5 tuti plasztik csali csukára🎣+ 1 bonusz tipp😎

Sdílet
Vložit
  • čas přidán 8. 09. 2024

Komentáře • 6

  • @foxragefanatics4314
    @foxragefanatics4314 Před 5 měsíci +2

    Szia!
    A Zander pro gumi esetében nem az egész testet teszem bele a forrásban lévő vízbe hanem csak a farkát. Megfogom a gumit a test felénél és pár másodpercig benne tartom a forrásban lévő vízben majd ellenörzöm, hogy egyformán hajlik e mindkét oldal irányában a farok végén lévő korong. Intenzívebb lesz a korong mozgása!
    A Strike King Rage Swimmer plasztiknál pedig a teljes testet berakom pár másodpercig a forrásban lévő vízbe, hogy lágyabb legyen így ha offsettes módszerre van szükség sokkal jobban biztosítja az akadást. Amikor a hal elkapja a gumit ès ráharap a plasztikra a lágy testnek köszönhetően sokkal jobban beül a horog a hal szájába.
    Görbüljön!😃🎣😉
    Üdv: Brogyay Pèter Pàl

  • @HappyLordx
    @HappyLordx Před 5 měsíci +1

    A kifőzést picit kifejtenéd?
    Hagyományosan bele teszed forró vízbe? Mennyi ideig stb?
    Köszi.

    • @foxragetvmagyar3468
      @foxragetvmagyar3468  Před 4 měsíci +2

      Szia! Erről fogunk készíteni a közeljövőben egy külön videót.

  • @KocsandiAntal
    @KocsandiAntal Před 5 měsíci +2

    Hát igen! Az a kettő darab amit az elején bemutatsz SK twister, a zöld és a fehér, uggggyan olyan, de jóval ólcsobb "falusi" twister, ugyan ebben a két színben(a zöld és a fehér), egykor verhetetlen volt a Velencei-tavon is. Itt lakom, itt nöttem fel. Rengeteg csukát, süllőt, balint meglehetett ezzekkel fogni. Jó volt ezekkel csapatni, tényleg mindenre bevethetőek.❤❤

    • @foxragetvmagyar3468
      @foxragetvmagyar3468  Před 5 měsíci +2

      Szia! Gyakran az ugyan olyan mégsem ugyan olyan, mivel más lágysággal rendelkezhet, ami eltérően mozog a vízben. Gyakran ezek a pici dolgok okozzák a különbséget siker és sikertelenség között.