Konflikt s agresivním opilcem, vybržďování kamionu a smyk do příkopu - Brněnská odchytová #46

Sdílet
Vložit

Komentáře • 456

 • Brněnská odchytová
  Brněnská odchytová  Před 8 měsíci +7

  Pokud nejste fanda dlouhého čekání… třeba na čip do auta - dejte odběr. Pak už vám nic neuteče… a můžete si v klidu zahrát Forzu.
  czcams.com/users/BrnenskaOdchytova

 • Martin Burian
  Martin Burian Před 7 měsíci +58

  co se týče nehody v 1:32 a následného komentáře fanouška,tak můj názor je ten, že to není taková nehoda u který by musel někdo zastavovat,je to běžná nehoda,kde to odnesou jen plechy a ne životy..kdyby takhle měl každý zastavovat u každýho škrábnutí tak nevim no...u takových tukanců se nikomu nic stát nemůže,krom pocuchaných nervů...kdyby to byla čelní srážka,tak neřeknu,ale u tohoto zastavovat a ptát jestli jsou v cajku? podle mě zbytečný a at si to pak vyřešej mezi sebou....ale zaráží mě spíš jednání instruktora,možná bych to bral jako ujetí od nehody? nevim.ale jestli on sám náhodou nebyl napitej :)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @rk tipnul... dost pravděpodobně... Kdyby se ta AŠ nepřesouvala do toho pruhu, vznikla by ta nehoda taky? Podle mě dost pravděpodobně ne.. Stejně tak by nevznikla, kdyby PL nepředjížděl jak kkt.. Tzn. že posouzení kdo co nesplnil je na pčr / soudu...
   Řeším hlavně to, že instruktor aš to nevyřešil tak jak měl...
   Já si třeba myslím, že autoškola nesplnila svou povinnost při přejíždění z pruhu do pruhu, protože se tam nacházelo už auto.. PL toho po.. víc, ale to tu autoškolu nezbavuje povinností..

  • rk
   rk Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová Jedna věc je příčina nehody a druhá věc je přístup instrukora AŠ.
   K příčině... řešilo se to tady v komentářích hodně, tou obhajobou (a proto uvozovky) jsem myslel tvé komentáře v jiných vláknech, např.:
   - „tipnul bych si, že autoškola nesplnila povinnost neomezit a neohrozit auto při přejíždění z pruhu do pruhu…“
   - „Tak zas nesmíš ohrozit ani omezit jedoucího v pruhu, do kterýho se přesouváš.. to že on se tam dostal nelegálně... Resp. kdyby on neuhnul, tak to pude za autoškolou dost pravděpodobně…“
   - „mě tady spíš zaráží ta autoškola - dost pravděpodobně způsobí nehodu a odjede... min dost blbej příklad chování pro žáka...“
   Prostě když se na ten záběr dívám, nikde nevidím žádnou chybu ze strany řidiče AŠ=> jedinou příčinou vzniku DN bylo podle mě jednání Poláka (+ v jeho neprospěch bude asi i princip omezené důvěry).
   To ujetí... instuktor AŠ by měl znát (jak jsem už psal), jak v takové věci postupovat, v tomto se pravděpodobně zachoval nesprávně.
   Nevím, jestli to srovnávání s nehodou u tunelu je relevantní… tam řidič na vedlejší dostal pokutu oprávněně - nesplnil svou povinnost, kterou mu zákon ukládá, vůči řidiči na hlavní (akorát to v reportáži „odborník“ Vomáčka asi vůbec nepochopil) - kdežto tady se (podle mě) řidič AŠ ničeho protiprávního nedopustil.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @rk Ale já ani v nejmenším neobhajuju jízdu toho PL, ale nesouhlasím s tím, jak se k tomu postavil instruktor. To, že Polák porušil spoustu předpisů je jasný, ale tak nějak si úplně nejsu jistej, že by se z toho autoškola úplně vyvlíkla a už vůbec ne z toho, že to s ním bude muset chtě nechtě řešit, ještě když tvrdí, že je ožralej..
   viz. www.seznamzpravy.cz/clanek/tri-vteriny-od-smrti-z-tunelu-se-v-protismeru-vyritil-kamion-vysetrovani-skoncilo-necekane-37576

  • rk
   rk Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová Já ti nevím, nějak tentokrát nechápu tvou "obhajobu" Poláka, když to tady (i v jiných vláknech) pročítám. Řidič AŠ nesmí ohrozit a omezit řidiče vozidla, který jede v jízdním pruhu, do kterého přejíždí. Polák ale jede mimo tento jízdní pruh (značka V 13 není součást jízdního pruhu).
   Další věc… nedošlo ze strany Poláka k porušení povinnosti dle § 4 písm. a) - chovat se ohleduplně a ukázněně atd. (ta část o ohrožování zdraví, života a majetku)?
   Další věc… Polák měl povinnost dbát zvýšené opatrnosti vůči výcvikovému vozidlu (viz § 5). Nedošlo k porušení této povinnosti?
   Další věc… Polák byl evidentně účastník dopravní nehody a tím pádem pro něj vznikla povinnost tuto nehodu ohlásit PČR ve smyslu § 47 (pokud došlo k poškození pozemní komunikace nebo její součásti, nebo příslušenství pozemní komunikace)
   Na druhou stranu by toto všechno měl instruktor AŠ znát a měl se podle toho vhodným způsobem zachovat.

  • Andrew19yo
   Andrew19yo Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová úprimne... sgkarel to zhrnul dosť dobre 😅 jazda v protismere, obiehanie cez 2 plné čiary, prejazd cez zebru,... Polák niečo mohol riešiť a dohadovať jedine ak hneď zavolal políciu a teda, že čakajú na hliadku. Keď sa chcel dohadovať na nejakom "riešení" tak neviem načo. Autoškola nespravila nič zlé, mohla ostať ako svedok jedine ale tiež hneď odísť...
   Fakt, že PL vymýšľanie nemalo žiadny význam ani zmysel. Čo chcel aby mu to koleso vymenili? 😂 Študent má 45 min na to aby jazdil a kvôli jednému agresívnemu idiotovi za volantom nebude mať ani to a to ani nevieme či to nebola platená kondičná jazda naviac pred skúškami.

 • Ep!dEm
  Ep!dEm Před 7 měsíci +23

  1:50 Já kdybych viděl něco podobného, takt taky nezastavím. Pokud někdo předjíždí jako dobytek přes dvojitou plnou a šrafování, s tím že si nakonec sám urve kolo, tak bych taky jel dál. Za vlastní hloupost ať si platí sám. Jiná věc by byla, pokud by přitom naboural i někoho jiného.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @Zdeněk Meluzín tak třeba proto, že jste účastník nehody, ať se vám to líbí nebo ne.. Navíc tady není moc jistý, jestli nenesete (autoškola) část viny.

  • Zdeněk Meluzín
   Zdeněk Meluzín Před 7 měsíci +6

   @Brněnská odchytová Kdyby neobjížděl protisměrem zleva, taková situace nevznikne. Může si za to sám. Autočkola jen jela pomalu, měl se přizpůsobit. Můj názor. Škodu si způsobil sám, co bych tam kvůli němu půl hodiny stál na parkovišti.

  • Lukáš Vysypal
   Lukáš Vysypal Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová Kdo může tušit, že se tam přiřítí blb z leva přes dvojitou plnou a zebru. Polák ohrozil autoškolu svým bezohledným a protizákonným předjížděním. Je jenom dobře, že nikomu neublížil a způsobil škodu jenom sám sobě. Autoškola nebude viník nehody, ale pouze svědek blbosti poláka. Asi bych se mu taky jenom vysmál a jel dál.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +2

   tak ale zase kdyby neuhnul, tak to do něj ta autoškola narve... mě se na tom nelíbí to, že autoškola si v klidu odjela.. úplně nevinně v tom podle mě nebyla..

 • Hanácká Knedlíkárna
  Hanácká Knedlíkárna Před 7 měsíci +5

  Jako vždy musím pochválit střih a super obsah! Velmi dobře!

 • The_Reecal
  The_Reecal Před 7 měsíci +9

  1:52 Celkově můžu poslední odstavce jenom potvrdit. Cca měsíc a půl dozadu jsem byl svědkem nehody na dálnici v Brně (dobržďování do kolony). Borec přede mnou to zašlápl, tak jsem to zašlápl taky, borec za mnou taky, ale ten za ním už nedobrzdil a nabral ho přímo zezadu. Stalo se to v levým pruhu na dálnici, dost nepříjemná situace. Možnost přejetí do odstavného pruhu nebyla, protože lidi kolem jezdili jak hovada.... Lidi kolem jezdili a nikdo ani nezastavil. Dokonce i frajer, kterej to měl přímo před očima (jel za tím, co nedobrzdil) prostě vyhodil blinkr, objel to a jel pryč. Byl jsem jedinej, kdo zastavil, protože jsem to všechno viděl ve zpětným zrcátku.
  Byl jsem takhle u nehody poprvé. O to víc mě překvapilo, co se dělo potom. Člověka v autoškole, potažmo jinde, učí, jak se má v takový situaci chovat. Varovky - vesta - trojúhelník - policie, ale hlavně se hned odklidit z cesty za svodidla. Když jsem vystoupil z auta a šel se podívat a zeptat, jestli jsou všichni ok, první věc co byla je, že pán z nabouranýho auta vystartoval po klukovi co nedobrzdil (mladej kluk, řidičák asi ne moc dlouho, evidentně nevěděl, co má dělat) a asi minutu mu nadával jaká je pi*a a já nevím co ještě. Když jsem mu řekl, že tímhle nic nevyřeší, že už se to prostě stalo, tak si stoupnul vedle auta a zapálil si cigáro. Ne za svodidlama, ale normálně v levým pruhu na dálnici. Když jsem viděl, že tohle nikam nevede, převzal jsem iniciativu a řekl jim, ať alespoň zavolají PČR. Šel jsem dát trojúhelník. Když jsem se vrátil, byla situace stejná. Borci v levým pruhu vedle aut, bezpečnost nikdo neřešil, asi jim bylo jedno, že kolem nich lítají auta 120, ale aspoň ten mladík byl ve spojení z PČR. Až na moji výzvu uznali, že to asi není nejlepší a přesunuli se za svodidla. Co dělali potom už nevím, protože jsem šel s telefonem mávat na ostatní auta, aby zpomalili, protože dost foukalo a nedalo se spolehnout na to, že tam trojúhelník zůstane. Po příjezdu PČR jsem předal kontakt, popsal situaci a jel domů.
  Jak říkám, byl jsem u nehody poprvé, ale to chování řidičů mě opravdu překvapilo. Možná neberu v úvahu to, že třeba byli v šoku nebo tak něco, ale i přesto si myslím, že alespoň základní úkony jako je přesunout se do bezpečí a tak, by tam měli být i v situaci, kdy je člověk úplně mimo... Doteď nechápu, že jsem byl jediný, kdo zastavil i přes to, že to mělo několik ostatních řidičů jako na talíři. O to víc mě to děsí, když si představím, že někdy budu v tý situaci já a nikdo prostě nezastaví....Neříkám, že to byla nějaká ultra nehoda, ale zastavit, zeptat se, jestli jsou všichni OK a pak třeba jet dál, nikomu neuškodí. Jezděte opatrně, dbejte na svoji bezpečnost a na bezpečnost ostatních!

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 24 dny

   @harrod harrod Jo, tak ono bylo myšleno větší ťuknutí..
   sem si to nakonec dohledal.. a je to během paniky klesne IQ až na polovinu. Já po sejmutí první srnky sem zapomněl na trojúhelník třeba.. to mi taky nic nebylo, ale v šoku sem byl, páč se nehezky rozprskla...

  • harrod harrod
   harrod harrod Před 25 dny

   @Brněnská odchytová Zalezi na tom, co to je za nehodu. Kdyz mi zezadu odreli auto, protoze sem na svetlech poustel pri odbocovani chodce, nebylo to zadny drama. Pan chtel hned odjed, ze si to rozlesti (nejaka stara felda nebo neco), ale ja sem mel odrenej naraznik a hlavne a prasklou mlhovku, takze sem ho odjet nenechal. Odstavili sme auta bokem, sepsali takovej ten protokol a bylo. Jedinej, kdo byl nasranej byla vinoteka, protoze sme to vyplnovali asi pul hodiny a zastavili sme na jejim parkovisti :D
   Kdyz sem se ale vyvalel i s mladou na masine, byl sem uplne vygumovanej. A to mi vlastne ani nic nebylo...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @Jakub B mě tady spíš zaráží ta autoškola - dost pravděpodobně způsobí nehodu a odjede... min dost blbej příklad chování pro žáka...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +3

   říká se, že po nehodě dočasně přijdou účastníci až o 20 bodů IQ... a přesně proto je důležitý, aby u nich někdo zastavil a připomněl jim, co mají dělat...
   Díky, že zastavuješ. Naštěstí je nás víc takových, kteří zastaví a zeptají se, případně nabídnou pomoc.

  • Jakub B
   Jakub B Před 7 měsíci +1

   Hele zastavit je asi slusnost, ale pokud by to udelali vsichni ridici, jen to celou situaci zhorsi a nejspis zpusobi dalsi zmatek ci nehodu. Tady slo o stouch ve 20km/h? Nedelal bych z toho vedu... fanousek zareagoval dobre i s kamerovym zaznamem. Jinak to je asi no stress. Tady rozhodne neslo o zivoty

 • Vojtex
  Vojtex Před 7 měsíci

  Fantastická komplice, moc díky :-) A ty tvoje prostřihy, vždycky se nachlámu jako prase :-D

 • PODHOŘANSKÁ CHOLERICKÁ
  PODHOŘANSKÁ CHOLERICKÁ Před 7 měsíci +19

  Mazec! Ale borec co předjede jen aby to zahodil do pangejtu, mě pobavil úplně maximálně

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Martin Jeništa :-D :-D :-D

  • Martin Jeništa
   Martin Jeništa Před 7 měsíci

   Jak jsem viděl ten předjížděCí manévr, tak mi bylo jasné, že správné řešení situace je zastavit před zatáčkou a jít ho tam rovnou posbírat 😂, ten byl jasně už na tý rovince 😂😂

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   Líbí se mi, že si tam každej najde to svoje :-D

  • ollssonn eichwald
   ollssonn eichwald Před 7 měsíci

   souhlas. Hloupý a nešikovný ne-řidič.

 • Brněnská Gynekologická
  Brněnská Gynekologická Před 7 měsíci +3

  Myslel jsem si, že už mě nemůže nic překvapit .. ale ukazuje se, že lidská hloupost opravdu nemá hranice :D

 • Dopravní Poradce
  Dopravní Poradce Před 7 měsíci +1

  6:25 Se stane, no... zapomeneš, že zrovna dneska jsi místo motorky vzal auto a jedeš, jak jseš zvyklej... 😀

 • MirecMi
  MirecMi Před 7 měsíci +1

  Co se nehody týče autoškola nezměnila pruh hned, takže prakticky vytlačila auto z pruhu donktoreho najížděla, nedání přednosti v jízdě a pak následně instruktor odjel od nehody kterou způsobil jeho žák.
  Jináč bych u té nehody nezastavil, když bych viděl, že obě auta zůstali stát, předpokládal bych, že si to vyřeší mezi sebou, moje auto by jen dělalo další překážku na silnici.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Taky bych to tak viděl...
   Mno, ale zrovna třeba Vaše svědectví by mohlo pomoct O:-)

 • David Kořínek
  David Kořínek Před 7 měsíci +1

  Já bych měl prosbu. Mohl by být hudební podkres trochu tišší? Při nastavení příjemné hlasitosti pak nejdou slyšet dialogy :( Každopádně úžasná práce při stříhání :)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Určitě... Novej střihač - tohle sme úplně nevychytali, i když jsem to kontroloval, tak si na to stěžovalo víc lidí. Zkusíme si to do příště pohlídat líp. Další kompilace v pořadí by to měla mít vyvážený.

 • Brněnská odchytová
  Brněnská odchytová  Před 8 měsíci +10

  Pokud jste mi zaslali své záběry a nenašli se v tomto videu, určitě se najdete v tom příštím.

 • Zdenka Simkova
  Zdenka Simkova Před 7 měsíci +7

  Super kompilace 😂😂😂 kolegyně se mi na stole válí smíchy a ja skoro nevidím na písmenka 😂 ta pošta to byla fakt pecka 👍

 • Michael Hladky
  Michael Hladky Před 7 měsíci

  Strašně se mi líbí začátek. Jen dement v takových podmínkách jede mezi kamiony. No ta pošta hustý. To zas asi na Oskara jak značka. 2.38 záchranářska ulička. Jak těm lidem vysvětlit že vždy potřeba. Vezmu klacek a kolem kasáren jim to budu rozbijet ty auta. Ty lidi nechápou že jde o život.

 • Jindra_pico
  Jindra_pico Před 7 měsíci

  3:27 řidič ve škodovce: Asi budu zvracet musím si tu zastavit
  Řidič vozidla za ním: OK
  Řidič ve škodovce: Počkej už je to dobrý.
  😂😂

 • Lázeňská okružní
  Lázeňská okružní Před 7 měsíci

  0:58 tyhle kalouskovy jedničkáře taky občas potkávám.Je zajímavé,že myšlenkové pochody mají většinou stejné..

 • ForeverMelounKDR
  ForeverMelounKDR Před 7 měsíci

  Mňamozní sestřih ❤️

 • Michal xxx
  Michal xxx Před 7 měsíci

  Někdy si říkám, že nás řidiče systém dost buzeruje, ale když vidím toto, tak je vidět, že řidičák dostane dneska každý... Jasně, chybu udělá každý, ale být vědomím prasetem, to už chce notnou dávku demence.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @ollssonn eichwald na to mám pro sebe taky uklidňovací frázi - většinou zabere.. někdy až na 3. opakování :-D

  • ollssonn eichwald
   ollssonn eichwald Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová to ano, já spíš myslím křižovatky, složitěji značené úseky a hlavně krizovky. Řidič očekává nějaké řešení, v tu chvíli logické, a neřidič udělá opak.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @Michal xxx a dobře udělal :-)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @ollssonn eichwald zase ale pokud jede 50, tak ho předjedeš o to snáz a máš k tomu důvod, než ho předjíždět, když se courá 70-80

  • Michal xxx
   Michal xxx Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová jj já nezapomenu jak mne otec drezůroval doma na malotraktůrku, Z3011 a pak v 17 na silnici...

 • Lukáš Mana
  Lukáš Mana Před 7 měsíci

  3:28 Hodím vám to celé, zajímavé že je tam jen datum a čas, GPS rychlost chybí. Na zákazu předjíždění je pustil, ale oslík se do toh pustil, i když dokončil přejíždění v místě kde zákaz není. Je krásné že chybí záznam. Ochcávkář jej chtěl školit, o tom žádná, ale v tom prvním případě autor videa byl za koňský falus absence rychlosti na záznamu o tom svědčí ještě víc

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @Lukáš Mana Moje druhá kamera (Mio C540) třeba nemá GPS modul, tzn. že souřadnice ani rychlost taky nezobrazuje, ani nemůže.
   Zrychleny jsou pasáže, kde se podle mě nic neděje. Rychlost můžeme odhadovat, kdy náklaďák víc než 90km/h nevytáhne (kvůli omezovači).
   Na kolik přesně zbrzdil by šlo vypočítat, ale i ze záběru lze vidět, že moc rychle teda neodbočuje..
   Troubení naprosto chápu - jede jako chuj, předjíždí těsně před tím, než bude odbočovat, po předjetí brzdí = úplně zbytečný, zařadí se dost blízko před kamion a narušuje mu bezpečnou vzdálenost, odbočuje pomalu. Klakson je na místě... To, že kamion dokončuje předjíždění tam, kde by už neměl - pokud je tam vidět, jako tady a nikoho u toho neohrozí, tak mi to nevadí. Nicméně ve videu to je vidět i tak. Ale určitě bych radši neviděl na silnici řidiče ofce než toho kamionu...
   Mě je jedno, kdo co řídí, když to řídí jako debil, tak si z něj utahovat budu.

  • Richard Šulc
   Richard Šulc Před 7 měsíci

   @Lukáš Mana že ty jsi ten debil z té octávie?

  • Lukáš Mana
   Lukáš Mana Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová Tak si to projdeme ještě jednou. Video fajné, ale máme tam jen čas a datum. Z těchto údajů fakt rychlost nevyvěštíme. Video je z části zrychleno, pak zase v normálním čase. Řidič octavie na začátku kličkuje, pak pouští autora videa. Ten dokončuje předjíždění v místech kde by se tak dít nemělo, ale čára není zeď. Potom jej zase předjede řidič octavie, těsně před značkou začátek obce, tady brzdí, nevíme na kolik. Brzdí a odbočuje v pravo(navíc před přechodem). Nechápu to troubení. I kdyby tam jel dědek na kole a odbočoval vlevo tak na to má právo. Nechápu to troubení a už vůbec ne tebe. Co ti na tom přišlo divného že nějaký labilní jedinec s něčím větším než auto má mít vždy pravdu. Ani jeden není svatý.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   tak nejspíš to bude kamera bez gps jinak by tam byla...
   Nerozumím řeči tvého kmene... čeho chybí záznam?

 • JAKOVLAK Dashcam
  JAKOVLAK Dashcam Před 7 měsíci

  1:53 Jakožto amatér expert mi příjde nejvíc blbý že nikdo z okolních aut nezastavil. Jestli chtějí nehodu lidi řešit tak či onak je pak už jen na domluvě.
  Nabitej díl dneska

 • Skopy18
  Skopy18 Před 7 měsíci +7

  Skvělej edit jako vždy, ale česká pošta ala Rambo mě rozsekal nejvíc :D

 • Cestou Necestou Moravou
  Cestou Necestou Moravou Před 7 měsíci

  Dneska dostal každý jeden záběr včetně BO? 😁
  1:45 kvalitní autoškola zjevně, pak to tady taky tak vypadá...
  2:54 jo to mi taky udělal nedávno, rozhodil rukama jakože sorry to jede samo já už to nezastavim a ty si počkej. Jenže pak sem zůstal viset v křižovatce a rozheli se všeci kolem, fakt fajn pocit 😮‍💨
  4:46 čekal jsem že zapluje a on je asi král silnice
  6:14 to co je za vola, ještě že je široká ta silnice
  7:08 blbci sou oba, jak ten co předjíždí tak ten co se předjet nenechá (pokud ten přejížděný jel pomaleji chvíli, šak víme jak to truck vypráví)

 • Zely
  Zely Před 7 měsíci +1

  1:51 spíš to vypadá, že ožralej byl insktruktor když to nechtěl řešit :-D

 • Lubomír Rek
  Lubomír Rek Před 7 měsíci

  2:25, víc škody, než užitku, když tam byl volný odbocovaci pruh. Sice taky uhybam, když to jde, ale tady bych zůstal stát..

 • sgkarel
  sgkarel Před 7 měsíci +1

  4:10 jsem na silnici klidnej a hodnej, pouštím lidí z vedlejší, uhybam rychlejším, pouštím autobusy ze zastávky, a skoro nepoužívám klakson, ale takhle mě někdo pustit a pak udělat tohle tak si za ním asi zajedu na to parkoviště popovídat.
  4:36 přesně o tom mluvím, nedělá mě problém někoho pustit, ( aspoň tak to vypadá z toho co jsem pochopil) ale uhýbá ten na koho straně je překážka, takže pustit ho k sobě do díry ( aby se vyhnuli ) ale rozhodně bych kuli němu nesouval

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @aothe7 tak asi si řek, že bude ten moudřejší a ustoupí... Stát tam 10minut kvůli blbovi, co necouvne je zbytečný a nikomu by to neprospělo..

  • aothe7
   aothe7 Před 7 měsíci

   @Mc2uba Photo tak zmíněná byla tahle situace... jinak samozřejmě no 😁

  • Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo Před 7 měsíci

   @aothe7 tech veci co clovek nechape je tam vic, to couvani je uz jen tresnicka na dortu 😄

  • aothe7
   aothe7 Před 7 měsíci +1

   Jako to absolutně nechápu, proč couval...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @Mc2uba Photo 40 asi nejel, ale současně ho předjel náklaďák a netrvalo mu to 3minuty, takže hádám, že rozdíl rychlostí byl 20-40km/h (kdy kamion víc jak 90 kvůli omezovači nevytáhne)
   Tak hádám, že ho pustit nechtěl, jen čekal až zapluje a on bude moc projet, protože zablokovat ho někde, kde nebude moct zaplout - to by si ani jeden nepomohl..

 • Rendy Štefánek
  Rendy Štefánek Před 7 měsíci +8

  5:40 Velká škoda XMka :( :(

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   njn.. když s tím jezdí někdo, kdo to neumí...

  • Rendy Štefánek
   Rendy Štefánek Před 7 měsíci

   2.1TD teda pak sloužila v XM Y4 až do ukončení výroby tj. rok 2000

  • Rendy Štefánek
   Rendy Štefánek Před 7 měsíci

   ​@VEL SATISFACTION nemusí být XM Y3 v kombíku se začal dělat v roce 1989 ale výroba byla ukončena až v roce 1994, pokud dobře vidím, tak má z boku nápis TurboD, to by znamenalo že je s 2.1TD a ten se dělal od roku 1991 do roku 1994

  • VEL SATISFACTION
   VEL SATISFACTION Před 7 měsíci +1

   Taky jsem si říkal, to už je veterán :)

 • Gust Orel
  Gust Orel Před 6 měsíci

  Ad. 3:10 - pokud někdo v Brně občas jezdíte směr Jana Svobody -> Trávníčkova -> Vranovská , zvlášť v podvečer, tak věřím, že vás podobný zážitek občas potká taky. Já jsem tam jednou dokonce jakémusi dobrému muži padl do oka natolik, že se záměrně ke mě sice vrávoravým, avšak vcelku rychlým poklusem rozběhl. Naštěstí se mi podařilo mu vyhnout. :)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 6 měsíci

   Vím, znám :-D ale to by mi yt zatrhl jako rasistický počin... tohle byl jenom opilej youtuber :-D

 • Butch Hudson
  Butch Hudson Před 7 měsíci

  Z jakýho filmu je ten "šofér kamionu"? 😆 To musím vidět

 • Alča Gobra Nails
  Alča Gobra Nails Před 7 měsíci

  1:17 Jooo tak stejnym stylem me v tydnu malem sejmul u nas taky typek 🤦‍♀️ neříkám tu zatáčku taky obcas beru protisměrem 🤣 ale proti nic nejede... 🤷🏼‍♀️ (je tam naštěstí krásně vidět..)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Alča Gobra Nails mobil je strašný zlo...

  • Alča Gobra Nails
   Alča Gobra Nails Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová tady právě videt je. - O to vic nechapu co delal 🤦‍♀️🤣jestli cumel do mobilu?? Netuším - hlidala jsem prikop 🤭😅 (joo trochu kopecek tam zrovna dolu je 😬😬)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +2

   taky nemám nic proti říznutí zatáčky tam kde vidí, ale ne když proti jede auto nebo kde není vidět..

 • Michal Bouška
  Michal Bouška Před 7 měsíci

  3:10 Hale & Pace. Nehynoucí, skvělé, nepřekonatelné, vrchol britské komedie. 10/10. Miluju.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @Michal Bouška Já myslím, že dost :-D Ale asi je to pravda, no... :-D

  • Michal Bouška
   Michal Bouška Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová Ach jo, jak moc hrozně a černě, až by to mohlo krást, by znělo, že tihle dva by dokázali rozesmát i obecenstvo u masovýho hrobu? 😂

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   jj, je to pecka :-D

 • Ivo Navratil
  Ivo Navratil Před 7 měsíci

  Super jako vždy těšíme se na další

 • Mr. Christmas
  Mr. Christmas Před 7 měsíci

  Jako dobrý záběry lidi jsou ... hehe :D
  ale prostě ty střihy těch jiných situací z filmu mě uplně deprimuje ..
  to většinou přeskáču

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   Někomu se tenhle edit líbí, ale uvědomuju si, že jiný zase víc ocení jen čistě záběry. Takových dashcammerů je však většina a já se od nich snažím právě odlišit tím editem.
   Děkuju za názor. Super nápad to přeskakování :-)

 • Martin Jeništa
  Martin Jeništa Před 7 měsíci +4

  5:40 myslím že správné vyhodnocení situace je, zastavit před zatáčkou.. Vzít si vestu, dát trojúhelník a pak vyrazit se podívat jak ten průjezd dopadl 😂
  Hned jak jsem viděl předjetí, tak mi bylo jasný, že za zatáčkou tohle auto rozhodně nebude na silnici pokračovat v jízdě 😂 ten byl prostě jasnej 😂😅😅😂
  Ale dopadlo to podle mého názoru ještě dost dobře.. Mohl to být čelňák 🙈

 • Senická rafinérka
  Senická rafinérka Před 7 měsíci

  Přijde mi divný, že ti někdo pošle záběr, že potkal na silnici králíka. To kdyby jsem ti měl posílat takový videa, tak jich máš denně aspoň 4

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Tak davaj :-D
   Ono to bude dost souviset s tím jménem a historií odchytávání (přejíždění) zvířátek ;-)

 • Vasa Ro
  Vasa Ro Před 7 měsíci

  edit klasicky výborná práce ale nevím jestli to vyváží ty prasárny 😞

 • ByF3N0M3N
  ByF3N0M3N Před 7 měsíci +6

  Ty jo po roce můj záběr, který měl být už tak o 20 komplilací zpátky, a když to nevyšlo, tak hned v té další, a pak té další a konečně jsme tu! :D

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   a to ani nevíš, že tahle kompilace měla pracovní číslo #38 a žes měl sakra štěstí, že tě do ní vůbec střihač vybral :-D Ale trvalo mu to dlouho, to uznávám..

  • Lázeňská okružní
   Lázeňská okružní Před 7 měsíci

   bingo😂

 • Jiří Domaník
  Jiří Domaník Před 7 měsíci +1

  Pokud se s autoškolou neťukli, není důvod, aby tam autoškola zůstala. Proč by tam taky měl zůstávat kvůli tomu, že si nějakej vymaštěnec "urve" kolo v pangejtu při idiotském předjíždění. A psát tady, že v tom autoškola nebyla nevinně je mimo mísu. Ten polák tam neměl co dělat!

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Neměl tam co dělat, dostal by pokutu.. ale autoškoal má taky svoje povinnosti, který tady podle mě nesplnila (neomezit a neohrozit při přejíždění z pruhu do pruhu)...
   Btw. to že někdo někde nemá co dělat, ještě neznamená, že vás to zbaví vašich povinností...
   www.seznamzpravy.cz/clanek/tri-vteriny-od-smrti-z-tunelu-se-v-protismeru-vyritil-kamion-vysetrovani-skoncilo-necekane-37576

 • Gaučový Fotbalista Dashcam
  Gaučový Fotbalista Dashcam Před 7 měsíci

  1:54 Tohle by nemělo učit autoškolu. Ostudné chování.
  Polák je blbec o tom žádná, ale ten učitel ho následně překonal.

 • 2 Forsan 2 Pepege
  2 Forsan 2 Pepege Před 7 měsíci +1

  1:34 co si myslim? myslim si to, že bílý auto přejelo přes plnou čáru, najelo na zebru, ale pak když už bylo v odbočovacim pruhu, tak se mu tam vesrala autoškola = vytlačila ho na ostrůvek a způsobila nehodu :)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @rk musíš jít na brzdu = spousta lidí si pod tím nepředstaví jemný lechtání brzdovýho pedálu..
   Jo, ta hranice tam tenká je.. Pokud musíš náhle, tak je to ohrožení.. Pokud máš dost času, tak aji brzda může být jen omezení...

  • rk
   rk Před 7 měsíci +1

   @Brněnská odchytová Ty jsi napsal "musíš jít na brzdu = ohrožení". Jen narážím na to, že je rozdíl mezi brzdit a brzdit. Pod slovem brzdit si můžu představit jak malé přibrždění, tak velmi intenzivní brždění... prostě hranice mezi nesmět ohrozit a nesmět omezit je obtížně definovatelná. A ne každé brždění musí souviset s ohrožením.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @rk to asi záleží na tom, jestli by se to obešlo aji bez toho přibrždění... ale jestli chceš, můžu to upravit na "náhled prudce brzdit"
   Je to jen pomůcka pro tebe, jak si to určit co je a co není ohrožení.
   Vychází z §2 l) nesmět ohrozit znamená povinnost počínat si tak, aby jinému účastníku provozu na pozemních komunikacích nevzniklo žádné nebezpečí,
   m) nesmět omezit znamená povinnost počínat si tak, aby jinému účastníku provozu na pozemních komunikacích nebylo nijak překáženo,
   Tzn. že pokud ti stačí sundat nohu z plynu, tak máš dost času na to reagovat - tzn. nemělo by dojít k ohrožení, ale jen k omezení. Pokud už musíš na brzdu, tak se jedná zpravidla o ohrožení, pokud zase nemáš dost času reagovat.

  • rk
   rk Před 7 měsíci +1

   @Brněnská odchytová Píšeš, že brzda = ohrožení. Tedy i malé přibrždění je ohrožení? Můžu znát zdroj této informace?

  • 2 Forsan 2 Pepege
   2 Forsan 2 Pepege Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová aha, tak to já musim brzdit téměř vždy. Mrdky lidi prostě

 • ŽIŽKOVÁK
  ŽIŽKOVÁK Před 7 měsíci +1

  Moc hezké video draku

 • _stoupa2_
  _stoupa2_ Před 7 měsíci +2

  5:40 Chudinka Citroën XMko :(

 • Kucimat
  Kucimat Před 6 měsíci

  2:30 Kolín moc dobře poznávám tuto křižovatku :D

 • TheOVCA
  TheOVCA Před 7 měsíci

  1:52 samozrejme, ze autoskola bola uvastnikom DN a mala ostat ma mieste. Za utek z miesta nehody pokuta, zobrat vodicak, aj licenciu!

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   souhlasím
   Polák tomu jel šel hodně naproti, ale tohle nebylo o nic lepší.

 • Michal Bouška
  Michal Bouška Před 7 měsíci

  4:45 Moudře si jít pohovořit, s pilotem Passerati. Takovej prvok prmitivní.

 • Jirka Globus
  Jirka Globus Před 7 měsíci

  1:18 tohle mám pocit už jsem někde viděl... neni náhodou ten záběr ustřiženej cíleně, protože pan točvolant se hned za tou zatáčkou vyklopil? Nevim u koho to bylo, tmavej Passat b5 byl pak na fotkách.
  1:30 a tenhle Ftřinomtřin to taky posílá na více kanálů.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   1:18 nn, to bylo něco jinýho
   1:30 ale tady to máš s editem O:-)

  • Jirka Globus
   Jirka Globus Před 7 měsíci

   @Dlouhej_P.T. jo, máš pravdu. Díky Tobě jsem to našel a je to něco jiného.

  • Dlouhej_P.T.
   Dlouhej_P.T. Před 7 měsíci +1

   1:18 u Perly ale bylo to jen něco podobného, tady je to dle kapoty nějaká Škodovka

 • Bejčk
  Bejčk Před 7 měsíci +1

  1:50 A proč by jako všichni měli kvůli malýmu ťukanci zastavovat. Určitě se jim nic stát nemohl a jinačí pomoc není třeba. to nechápu...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Proč by se jim nic stát nemohlo? Copak můžeme znát pravej důvod toho, proč vyjel ze svýho pruhu? Za zeptání + připomenutí vest a trojúhelníku nic nedáme...

 • Fisk
  Fisk Před 7 měsíci

  0:30 proč sebevrah, to nesmí jet mezi dvěma kamióny :O

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   popravdě v tomhle počasí, s téměr minimální mezerou? Takhle bych nejel ani na suchu... Asi sem viděl až moc videí... on není problém, že by nedobrzdil ten kamion před sebou, kdyby ten náhle musel zastavit.. tam je problém ten kamion za ním, kterej když nezastaví, tak ho napasuje pod návěs a to fakt nechceš...

 • Karel Salcman
  Karel Salcman Před 7 měsíci

  Brno o tom jsme se v Praze učili že to je díra světa :D :D :D

 • Okurek
  Okurek Před 7 měsíci +1

  Super VIDEO sleduju toto furt

 • Ostravská Práškovací
  Ostravská Práškovací Před 7 měsíci

  1:34 Dobře mu tak šaškovi... Teď by mě zajímalo, jestli české zákony opět nezklamali a má tam spoluvinu i to taxi či autoškola co tam jela, nebo jestli to byla 100% jeho chyba, tak jak by měla být.
  1:51 Aha, tak to už je trošku jiná... K tomu nemám slov... Jestli instruktor autoškoly řekne kalíme na to, jedem dál... To se fakt nemůžem divit, že to tu vypadá, tak jak to tu vypadá...
  4:21 Wow, tak to už je vážně umění... To je snad i o tom, že potřebuješ jistý talent na to být penisem
  4:41 Tak tenhle toho předchozího ovšem bezkonkurenčně překonal...
  7:44 Ty jo dobrý, po celých 22 letech čekání se fanoušek konečně dočkal zveřejnění záběru :DDD

  • Ostravská Práškovací
   Ostravská Práškovací Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová 1:34 No právě, to že prostě odjeli... tvl... to je fakt moc jako...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   1:34 tipnul bych si, že autoškola nesplnila povinnost neomezit a neohrozit auto při přejíždění z pruhu do pruhu... a to, že od té nehody odjel mi přijde dost ujetý...
   7:44 vtipálku :-D

  • ollssonn eichwald
   ollssonn eichwald Před 7 měsíci

   1:34 - NAPROSTÝ SOUHLAS !

  • ŽENSKÁ ZA VOLANTEM
   ŽENSKÁ ZA VOLANTEM Před 7 měsíci

   22 letech 🤣

  • Optic
   Optic Před 7 měsíci

   7:44 Tomu říkám trpělivost. 😂

 • Alex
  Alex Před 7 měsíci

  Ty úryvky z filmů jsou strašně potichu oproti tý kompilaci. Chtělo by to doladit a sehrát zvuk, musim furt přidavat nebo ubírat ale jinak se mi video libí.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   jj, víme o tom (nový střihač) - tahle kompilace se nám úplně nepovedla vychytat... To je tak, když si ntb automaticky upravuje hladinu zvuku :-/ Super na poslech, ale ne na editaci...
   Pokusíme se to do příště vychytat.

 • Václav Nikl
  Václav Nikl Před 7 měsíci

  No to je zase úroda :D

 • Jindrolim
  Jindrolim Před 7 měsíci

  Ohledne uhybani sanitce v 2:25 - Prijde mi to zbytecne. Samozrejme sanitka ma "komfortni" jizdu primym pruhem, ale mensi chaos by podle me udelalo nechani volneho odbocovaciho pruhu, protoze je to predvidatelnejsi.
  Jeste nez byl donucen skoncit a samzat videa, sledoval jsem kanal Ambuchannel 112 (myslim ze Nizozemsky ridic sanitky, ktery tam daval vyjezdy vcetne upozornovani na chovani ridicu) a vzdy zduraznoval pravidlo LOLO - Leave Open Lanes Open (Nech volny pruh volnym). Verim ze i u nas si ridici sanitek/hasicu atd hledaji dopredu, kudy muzou projet a presun ridicu do volneho pruhu muze udelat jen zmatky.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Tak ona kdyby tam nevjela ta dodávka.. sanitka by jela přímo.. ale chápu, že to zmatkování řidičů tomu nepomáhá...

 • Luken
  Luken Před 6 měsíci

  kdy se odehrával první klip,? mohl tam jet můj spolužák:)

 • Hradecká Letecká
  Hradecká Letecká Před 7 měsíci +2

  RIP 405tka. To nasere předjet, aby to mohl rychleji zahodit... 😆
  Díky za super kompilaci 😉

 • Cestná psychiatrická
  Cestná psychiatrická Před 7 měsíci +3

  4:45 Nemá náhodou “prekážku” na svojej strane? A ešte bude robiť múdreho. 🤔

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Draco sarus :)

  • Draco sarus
   Draco sarus Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová co dodat já jsem prostě flegmatik ... mám v p* ale naštvat se umím také no a to se pak dejí věci ZLÉ a nedobré. Nicméně tato situace by mne z míry rozhodně nevyvedla.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Draco sarus :-D :-D :-D

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @Cestná psychiatrická To by byl ale dost dobrej stěr :-D

  • Draco sarus
   Draco sarus Před 7 měsíci

   @Cestná psychiatrická a když mu praskne cévka tak se mu tlak srovná ... 😃😃😃

 • gag
  gag Před 7 měsíci

  Jaká to byla autoškola? Neměla by přijít o licenci? :D

 • sodomos
  sodomos Před 7 měsíci +2

  0:26 Vidím, že mnoho lidí se touto záležitostí zde v komentářích příliš nezaobírá (možná nikdo :-) ) Chtěl bych k tomu napsat asi tolik: Jedu si od Havl. Brodu na Jihlavu, za mnou kamion. Předjet se nedá, je hustý provoz. Kamion jede tak, že se na mě lepí. Před jedním kopcem mu najednou hrábne a začne na mě blikat a troubit .. nemusím podotýkat, že v tu chvíli mám jeho přední reflektor přes půl zadního okna. Proč? Nemám ponětí. Přede mnou štrůdl aut, který bezpochyby viděl .. prostě nechápu. O dva dny později na tom samém místě: Kamion mám téměř v kufru. Změna byla ta, že před štrůdlem aut přede mnou jel traktor. Auta jej začala předjíždět, ale než došla řada na mě, objevila se plná čára a hlavně horizont, za který jsem neviděl. Kamion za mnou se ale rozjel, že to dá a málem mě sroloval. Pochopitelně blikal a troubil. Možná viděl za horizont, protože má vysoko kabinu, ale copak jsem jasnovidec? A je fakt takovej problém si chvíli počkat, když takovejhle lojza pak v pohodě předjíždí na dálnici svýho kolegu třeba tři minuty? No to je fuk. Za týden čtu v novinách, že přesně v tom samém místě dva kamiony mezi sebou srolovaly osobák s nějakou paní. Ta to naštěstí přežila. Od té doby, pokud to jen trochu jde, se snažím za sebou kamion prostě nemít.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Veronika Olšarová tam už to pak není ve vašich rukách, ale v jejich... Což k nim takovou důvěru nemám

  • Veronika Olšarová
   Veronika Olšarová Před 7 měsíci

   Souhlas, taky nesnáším, když se dostanu mezi dva kamiony.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   S tímhle asi 3 komentáře :-D
   Já sem viděl až moc videí na toto téma a prostě odmítám jet mezi kamionama.. radši budu riskovat, že se obouchám o svodidla (i když na pneu, zvlášť zimních nešetřím) než riskovat, že mě natlačí pod návěs..
   A su rád, že to podobně cítí víc lidí..

 • ŽENSKÁ ZA VOLANTEM
  ŽENSKÁ ZA VOLANTEM Před 7 měsíci +1

  4:20 to nutkání ho trochu pošoupnout je silnější než já 😱😅

  • Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová zacit predjizdet s kamionem pred horizontem, kam nevidim a jeste do kopce je proste debilita, navic nevime zda to maly nakladak nebo mel za sebou 17 metru navesu a vypada to, ze kdyz se vracel, protoze v protismeru jede dalsi nakladak, tak klidne mohl zavrit tu Octavii :-) ale to se nikdy nedozvime :-) muzem si jen domyslet. Uprimne na takovem miste bych asi nezacal predjizdet ani s osobakem, natoz s nakladakem.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Mc2uba Photo je to zrychlený - to vůbec nebylo předjíždění na poslední chvíli (ale chápu, že to zrychlení mate)

  • Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová protoze zbytecne predjizdi, nevidi tam, stihne na posledni chvili, asi i omezil tu Octavii a ta mu to vratila.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Mc2uba Photo proč aji řidič kamionu?

  • Mc2uba Photo
   Mc2uba Photo Před 7 měsíci

   Oni to byli evidentne dementi oba :-)

 • Gabriela Horakova
  Gabriela Horakova Před 7 měsíci

  z jakého filmu je ta scénka u železničního přejezdu, prosím? :D

 • r3l1csvk
  r3l1csvk Před 7 měsíci +2

  0:52 a já už ze zvyku situace čekal "Gaas,gaaas,gaaaaaaas,..."
  2:32 njn keket se sílou medvědí
  3:03 stálice kompilací
  5:12 mmm,tady bych si uměl představit scénku z Didi na plný plyn kdy Marcel na bílém kabriu se snaží předjed Didiho na kamionu aby jej varoval a u toho vytlačí z cesty ten karavan s manželským párem
  5:50 ten tuším daleko nedojel (osobně si jako referenci k té gestikulaci z auta umím představit tu No tak jsem čurák. scénku)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @r3l1csvk Díky! edit se vždycky hodí :-)

  • r3l1csvk
   r3l1csvk Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová nabeton,dobrá je taky scéna ze zkoušky v autoškole 3:53-6:40 (ano,už jde je naše dvojka s karavanem) nebo samotné cesty na zkoušku 2:37-3:17

  • r3l1csvk
   r3l1csvk Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová německo-francouzská komedie,1986

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @r3l1csvk Díky, to vypadá taky na film plnej použitelnýho materiálu :-D

  • r3l1csvk
   r3l1csvk Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová czcams.com/video/Fe3lVEN-zDM/video.html důvod předjíždění je 24:40-25:40,předjížďka 27:40+,vytlačení 29:02-29:09

 • ollssonn eichwald
  ollssonn eichwald Před 8 měsíci +2

  1:33 - 1:34 - úplně nerozumím popisu ve videu, ani jsem to nedočetl.. Zde v čase 1:34min. je vidět, co řidič/ka bílého vozu provádí za pra..sárnu. Dotyčný/á si rozbil/a káru sám/sama, takže pokud jsou celí, vůbec by mě nic dalšího netankovalo, sorry jako.. Jedeš jako prase, tak se pak starej.
  3:04 - to je won !:-D
  4:08 - psychopat?:-( 4:25 - měl jít za ním, pan Jahoda.
  5:48 - spěchálek co na to nemá.. Teď už asi jezdí pokorněji..
  už v čase 6:31 to nevypadá dobře..
  tak zemědělec, místo aby kosil trávu, a sklízel obilí, ti stříhá joo?:-D
  SUPER, jako vždy:-)
  1. palec :-D

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @ollssonn eichwald pravda

  • ollssonn eichwald
   ollssonn eichwald Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová může to někomu i život zachránit.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @ollssonn eichwald Hodně zákeřný :-D Na druhou stranu, když jezdí tak jak předved.. tak by to možná nebylo od věci...

  • ollssonn eichwald
   ollssonn eichwald Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová 1:36 - autoškolák se řadí do levého pruhu kousek po jeho začátku, nicméně ještě v místě, kde pruh nemá plnou šíři. Tudíž je první, kdo se do něj řadí. Předpokládám že o poškození vozu toho xxxxx osádka aš nevěděla. Za mě by ještě bylo řešením probodat mu nenápadně zbylé 3 gumy, aby svá cirkusácká čísla zkoušel v provozu co nejpozději...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @karel neumim dost často takhle vidíš sestřelený motorkáře, protože prostě předjíždí kolonu vozidel a to první auto (blinkr) nemá šanci vidět. Tady tě fakt kamera a blinkr nezachrání od 1/2 viny.

 • Lukáš Látal
  Lukáš Látal Před 7 měsíci

  1:50 Nevidím důvod tak zastavovat. 5:00 vw má v hlavě piliny :D.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Svědectví, zeptat se na pomoc... Min. ta autoškola neměla odjíždět, byla účastník nehody - tím spíš, když věděl, že je na kameře...

 • SledujCestu
  SledujCestu Před 7 měsíci +2

  6:30 jednak bych nejel, když vidím dopředu, že není kam se bezpečně zařadit... na druhou stranu z vlastní zkušenosti, při pravotočivé táhlé zatáčce, když najedeš co nejvíce nalevo, tak vidíš mnohem dále do zatáčky, takže ono to z perspektivy zařazeného auta vpravo vypadá více nebezpečně, než to ve skutečnosti je. Ale to mluvím obecně, těžko říct, kde byla tady pravda (předpisy tady neřešim, mluvím o fyzice a optice :D)

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Hotel Sierra 74 Já tomu věřím (slyšel sem to už z víc zdrojů)... Jo, asi když ví, že jim nehrozí postih, tak se prostě chovaj tak, jak se chovaj..

  • Hotel Sierra 74
   Hotel Sierra 74 Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová Taky jsem si myslel, že to je pověst, ale zkus jet v Pá večer z Brna někam do Polska a uvidíš... Osobně bych si přisadil na tu vymahatelnost.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Hotel Sierra 74 jo, to už sem slyšel od víc lidí... ta výše pokut asi fakt dělá svoje, no.. Nebo to, že se daj vymoct...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Vykuk Pražský bohužel maj takovou pověst, no...

  • Hotel Sierra 74
   Hotel Sierra 74 Před 7 měsíci +1

   @Vykuk Pražský Já vím - občas jezdím do Slezka přes Brno , tak je potkávám jak jezdí domů z Rakouska . Nebo jezdím druhou cestou přes Polsko, takže mám srovnání.

 • Petr Kvis
  Petr Kvis Před 7 měsíci

  taky bych nezastavil kvůli kolu. Jako proč?

 • Veronika Olšarová
  Veronika Olšarová Před 7 měsíci

  A jinak Rambo je nej 🤣👍👍🤣

 • Kyšperská lesnická
  Kyšperská lesnická Před 7 měsíci +1

  Já vím, že je to voser, ale nešlo by při editu věnovat trochu pozornosti hlasitosti? Protože někde je to uřvaný a v prostřihu se scénou často není nic slyšet :-P :-)

 • Pavel Fridrich
  Pavel Fridrich Před 7 měsíci

  Taky bych se na nej vysral...za ten manevr pred autoskolou co cekal. udelal si to sam svoji blbosti.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   To asi jo.. ale velká část nehod se nestává kvůli tomu, že by všichni udělali všechno správně O:-)

 • Kupky Senna
  Kupky Senna Před 7 měsíci

  Možná se mnou nebude někdo souhlasit, ale Poláka pri ty "nehodě" bych se rozhodně nezastával. Svoji vlastní blbostí si zničil svoje auto, dobře mu tak. Že odjela autoškola bych taky jako nějakej extra prohřešek neviděl, do kontaktu se Seatem se nedostala, navíc to nebyla její chyba. A nakonec - jako je fakt nutný zastavovat u vola, co si urazil kolo o obrubník?

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Kupky Senna vidět nebo ne, na tom se nic nemění.. spousta řidičů kamionu a náklaďáků by ti mohla vyprávět... slepej úhel a stejně to de za nima...
   To, čí to byla a v jakým rozsahu vinna by měl posoudit soud nebo aspoň pčr a ne účastník nehody..

  • Kupky Senna
   Kupky Senna Před 7 měsíci +1

   @Brněnská odchytová no zaprvý nevím, jestli ho ta autoškola vůbec mohla vidět a za druhý, jestli dobře vidím já, tak to bral přes ty šrafy, takže tam neměl vůbec co dělat, není to prostý přejetí z pruhu do pruhu.
   Nemyslel jsem to tak, že bych zastavoval jen u nezaviněných nehod, ale tady bych ho v tom nechal - to, že někdo kvůli tomu, ze je prostě vůl, přeletí ostrůvek a zničí si kolo, není prostě důvod zastavovat (jde mi hlavně o ten rozsah ty nehody)...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Tak Polák tomu šel dost naproti, o tom žádná.. jel jak čuně.. Ale to, že nemáš odřený auto ještě neznamená, žes nezavinil nehodu.. Autoškola měla povinnost neomezit a neohrozit auta při přejíždění z pruhu do pruhu, kdyby to polák neposlal na ostrůvek, tak se srazili... To, že instruktor odjel od dost pravděpodobně zaviněné nehody není v pořádku...
   Spousta nehod se stává vlastním zaviněním, přece nebudeš zastavovat a pomáhat jenom těm, co to do nich někdo poslal...

 • Ivo Trnavský
  Ivo Trnavský Před 7 měsíci +1

  1:52 já si hlavně myslím, že by Poláci neměli dostávat řidičáky. Vůbec bych tam auta neprodával

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   maj takovou blbou pověst, no :-D

  • František Jaryn Vozobule
   František Jaryn Vozobule Před 7 měsíci

   Musím nesouhlasit. Až do nedávna jsem také při potkání jejich RZ kdekoli na silnici dostával za volantem kopřivku, ale nedávný výlet do Krakowa mi změnil radikálně názor. Nevím, jak jinde v zahraničí se chovají stejně jako u nás, nebo jen k nám jezdí bezmozkové, ale tak, jak jezdí a hlavně, jak se chovají poláci u sebe doma, jsou zářivým příkladem všech motoristů. V Krakowě nebylo jediné vozidlo, které by i v té nejvypjatější koloně nepustilo byť jediného chodce přejít přes přechod (až nám bylo blbý k tomu přechodu chodit a zastavovat celou dopravu), tramvaje narozdíl od nás nejen, že nemají přednost v jízdě, jak před auty, tak hlavně před chodci! Největším zážitkem se pro mě stal okamžik, kdy tramvaj pouštěla chodce :D. Ale obecně, v takto velkém městě jsem ani jednou neslyšel auto zatroubit, tramvaj zacinkat a podobně. Všichni řidiči absolutně ukáznění, klidní a světe div se, všichni motoristé asi nemají hluboko do kapsy, protože všechny vozidla mají ve výbavě blinkr a zpětná zrcátka! Pominu-li zážitek z nádherných, širokých a kvalitních dálnic, tak skutečnost 4 jedoucích aut v připojovacím pruhu, nebylo jediné, které by nesrovnalo rychlost na 140km/h (limit v PL) a až poté se nepřipojilo do souvislého pruhu! Pro mě zážitek z jízdy na celý život. Jen co jsme přejeli hranice, šup tam do levého pruhu čecháček v 20ti leté Audině bez blinkru a v rychlosti sotva dostačující pro okresku :).

 • Jaromír Anděl
  Jaromír Anděl Před 7 měsíci +1

  3:10 - není to jednosměrka?

 • 2 Forsan 2 Pepege
  2 Forsan 2 Pepege Před 7 měsíci

  6:21 prosiiiim poslete ten zaznam nekdo na PCR, je krasne videt SPZtka

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @2 Forsan 2 Pepege ono je asi snazší usvědčit někoho ze záznamu ještě ten den, když ho čapnout na cestě.. než po x týdnech z videa.. ale kdo ví...

  • 2 Forsan 2 Pepege
   2 Forsan 2 Pepege Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová hele to je myslim jedno. Minulej tyden me vybrzdil polak. Taky jsem ho nevidel a mel jsem jen zaznam. Zavolal jsem PCR nahlasil spz a chytli ho. Dostal 5b a 2000kc pokutu. Ale nevim no. Za pokus to podle me stoji.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Tenhle by zasloužil přijít o papíry.. Bohužel ale není vidět, kdo řídil :-(

 • Lukáš
  Lukáš Před 7 měsíci +2

  6:20 typický polák...

 • wladius
  wladius Před 7 měsíci

  niektoré zábery sú na vyšetrenie u psychiatra... a ten magor z 6:20 by mal byť v čakární prvý.

 • Hradišťská letecká
  Hradišťská letecká Před 7 měsíci +1

  5:59 To mávala, že je OK nebo ž chce pomoct?

 • Milan a Emma
  Milan a Emma Před 7 měsíci

  Ok jdeme koukat 😎

 • Tosi Tosi
  Tosi Tosi Před 6 měsíci

  no ale co ma delat ? tohle si zabil xddd

 • Damian Damián
  Damian Damián Před 7 měsíci

  7:35 z akeho filmu to je?

 • Martin
  Martin Před 7 měsíci +3

  1:52 "Já jediný jsem tam zastavil, já jsem ochránce světa." - To tam měl zastavit úplně každý? Nevidím jediný důvod tam stavět, když už tam zastavil aktivní autor záběru. Navíc u takový pitomosti. Nehledě na to, že čím víc by tam bylo lidí, tím víc by se jen pletli pod nohama a byli tam stejně k ničemu.
  4:35 Vysvětlí mi někdo, co ten kašpar jako nacvičoval? Za svým si moc nestojí, když pak stejně uhnul, blbeček 😂
  3:25 - Malý přirození.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   1:52 úplně každý ne, ale svědci nehody se občas hodí...
   4:35 na čí straně je překážka? Ono jako nechceš ztrácet čas s **bilem..
   3:25 pravděpodobně

 • Jakub Beneš
  Jakub Beneš Před 7 měsíci

  2:21 co je to za film/serial? :D:D

 • %
  % Před 7 měsíci

  Hele možná blběj dotaz ale neměl bys verzi kde by nebyly ty prostřihy z filmů? :-D

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @% Chápu - jak je člověk zvyklej na originál, tak mu dabing většinou trhá uši 😀tak aspoň se necejtí opuštěná :-D

  • %
   % Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová Upřímně mě to drásá hlavně proto, že těžce nesnáším jakejkoli dabing :-) Já vím, že se tím odlišuješ - u tebe vždycky protáhnu pravou šipku na klávesnici :-D

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Někomu se tenhle edit líbí, ale uvědomuju si, že jiný zase víc ocení jen čistě záběry. Takových dashcammerů je však většina a já se od nich snažím právě odlišit tím editem. :)

 • Squ Az
  Squ Az Před 7 měsíci +1

  3:10 ..kde ze je ta agresivita prosimte ? :DDDDD

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Chtěl se rvát, to že to moc neuměl je věc jiná O:-)
   Ale tak si pust tohohle: czcams.com/video/tEWxDfriPmU/video.html

 • Your mom geh
  Your mom geh Před 7 měsíci

  Nechceš se na ty prostřihy radšo vysrat než je opakovat v každym videu furt dokola? Přísahám bohu že na šoféra kamionu začínám mít docela alergii...

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Někomu se tenhle edit líbí, ale uvědomuju si, že jiný zase víc ocení jen čistě záběry. Takových dashcammerů je však většina a já se od nich snažím právě odlišit tím editem.
   Na šoféra kamionu docela dobře funguje stisk ->
   Děkuju za názor.

 • Kladenská zpropadená
  Kladenská zpropadená Před 7 měsíci

  1:34 blázen..

 • xptrckx
  xptrckx Před 8 měsíci

  2:24 z čeho to je? :D

 • song man
  song man Před 5 měsíci +1

  Si nej

 • ENDDY
  ENDDY Před 7 měsíci

  4:28 asi bych to udělal jak ten převozce v paragvaji nebo kde to bylo jel bych dál nezastavovat on to pochopí že má jen pomrdanou ochcávku

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @ENDDY tj pravda :-D

  • ENDDY
   ENDDY Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová jj 😂ale tak rozjetej kamion je horši 😂

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci +1

   @ENDDY Jooo.. ale to byl pancéřovanej vůz, ne? :-D

  • ENDDY
   ENDDY Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová czcams.com/users/shortsqMMsjBoOi10 viz toto :D tady taky pochopil že má kamion :D

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @ENDDY Jo, tak jistej efekt by to určitě mělo :-D

 • Ondrej Stepnicka
  Ondrej Stepnicka Před 7 měsíci

  Odkud je scéna s králíkem? :D

 • Jiří Domaník
  Jiří Domaník Před 7 měsíci

  A ještě ty kecy tady, že autoškola odjela????? V 1:55 tam autoškola stojí a Polák je v ....

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @Jiří Domaník to víme od autora záběru, jestli mu budeme věřit nebo ne - to už nechám na vás.

  • Jiří Domaník
   Jiří Domaník Před 7 měsíci

   @Brněnská odchytová A to víme, nebo spekulujeme? Tady se jasně píše, že autoškola odjela, ale já vidím autoškolu a Polák v prdeli.

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   No dost pravděpodobně to s PL instruktor nechtěl řešit, tak ten si jel vyměnit kolo na parkoviště?

 • Mica
  Mica Před 7 měsíci

  4:30 To je z Earla? :D

 • Robin Giuseppe Brezzi
  Robin Giuseppe Brezzi Před 7 měsíci

  Ten opilej by jel po držce hned.

 • Dobrovolný šalinář
  Dobrovolný šalinář Před 7 měsíci

  Jsem jedinnej komu ta hudba řve jak sviňa a pak nejsou slyšet ty hlášky z filmů? :D

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   No, bohužel asi ne... Jinej střihač, ještě to musíme poladit :-D ale já to kontroloval a u mě zase v pohodě.. :-/

 • JOOOOOjo
  JOOOOOjo Před 7 měsíci

  Jsem jedinej komu spz na přání přijde jako hroznej cringe?

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Ne, občas se setkávám s názorem, že sou to vyhozený peníze apod. :)
   Já ale umím ocenit ty povedené s nápadem / vtipem :)

 • POSPA
  POSPA Před 7 měsíci

  👍 😉 🙃 tutůt

 • rozzlobenymuz1
  rozzlobenymuz1 Před 7 měsíci

  5:15 #mrdolinekcyklista

 • Michal Bouška
  Michal Bouška Před 7 měsíci

  5:40 *chí chí chí*

 • ChiLLiN'
  ChiLLiN' Před 6 měsíci

  cringe

 • ollssonn eichwald
  ollssonn eichwald Před 8 měsíci +1

  a prvák :-)

 • domkon _sk
  domkon _sk Před 7 měsíci

  Pog evžen

 • M Schect
  M Schect Před 7 měsíci +3

  Kdyby jsi tam přestal dávat ty nastříhaný sračky,který nejsou ani trochu vtipný,tak by ty tvoje videa mohly být zajímavý

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   @_stoupa2_ No nene.. fakt se našel někdo, kdo si přečetl to upozornění? :-D
   Díky!

  • Brněnská odchytová
   Brněnská odchytová  Před 7 měsíci

   Někomu se tenhle edit líbí, ale uvědomuju si, že jiný zase víc ocení jen čistě záběry. Takových dashcammerů je však většina a já se od nich snažím právě odlišit tím editem.
   Děkuju za názor.

  • _stoupa2_
   _stoupa2_ Před 7 měsíci

   Právě že to vtipný je, a stačí si přečíst začátek jako v každým jiným videu :D + je to originální