TOP 5 Smolaři, kteří slavili předčasně

• čas přidán 16. 11. 2023
  • TOP 5 Smolaři, kteří slavili předčasně
    Občas ve sportu nastanou situace, ze kterých je potřeba si vzít ponaučení. A taková předčasná oslava vítězství, jenž vyústí v porážku, je něco, co si dotyčný bude jistě pamatovat do konce života. A navíc se tím internet pobaví. Tak se pojďme v dnešním videu podívat na sportovní momenty, kdy naši smolaři slavili předčasně.
    STAŇ SE ČLENEM ZDE: / @toptrendingcz
    Pokud se vám naše video líbilo, sdílejte ho s přáteli.

@josefsezbrisko9064 Před 6 měsíci +6

Jo jo. Vítěz je vždy až za cílovou čárou. Těm předčasným "vítězům" to přeju. Slaví se prostě až za cílem. Tentokrát jsi mě skutečně pobavil. Tu penaltu znám z videí o fotbale a také stojí za pousmání. 😁😂 👍

@martinsuk8085 Před 6 měsíci +1

Když tahají býka za rohy, nesmějí se pak divit.
    To mi připomíná ten záběr z filmu od disney Letadla.

• @davidantl9583
    @davidantl9583 Před 6 měsíci +2

já jsi pamatuju jak jsem byl před 1 nebo 2 měsíci na prvním derby v hokeji v sezóně Chance ligy 2023/2024 Přerov vs Prostějov vyhrávali jsme 4:3 zbývalo pár minut do konce 3 třetiny a už jsme slavili ale náš brankář udělal chybu a Prostějov dál gól a bylo to 4:4 a nakonec Prostějov nás porazil v prodloužení 4:5 naši fanoušci byly vážně na***** a začali nadávat a házet odpadky na ledovou plochu.