Шотландія-Україна - 3:0. Футбол. Ліга Націй. Перенесений матч. 21 09 2022

• čas přidán 20. 09. 2022
  • Футбол. Шотландія-Україна - 3:0. Ліга Націй. Перенесений матч. Глазго. 21 09 2022. Перший Футбольний. ✌️Друзі, приєднуйтеся до нашої спільної Футбольної Команди. Нас вже майже 60 000. Підписуйтеся на канал: / ПершийФутбольний
    📣На нашому каналі: Футбольні Новини + Трансляції найцікавіших матчів:
    23.09 СЛОВАЧЧИНА U21-УКРАЇНА U21(18.45)
    24.09 ВІРМЕНІЯ-УКРАЇНА(15.45)
    🔅Щиро запрошуємо. Для тих, хто через різні обставини не може подивитися Футбол - прямі аудіотрансляції матчів Національних збірних, Чемпіонат світу, Європи, Ліга Чемпіонів, Європи, Конференцій, Українська Прем’єр-Ліга, Кубок України, європейські чемпіонати та інші поєдинки та цікаві футбольні події.
    👍🏻Наш Партнер - Ютуб канал "Футбол. ГОЛ+ПАС". Голи, Паси, Асисти. Друзі, коментуйте, лайкайте, підписуйтеся. Заходьте !!!