ZPOVĚĎ OBĚTI #3: "Bylo mi 13, on byl matky přítel a spal se mnou denně"

Sdílet
Vložit
 • čas přidán 17. 09. 2022
 • Nový příběh mladé ženy, který by rozhodně nechtěl prožít nikdo z nás. O to důležitější je ale o tom mluvit.
  ■ VINO OD CIGÁNKA www.vinociganek.cz
  ■ TRIKA, MIKINY www.geek-bang.com/81-stn
  -------------------------------------------
  ■ INSTAGRAM bit.ly/2bbDFdN
  ■ FACEBOOK bit.ly/2uTS1IN
  ■ LIVESTREAM bit.ly/2oYuhCv
  ■ TWITTER bit.ly/2l2IQUy
  ■ SPOLUPRÁCE: stn.spoluprace@gmail.com
  -------------------------------------------
  Dobrovolná podpora možná přes PayPal: paypal.me/stnone91
  KONTAKT
  ● stnvideos91@gmail.com
  stn © 2022
 • Zábava

Komentáře • 462

 • David Kyzlink
  David Kyzlink Před 16 dny +822

  Velký respekt slečně že o tom promluvila, i tobě STN, že jsi dokázal vést takto dobrý rozhovor. Je to hodně nedoceněný. Myslím si že by toto mělo vidět mnohem víc lidí. Mělo by se to ukazovat jako ukázka toho, jak lidé i po takové události mohou být silní a jít o tom promluvit. Je totiž faktem, že hodně osob o tom nemluví.

  • Tasoula Roti
   Tasoula Roti Před 11 dny +2

   Presne tak,,,, otevrete oci doma

  • Lucy Zi
   Lucy Zi Před 13 dny +2

   celkově by tuto sérii videí mělo vidět více lidí. Doufám, že tomu tak jednou bude :3

  • shawdi2k
   shawdi2k Před 13 dny +1

   přesně

 • Levituju pod zemí
  Levituju pod zemí Před 15 dny +370

  Úplně přesně jsem věděla, že tady v komentářích bude nablito a že vlastně se tu bude házet vina na tu slečnu. To ON byl dospělý, zodpovědný, on moc dobře VĚDĚL co dělá. Děti jsou v tomhle věku naivní, sexuální život teprve poznávají, seznamují se s hranicemi. On její hranice posouval vědomě a tvrdil ji, že tak je to v pořádku a že tak to má být. Využil jejího věku a nevzdělanosti v tématu sexu. Já si v jejím věku psala s úchylákama na seznamkách protože jsem byla hodně sama a bylo to snadné získání pozornosti. Věděli jste, že je to špatně ale pokračovali jsem v tom kvůli tomu, že se o vás někdo zajímal. Zpětně mi to přijde příšerné a zanechalo to na mě určitě nějaké následky. Ale co mě v tomhle sere nejvíce je to, že lidé se zeptají: "Proč jsi tohle dělala?" namísto toho, aby se zeptali dotyčných dospělých, proč to oni vůbec začali. Slečna je neskutečně odvážná, že o tomhle promluvila. A já za tento příběh moc děkuju. Strašně moc mě bolí, když obětem nevěří vlastní rodiče. Matka by si skutečně zasloužila hlavní cenu "nejhorší rodič roku."

  • Captain koblížek
   Captain koblížek Před 7 dny

   @Levituju pod zemí to samé mužů napsat o tobě

  • Captain koblížek
   Captain koblížek Před 7 dny

   @King of a Kingless World to mě velice mrzí že se ti můj komentář plný kruté pravdy nelíbí, holt skutečný svět není pro každého, můžeš mi prosím napsat co tam mám špatně napsané? Rád bych se poučil abych příště nechyboval

  • Captain koblížek
   Captain koblížek Před 7 dny

   @Marie Fričová ahojky

  • King of a Kingless World
   King of a Kingless World Před 9 dny +3

   @Captain koblížek Jenom tím, že jsi gramaticky neschopný, tvůj komentář a názor automaticky postrádá všechnu hodnotu. (Ne že by měl nějakou hodnotu kdyby jsi to napsal gramaticky správně, jenom tím pokazuji na to že jsi moc mladý, na to aby jsi dokázal pochopit o co tu vůbec jde.)

 • Linexx
  Linexx Před 15 dny +206

  Hrozný když člověk vidí jak se to dětství neskutečně podepíše na člověka.. Slečně držím palce ať se jí daří,respekt

 • PEDO SKINS_FREE
  PEDO SKINS_FREE Před 15 dny +164

  Nedokážu pochopit jak je možné, že se takhle dokáže zachovat něčí matka. Celý příběh jsem čekal na ten okamžik, kdy se řekne, že to slečna řekla matce a všechno dopadne tak, jak má… docela mi to rozhodilo mozek. Jinak super video a slečně velký respekt!

  • Angie Kocianova
   Angie Kocianova Před 15 dny +13

   Taky to nikdy nepochopím. Asi hodně silná manipulace ze strany toho přítele. Ale to není výmluva

 • Rederix
  Rederix Před 14 dny +41

  Promlčecí doba sexualního trestného činu je 20 let. Slečna by to měla řešit, i kdyby byl na Zimbabwe. Tohle se totiž řadí mezi závažné trestné činy a slečna má špatnou představu ''Z Ameriky by ho zpátky nikdo nepřivezl''.
  Jasně že přivezl, interpol.
  Ten chlap by měl být potrestán
  Tohle všechno by měla řict policii, ještě není promlčeno.

 • lamarekxss
  lamarekxss Před 15 dny +82

  Jako, u 'zpovědí trestance' se člověk dozví spoustu fakt zajímavých věcí, ale u 'zpovědí oběti'... To je fakt insane, co se lidem může dít, a ani o tom skoro nikdo neví. Díky za tuhle sérii, protože tahle série mi vážně rozšiřuje obzory, a dává mi podnět k zamyšlení...

  • huizi fsi
   huizi fsi Před 10 hodinami

   Toto má tak neuvěřitelný přesah, pro všechny, pro oběti, případně i pro takovýhle sráče, kteří si to třeba rozmyslí. Stane velkej palec nahoru, ať se ti daří a prosím, pokračuj!!

 • Dana Weyers
  Dana Weyers Před 2 dny +3

  Nahodou jsem narazila na tento kanal a tento rozhovor.....me komplimenty patri STN 👏👏👏👏 velmi profesionalne vedeny dialog....a co te divky se tyce ??? Je mi 55 let a mam dospeleho syna....ja vyrustala za komousu a ma generace si musela zjistovat sve info samo, intimnich rozhovoru bylo malo a bylo to tabu...mela jsem super vztah s mamou, takze jsem byla v obraze...a ted v teto dobe, kdy pubertaci vyrustaji na pornu a vse si zjisti pres internet, velmi pochybuji o tom co divka sdeluje...pracuju se zavislymi tady v NL a tak si dovoluju rict, ze ona, za plneho vedomi moc dobre vedela o co jde....navic, pak byla do neho zamilovana a jakoby konkurovala matce...nechci odsuzovat, pouze z meho uhlu pohledu, se neda rict, ze by byla obet....a matka??? Ta udelala chybu nejvetsi a to, ze ji nechala samou s tim uchylem ve svem byte !!!!! Jinak, si dovedu predstavit, ze pokud se musela financne otacet, ji ta dcera vlastne zklamala a zradila.....z ceho se mi ale fakt zvedl zaludek, je to, ze ikdyz uz s nim mela styk a jeste k tomu bolest pri aktu, stejne pokracovala dal, tak tady to uz je poradne psycho !!!

 • You can't do anything about my opinion.

  Absolutně jsem nepochopil postoj její matky... Samozřejmě to musel být neskutečný šok ale přeci jenom.. Je to její rodič! Matka! Její základní povinnosti a city by se měli točit okolo svých potomků a ne svých partnerů a choutek. Žádný pokus o útěchu.. Pouze útěk. Zachovala se jako slabý člověk a otřesný rodič...

  • Sabine
   Sabine Před 9 hodinami

   @Michal Dotohotanic Toto není omluva její matky! Selhala! Tečka. Byla starší než její dcera, měla již vyzrálý mozek a schopnost adekvátně reagovat. Její reakce je neomluvitelná. Jako rodič selhala na plné čáře. A nikdo by neměl mít soucit s takovým zachováním. Je dospělá žena.

  • ahojahojish
   ahojahojish Před dnem

   Taky nechápu postoj její matky. Ale bohužel mě to nepřekvapuje. Většina rozvedených matek když si mají vybrat jestli dítě nebo péro, tak si vyberou péro.

  • Roxina Vlašská
   Roxina Vlašská Před dnem +1

   @Michal Dotohotanic Píšeš,že hneď sa s tým niektorý rodič ...atď.Uvedom si ,že už prešli roky a ich vzťah je na bode mrazu napriek tomu.Čiže prešiel čas a jej mater je doteraz rozhodená ,že ju dcéra údajne zradila.Nechápem takých ľudí .Keby ten sexuálny maniak jej matku neopustil je veľmi pravdepodobné, že by s ním žila napriek tomu čo sa dozvedela.

  • Michal Dotohotanic
   Michal Dotohotanic Před 2 dny

   @Klara Sabova Naozaj si myslíš že on je víťaz? Je vidieť že si obeť ale keď prestaneš sama zo seba robiť obeť tak sa ti rozjasní a miesto očami budeš vidieť srdcom. Ty niesi obeť. Vypusti to zo svojej hlavy von. Odpusti to zo seba ako keď si ideš odpustiť na wc. a spláchni za sebou he he. láska je nástroj ako vyliečiť zatrpknutosť depresie úzkosti a niekedy sa podarí vyliečiť aj silné trauma. Ja som zatiaľ len na ceste dúfam že je správna.

 • Marketka Rybkova
  Marketka Rybkova Před 12 dny +78

  Pochvala pro STN. Málokdy se vidí tak empaticky chlap. Mohl bys z fleku dělat psychoterapeuta. Slečně do života přeji hodně štěstí a klidu.

  • Roxina Vlašská
   Roxina Vlašská Před dnem +1

   No na psychoterapeuta to až nevidím 😃.Moja dcéra ňou je a viem ,že takto terapia proste nefunguje.Ale STN je ohľaduplný chlap a vie dobre počúvať a pýtať sa s citom.Nič proti tebe 😊.

  • Michal Dotohotanic
   Michal Dotohotanic Před 8 dny +3

   no na psychologa ho zatial nevidím ale je na správnej ceste. idem kuknut ostatne jeho príspevky.

  • wnnalis cioov
   wnnalis cioov Před 10 dny +8

   Byla bych ráda kdyby tohle video viděla slečny mamka... respekt slečně za upřímnost a STN za zpracování

 • Depressed Thresh
  Depressed Thresh Před 15 dny +36

  Obdivuji Stena, že dokáže se tvářit a sedět v klidu. Rozumně si s dotyčnou popovídat, vcítit se do situace a vyslechnou si její příběh. Zde selhala rodičovská láska a holka je poznamenána na celý život. Snad se jí v životě bude dařit. Doufám, že se z toho někdy dostane:--)
  Snad se ten chlap dostane do vězení a vězni zjistí, co za hnus dělal dítěti. Přeji mu, aby nedopadl vůbec dobře a vězni se o to určitě rádi postarají.

 • jedemhorekolem
  jedemhorekolem Před 16 dny +73

  Slečně držím pěsti ! Péťo pecka rozhovor 🤩 chci trendy ať to vidí moc lidi ! Na zmrda dojde karma.. Slečna sympatická od hlasu .. Oba jste byli skvělí !!!!

 • ChillyRap
  ChillyRap Před 15 dny +54

  Vzdávám respekt slečně že o tom dokáže mluvit, neskutečná atmosféra, díky za super rozhovor STNene

 • Angie Kocianova
  Angie Kocianova Před 15 dny +53

  Už jen to, že matka nechá dceru v období vývinu samotnou doma s prakticky cizím člověkem.. Který ještě říká, že je doma vše ok.. Je pro mě prostě nepředstavitelné

  • Sabine
   Sabine Před 9 hodinami

   @Eddemi Přesně tak! Jsem ráda, že vidím schopnost někoho dalšího takto přemýšlet. Lidé si to ale nechtějí připustit. Snaží se mít soucit se všemi stranami.

  • Eddemi
   Eddemi Před 9 dny +6

   na 99percnt by som sa vsadila, ze to minimalne na nevedomej urovni vedela. By som povedala, ze matka to podprahovo vnima vzdy, ale castokrat to nechce vediet. A to je ten rozdiel.

 • Neo naK
  Neo naK Před 15 dny +44

  Proto je legal sex od 15, protože i když to mladší dítě třeba chce, nebo si to myslí, tak to za pár let může vnímat hoodně jinak. Hodně silný a poučný...

 • Rumik _
  Rumik _ Před 15 dny +68

  Upřímně jsi fakt frajer stene, baví mě tvoje rozhovory. Fakt máš muj respekt za to že to dokážeš zpracovávat takový obsah, já pokaždé co to dokoukam tak si říkám co to je za svět a popravdě jsem i trochu v háji někdy z těch příběhu jací jsou lidi hnusaci..
  A samozřejmě slečna a i minuli hosté jsou fakt brutální osobnosti nejen tím že o tom dokážou mluvit ale i tim čím si prošli.

 • Terry
  Terry Před 14 dny +44

  Byla bych ráda kdyby tohle video viděla slečny mamka... respekt slečně za upřímnost a STN za zpracování 💪

 • luxir dlin
  luxir dlin Před 3 dny +1

  skvěle vedený rozhovor. cením vás oba. silnější ženu a empatičtějšího muže si myslím dlouhou dobu neuvidím.

 • Empee
  Empee Před 16 dny +155

  Doufám že tohle zase hitne trendy.. Tohle by mělo vidět co nejvíce lidí.

  • Klárka Jampílková
   Klárka Jampílková Před 8 dny

   @Lukas Vecera koukni na to komu odepisoval....

  • Klárka Jampílková
   Klárka Jampílková Před 8 dny +1

   @Emma Jančálek ale on odepisovat někomu jinému ne na původní komentář

  • Tomáš Doležal ( Hip hop)
   Tomáš Doležal ( Hip hop) Před 15 dny +9

   @Mao ten konec mluví za celý komentář

  • Mao
   Mao Před 15 dny +2

   @krtek Mrda ti? Borka mluvi o tom jak byla znasilnena a ty reknes tohle, ty mas dost, a to jsem nejvetsi fanousek andrew tatea

 • huizi fsi
  huizi fsi Před 2 dny +1

  skvěle vedený rozhovor. cením vás oba. silnější ženu a empatičtějšího muže si myslím dlouhou dobu neuvidím.

 • Nela Krajcarová
  Nela Krajcarová Před 11 dny +11

  hrozně obdivuju Stena jak reagoval. já sama jsem neměla slov, nevěděla bych co na to říct, protože co může dítě zažít a ještě hůř co může dospělý člověk udělat mi hlava opravdu nebere. slečna působí jako hrozně silná osobnost a přeju jí do života jen to nejlepší. marně jsem doufala ve šťastný konec, kdy slečna řekne že s maminkou se tímto ještě více sblížili, ale bohužel nežijeme v pohádce, z toho mi je opravdu smutno. popravdě jsem z tohoto rozhozená natolik, že nedokážu ani smysluplně napsat komentář. takže nakonec, skvěle vedený rozhovor. cením vás oba. silnější ženu a empatičtějšího muže si myslím dlouhou dobu neuvidím.

 • Michal Matějka
  Michal Matějka Před 15 dny +32

  Neuvěřitelně utilitární rozhovor 👍
  Naprosto přesný příklad efektu "vařené žáby" ... Velmi poučné a velmi emocionální

 • Petr Suchánek
  Petr Suchánek Před 11 dny +18

  Toto má tak neuvěřitelný přesah, pro všechny, pro oběti, případně i pro takovýhle sráče, kteří si to třeba rozmyslí. Stane velkej palec nahoru, ať se ti daří a prosím, pokračuj!!

 • Za vi
  Za vi Před 15 dny +16

  V každém takovém rozhovoru by zas a znovu mělo zaznívat, že i kdyby dvanáctileté dítě chtělo někoho sexuálně svést, což je nepradvěpodobné, ale i kdyby! Pachatel je tam ten dospělý, ten který má znát hranice a říct ne. Sekundární viktimizace oběti je pro mě v dnešní době nepochopitelná. Slečně přeji hodně sil a lepší zítřky.

 • Vojtěch Myška
  Vojtěch Myška Před 15 dny +22

  Je na zamyšlení, že každý takový příběh začíná větou: Naši se rozvedli. Myslím si, že k hodně takových případů by nedošlo, kdyby rodiny byli kompletní. Každý, kdo se rozchází a "ruší" rodinu, by se měl nad takovou věcí zamyslet, jaký to bude mít dopad. Chápu, že někdy jinačí východisko než rozvod není, ale znám mnoho případu, kdy se dva rozchází kvůli úplné blbosti a to mají třeba dvě malé děti. Každopádně dívce velký respekt a hodně síly do budoucnosti. 🤍🤍

  • Magdalena .
   Magdalena . Před 5 dny +1

   Nestalo se to kvůli rozvodu, který třeba byl nutný a trauma by bez něj mělo dítě zas jiný. Stalo se to, protože si vybrala nového partnera. Ja bych se strašně bála si přesně kvůli tomuhle někoho najít nebo pustit domu k dítěti . Nechat je o samotě atd

  • Marie Fričová
   Marie Fričová Před 6 dny

   @Niky Phamová samozřejmě i to se bohužel děje. Znám i případ, kdy dítě dlouhodobě sexuálně zneužívala jeho vlastní biologická matka (vlastně mimochodem i to začalo po tom, co ji chlap opustil... Ale jasně, že se to asi děje i v úplných rodinách, kde žádný rozvod nebyl). Nejsem odborník, nicméně bych odhadovala, že ty případy, kdy dítě začne zneužívat nový partner biologického rodiče budou asi častější.

  • Niky Phamová
   Niky Phamová Před 6 dny +2

   Je hodně případů kdy zneužíval ptec vlastní děti. Takže bych to nesváděla na rozvody.

  • 陈婧琼
   陈婧琼 Před 7 dny

   @Marie Fričová v některých myšlenkách s vámi souhlasím, ale s dovolením budu v některých trochu oponovat. :)
   proč to dělali (sex až po svatbě) - nejčastěji to bylo jen z důvodu "čistoty", což s prominutím je strašná blbost - přece to jestli někdo měl nebo neměl sex neurčuje jestli je člověk hodný/zlý nebo čistý/nečistý.
   Navíc i o sexu musí partneři komunikovat, musí se poznat, musí na tom pracovat, aby obě strany byly happy. I to je taková "zkouška" vztahu jak dokáží řešit spolu věci.
   Ani jsem nepsala o tom, že lidé si užívají sex "tady a teď"... Mám na mysli vztahy/manželství kde to neklapne a pořídí si dítě. Jo jasně, nehody se stávají, ale máme naštěstí možnosti jak se před nechtěným početím chránit a případně interrupce.

  • Marie Fričová
   Marie Fričová Před 7 dny

   @陈婧琼 Ano, lidi zkrátka nenapadne přemýšlet o dlouhodobém vývoji vztahu a společné budoucnosti, když si sex užívají "tady a teď" 🤷🏻‍♀️

 • FreeDom
  FreeDom Před 9 dny +5

  Musím dodat, že část o tom pochybování a manipulaci s hlavou a myšlením je dost běžná věc. Dělali jsem s bráchem kšeft (zednící) pro jednoho zbohatlíka z Brna, kterej nám ze začátku normálně platil všechno alright, ale najedou začal jezdi a kontrolovat že to vlastně nestíháme, a že se mu tohle nelíbí, předělávání dokončenejch věcí apod. Došlo to až obrávání pěněž od každýho z nás a to ve stylu že další půlku dostanete za týden. Lidi vím že to zní že jsem kokoti a že jsem nestíhali atd. ale ono to dřív nešlo, my jsem dělali na stavbě 12 hodin denně, 6 dní týdně a to potom už jste rádi že doma uzvednete lžíci u polevký. Nejhorší na tom je že když potom sním chodíte, jste unavení a on vám tam vyměřuje na centimetry dílo a poté tě žaluje že ho okrádáš, že si připisuješ atd. Ale to že míchá hrušky s jablkama to už jsme mu nedokázali vysvětlit, potom už sami přemýšlíte jestli umíte sčítat do 10. Nakonec to vyústilo natolik, že jsem mu museli vracet něco kolem 200,000 Kč. Takže jenom odkaz na to zpochybňování z videa. (Ti co řeknou "Měli jste to vzít k soudu", smlouvu o dílu jsme neměli byla to běžná práce pro sympatického člověka, borec ti sám tam řekne že má 2 právníky v každým městě Čr a potom se ti zatáhne kaďák protože ti je jasný že to úplně asi nevyhraješ, takže jsem se a něj vysrali, peníze vrátili a poslali dopíče)

 • sophiehahh
  sophiehahh Před 16 dny +112

  jsem strasne rada, ze si muzu poslechnout jine pripady zneuzitych lidi, bohuzel jsem taktez byla zneuzita mym kamaradem, takze vim, o cem je rec a jak moc je tezke o tom mluvit .. slecna ma velkou odvahu a jsem rada, ze tento svuj pribeh povedela.
  dekujeme slecne a taktez i tobe, petre. ❤

  • Marie Fričová
   Marie Fričová Před 7 dny +3

   @Captain koblížek "jeden z mála normálních"? Tahle fráze si protiřečí...

  • Captain koblížek
   Captain koblížek Před 7 dny

   @nina nestydím, naopak jsem hrdý na to že jsem jeden z mála normálních lidí

 • DuffmanCZ
  DuffmanCZ Před 12 dny +17

  Je skvělé že děláš tuto tvorbu. Málokdo se na podobná videa zmůže a pomáháš tím jak obětem ve videu, tak i mimo video.

 • Zdeny Sek
  Zdeny Sek Před 15 dny +13

  Respekt holčině se o tom takhle všem bavit a Tobě velký dík za tuhle tvorbu, myslím že nejsem jediný, kterýho tohle strašně baví a zkoukne to od začátku až do konce :)

 • Šárka
  Šárka Před 14 dny +17

  Nevím jestli se slečna dostane k tomuhle komentáři, ale jestli jo, tak Ti chci jenom říct, že si hrozně silná a přeju Ti aby si stejně silná zůstala i dál. Ne jenom, že s tím dokážeš bojovat ve svojí hlavě, ale že o tom dokážeš i takhle otevřeně mluvit. Já bych měla co dělat abych se s tím sama vůbec nějak vypořádala, natož o tom mluvit. Rozhodně tohle NENI Tvoje vina!
  PS: posílám Ti lásku a velké obejmutí ❤

 • Monika Šupitová
  Monika Šupitová Před 15 dny +109

  Jeji mama teda pekna selhala! Boze muj, vsak je to jeji dcera, ktera byla znasilnovana a resi sebe, ze byla podvadena? Neskutecne! Drzim holcine palce, at se s tim co nejlepe popere ❤

  • Roxina Vlašská
   Roxina Vlašská Před dnem +1

   @Mikyna 003 Súhlasím s tebou a tiež si to myslím.Zrejme jej matka viac rieši svoje vzťahy a dieťa je na inej"koľaji""Má so sebou problém určite.

  • Tomas Lang Lang
   Tomas Lang Lang Před 10 dny

   @Stanislav Čechíno presne tak

  • Tomas Lang Lang
   Tomas Lang Lang Před 10 dny +1

   Znasilnovana? :D

 • deivix cz
  deivix cz Před 15 dny +6

  Oceňuju všechny lidi, kteří dokážou o takových věcech mluvit, to je pro mě ta opravdová odvaha. Takové činy by neměli se podceňovat, jsou to vážné věci a podle mě tři roky za tohle je moc málo. Nikdy jsem nepochopil co se těmhle lidem honí v hlavě a jak vůbec můžou jenom pomyslet, že něco takového udělají, je to opravdová odpornost.

 • Sajusm
  Sajusm Před 14 dny +6

  Čím dál víc mi v této sérii nahání hrůzu to, co se odehrává po takovém zážitku.... Což je z velké většiny NIC. Ve smyslu, že se to právně nevyřeší a pachatelé tak v pohodě utečou, no a když už se to náhodou vyřešit podaří, tak je za to (jestli jsem postřehla správně, v tomto případě) 3roky?? Vau... nemám slov, jen husí kůži a nepříjemný pocit, kde to žijeme.

 • Maru
  Maru Před 15 dny +5

  Strašně obdivuju, jak o tom slečna dokázala mluvit takhle otevřeně, v klidu, bez nějakých silných výčitek vůči sobě, což je po takových zkušenostech opravdu strašně vzácné. Opravdu obrovský respekt ke slečně, přeju jenom to nejlepší v životě

 • Kateřina xMx
  Kateřina xMx Před 12 dny +2

  Děkuju za tento podcast. Slečna je moc silná a přeju jí už jen dobré v životě. 🍀
  Jediná výtka za mě teda, že není podcast v čas vydání i na spotify. Poslouchám při uklízení nebo řízení, a tak je trochu nepohodlné, že musím mít pořád rozsvícenou obrazovku.
  Nicméně děkuju za tvou práci.
  Jen tak dál. Rozšiřuješ povědomí o tom, že zneužívání není jednotvárné.

 • Tereza
  Tereza Před 11 dny +5

  Ufff. Ani nevim, co na to říct.. moje pocity jsou jak na horské dráze, cítím zlost, smutek, lítost a na jednu stranu jsem na slečnu neskutečně pyšná a má můj obdiv, že s tím dokáže žít a že zvládla vše špatné, co se ji dělo a snad už se bude mít v životě jen dobře. 🍀

 • Patrick De Luca
  Patrick De Luca Před 15 dny +1

  Slečně přeji hodně síly! Hrozně milá holka podle hlasu, musí to bejt fakt maso něco takovýho prožít a uvědomit si to až po dlouhé době. Nakonec - tohle je život, stále analyzujeme a učíme se co je pro nás správné a co ne. ♥

 • Даник Зарево
  Даник Зарево Před 15 dny +7

  Síla příběh, manipulace dětí je neskutečná, sice se mi nestalo ani zdaleko to samé co slečně ale ten styl manipulace bývá často podobný a jak jsi sám říkal: to dítě nemá srovnání, neví co je správné a špatné, nedělá to dobrovolně pouze je zmanipulované jako že to je v pořádku.
  Slečna říkala že by týpek dostal 3 roky…… to je vtip ne ? Za to bych ho oběsil nebo mu přinejmenším ufiknul koule aby takového nic neopakoval.
  Přeji sílu a zdraví všem kteří zažily s*x. Manipulaci v jakkékoliv podobě❤

 • Romana Vojáčková
  Romana Vojáčková Před 13 dny +18

  Citlivě udělaný rozhovor, moc přínosný! Důležité memento - v takové situaci dát najevo nedůvěru dítěti způsobí obrovskou tragédií. Ještě horší bohužel je to, že po prozření maminka bohužel obvinila místo úchylného útočníka (a potažmo sebe) vlastní nezletilou dceru. Super jsou všechna ostatní videa - od profíka! Respekt!

 • Milan Solný
  Milan Solný Před 8 dny +9

  Tohle by měli pouštět na školách. A velký respekt vám oběma že jste o tom dokazali takhle promluvit

  • huizi fsi
   huizi fsi Před 10 hodinami

   ale i tim čím si prošli.

 • Master VITAS
  Master VITAS Před 15 dny +14

  Hodně štěstí slečno a respekt, že o tom dokážeš mluvit! Nechápu úplně jak systém funguje, když z toho většina těch lidí vyvázne bez jakéhokoliv trestu... Trochu špatné přirovnání, ale když mi zhulený a opilý řidič přejel 2 členy rodiny (existuje z toho dokonce i záznam z 2 kamer a podle krevních testů byl skutečně pod vlivem alkoholu a drog), tak vyvázl jen s podmínkou, za nedostatek důkazů.. nechápu

  • Zdenek Zase
   Zdenek Zase Před 15 dny +2

   Pochybuju že by dostal podmínku, když nejsou důkazy, důkazy na co, že řídil?

 • aneta Sedlářová
  aneta Sedlářová Před 10 dny +1

  Velký respekt slečně že o tom dokáže mluvit Skvělý rozhovor a děkuji za tento kontent který dokáže lidem pomoct 🙏🏻

 • Bublyfuck lol
  Bublyfuck lol Před 15 dny +2

  je moc dobre, ze se o tomhle mluvi. ze se mluvi o tech reakcich lidi okolo a ze to fakt neni lehke nekomu rict. dekuji za tuhle serii, snad si diky tomuto hodne lidi uvedomi, jak tezke to pro cloveka, jeste kdyz je dite, vlastne je❤

 • ŽENSKÁ ZA VOLANTEM
  ŽENSKÁ ZA VOLANTEM Před 15 dny +15

  Klasická manipulace s obětí. Je dobré slyšet pocity slečny v době, kdy to prožívala. Nicméně jí přeju, aby se s toho brzy dostala a měla už jen hodný a slušný chlapy.

 • Radka Veselá
  Radka Veselá Před 15 dny +17

  Do Háje když se holčině začal klepat hlas tak jsem se rozbrečela jak malé dítě jak mi ji je líto je strašně statečná a přeji ji mnoho sil dál do života 😶 vím čím si oběti musí procházet a jak je to poznamená sama jsem oběť domácího násilí

  • Radka Veselá
   Radka Veselá Před 11 dny

   @Radka Bukáčková děkuji ale naštěstí jsem se z tohoto vztahu díky své mámě už dostala a teď už mám manžela a dvě děti :) tohle je naštěstí už minulost ale jizvy na duši a na těle si nesu dodnes no....

  • Radka Bukáčková
   Radka Bukáčková Před 12 dny +1

   Nepotřebujete nějak pomoci?

 • Hans Kruger
  Hans Kruger Před 10 dny +5

  Podle mě nejenže následná reakce matky byla hrozná. Ale nechávat se prstit, když jsme na gauči v objetí s dcerou? Ještě ve věku, kdy to dítě absolutně vnímá (čímž neobhajuji ani ty co to dělají před miminkem)

 • Žofie Chodková
  Žofie Chodková Před 8 dny +1

  Děkuji slečně za příběh... přesně to jsem potřebovala slyšet. Došlo mi plno věcí v mém vlastním příběhu zneužívání. Moc děkuji. A je mi líto,čím sis prošla....žádné dítě by si tímto nemělo projít

 • eluskha 3004
  eluskha 3004 Před 15 dny +28

  Hodně statečná slečna. Přeju jen to nejlepší do života. ❤
  Děkuju za rozhovor Peťo❤

 • Katrina Moon
  Katrina Moon Před 14 dny +2

  Mám problém poslouchat nějaké rozhovory a u většiny mě to přestane bavit už v půlce...ale tohle je skvěle podaný. Otázky jsou přirozené. Slečna mluví také o tom statečně. Držím palce.

 • PeCeStuff
  PeCeStuff Před 4 dny

  Hoooodně silný příběh 😶Klobouk dolů za takovou odvahu co má tato slečna o tom jít promluvit na YT!

 • MardyDaydreamer
  MardyDaydreamer Před 15 dny +14

  Drsný a zároveň důležitý video. Tolik kravin je na yt, přitom tohle by měl vidět každý. Respekt.

 • aola wili
  aola wili Před 11 dny +4

  Slečna je veľmi odvážna že našla odvahu a prekonala sa otvoriť svoju bolestivu komnatu...držím palce do budúcna

 • GOLDEN SCARAB
  GOLDEN SCARAB Před 15 dny +12

  Tento svět potřebuje reálného Punishra, vězení v hlavě nebo v reálu je to jedno... Trhá mě to zevnitř, je těžký to poslouchat, respekt pro oba. "Skvělé" video...

 • MadWorlds
  MadWorlds Před 12 dny +8

  Strašný díky, že tohle nahráváš! Spoustě lidem to dodává sílu!!

 • Taptap
  Taptap Před 16 dny +11

  Miluji tuhle sérii 🖤🖤

 • david vrana
  david vrana Před 11 dny

  Velký respekt slečně že o tom vůbec mluvila a i tobě STN že jsi udělal tak dobrý rozhovor dost mě ten to příběh dostal a i když jsem ve věku tě slečny a nikdy se mi nic takového nestalo tak když si pomatuju co jsem dělal já ve 12 až 13 tak je to dost crazy nedokážu si to vůbec představit respect opravdu slečně je fakt hodně silná

 • Pavel Valko
  Pavel Valko Před 9 dny +5

  Tohle je hodně silná série podcástů. Asi by si mohl jít na návštěvu ke "Kulatému stolu", aby si trošku rozšířil podvědomí o tomto problému. Spousta lidí, ostatně jak již zaznělo, tohle prostě přehlíží.

  • STN_videos
   STN_videos  Před 9 dny +2

   Kdyz me někdo pozve, tak prijdu :))

 • shaman
  shaman Před 14 dny

  každý díl mi jede mráz po zádech... jen přeju všem at už je jen lépe a snad se to bude dít co nejméně samozžejmě nejlíp vůbec.. :/

 • barusheee
  barusheee Před 13 dny +10

  Neskutečně silná mladá žena! Díky, že jste sdíleli tento příběh, pomáháte dalším obětem, které si můžou uvědomit, že pokud se jim něco takového taky stalo, že to není jejich vina!
  Strašně moc mě mrzí, že neměla podporu v mámě, jak ji v takové situaci může říct"Tys nemyslela na mě?" Co to má být? Vždyť ona za to nemohla, ona ji neublížila. Vůbec to nechápu!
  mám chuť té holčině za mámu říct "ty si nemáš přece co vyčítat, já stojím při tobě a podpořím te v čemkoliv co budeš potřebovat!"

 • Tereza Vichrova
  Tereza Vichrova Před 13 dny +5

  Jsem absolutně v šoku. Tohle jsou podcasty které se tak špatně poslouchají, zároveň je ale potřeba, aby se o tom mluvilo. Nechápu chování matky. Sama mám 8. letou dceru a jednou se něco takového dozvědět, nemluvila bych s ním. Rovnou bych ho našla i na konci světa a osobně toho člověka vykastrovala. Takovou bezmoc co člověk cítí když si představí to malé už tak zraněné děvčátko... Celý díl mi bylo do pláče. Velký respekt slečně že to tak dává. ❤️

 • dolita windo
  dolita windo Před 11 dny

  Slečně držím pěsti ! Péťo pecka rozhovor chci trendy ať to vidí moc lidi ! Na zmrda dojde karma.. Slečna sympatická od hlasu .. Oba jste byli skvělí !!!!

 • Ninja Go
  Ninja Go Před 15 dny +4

  Jsem strašně ráda že se tohle řeší ❤️👏👏

 • obrik666
  obrik666 Před 13 dny +2

  to, ze tvoj vztah s matkou skoncil, je spravne. niekedy to je jednoducho ta spravna vec bez ohladu na to, ze to je tvoja matka. nedlzis jej nic a tvoj postoj je spravny

 • Ann Taylor
  Ann Taylor Před 12 dny +9

  Ještě k tomu že dítě je zvyklý, že na něj sahaj máma s tátou, tak akceptuje i další... a pak je tu druhá strana. Je hrozně časté "jdi dát tetě/někomu pusinku, nebuď protivnej a jdi dát pusu, i když nechceš!" A dítě potom... snáz akceptuje, že musí strpět i nevyžádaný blízký kontakt, protože mu to říká autorita. Rodiče by taky neměli nutit do tak blízkého kontaktu, byť s členy rodiny, pokud se dítěti nechce.

 • UKI 737
  UKI 737 Před 8 dny

  Díky moc Stene, za další video. A respekt holčine za statečnost hodně mi tyto videa otevírají oči. Je to velice boletiví příběh, ale ale zároveň velice zajímavý a doufám že toto otevře oči lidem co se na to taky koukají a budou v těchto věcech více obezřetní.

 • gygy cz
  gygy cz Před 7 dny

  Tak tohle je masakr, obrovský respekt slečně že o tom dokáže takhle mluvit aaa vůbec prostě na to takhle podrobně vzpomínat, přeju ať se jí daří a ať si užije život.

 • TOs- NOs
  TOs- NOs Před 15 dny +2

  Slečna je veľmi odvážna že našla odvahu a prekonala sa otvoriť svoju bolestivu komnatu...držím palce do budúcna

 • Miroslav Novák
  Miroslav Novák Před 14 dny +3

  Tohle bylo mega silný.... Nemám slov... Vypadá to že i stn měl hodně na krajíčku... No já taky... Slečna mega silná a respekt....🙏🙏

 • Zvuk Stromů
  Zvuk Stromů Před 4 dny +1

  Opravdu můžu potvrdit jak je důležité rozhodování rodičů v dospívání dítěte ať jste v jakékoliv roli oběti. Můžete mít na celý život fobie nebo problémy ve vztazích a i když vyrostete a vše si zpracujete a to je dlouhá cesta, tak stejně se člověku dějí v životě věci, které jsou s tím spojené. Člověk musí být hodně silný aby s tím mohl žít nebo si musí najít věc, která ho bude naplňovat a ta ho může vyléčit ....

 • Petr Vacek
  Petr Vacek Před 8 dny

  Terapeut STN opět další skvěle zvládnuté sezení. Mega cením tenhle tvůj content věřím že to pomůže dost lidem,i kdyby jen těm co si o tom díky těm videím můžou sebou nebo kýmkoliv jiným pokecat.btw co je orální stav?

 • Jiri Kolek
  Jiri Kolek Před 16 dny +12

  paradni 👍 super zpovedi, rozhodne v tom pokracuj 👍 a ja jdu poslouchat. Ale je to teda strasny. Dekuji

 • Arakachna
  Arakachna Před 15 dny +1

  TOhle je strasne silny, strasny a strasidelny pribeh...Melo by se o tomhle vice mluvit, vic to davat do podvedomi skol a deti, obdivuju slecnu za jeji silu se otevrit a zit snad uz normalni zivot

 • just pičinka
  just pičinka Před 15 dny +9

  Tyhle 3 díly zpověď oběti se mi hodně líbí... Čekala jsem na další díl, těším se na další, chápu že pro ty oběti je těžké o tom mluvit, ale moc ráda poslouchám lidi s těmito problémy a vždy si představuju jak bych jim poradila nebo utěšila takže yeah bro keep going :D

 • Mona_Mo
  Mona_Mo Před 8 dny +1

  Musím říct, že tohle je hodně drsný. Ne proto, že byla zneužívaná sexuálně, spíš proto, že ji dokázal zneužít citově a dost hluboko se jí zarýt pod kůži. Ona byla těžce zmanipulovaná a takhle snadno se dají děti zneužívat. Je to odporný.

 • Rozárie Domecká
  Rozárie Domecká Před 8 dny

  hrozne bych to potřebovala na spotify, a obrovský respekt slečně 🙁❤️‍🩹

 • Lydia Kridlova
  Lydia Kridlova Před 10 dny +1

  Jednoznačne zlyhala matka, je dôležité rozprávať sa s deťmi zvlášť v teenegerskom veku o tom ako a kto sa ich môže dotýkať a nie celkom dôverovať cudzím ľuďom napr. nenastúpiť do auta k cudzím ľuďom atď.

 • petr filip Vacek
  petr filip Vacek Před 11 dny +2

  Člověk ani neví jak na takové věci reagovat. A to je asi důvod proč se o tom tolik nemluví, protože se oběť bojí reakce, co si o tom kdo řekne, ale je to jediná cesta jak se vyrovnat se vším co se stalo. Respekt všem co se o tom nebojí promluvit, respekt STN_videos, za nápad, kterej může pomáhat.

 • Denis O`Shea
  Denis O`Shea Před 4 dny +3

  STN, obrovskej, ale OBROVSKEJ respekt. Tak citlivě vedený rozhovor jsem už dávno neviděl. Slečně moc držím palce.

  • huizi fsi
   huizi fsi Před dnem

   mu, aby nedopadl vůbec dobře a vězni se o to určitě rádi postarají.

  • huizi fsi
   huizi fsi Před dnem

   Tohle by měli pouštět na školách. A velký respekt vám oběma že jste o tom dokazali takhle promluvit

 • Rederix
  Rederix Před 14 dny +3

  Je mi líto tohoto příbehu, a chápu, že slečna měla separační poruchu a tíhla k cizímu, než k vlastní mámě. Dle vyprávení to mezi nimi vůbec nefungovalo. Problém byl i ten že slečna neměla ani nikoho, na koho by se mohla obrátit. Ve vydledku chtěla skočit pod vlak. Dala mu bohužel rok dětství ve věku, kdy je mozek ve vývinu.
  Bohužel hodně delikventů si neuvědomuje, že je to reakce motýlých křidel. V dětství, kdy si to tak neuvědomuje pak v dospělosti má výbušnou reakci, když si uvědomí tu psychologii delikventa. Je to smutný a slečně přeji hezký super vztah s dětmi, časem věřím, že už tyhle vzpominky nebudou tak silný a aktuální pro ní. Až bude velkou část života žiť spokojenym milujicim životem.
  Pod svícnem je bohužel největší tma, proto zneužívají zpravidla blizký lidé rodiny. Protože hrajou dvousečnou psychologii.
  Hrajou slušný a užasny charakter před členama rodiny a tím si dělají podestýlku, že jakékoli podezření na zneužívání by bylo nedůvěryhodný.

 • Krejca07
  Krejca07 Před 15 dny +4

  asi nemám co přidat do konverzace, jen tu chci vyjádřit respekt a podporu... Slečno RESPEKT

 • kikiskam
  kikiskam Před 15 dny +2

  Přesně ten konec super...v jejím věku jsem melamstejne pocity proč mamka ...ale už to neřeším protože jinak mě to stahovalo v myšlenka h do minulosti a zbytečně mi to zasiralo hlavu..teď si ziju svůj život a ji neřeším..a ta poznámka že všude vidíte šťastné rodiny a vše je ok a u sebe vidím mamka pro mě není mámou ale paní a já jsem jen slecna co si zazila taky něco..

 • Jiri S
  Jiri S Před 9 dny +2

  Strasny kolika lidem se to deje.
  Nejhorsi je, ze pachatel si to obhajuje tim, ze ona s tim vlastne fyzicky souhlasila a vubec mu nedochazeji dusledky (nebo dochazi a je mu to jedno).
  Drzim palce na dalsi ceste...

 • Nickk
  Nickk Před 15 dny +3

  velice dobre vedeny rozhovor STN, moc me to bavi.

 • Ľubica Macko
  Ľubica Macko Před 11 dny +1

  Je jedno, či máme 12 alebo 50. Všetci stojíme o pozornosť, záujem, lásku druhej osoby a strácame nadhľad nad situáciou. Čo čakať od dieťaťa, keď sa to stane i dospelému ...mrcha je osoba, ktorá to zneužíva ... nešťastné dievčatko

 • Aleš Kratochvíl
  Aleš Kratochvíl Před 15 dny +6

  Hochu tohle na mě strašně působí a říct že to rád poslouchám mi nepřijde na místě vzhledem k tomu co je obsahem ale strašně mě to zajímá a strašně to prožívám a pak několik dni potom o tom furt přemýšlím a nedávám a nechápu jak to někdo dokáže si tím projít a nezbláznit se. Ale respekt těm co o tom dokáží mluvit. a i respekt tobě za ty videa.

 • Jan Zábranský
  Jan Zábranský Před 14 dny

  Velkej respekt za to že o tom dokáže vůbec mluvit🙊

 • Pája pája
  Pája pája Před 9 dny +3

  poslouchala jsem s otevrenou pusou na to co tam slecna rikala. respekt ze o tom dokaze mluvit a je moc statecna! nechapu maminky sobeckou reakci na to,co ji rekla jeji vlastni dcera. slecne preju vse nejlepsi do zivota

  • Střel to Do Čela
   Střel to Do Čela Před 4 dny

   Jako prstit mámu i dceru najednou je docela crazy brazy shit😭😭😄

 • Anonymous
  Anonymous Před 15 dny +1

  Ahoj stn, bolo by fajn keby si dal tieto videa aj na spotyfy 😅 nech si to mozem zapnut v aute

 • Lucie Čekanová
  Lucie Čekanová Před 15 dny +10

  Wow, silný příběh šíleně silné ženy. Několikrát jsem se během toho rozbrečela. Nedokážu si něco takového představit. Obdivuji, že o tom slečna dokáže mluvit. Držím palce na zbytek cesty.🤞🏻✨

 • Pixie
  Pixie Před 3 dny

  Silná mladá žena, opravdu.... Těžko nacházím slova. Přeji hodně sil slečně, dle rozhovoru na působilo, že je na velmi dobré cestě k tomu přenést se přes vsechna traumata a odpustit si vše, co člověk cítí, že by si odpustit měl.
  Je mi velmi líto, jak se zachovala slečny maminka, člověk kterymu věříme asi nejvíc na světě, odejde v takové situaci. To musela bejt pro tu mladou holcinu taková podpasovka,zrada, bezmoc... Ale i tak matku neodsuzuji, nikdo by neměl, pokud nemá osobní zkušenost... ta sicuace, ve který se ocitla ji musela emocionálně odrovnat, nemůžeme vědět co cítila v ten moment a i přes to, že možná tušila, že ztratí dceru, prostě nemohla jednat jinak.
  Hodne štěstí v životě a přeji ať si i s mamkou najdete k sobě cestu zpět..Držím palce.

 • Denisa Kačíková
  Denisa Kačíková Před 9 dny +2

  Stene klobouk dolu. Z fleku by si mohl delat terapeuta. Me to otevrelo oci abych si vic hlidala svou dceru. Tohle by se melo řešit a nemelo by to prochazet takovym lide. Hodne ocenuju tu slecnu ze to rekla. Rodice vsech deti aby to meli videt a brat si z toho priklad co se deje kolem deti, Nebrat to na lehkou vahu.

 • Alzbeta Gunarova
  Alzbeta Gunarova Před 15 dny +5

  Takéto prípady sa dejú často ....a niektoré deti sa boja o tom hovoriť..presne ako slečna...preto rodičia by mali byť viac zodpovedný a zaujímať sa viac o svoje deti ....

 • stefania gasparikova
  stefania gasparikova Před 16 dny +39

  Myslím si že matka trochu podcenila starostlivosť o dcéru,,,,neviem ale matka by mala vidieť že niečo nie je v poriadku s jej dcérou,,,,veľmi si vážim slečnu že o tom hovorila ,,,želám jej všetko dobré v dalšom živote dik za rozhovor držte sa

  • Sona Kubanova
   Sona Kubanova Před 15 dny +9

   Matka fatálně selhala v přístupu k zneužívané dceři 😒

  • Silvia Brozákova
   Silvia Brozákova Před 15 dny +1

   Lenže ona to hodnotila kladne v súlade s časom

 • Adam
  Adam Před 16 dny +43

  Tohle by mělo být v trendech ať to vidí co nejvíce lidí

  • Random Info
   Random Info Před 15 dny +1

   Hey toto je nejlepší série v cz🎉🎉

  • FrenzyGlee
   FrenzyGlee Před 15 dny +1

   Tohle by měli dávat v TV!

 • Simona Lobodásová
  Simona Lobodásová Před 7 dny

  Ano je potřeba si odpustit..! plné souznění se slecnou😍pravda.

 • Sasa Pokorna
  Sasa Pokorna Před 11 dny

  😢😢😢😢😢slečně hodně sil do života🥰 chápu jí🥰

 • Fox Zrzava
  Fox Zrzava Před 15 dny +1

  Slečna je super silná a co se týče její mamky, tak ji nechápu mám 2 kluky a nedokážu si představit že by se jim tohle dělo.Za mě velká chyba maminky. A ty stn si frajer líbí se mi jak ty rozhovory vedeš. Z primi by se mohli učit 😅🙏dík

 • doliio volay
  doliio volay Před 9 dny +2

  Tvl tohle se tak těžko poslouchá.. :( Když si člověk uvědomí kolik takových případů je, jde mi z toho mráz po zádech..

 • Vinetou Safir
  Vinetou Safir Před 15 dny +3

  smutné. Ale. Dobře, že se o tom mluví. Protože je zvykem dělat, že se nic neděje... A hlavne lidé si toho nevšimnou, když si to nedokáží představit.

 • Lucia Lucia
  Lucia Lucia Před 14 dny

  Slečna má ode mě velký respekt.

 • Gentle Heart
  Gentle Heart Před 13 dny +6

  Znám zdejší koment sekci, co rádi znevažují oběť, tak pro pořádek. To, co slečna zažila je jasný grooming, jen pro ty, co by ohledně toho chtěli pindat a je to o tom, že si někdo tímhle stylem "vychovává" dítě nebo puberťáka k tomu, aby ho následně uspokojoval po milostné/sexuální stránce. Zneužívá neznalosti, značně ovlivňuje vývoj a formování osobnosti, aby měl v podstatě takovou "dokonalou oběť". Ve většině případů se to stupňuje. Celé je to v podstatě proto, aby si tu oběť pojistil a nastavil jí úplně jiné vnímaní reality (tím, že oběti se zdá všechno v pořádku). Že jí to zprvu nebylo nepříjemné je právě dost jasný signál, že to dělal přesně s tímhle úmyslem. Jenom hovado by se pokusilo házet vinu na 12 letou holku.
  A tu matku v tomhle NIKDY nepochopím. Jak pro ní může být přednější to, že jí podváděl partner namísto toho, že jí zneužíval její tehdy 12 letou dceru.