančevič jde vidět v prvním poločase celkem dobře, ale pak se pravidelně spíš vytrácí, že by ještě fyzička? Celkově není za Kuchtu náhrada momentálně. Máme sice hráčů dost, ale třeba Sejk si ještě musí zvyknout. Nemáme tu lavičku úplně top, ale zároveň to není úplně marné a když odehrajeme maximum co ve Spartě je, tak Kodaň můžeme zvládnout!