🌐CZcams: czcams.com/channels/ech.html...

@bubak235 Před 4 lety +32

Tak nás letos okradla ta hnusná potvora Covid-19 o ten letošní PLAY-OFF. Tak doufám že příští sezona se už dohraje jak má.

• @simonscasny8802
    @simonscasny8802 Před 4 lety +52

Krásný zápas dost gólů skvělá atmosféra tyhle zápasy sparta vs Brno stojí za to 🎂🎂🍀😜❤️

@luckerhdd3929 Před 4 lety +9

No jo... Musím uznat, že Sparta umí využit chyb ostatních... a toto byla ze strany Komety fatální chyba... 🤔

@luckerhdd3929 Před 3 lety +4

@@nejakejkometak1237 Ano... sparta byla v play off 2017 taky bezchybná 😂 Ale ono mi to takto vyhovuje... Kometa proti spartě hrává v základní části vždycky špatně a pak si to vybere i s úrokem v play off 😉 Nechte si svoje bezvýznamné výhry ze základní části.

@@nejakejkometak1237 Taky mě to sere :) Bez ohledu na to jak by čtvrtfinále dopadlo tak by to stálo za to.

@luckerhdd3929 Před 3 lety +1

@@HCSparta-ne5xw Hokejové hry 2016. Minuta ticha za hokejovou legendu. 21 000 lidí ticho jen sparťanský kotel dál křičel... Najděte si o tom informace. A vlastně nemusíte... . Já sám to usnadním. isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/257026/fanousci-komety-zuri-spartane-narusili-minutu-ticha-za-legendu.html
      Tak potom tu nemelte hovadiny o tom jaké má sparta slušné fanoušky :)

• @DuoShock
    @DuoShock Před 4 lety +34

Šíleně mi to připomnělo mistrovství světa v hokeji 2010 gól na 2:2 proti Švédům, ze skoro stejné pozice a skoro stejný čas a skoro stejná radost. DOKONALOST SPARTIČKA!

• @TheWitcz
    @TheWitcz Před 4 lety +4

Jednoznačně jeden z nejlepších zápasů sezóny.

@ondrakopecky7024 Před 4 lety +35

Nádhera :-) byl jsem tam a super zápas :-)

@marjak2755 Před 4 lety +23

Keď sa pozerám akú kvalitu má Česká extraliga.... To sa nedá porovnať s našou sranda ligou. Som slovanista, po 7 rokoch sledujem našu ligu a je to fakt katastrofa, no kto iný vládne než Slovan😊✌️

@lukaso1235 Před 4 lety +5

na zapase sem byl a krasnej výsledek. SPARTA LET´S GO!!!!!!!!!!!

• @patrikmrtka4923
    @patrikmrtka4923 Před 4 lety +13

#nezastavíš

• @swissgoalhorns8976
    @swissgoalhorns8976 Před 4 lety +6

Are you uploading all highlights or just several?

• @CzechHockeyGoalHorns
      @CzechHockeyGoalHorns  Před 4 lety +8

Just several. This match was the most recomended in Czech rep. Sparta and Kometa are the biggest rivals and both teams hate itself

@PeeTeeR Před 3 lety +2

Rok potom se na to podívat když jsem ještě tenkrát byl na tom zapase v kotli Sparty a vybavit si všechny ty vzpomínky je neskutečné 💙💛❤️

@luckerhdd3929 Před 4 lety +6

Milí cajz... chci říct Pražáci... Výjimečně budu respektoval vaše nadšení, že se vám konečně daří s nejvyšším rozpočtem v celé lize hrát dobře... (a že vám to trvalo). Ale nezapomněl bych na to, že máme zápas k dobru a že si to Kometa posrala sama (to musím uznat). Na to, jaký máte mančaft, se od vás očekává víc. V Praze a v Brně budou vždycky na hokej peníze (Praha díky tomu, že je hl. město a Brno díky fanouškům kteří si ten hokej vždycky dobře zaplatí), ale uvidí se dál :) Troufám si odhadnout, že finále KOMETA - SPARTA není vůbec nereálný... A k tomuto zápasu? No... na ledě jsme prohráli, ale aspoň na tribunách vyhráli 😁
    (Toto je asi nejmírumilovnější vzkaz Sparťanům, co jsem kdy napsal, tak doufám, že nebudu zavalen komenty typu: *hele vole táhni ty vidláku* apod... Nemáte zapotřebí něco takového psát)

• @vojtechhabr5542
      @vojtechhabr5542 Před 4 lety +1

Já bych přece jenom počkal na tu opravdu rozhodující část sezóny, která se jmenuje play off 😁 V sezóně 13/14 šel ze Sparty v základní části velký strach, obzvlášť doma byla téměř neporazitelná, v únoru jsme od nich schytali sedmičku. A stejně se potom v semifinále podařilo 3x ze 4 zápasů vyloupit Holešovice včetně rozhodujícího 7. zápasu. Jinak já bych to umístění v základní části zas tak moc něřešil, dokonce se trochu děsím toho, co by to s Kometou udělalo, pokud by po hodně dlouhé době musela nějakou sérii začínat doma 😁 Se Zlínem jsme doma nezačali vůbec dobře a horko těžko jsme to dotáhli do 7. zápasu, který už se potom konečně podařilo nějakým trochu větším rozdílem vyhrát.

@luckerhdd3929 Před 4 lety +1

@@vojtechhabr5542 Já nic nezavrhuju... Jestli Sparta dostane Kometu, tak končí 😂

• @Mirokym
      @Mirokym Před 4 lety +8

To co si napsal je pravda, ale vy máte peníze hlavně díky Zábranskému ;)

@@Mirokym To nezpochybňuji, ale kdyby došla doba, ve které by se peníze takovými špinavými taktikami nedaly získat, tak by Kometa dokázala žít z Fanoušků, kteří by si to v Brně vždycky zaplatili... Zatímco ostatní kluby, krom Sparty, by měly problém

@Pavel-ff2ky Před 4 lety +6

hele , co je to tam za tydýta s tou zelenou šálou ve sparťanským kotli ? To bude asi zbloudí bohemák z vršovického dolíčku.

• @nzjmnvm
      @nzjmnvm Před 4 lety +1

To je z neon edice merche ty šašku :D

@Pavel-ff2ky Před 4 lety +1

... šašek jsi ty s tou zelenu .Tak oni rádi prodávají.

• @nzjmnvm

@@Pavel-ff2ky Tak kdyz ti to vydelava tak to neprodavej :D

• @darkskull4571
    @darkskull4571 Před 4 lety +12

Kometa byla viditelně celou hru lepší, jen ten gól na 4:2 Vejmelkovi značně podlomil sebevědomí, z toho se pak odvíjely další góly, vyrovnání a následná porážka. Říkat, že si Sparťané zasloužili vyhrát, je lež.
    Můj osobní názor, někdo to může vnímat jinak.

@darkskull4571 Před 4 lety +2

@@TheOranos1 Jek říkám, jen můj názor.. Samozřejmě můj názor může ovlivnit také to, že jsem Komeťan, ale z nestranného pohledu to bylo prostě po dvou třetinách ve prospěch Komety (i první polovina 3. třetiny), pak ale souhlasím, že Sparta zabojovala a urvala cenné tři body.

• @tomasreiner1876
      @tomasreiner1876 Před 4 lety +8

Sparta byla celý zápas lepší, stačilo by, kdyby si zvedl hlavu během přestávek a podíval se na statistiky, po první třetině střely na bránu 11:3, po druhé třetině 26:13 tuším. Celý zápas jsme byli lepším týmem, jenže vy jste nás trestali za chyby vzadu a téměř vše vám tam spadlo. Říct, že jste byli lepší, je fakt hodně velká odvaha! Zaslouženě jsme vyhráli i na ČT Sport to pak říkali, prober se.

@darkskull4571 Před 4 lety +3

@@tomasreiner1876 Ale více střel na bránu neznamená větší úspěšnost, důležité je, kolik jich využili. Kometa po druhé třetině střely na bránu 13, ale z toho 3 využité. Sparta 26, ale jenom jedna.