Tenere 700 | Manisa - Demirköprü Barajı - Terapi Virajlar & Ses | POV

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 12. 09. 2024
  • Stock Exhaust Tenere Sound with Curves! #tenere700 #ténéré700 #t7

Komentáře • 11

• @LevoTheRider
    @LevoTheRider Před 3 měsíci

Güzel sürüş gayet keyifli. Ben de 2 hafta önce oradaydım eğitim amaçlı hayran kalmıştım yollara ilk defa gittiğim için 2 depo gittim geldim :)

• @0xbgk
      @0xbgk  Před 3 měsíci

ben de 2 defa dondum tekrar gitmeyi dusunuyorum, lezzetli bir yol:)

• @Bongo3434
    @Bongo3434 Před 3 měsíci +1

Aga sen yine de dikkat et yol için yüksek km gidiyorsun keyifli sürüşler

• @MEGASNOY
    @MEGASNOY Před 3 měsíci

Kalite akıyor. Abone oldum.

• @cgyuce
    @cgyuce Před 3 měsíci

Tenere 700 almak var aklimda bu aralar. Videolara bi bakayim millet napiyomus nerelerde kullaniyomus dedim ilk defa videolarina denk geldim izlemeye basladim. Motosiklet güzel ekipmanlarin güzel beni yanlis anlama ama videoyu gerginlikle izledim virajlara gerekenden hizli giriyorsun 60 70 le dönmen gereken viraja 100 le giriyosun virajda gaz acilir kuraliyla gazı aciyosun iyi güzelde bi bakiyosun kurtarmicak mi diyip korkup kapiyosun gazi. Her virajda gazı ac kapa ac kapa ac kapa ac kapa viraj donuyorsun. Sağ da tali yol bağlantısı var agaclardan dolayi yola baglanti noktasi gorulmuyor ama orayi 130 la geciyosun tarladan dönen toros lu bi dayi cikacak ordan ki dogal olarak geldigini bile gormicek hatta bakmicak bile kotu seyler yasanacak cunku durabilecek yada kontra verip kurtaracak hizda bile degilsin. Virajda karsi seride tasiyosun yada erken giriyosun viraj cikisini görmeden iceriden gaz aciyosun bu sefer gaz kapayip dışa acilip cikisi gorup tekrar gaz aciyosun limitlerdesin yani gereksiz fazla yatiriyosun motoru valla bak yanlis anlama beni bu surus tarzi seni uzun yolda yorar kasilmana sebep olur bi egitim almaya çalış daha sakin kullan senin icin diyorum uzun yillar saglikla mutlulukla bin bizde videolarini izleyelim nereleri gezmis diye bakalim allah allah noldu ya niye video atmiyo artik demeyelim

• @0xbgk
      @0xbgk  Před 3 měsíci

oncelikle yorumunuz icin tesekkurler, uzun uzun usenmeden yazmissiniz motor-motorcu camiasinin onemi, gercekten insani kiymetli hissettiriyor :), dediklerinizde yanlis yok ama malesef youtubea paylastiklarimizlayiz ve 14 dakikayi bu sekilde surdugum aslinda hep bu sekilde suruyorum ya da egitimli bir insan bile olsa bu sekilde davranmayacagi anlamina gelmiyor, bir hizdan sonra hatanin veya dikkatsizligin telafisi icin gosterebilecegin reaksiyon suresinin azalmasi dolayisi ile ayrilan surenin azalmasi, egitimin onemi ve egitimdeki maddelere guvenme gerekliliginin bilincinde olmakla birlikte, tali yol, araba-insan-hayvan cikar gibi tahminlemeler surus sirasinda motor araba farketmeksizin her zaman dusuncelerimizde, kontra verip kacma durumu ki (nereye kacma) kisinin yetenekleri ve pratigine gore degiskenlik gosterir ayni sekilde motorda belirli hizda duramayacak olma da, uzun seyahatlerim de oldu, en rahatsiz motorla ama hic yorulmadim ama 6 saat youtubea koymadim :) tabiki bu sekilde surmek insani yorar saatlerce bu sekilde surmuyoruz, dinleniyoruz mola veriyoruz vsvs ama kaza iste zaten kimse isteyerek kaza yapmiyor kazalari oldurmamak icin ugrasini da goremiyorum diyorsunuz, sizin endisenizi kesinlikle anliyorum peki niye bu sekilde suruyorsun dediginizde yanitim net degil motoru yalnizca a noktasindan b noktasina gitmek icin kullanmiyorum viraj icinde gaz acip kapamalar ozellikle kaysin diye :) (bunlar da bir tecrube) virajda karsi seride tasmalarim (karsi seritten araba gelmiyor ise neden olmasin) :), burada kesinlikle oncelik insana zarar vermeme sehir icinde cok nadir yaparim, bu is biraz keyif eglence stres atma apacilik risk alma adrenalin istegi ya da size gore aptallik egitimsizlik :) daha offroad yanlama kaydirmali surusler gelicek en guvensizinden :) size guvenli ve keyifli surusler dilerim..

• @MEGASNOY
    @MEGASNOY Před 3 měsíci

Kamera ve filtre nedir. Log çekim yapıp renkleri sonradan mı düzenlediniz.

• @0xbgk
      @0xbgk  Před 3 měsíci

gopro 10, nd 8, gopro ham cekimine kendi filtremi sonradan koydum

• @mehmetali8556
    @mehmetali8556 Před 3 měsíci

Stock egzoz mu