Bermudský Trojúhelník Vrátil Loď, Která Zmizela Před Téměř 100 Lety

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 7. 12. 2022

Komentáře • 74

 • Lukáš Streďanský
  Lukáš Streďanský Před měsícem +6

  Ahoj, skús prosím ťa v ďalších zaujímavostiach napríklad objasniť ako sa stávajú umelé ostrovy v Dánsku. Inak super videa. 👍👍👍

 • Iveta Benova
  Iveta Benova Před měsícem +3

  V Bermundskom Trojuholníku je hviezdna brána, prejde sa cez ňu do inej dimenzie

 • Lidka REPOVA
  Lidka REPOVA Před měsícem +2

  Zdravim, Boze same zahady, čemu človek nerozumi!! Neco tam je jako, magnet jsem kdysi cetla. Moc dekuji hledejte dal🙏👍✋

 • mtgne 53
  mtgne 53 Před měsícem +8

  2:05 ... "vědci doufají, že rozbor trosek nalezených v Kalifornii záhadu vyřeší"
  ... aha, loď vyplula z Charlestonu, zmizela v BT a její trosky našli v Kalifornii. Jasně , to je od St. Augustine (Florida) jen co by kamenem dohodil 👍 Bermunský trojúhelník je taky dobrý! Jen tak dál, legrace musí být! 🤩

 • GambleHazardCZ
  GambleHazardCZ Před měsícem

  Však se našla na dně 🤣 nic jen tak nezmizí nesmysl 🤣🤣🤣 uz vidím jak po velké vichřici, někdo něco najde 🤣🤣 na dně oceánu.

 • Míchal Kortus
  Míchal Kortus Před měsícem +16

  Pěkné video Draku 👍👍👍.
  No a pak že se z letu letadlem není čeho bát 😲🤔🤨

 • b. Brodský
  b. Brodský Před měsícem +2

  Jsou to pohádky docela napínavé, bohužel jsou to nesmysly

 • Martin Horák
  Martin Horák Před 27 dny +2

  😂😂😂 Musím se smát sám sobě, že jsem na ty vaše triky zase naletěl. 😂😂😂

 • Andrej Snajdr
  Andrej Snajdr Před měsícem +4

  No vědci už to dávno vyřešili, stačila k tomu statistika, zjistilo se, že na podobně velké ploše s podobnou frekvencí dopravy dojde k podobnému počtu havárií, přičemž část lodí a letadel se na takové vodní ploše prostě nenajde. Tedy žádná záhada, jen místo na které se někdo zaměřil a na jednotlivých případech vybudoval mýtus.

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem

   @badaxe badaxe - Zmieňujem sa všeobecne, konkrétne správy z videa som neskúmal, ale fenomén "bermudský trojuholník" je známy už vyše 50 rokov a počas toho v ňom zmizlo niekoľko lodí a lietadiel. Pán síce spomenul St. Augustina, ale pomýlil si Floridu za Kaliforniu, čo sa stáva.
   A je to naopak. Jedine malomyseľní a slabocitoví nedokážu propagande vzdorovať, preto sa ľahko nechajú zmanipulovať a na konšpirácie sa vyhovárajú, aby druhých ponížili a svoje ego podporili.
   Konšpirácie slúžia ako obrana verejnosti voči propagande šírenej mocnými, preto konšpirácie sú dobré, ale to propaganda je zlá, pretože spoločnosť je nimi klamaná a poškodzovaná, aby mocní svoje falošné zakladanie a zachovávanie moci mohli verejnosti zamaskovať. V minulosti nám konšpirácie už pomohli napr. zbaviť sa komunistickej vlády.

  • badaxe badaxe
   badaxe badaxe Před měsícem

   @HmmH QQ Ty jsi typický příklad zmanipulovaného hlupce. Nevalné schopnosti si problém nastudovat vedou k tomu, že hledá snadné řešení, tedy "konšpiráciu". Pro slováky je to ostatně celkem národní vlastnost. Dřív za vše mohli "česi" teď už 30 let se osírají sami a tak jsou to židia, maďari a konšpirátori :-) Ty jsi docela pěkná příklad. Žereš tady ta kraviny a ani si neověříš co ten "tvůrce" blábolí. Nepřijde ti divné, že loď se našla u "San augustin" což je na Floridě a on blekotá o Kalifornii? Milý čobole, jsi fakt kašpar.

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem +1

   Rozdielne vlastnosti ako slabý Intelekt, slabá chápavosť a všímavosť, silná zaujatosť až fanatizmus, nedostatočná snaha samostatne bádať a zaslepená dôvera k úradom, vládam a autoritám rozdeľuje spoločnosť na zmanipulovaných a vzdorovitých systému. Čiže neschopní rozpoznať pravdu a skutočného odborníka sa ľahko nechávajú odborníkmi oklamať a to sú väčšinou takí odborníci, ktorí sa systému musia podvoliť, pretože buďto reputácia a peniaze sú im prednejšie ako pravda, alebo sú k tomu skrz pracovnú zmluvu alebo vyhrážky prinútení.
   Máte nejaký príklad dezinformácie?

  • Andrej Snajdr
   Andrej Snajdr Před měsícem +1

   @HmmH QQ Podle mne je problém spíš v tom, že lidé moc nerozlišují kdo je v čem odborník. Krásně to bylo vidět za covidu, kdy dezinformační scéna byla plná názorů, pseudovědců, lidí z jiných oborů, než by jim dávaly dostatečné znalosti aby se k tomu mohli kvalitně vyjádřit. Rodina mi posílala jeden dezinformační článek za druhým a já se nestačil divit jak velký měli dosah, přitom často stačilo jen pár minut aby si člověk ověřil jaká je to blbost.

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem

   @Andrej Snajdr - Verejnosť má o vede teoretické predstavy, ale prax je iná. Dnes panujúca veda je nielen hrozne cenzurovaná, skorumpovaná, spolitizovaná a militarizovaná, ale ešte viacej prírode a človeku škodí, ako pomáha. Vedci nemajú slobodu v skúmaní, sú to tiež zamestnanci a rozkazuje ten, kto platí granty a on potrebuje presadzovať iné hodnoty, ako je pravda a spravodlivosť. Takže je naivné sa spoliehať na vedu, že bude oznamovať a uznávať len pravdu.

 • Dito11
  Dito11 Před měsícem +18

  Tak ono reálně (Podle mého názoru) ten trojúhelník je hodně využívaná lodní trasa + se jedná o obrovskou oblast a tam kde je hodně lidí se toho hodně stane. V té obrovské oblasti když se potopí loď a nemá, nebo má ale má poškozený maják tak je malá šance že tu loď někdo najde i když znají směr kam plula - vzhledem k počtu lodí a všeobecně ruchu se to stává ve stejném poměru jako všude jinde jen s tím rozdílem že ve větších číslech na jednotlivce. Hodně lidí = také hromada přehlédnutí, hromada chyb a hromada nevysvětlitelných událostí protože na samotných lodích je málo lidí (Posádky lodí) a tak je tam hromada domýšlení. :)

  • Dito11
   Dito11 Před měsícem

   @HmmH QQNa jeden konkrétní podobný příklad jsem si vzpomněl (který názorně demonstruje jak to funguje) Šlo o pokusy na myších, dali velkému množství myší 1000x dávku umělého sladidla než byla maximální doporučená dávka na hmotnost a vzrostlo množství rakoviny u myší o nějakých 5% (To je číslo které se dá považovat za neprokazatelné z důvodu možné odchylky bez žádných dalších nežádoucích účinků, to byl důkaz o naprosté bezpečnosti) a na základě toho vznikla reportáž ve které bylo že to umělé sladidlo zvyšuje šanci na vznik rakoviny o 5% z toho vznikla panika mezi lidmi a vláda zakázala používání tohoto umělého sladidla. Takže je rozhodně pravda že vlády a lidi jsou relativně hloupý jako skupina.

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem

   Pritom tie autority ani nemusia zistiť, že tak konajú nevedome, pretože nemajú k tomu dostatočný intelekt, aby to rozpoznali a tak sa stávajú spoľahlivým nástrojom šírenia politickej alebo vedeckej propagandy.

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem

   Ale školy a autority prezentujú vedu, preto to s vedou dosť súvisí a je to o vymývaní mozgu a úplne vážne, v takomto stave sa svet nachádza.

  • Dito11
   Dito11 Před měsícem

   @HmmH QQ To co tu ale popisuješ mi ale přijde jako míchání dvou věcí dohromady. To co tu popisuješ je nějaký vytváření kultu osobnosti a na tom základě vymívání lidem mozky. Tohle vím že se děje, většinou to lze extrémně snadno prokouknout protože je to zaměřené na davy ale to už se mi nezdá že by mělo s vědou něco společného.

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem

   Človek má naivnú povahu a o to viacej, čim je menej vzdelaný a informovaný. Toto vládnuca moc dokáže zneužiť a práve skrz vedu a vzdelávanie dokáže oklamať širokú verejnosť, pretože v spoločnosti prevláda falošná predstava o tom, že školy a autority vždy hovoria pravdu, preto sa im zaslepene dôveruje.
   A vládnucou mocou nemyslím štátnu vládu, však tá určite nebude dosť mocná, ak je závislá na voľbách, na médiach, na bankových úveroch a musí vládnuť obmedzený čas, ale je to moc, ktorá nepotrebuje sa verejne ukazovať, časovo je neobmedzená, nepotrebuje úvery a dokáže manipulovať i štátnou vládou.

 • Daniel Horáček
  Daniel Horáček Před měsícem +1

  👍

 • Flaaaboy Eda
  Flaaaboy Eda Před měsícem +3

  Co je to Bermunský trojúhelník??? To čte automat???

 • The Punisher
  The Punisher Před měsícem +38

  by chtelo v dnesni dobe tam poslat nekoho s zivym prenosem, klidne robotickou lod

  • hankabar
   hankabar Před měsícem +1

   @hovir marica jj. Ja verim, ze problem muze byt uvolnovani velkeho mnozstvi methanu, coz neni zadna zahada. Proste prirodni ukaz.

  • Petra Spilkova
   Petra Spilkova Před měsícem

   Kde by sehnali peníze a na tohle to by se jim vysmÁLI protože by investovalo a pak by vypadl signál a neobjevil se. A dnešní době by to bylo drahý

  • hovir marica
   hovir marica Před měsícem +7

   Jako kam? Co to tady všichni melete? V oblasti celého Bermudského trojúhelníku se normálně létá i plují lodě. Není to žádná no-go zóna. Akorát se tam občas něco ztratilo.

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem +2

   Ak ovšem úrady ovládnuté mocou chcú pravdu ukázať, čo nechcú.

  • Radim Kaderavek
   Radim Kaderavek Před měsícem +3

   On tam asi nebude signál a tak něco..... Ale určitě by to šlo udělat jak signál tak průzkum 🤗

 • Martin Baddo
  Martin Baddo Před měsícem +4

  Další ze skvělích videí 🎉

 • A. Gabriel
  A. Gabriel Před měsícem +1

  Neuveriteľné. Žeby konšpirácie? 😎

 • Michal husarik
  Michal husarik Před měsícem

  Lokalita s výskytem masivních bouří nic víc

 • Tomáš S.🍀🍀
  Tomáš S.🍀🍀 Před měsícem +2

  The best video I've seen on CZcams

  • Kateřina
   Kateřina Před 21 dnem

   možná by se ocitl v jiné dimenzi,někdo živý.

 • emilferenc4555
  emilferenc4555 Před měsícem

  Pan moderátor si šlape na jazyk - neumí říct "BERMUDSKÝ " trijúhelník .

 • Ludmila Ebringerová
  Ludmila Ebringerová Před 14 dny

  Zdravím vás a prajem vám pekný deň. Video bolo dobre a zaujímavé. Prajem vám všetko dobré. Mám rada take videa.😄🌹🍀

 • Milan Ľalík
  Milan Ľalík Před měsícem +11

  Ja by som tam poslal našu - nenašu vládu aj s parlamentom 😃

 • epic112
  epic112 Před měsícem

  ''Trochu'' sa ti zmenil hlas

 • Míra Zikmund
  Míra Zikmund Před měsícem +7

  Nechápu, co je zvláštního na tom, když se zmizelé letadlo nebo loď po letech najde na mořském dně.

 • Jozef Novak
  Jozef Novak Před 15 dny

  Super! Tak konečne! Ďakujem za video!

 • THOR T1000
  THOR T1000 Před měsícem +4

  Proč se žádné vraky nenašli je jednoduchý protože hloubka moře ve velké části této oblasti dosahuje více než 6 000 metrů a je proto velmi obtížné nalézt vrak ztroskotané lodi nebo zbytky zmizelého letadla.

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem

   @badaxe badaxe - Znovu sa ukazuje fakt, že systémom zmanipulovaný človek má predpoklady sa chovať arogantne a odporne. Ale čo iné sa dá očakávať, keď ten parazitný systém zakladajú a podporujú osoby, ktorým morálka, láska, pravda a spravodlivosť je bezvýznamná. Infekcia z toho sa potom prenáša na verejnosť a človek je intelektuálne a duševne už tak oslabený, až nedokáže manipulácii vzdorovať.

  • badaxe badaxe
   badaxe badaxe Před měsícem

   @HmmH QQ Jasně, konšpirácia :-) vy čoboli jste fakt ******

  • HmmH QQ
   HmmH QQ Před měsícem

   Ani špionážne služby netreba ignorovať, ktoré budú bádateľa zastrašovať a obmedzovať, aby skryté zostalo skryté.

 • kirk hammett
  kirk hammett Před měsícem

  dobrá práce!!!

 • Míra Fizek
  Míra Fizek Před měsícem +3

  Perfektní . . .díky.

 • Daniel Horák
  Daniel Horák Před měsícem

  Jsou tam vyřčené hrozné bludy; letadlo vystoupilo na 50000 potom kleslo na 4000🤔🙄😃 Trochu létám a běžným dobravnim letadlem nevystoupáte do stratosféry 😂

 • Vojtěch Hofman
  Vojtěch Hofman Před 27 dny +3

  Lživý nadpis

 • Helena Martincová
  Helena Martincová Před měsícem +2

  Super, dík

 • Robert Kusnir
  Robert Kusnir Před měsícem +2

  Loď bola na inom mieste, alebo je to hoax🙈🤭😁🤓🤷‍♂️

 • Daniel
  Daniel Před 9 dny +1

  Poslal bych tam vládu na dovolenou..

 • Jakub Fojt
  Jakub Fojt Před měsícem

  Je to proto že se tam uvolňuje metan ne??? 🤔🤔🤔 Jedna z teorií

 • Rudy CreaTVty
  Rudy CreaTVty Před měsícem

  Bermundsky??

 • Swer Semi
  Swer Semi Před měsícem

  39 mužů

 • Jakub Svoboda
  Jakub Svoboda Před měsícem +1

  Like

 • epic112
  epic112 Před měsícem

  Po 11h

 • chronicpain
  chronicpain Před měsícem +1

  4 8 15 16 23 42