VW T4 #1

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 31. 10. 2020
  • Ahoj lidi vítejte u dalšího videa Autoklempíř Brandýs. V dnešním videu vám ukáži jak jsem vyvářel VW T4.
    Přidejte se:
    Instagram: @autoklempirbrandys
    Facebook: / autoklempirb. .
    Mail: autoklempirbrandys@gmail.com
    PŘIHLASTE SE NA ODBĚR!!!
    czcams.com/channels/aDa.html...
    #Autoklempirbrandys #VW #T4
  • Auta a dopravní prostředky

Komentáře • 96

  • @jandanek6976
    @jandanek6976 Před 3 lety +10

    za mě určitě zůstan u sváření,na Tvoji práci je radost koukat,velká inspirace

  • @jakubsvamberg5091
    @jakubsvamberg5091 Před 5 měsíci +1

    Pecka jste sikovnej!

  • @Maxik_Bartos
    @Maxik_Bartos Před 3 měsíci +1

    Sice staré video, ale pěkná práce. 👍👍

  • @honzanyvlt9026
    @honzanyvlt9026 Před 3 lety +5

    Ahoj, za mě sváření, broušení atd. lepší, když Ti koukám pod ruce. Jsem mechanik, ne klempíř, a když můžu opisovat, tak se do mojeho Multivánka pustím. Děláš to dobře chlape ! :)

  • @martinlukas5822
    @martinlukas5822 Před 3 lety +4

    Perfektní poctivá práce. Ať se daří a pevné zdraví přeji. 👍👏😉🚙

  • @jumper3118
    @jumper3118 Před 3 lety +3

    Tvoje videa jsou velikou inspirací, moc mě baví sledovat Tvou práci, děláš to skvěle a skoro 10000 odběratelů o tom svědčí, nic bych neměnil, za mě like.

  • @varok1982
    @varok1982 Před 3 lety +27

    Nechápu. Právě že to vyvařování a výroba dílů, broušení a tmelení o tom ty videa jsou ne? Tohle kecání je o ničem.

    • @raperst4854
      @raperst4854 Před 3 lety +3

      Aj kecanie treba, ale všetko z mierou. 50 na 50

    • @Burys14
      @Burys14 Před 3 lety +3

      Já jsem rád, když někdo popisuje, jak práci dělá. Svařování a broušení je pořád stejné. Ale když se někdo podělí o zkušenosti, toho si vážím. Vůbec nejsem z oboru, ale musel jsem si pořídít céočko a začít tuhle klempířinu někdy dělat. Učím se z vlastních chyb a skoro na vše si musím přijít sám. Rád okoukám jak to dělá někdo jiný a poslechnu si o tom i pár slov. Taky zkouším, experimentuji a zatím mi pokaždé moje amatérština vyšla lépe, jak rádoby odborná práce lidí, kteří se tím živí. Nebo to minimálně běžně dělají. Což je docela smutné.

    • @peacefulmansk1196
      @peacefulmansk1196 Před 3 lety

      Asi ano. Ale zaplatil by si tú prácu? Zákazník chce mať auto opravené. A chce to mať opravené dobre. Zaký zmysel má vyrábať celý deň kus blatníku keď ten blatník stojí niekoľko stovák?
      Cena práce by asi určite prevýšila cenu samotného blatníku. Samozrejme treba prirátať cenu práce lagoša ktorý tam strávi zasa kopu času s gitovaním a brúsením.
      Ty by si to zapaltil? Stále by si mal najdrahší a opravovaný blatník.
      Tiež sa mi páči že si dokáže vyrobiť diely a opraviť. O tom karosárčina je. Ale treba sa na to pozerať aj ekonomicky.

    • @varok1982
      @varok1982 Před 3 lety +1

      @@peacefulmansk1196 Jste to nepochopil. Nemyslel jsem vyrábět samodomo ty přední blatníky apod. Ale díly které tam vyráběl ukázat jak to připravuje a navařuje na auto. Video kde je jen kecání a pak stříhnuté na hotovou práci mě moc nebaví. Ale je to jen můj názor. Jinak klempýř opět pěkná práce

  • @milanbauer4226
    @milanbauer4226 Před 3 lety +2

    já teda nevim jak ostatní, ale mě baví právě to vaření :-) hezky se na to kouká, když to někdo umí.

  • @JohnSmith-oj7dj
    @JohnSmith-oj7dj Před 3 lety +2

    Krásná práce, takhle kdyby to dělal každej, to by byla paráda. Mě třeba místní "automechanik" vyměnil práh, ale nechal děravou podlahu a navíc mi jdou teď špatně zavírat dveře. Takže jsem si koupil starou svářečku (takovej hroznej krám 😅) a podlahu jsem si vyvařil vlastnoručně. Inspiraci jsem našel ve tvých videích. Nemám to tak hezky udělané jako to děláš ty, ale drží to a už nebudu mít věčně nacucaný koberečky 😁. Jo a abych nezapomněl plech jsem použil ze staré pračky, shodou okolností tam byly podobné prolisy, takže jsem to nemusel ani moc upravovat 😇

  • @Dymovnice350
    @Dymovnice350 Před 3 lety +1

    Pěkná práce, zase jednou super vražda :D.

  • @filth434
    @filth434 Před 3 lety +1

    Kecací je super.

  • @jirkakojak9864
    @jirkakojak9864 Před 5 měsíci +1

    Vic ukazat vyrezavani brouseni svareni 😀👍

  • @kingbacker
    @kingbacker Před 3 lety +4

    Práce se dočkáme v druhém díle :-) kecani je dobrá změna. Ty dodávky, to je takové sebetrýznění, a pěna? Nevím, co se komu honí hlavou, když ji tam dává....kdysi na 120 jsme měli provizorně v podlaze překližku, aby tam nestříkalo tolik vody, ale ta pěna s rozsahem práci, akorát to vše ztíží...

  • @vaclavtaus6383
    @vaclavtaus6383 Před 3 lety +3

    Montážní pěna "dutinová". 😎
    Do videa určitě i práci né jenom kecání.

  • @marosvolkner8140
    @marosvolkner8140 Před 3 lety

    Hezká práce... 😊

  • @janpapcun6458
    @janpapcun6458 Před 3 lety

    Pekné tá pena je zateplenie 😄

  • @jaroslavstropnicky4218
    @jaroslavstropnicky4218 Před 3 lety +2

    Mě by se líbilo víc záběrů z tvarování těch záplat, byt by to třeba ve videu bylo zrychleně

  • @marianbohdal7528
    @marianbohdal7528 Před 3 lety +4

    Dělej videa jak uznáš za vhodný, to je tvůj styl. Jinak k tomu transporteru máš nervy z oceli, já když to viděl tak mě to zvedalo ze židle. A to to sleduji jen na videu, a kde se dá sehnat ta pěna ta viskozita byla výborná :D

  • @pavsadrakstar784
    @pavsadrakstar784 Před 3 lety

    👍👍👍

  • @marekpapier1302
    @marekpapier1302 Před 3 lety

    Dobrý den.vaše práce je super.klobouk dolů.jak se u vás dá objednat?Potřeboval bych opravu zadního pravého prahu na Citroenu C8.Nerad aby mi auto dělal nějaký umělec,ale profesionál.A to jste.

  • @sforman2622
    @sforman2622 Před 3 lety +1

    Mě by klidně stačila ukázka skládání a pasování plechových dílů. Sváření bych pustil zrychleně a občas kecání. Ale děláš videa dobře i tak. Nenech si od nás do toho kecat :-D.

  • @miroslavvacek8252
    @miroslavvacek8252 Před 3 lety +2

    a jaká je prevence? nahoře je pod oknem odtokový žlábek který odtéká přímo do blatníku a i do práhu.Chce to vyřešit odtok mimo blatník a je to ok.

  • @petro.2645
    @petro.2645 Před 3 lety

    Svářet, brousit, montovat a kecat. Baví mě vše.

  • @petrmihal4476
    @petrmihal4476 Před 3 lety +2

    Musím uznat,, kolego", dobrá práce. 👌

  • @alexandrmelichar
    @alexandrmelichar Před 3 lety +3

    Taky mě bavi vic vareni a brouseni.... k cemu je tohle kecani?

  • @f3ra988
    @f3ra988 Před 3 lety

    Nejlepší je za mě kombinace vykládání(pač Ty nekecáš, víš, co mluvíš), řezání, brůšení, sváření. Prostě neco udělat a povykládat o tom.
    Nechápu jednu věc. Kolikrát, když to vidím, jak ty auta vypadají, jak víš jak to původně bylo?? Podle čeho to dáš dohromady? Nebyl jsi přeborník v puzzle a hlavolamoch? Díky, ať se Ti daří dál!

  • @slavokalay2209
    @slavokalay2209 Před 2 měsíci

    To stejne jak na mojej t4

  • @union-craft2966
    @union-craft2966 Před 3 lety

    Ahoj, neměl bys zájem o nejaké spreje, tmely originál skoda,
    Dvouslozkove spreje, plnice?

  • @martinm2800
    @martinm2800 Před 3 lety +5

    Tu si niekto zmýlil dutinák s montaznou penou asi 😀😀😀

  • @jakubsvamberg5091
    @jakubsvamberg5091 Před 5 měsíci

    Dobrý den, měl by jste někdy čas opravit opět t4 California? Vím ze jste asi vytížen.

  • @randomcech2722
    @randomcech2722 Před 3 lety

    Ahoj prosím tě to se tomu majiteli nevyplatí raději koupit nový auto než dávat dohromady takovou starou plečku a zajímalo by mě jak dlouho jsi to dělal a kolik peněz to stálo

  • @michalverner8455
    @michalverner8455 Před 3 lety

    Je tam moc kecání a málo práce podívej se třeba jak děla videa Artur Tussik ...a taky by to chtělo zlepšit práci s kamerou a světelný podmínky.

  • @josefchlopcik8101
    @josefchlopcik8101 Před 3 lety

    Je radost se na Tebe koukat.Škoda že nebydliš někde poblíž u Krnova.

  • @zdenekstepanek3837
    @zdenekstepanek3837 Před 22 dny

    Kde objednavas plechové díly...blatníky,prahy atd..máš nějaký obchod kde se najde tak nějak vše?

  • @chuckitocrx
    @chuckitocrx Před 3 lety

    Ahoj, zajímalo by mě jak spojuješ vnitřní a vnější lem? To jsem zatím na žádným videu nepostřehl, díky 🙋🏽‍♂️

  • @emspecb8361
    @emspecb8361 Před 3 lety

    Něco podobného mě čeká na mé Caravelle, moc by mě zajímalo kolik přišla práce a material na tomhle. Abych měl aspoň představu... Jinak moc hezká poctivá práce

  • @cijomlcijomlovic4974
    @cijomlcijomlovic4974 Před 3 lety

    pridej svareni brouseni i kecani :D

  • @martinstickyable
    @martinstickyable Před 3 lety +2

    Děláte pěknou práci je vidět že vás baví ale co vede majitele těchle aut k takovéto opravě ?? sentiment nebo nějaký citový pouto , auto spotřební zboží které má svoji životnost a takovéto opravy nikdo nikdy neocení při prodeji . Jinak práci zdar a ať se daří

    • @dominikjelen3828
      @dominikjelen3828 Před 3 lety +2

      No jelikož T4 je poslední generace, která má motory co ještě něco vydrží, tak je někdy lepší zainvestovtl do údržby starého, ale auta co ještě něco vydrží, než do novějšího, pokud není úplně na nové. Sami máme T4 a novějšího transportera bych nechtěl. Je tam motor 2,5 v benzínu který se u novějších nevidí a jelikož ten motor drží funguje jak má a ostatní lidé benzín nechtějí, moc nich už není, radši budu udržovat tohohle než ho nahradit.

    • @lukasr91
      @lukasr91 Před 3 lety +1

      @@dominikjelen3828 Lépe bych to neřekl a o penězích tohle opravdu není. Než tyhle motory umřou tak jiní budou mít třetí auto.

  • @roberttkacik6251
    @roberttkacik6251 Před 3 lety

    Mňa by zaujímalo po koľkých km to auto tak skoroduje ?Prípadne rok výroby ?

    • @lukasr91
      @lukasr91 Před 3 lety

      Rok 98 tachometr 370 000

  • @mikeharrison5087
    @mikeharrison5087 Před 3 lety

    Latvian?

  • @sesabrezina3349
    @sesabrezina3349 Před 3 lety +4

    Svářej, brus a vyráběj díly o tom to je.

  • @bjan74bjan49
    @bjan74bjan49 Před 2 lety

    Ahoj.
    Normálně tě obdivuji. To se oplati dělat?? Kolik času, dílů na to padne..... a financí. Přeji pevné nervy a držím palce.

  • @fixandrepair6666
    @fixandrepair6666 Před 3 lety

    Kámo ty jsi blázen😂😂😂 to je mazec co jde z takového auta udělat👍🏼 Na to bych neměl nervy. Ale super práce👍🏼👍🏼👍🏼

  • @Berif007
    @Berif007 Před 3 lety +1

    Ja bych to delal stejne jak to delas do ted aspon jde videt jak postupujes a jak to postupne od zhnileho srotu jde do noveho nee ze nejaky blbecek napise nenatacej svarovani brouseni podstatnou vec bez ktere to nejde a to mluveni je v pohode protoze hromada lidi tomu nerozumi a nevedi co je co me to prijde uplne v pohode :) oni si totiz porad neuvedomuji ze bez tebe tyhle videa by nikdy neexistovali takze by si meli toho vazit ze si nekdo s tym da tu praci pracovat a jeste delat do toho videa ja osobne bych se na to vysral protoze bych na to nemel nervy neco delat a kazdy ukon furt od toho dobihat a stelovat kameru nebo ju brat do ruky casu a casu na vic vubec bych nic nemenil mas to super :-)

  • @ridicznakladaku2267
    @ridicznakladaku2267 Před 3 lety

    Myslím , že by bylo fajn video jen o nářadí a přípravcích, které se při práci používají. Ve videích mi chybí výroba jednotlivých dílů nebo informaci kde se vůbec vzaly.

    • @medvedmarek
      @medvedmarek Před 3 lety

      Skus pohladat videa,kde opravuje stary mercedes,tam aj ukazuje vyrobu dielov

    • @ridicznakladaku2267
      @ridicznakladaku2267 Před 3 lety

      @@medvedmarek To ano, ale v dalších videích používá díly, kde by bylo zajímavé vidět jak pracná byla výroba.

  • @petrmusiol3957
    @petrmusiol3957 Před rokem

    Nedělal bych to pustit z kopce do zdi a na vrakac

  • @cosworthbob2073
    @cosworthbob2073 Před 3 lety +2

    kolik vas to tam dela? ja mel dojem ze si sam a potom nechapu to "mame vyrezano, mame pripravino, mame navarino, mame vytmeleno"

  • @TheZbrozek
    @TheZbrozek Před 3 lety +3

    libi se

  • @vojtechvojtech9772
    @vojtechvojtech9772 Před rokem

    Ahoj, jak čistit tenhle bordel na podběhách? Vabkou těmi záslepkami? czcams.com/video/9RZlOPjY7TM/video.html

  • @cameltrophyczech
    @cameltrophyczech Před 3 lety

    Proč jsi si nasral do bot? Jinak pěna moc hezká no...

  • @michalnezmamy6622
    @michalnezmamy6622 Před 3 lety

    Čau odkud bereš dìly

  • @user-ll5dt9gg3j
    @user-ll5dt9gg3j Před 3 lety +1

    Lidi měli byste pochopit ,že když hledáte radu tam nikdy ne u něj 😉 .On jen dělá reklamu svojí práci ....

  • @jardapecha1
    @jardapecha1 Před 3 lety +2

    Ať žije montážní pěna :))) smutné je, že takto "opravených" aut jezdí mraky...

  • @dawes2326
    @dawes2326 Před 4 měsíci

    Od kud jsi ?

  • @josefjoska8026
    @josefjoska8026 Před 3 lety +2

    to SVAROVANI tam fakt chybelo a nejaka demontaz taky prosim udelej ho v DHUHY CASTI

  • @gssjimy
    @gssjimy Před 3 lety

    Oprava dražší než auto :D to se musí vyplatit ne ? :D

  • @jefwowes1607
    @jefwowes1607 Před 3 lety

    Kdyby ty prahy vypěnili hned ve fabrice, tak se tam nikdy hlína nedostane 😆

  • @miroslavvacek8252
    @miroslavvacek8252 Před 3 lety

    Uprostřed toho prahu je ta pěna original,asi soudruzi ve VW chtěly ,aby to nerezonovalo a zrezlo o něco dříve.Škoda že se to nedá jako nový vystříkat voskem s olejem,co je mastné,to nerezne.Takto to aplikuji už léta,Rezistin ML na dutiny +olej 1:1 a už to nezrezne.Bohužel se to auto kolem prahů a lemů pořád špiní.

  • @vwmike9702
    @vwmike9702 Před 2 lety

    tady dirka tady dirka 🤣🤣🤣🤣🤣 jak do sloni riti🤣🤣🤣🤣

  • @lukasstanek9710
    @lukasstanek9710 Před 3 lety

    vyplatí se to ještě vůbec? půlka kastle off, celolak na 20 let starym autě s pamateční hodnotou ?

  • @ladislavplachetka01
    @ladislavplachetka01 Před 3 lety +3

    Šikulka

  • @Wyderr
    @Wyderr Před 3 lety +4

    Nevim, me koukani na stejnej kus plechu treba dve minuty (s kecanim) nebavi, koukal jsem rad na praci. Problem je spis v tech dodavkach furt dokola. Ted bylo par osobacku ruznejch znacek a hned to bylo super koukani. 25. video s dodavkou shnilou zase na tech samejch mistech uz je okoukany. Neber to jako kritiku, ja koukam rad, ale tvuj starej styl byl lepsi...

    • @jurajalan3567
      @jurajalan3567 Před 3 lety +2

      Treba si pozrieť niektoré z jeho prvých vidí. Vtedy mu išli viacej ruky, dnes robotu moc nevidieť, ale huba mu ide na jednotku. A tie vulgarizmy by si mohol tiež odpustiť nie?

  • @pavellerch2689
    @pavellerch2689 Před 3 lety

    tvl tvl tvl... mám dvě T4 ale tohle masakr klobouk dolů před tvou prací :D... Masakr!!!!!!

  • @svensvenson7074
    @svensvenson7074 Před 3 lety

    Translate or speak english

  • @jurajalan3567
    @jurajalan3567 Před 3 lety +2

    MÁME tady... DĚLALI JSME... už sa konečne uvedom a rozprávajú v prvej osobe jednotného čísla.

    • @denisasimova7498
      @denisasimova7498 Před 3 lety +10

      A jak víte, jestli to dělá nebo nedělá sám?

    • @KituKitu111
      @KituKitu111 Před 3 lety +5

      Bylo tam vidět, že někdo jinej opaloval podlahu, takže ano opravdu DĚLALI.....

    • @jankubinec7351
      @jankubinec7351 Před 3 lety +2

      Co proti němu furt máš? U každého videa máš debilní komentář, pořád se ti něco nelíbí a jsi asi slepý, když nevidíš jeho kolegu. Už byl vidět v několika videích. A pokud se ti něco nelíbí, nekoukej se na něj a jdi konečně něco natočit sám. Ukaž se, frajere, jak vyvařujes.

    • @janmidloch3248
      @janmidloch3248 Před 3 lety +3

      Pokud vím dělá s bratrancem , několikrát to padlo v jiných videích . cením že to není jajánek